+ 47 speciale















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 1027 Croatia - Brazilia 9.00 4.90 1.40 3.14 1.08 1.18
Sfert de Finala! Education City Stadium, Al Rayyan!
vi. 21:00 2777 Olanda - Argentina 3.55 3.20 2.25 1.67 1.31 1.34
Sfert de Finala! Lusail Iconic Stadium, Lusail!
Se disputa in Qatar!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 5697 Sepsi - Voluntari 1.55 4.00 6.50 1.11 2.45 1.21
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:45 1914 Famalicao - Tondela 1.80 3.45 4.45 1.17 1.92 1.24
Faza Grupelor!
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 10:45 1047 Brisbane Roar - Adelaide United 2.50 3.65 2.65 1.47 1.52 1.25
vi. 23:59 1060 Wellington Phoenix - WS Wanderers 2.65 3.40 2.40 1.47 1.39 1.22
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 5701 Crawley - Hartlepool 2.05 3.40 3.25 1.27 1.65 1.22




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1212 (F) Canberra Utd - (F) Wellington Phoenix 1.30 5.25 7.15 1.03 3.00 1.07
vi. 23:59 3894 (F) Melbourne City - (F) Newcastle Jets 1.23 5.55 9.35 0.00 3.45 1.05
vi. 23:59 3895 (F) Sydney - (F) Brisbane Roar 1.45 4.40 5.20 1.08 2.36 1.10





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 5559 Jong KRC Genk - Tin. Club Brugge 1.85 3.65 3.40 1.22 1.74 1.16
vi. 21:00 5560 Waasland - Tin. Anderlecht 1.55 4.20 4.85 1.12 2.23 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1125 (F) Anderlecht - (F) Mechelen 1.01 12.20 26.50 0.00 8.27 0.00
vi. 21:00 1126 (F) Charleroi - (F) White Star Woluwe 2.50 3.65 2.30 1.47 1.40 1.16
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 5085 Doxa - AEK Larnaca 4.75 3.65 1.60 2.04 1.10 1.16
vi. 19:00 5130 Pafos - Apoel Nicosia 2.40 2.90 2.95 1.30 1.45 1.28
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 1941 Avranches - Nancy 3.20 3.20 2.10 1.58 1.26 1.23
vi. 20:30 1942 Bourg P. - Orleans 1.80 3.35 3.90 1.16 1.78 1.19
vi. 20:30 1943 Briochin - Le Mans 3.05 3.25 2.15 1.56 1.28 1.22
vi. 20:30 1944 Le Puy - Dunkerque 3.10 3.20 2.15 1.56 1.27 1.23
vi. 20:30 1946 Red Star - FC Versailles 1.85 3.30 3.85 1.17 1.76 1.21
vi. 20:30 1947 Sedan - Cholet 2.00 3.20 3.50 1.22 1.65 1.23
vi. 20:30 5562 Villefranche - Chateauroux 2.35 3.05 2.90 1.31 1.47 1.26
vi. 21:00 1945 Paris 13 Atletico - Bastia Borgo 2.00 3.15 3.40 1.21 1.62 1.22




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3201 Weiche Flensburg - Hannover 96 II 1.97 3.80 3.05 1.28 1.68 1.16
vi. 20:30 3136 Eint. Norderstedt - Drochtersen/Assel 2.00 3.60 3.05 1.27 1.63 1.17




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1496 Altglienicke - Germania Halberstadt 1.32 4.95 6.65 1.03 2.81 1.07
vi. 20:00 1508 Chemnitzer - Hertha BSC Berlin II 1.60 3.80 4.50 1.11 2.04 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1498 Astoria Walldorf - Hoffenheim II 3.30 3.55 1.90 1.69 1.23 1.17




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 5723 Hyderabad - East Bengal 1.53 4.00 5.10 1.10 2.22 1.14













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 5897 Coleraine - Crusaders 2.95 3.40 2.15 1.56 1.30 1.21





