Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 1005 CSU Craiova - Farul Constanta 2.10 3.45 3.50 1.29 1.72 1.27


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 2758 Auxerre - Sochaux 2.15 3.20 3.65 1.27 1.69 1.31
Un singur meci!
+ 47 speciale















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2412 Torino - AS Roma 3.40 3.60 2.05 1.73 1.29 1.24
+ 50 speciale


















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 2420 Rayo Vallecano - Levante 1.90 4.00 3.65 1.28 1.89 1.21
vi. 22:00 2421 Real Madrid - Betis 1.70 4.25 4.40 1.20 2.14 1.19
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1277 Real Zaragoza - Lugo 2.00 3.40 3.75 1.25 1.77 1.27
+ 35 speciale



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2395 Antalyaspor - Galatasaray 2.20 3.65 3.00 1.36 1.63 1.23
vi. 20:00 2399 Gaziantep - Rizespor 1.80 3.75 3.95 1.20 1.90 1.20
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1765 US Biskra - Paradou AC 2.10 3.00 3.55 1.22 1.61 1.28
vi. 20:00 1766 USM Alger - CS Constantine 1.77 3.00 5.20 1.10 1.88 1.28
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 1756 Oued Sly - JSM Tiaret 2.05 3.05 3.40 1.21 1.59 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 4135 Atlas - General Lamadrid 2.05 2.95 3.55 1.20 1.60 1.26












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1448 All Boys - Dep.Madryn 2.15 2.75 3.70 1.19 1.56 1.32
vi. 23:59 1456 Atletico Atlanta - Maipu 2.45 2.90 2.95 1.31 1.45 1.30
vi. 23:59 1457 Belgrano - Flandria 1.65 3.40 5.25 1.10 2.04 1.22




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4291 Desamparados San Juan - Estudiantes S.L. 2.00 2.95 3.70 1.18 1.62 1.26
Faza grupelor!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 4290 Ararat Yerevan - FC Bkma Yerevan 1.23 5.75 8.85 0.00 3.45 1.05








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4435 Adamstown Rosebud - Lambton Jaffas 8.35 5.65 1.23 3.34 0.00 1.04
vi. 23:59 4436 Maitland - Newcastle Olympic 1.95 3.65 3.25 1.26 1.70 1.18
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:00 1540 APIA Tigers - Druitt Town Rangers 1.40 4.95 5.45 1.08 2.57 1.08
vi. 12:00 1572 Manly Utd - Sydney Olympic 2.55 3.35 2.45 1.43 1.40 1.21
vi. 23:59 1639 Northbridge Bulls - Tin. Sydney 4.40 4.05 1.60 2.09 1.14 1.14
+ 4 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4581 South Hobart - Olympia FC Warriors 1.08 8.00 16.90 0.00 5.38 0.00
vi. 23:59 4582 Clarence Zebras - Launceston City 2.45 3.60 2.35 1.44 1.41 1.16
vi. 23:59 4583 Devonport City - Kingborough Lions 1.60 4.15 4.15 1.14 2.05 1.12
vi. 23:59 4882 Riverside Olympic - Glenorchy Knights 27.00 10.90 1.03 7.69 0.00 0.00




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:30 1224 Melbourne Knights - Dandenong City 1.70 3.70 4.15 1.15 1.94 1.17
vi. 13:00 1226 Green Gully - Oakleigh Cannons 2.45 3.45 2.50 1.42 1.44 1.20
vi. 23:59 1229 Eastern Lions - Dandenong 5.95 4.60 1.40 2.57 1.06 1.10
vi. 23:59 1233 St Albans Saints - Port Melbourne Sharks 4.45 3.85 1.60 2.04 1.12 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:00 1700 Sunshine Wander. - Olympic FC Brisbane 3.75 4.10 1.70 1.94 1.19 1.13
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1011 Altach - Tirol 1.62 4.25 4.80 1.16 2.23 1.17
vi. 20:00 1016 LASK Linz - Admira 1.70 3.70 4.30 1.15 1.97 1.18
Grupa retrogradare!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:30 4333 Leobendorf - Marchfeld D. 2.25 3.70 2.60 1.39 1.51 1.17
vi. 20:00 4335 Bruck/Leitha - First Vienna 7.65 5.00 1.30 2.99 1.02 1.08
vi. 20:30 4337 TWL Elektra - Wiener Neustadt 1.45 4.20 5.80 1.07 2.41 1.13
vi. 20:30 4338 Wiener SC - SC Neusiedl 1919 2.15 3.60 2.80 1.33 1.56 1.18





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 1775 FC Minsk - Sahtior Soligorsk 6.10 4.15 1.48 2.45 1.08 1.16
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1036 Brusque - Tombense FC/MG 1.95 3.00 4.00 1.17 1.70 1.27
vi. 23:59 1037 Bahia - Ponte Preta 1.65 3.35 5.10 1.09 2.00 1.21
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4292 Pacajus - Tuna Luso 1.85 3.15 3.95 1.15 1.73 1.22
Faza grupelor!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:45 1792 Jantra - Ludogorets B 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.23































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1044 Arda K. - Beroe 3.25 3.25 2.10 1.61 1.26 1.24
vi. 20:00 1045 Lokomotiv Plovdiv - CSKA 1948 2.85 3.20 2.35 1.49 1.34 1.25
Grupa calificare!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4293 HFX Wanderers - Forge FC Hamilton 3.10 3.10 2.20 1.53 1.27 1.25
vi. 23:59 4297 Pacific FC - York United 1.43 4.15 5.90 1.05 2.41 1.12
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1796 Domazlice - Karlovy Vary 1.43 4.45 5.40 1.07 2.42 1.10
Faza grupelor!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 1794 1. SC Znojmo FK - Banik Ostrava B 3.60 4.40 1.65 1.96 1.19 1.10
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:00 2218 U19 Pardubice - U19 Slovacko 1.62 3.95 4.15 1.14 2.00 1.13





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1780 Coquimbo - U.Espanola 3.00 3.20 2.30 1.53 1.32 1.26














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 2232 