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2317 Alloa - Queen of South 2.10 3.35 3.00 1.28 1.57 1.20
vi. 21:45 2319 Arbroath - Dunfermline 2.15 3.30 3.10 1.29 1.58 1.23
Optimi de Finala! Un singur meci!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1416 Samsunspor - Yeni Malatyaspor 1.40 4.60 7.25 1.06 2.79 1.14
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 5218 Anglia - Castiga CM 2022 7.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 5219 Argentina - Castiga CM 2022 7.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 5222 Brazilia - Castiga CM 2022 2.85 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 5229 Croatia - Castiga CM 2022 35.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 5247 Franta - Castiga CM 2022 5.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 5254 Maroc - Castiga CM 2022 30.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 5256 Olanda - Castiga CM 2022 15.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 5258 Portugalia - Castiga CM 2022 7.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga CM Qatar 2022! Rezultatele se vor omologa conform fifa.com.
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 3439 Anglia - Finalista CM 2022 3.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 3441 Argentina - Finalista CM 2022 3.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 3451 Brazilia - Finalista CM 2022 1.75 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 3460 Croatia - Finalista CM 2022 12.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 3465 Franta - Finalista CM 2022 2.55 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 3485 Maroc - Finalista CM 2022 10.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 3490 Olanda - Finalista CM 2022 6.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 3495 Portugalia - Finalista CM 2022 3.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Disputa finala CM Qatar 2022! Rezultatele se vor omologa conform fifa.com.
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 4322 Neymar Jr.(BRA) - DA 40.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 4326 Richarlison (BRA) - DA 7.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 17:00 4334 Vinicius Jr.(BRA) - DA 100.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 21:00 1261 Gakpo C. (OLA) - DA 20.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 21:00 4179 Depay M.(OLA) - DA 100.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 21:00 4180 Dybala P.(ARG) - DA 250.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 21:00 4313 Martinez L.(ARG) - DA 200.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 21:00 4317 Messi L.(ARG) - DA 10.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
Nu se iau in considerare golurile marcate din loviturile de departajare, prelungiri sau autogolurile. In cazul in care sunt mai multi castigatori, cota se imparte la nr. acestora. Rezultatele se vor omologa conform fifa.com.
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 3384 Zalgiris - Efes 2.30 13.00 1.75 1.85 1.48
vi. 21:00 3385 Olympiakos - Virtus Bologna 1.27 18.00 4.20 1.15 3.09
vi. 21:30 3544 Barcelona - Lyon Villeurbanne 1.10 25.00 7.80 1.02 4.95
vi. 21:30 3548 Baskonia - Bayern M. 1.45 15.00 3.10 1.27 2.37
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 4390 S.Oliver Wurzburg - Frankfurt 1.28 18.00 4.10 1.15 3.03
+ 18 speciale


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 18:00 3771 Manisa Bbsk - Darussafaka 3.00 16.00 1.53 2.19 1.29
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 2572 Gimnasia - Regatas 1.40 15.00 3.15 1.26 2.52
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 10:30 2073 Adelaide - Perth Wildcats 1.75 14.00 2.45 1.42 1.85
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 1401 (F) Canberra C. - (F) Sydney Uni Flames 1.70 13.00 2.30 1.45 1.87




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 3785 Alkar - Cedevita 3.00 15.00 1.43 2.36 1.27
vi. 21:00 3786 Cibona - Skrljevo 1.02 29.00 12.00 0.00 6.98










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 11:45 2578 Magnolia Hotshots - Phoenix Fuel Masters 1.24 16.00 4.40 1.12 3.15
Se pot juca pe teren neutru.
+ 12 speciale












+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 13:30 3618 Ironi Ness Ziona - Hapoel Jerusalem 1.95 12.00 1.98 1.72 1.74
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 12:00 3050 Ehime Vikings - Altiri Chiba 3.15 15.00 1.40 2.44 1.24
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:00 3846 Igokea - Zadar 1.40 15.00 3.15 1.30 2.68
+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 18:30 4272 Ostrow Wielkopolski - Zielona Gora 1.45 14.00 2.90 1.26 2.24
vi. 23:59 4278 Sokol Lancut - Gdynia 3.25 15.00 1.38 2.43 1.21




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 3855 Rogaska - Krka 5.40 20.00 1.15 3.94 1.07



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:04 3859 Norrkoping - KFUM Kalmar 1.01 35.00 15.00 0.00 7.49




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:30 3860 (F) Visby - (F) Sodertalje 15.00 29.00 1.01 7.49 0.00
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:00 3867 Alba Fehervar - Debreceni 1.10 23.00 7.10 1.02 4.66
vi. 19:00 3869 KTE-Duna - OSE Lions 1.45 14.00 2.90 1.28 2.30
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 1456 Club Nacional - Club Goes 2.10 13.00 1.83 1.73 1.54
vi. 23:59 1458 Urunday - Club Atletico Olimpia 1.72 13.00 2.25 1.47 1.84
vi. 23:59 1479 Urupan de Pando - IA Larre Borges 1.95 12.00 1.98 1.62 1.64
+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 17:00 3637 BC Samara - Lokomotiv Kuban 1.85 13.00 2.10 1.57 1.75








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 4305 Aix - US Ivry Handball 1.15 13.00 6.20 1.04 3.94
vi. 21:00 4308 Creteil - Limoges 2.30 8.10 1.83 1.73 1.45
vi. 21:30 3631 Selestat - Montpellier 8.00 16.00 1.10 4.66 0.00








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 2593 BM Sinfin - Guadalajara 1.60 8.40 2.80 1.33 2.06
vi. 22:30 2591 Huesca - Morrazo Cangas 1.42 9.40 3.40 1.22 2.46
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 3351 Aranas - Ystads IF 3.85 9.50 1.37 2.62 1.17







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:30 1603 Vinslovs - HK Drott Halmstad 1.58 6.20 3.15 1.24 2.04
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 1619 Ilves - Tappara 2.65 3.60 2.25 1.56 1.41 1.24
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 3884 Dusseldorf - Straubing 2.35 4.10 2.40 1.49 1.51 1.19
vi. 20:30 3888 Eisbaren - Bremerhaven 2.35 4.00 2.42 1.48 1.51 1.19
vi. 20:30 3916 Frankfurt Lowen - Bietigheim/Bissingen 1.47 4.80 4.90 1.13 2.46 1.14
vi. 20:30 3917 Ingolstadt - Nurnberg 2.20 3.80 2.70 1.40 1.58 1.21
vi. 20:30 3918 Iserlohn - Augsburg 2.55 3.95 2.25 1.56 1.44 1.20
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1622 Linkopings - HV 71 2.25 4.00 2.55 1.44 1.56 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1623 Glasgow Clan - Guildford Flames 3.35 4.40 1.72 1.89 1.23 1.13



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:15 1656 Graz - Pustertal 2.15 3.90 2.55 1.41 1.58 1.19
vi. 20:15 1657 Klagenfurt - Salzburg 2.55 3.85 2.15 1.58 1.41 1.19
vi. 20:15 3919 HK Olimpija - Linz 2.20 3.95 2.50 1.43 1.55 1.18
vi. 20:15 3920 Innsbruck - Asiago 1.37 5.20 5.40 1.09 2.71 1.10
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 3944 Lokomotiv Orsha - Vitebsk 2.25 3.80 2.60 1.42 1.56 1.21
vi. 18:00 3945 Soligorsk - Mogilev 1.18 6.40 10.00 1.01 4.18 1.07
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2722 Sarnia Sting - Flint Firebirds 2.45 4.50 2.05 1.64 1.45 1.14
vi. 23:59 2723 Guelph Storm - Owen Sound Attack 3.05 4.60 1.77 1.87 1.30 1.13
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2724 Winnipeg Ice - Spokane Chiefs 1.07 9.00 15.00 0.00 6.09 1.01
vi. 23:59 2726 Everett Silvertips - Seattle Thunderbirds 3.75 4.70 1.60 2.11 1.20 1.13
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2727 Quebec Remparts - Val Dor Foreurs 1.30 5.60 6.00 1.07 3.03 1.09
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 4467 Trinec - Ceske Budejovice 1.52 4.80 5.00 1.11 2.27 1.12
vi. 18:30 3704 Litvinov - Vitkovice 2.65 4.10 2.20 1.55 1.39 1.17
vi. 18:30 4470 Mlada Boleslav - Sparta Praga 2.50 3.85 2.45 1.45 1.43 1.19
vi. 18:30 4471 Plzen - Olomouc 2.15 3.90 2.90 1.33 1.58 1.19
vi. 19:00 3948 Mountfield HK - Liberec 1.78 4.30 3.60 1.22 1.86 1.15
vi. 19:00 4583 Brno - Karlovy Vary 1.78 4.50 3.50 1.23 1.86 1.14







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1666 Rodovre - Sonderjyske 5.20 5.00 1.38 2.76 1.12 1.13
vi. 21:00 1667 Herlev - Herning 4.50 4.60 1.48 2.43 1.16 1.15
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:45 3949 Ajoie - Lugano 2.85 3.90 2.10 1.61 1.34 1.19
vi. 20:45 3958 Servette - Ambri-Piotta 1.77 4.10 3.55 1.22 1.87 1.17
vi. 20:45 5768 Bern - Zug 2.60 4.00 2.20 1.55 1.40 1.18
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 2728 IPK - Koo-Vee 1.57 4.60 4.20 1.18 2.22 1.15
vi. 18:30 2729 Zemgale - Roki 4.00 4.00 1.65 2.08 1.19 1.19
vi. 18:30 3211 K-Espoo - Hokki 1.17 7.20 9.50 1.02 4.31 1.05
vi. 18:30 3219 Keupa - Hermes 1.80 4.70 3.00 1.33 1.88 1.14


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2733 Amiens - Chamonix Mont-Blanc 1.70 4.40 3.40 1.22 1.91 1.13
vi. 21:30 1670 Cergy-Pontoise - Angers 3.75 4.60 1.60 2.06 1.18 1.12
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2734 Freiburg - Ver Selb 1.47 5.00 4.90 1.13 2.46 1.13
vi. 20:30 2735 Heilbronner - Bad Nauheim 2.70 3.95 2.15 1.61 1.40 1.20
vi. 20:30 2736 Kassel - Landshut 1.43 5.00 5.10 1.12 2.58 1.13
vi. 20:30 2737 Krefeld - Dresdner Eislowen 2.80 3.60 2.20 1.58 1.37 1.24
vi. 21:00 2741 Bayreuth - Lausitzer Fuchse 2.15 4.30 2.60 1.42 1.61 1.17
vi. 21:00 2742 Crimmitschau - Eisbaren Regensburg 1.97 4.20 2.90 1.35 1.73 1.18
vi. 21:00 2745 Ravensburg - Kaufbeuren 1.75 4.40 3.40 1.26 1.94 1.16
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 3962 Sanok - Torun 1.75 4.40 3.35 1.27 1.94 1.16
vi. 19:00 1682 MMKS Podhale - Tychy 7.20 5.60 1.28 3.27 1.05 1.10
vi. 19:30 1683 Katowice - Jastrzebie 1.78 3.95 3.35 1.27 1.90 1.20
vi. 20:00 1687 Zaglebie - Cracovia 4.30 4.50 1.53 2.31 1.17 1.16
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 1678 Chaika - Tolpar 1.90 4.00 3.10 1.31 1.78 1.19
vi. 16:00 1681 Mamonty Yugry - Omskie Yastreby 2.65 4.10 2.10 1.64 1.41 1.19
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 3222 Lada - Toros Neftekamsk 1.80 3.80 3.50 1.21 1.80 1.18
vi. 18:00 3226 HC Akm Tula - Neftjanik A. 2.30 3.60 2.55 1.39 1.48 1.20
+ 3 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 3982 L.Mikulas - Zvolen 3.35 4.40 1.75 1.90 1.25 1.15
vi. 18:30 4015 Banska Bystrica - Michalovce 2.42 3.95 2.30 1.51 1.46 1.18
vi. 19:00 2752 Slovan Bratislava - Kosice 1.70 4.30 3.60 1.22 1.96 1.15
vi. 19:00 4027 Poprad - Nitra 1.68 4.50 3.60 1.22 1.99 1.14
vi. 19:00 5774 Nove Zamky - HC 21 Presov 1.63 4.40 3.90 1.19 2.06 1.15




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:30 1690 Brasov - Csikszereda 2.25 4.30 2.55 1.37 1.47 1.12
vi. 19:30 1691 DAB - Ferencvaros 3.60 4.50 1.70 1.87 1.18 1.11
vi. 19:30 1692 DVTK - Debrecen 2.00 4.30 2.80 1.30 1.60 1.12
vi. 19:40 1693 MAC Ujbuda - Ujpest 1.47 5.10 4.80 1.09 2.26 1.08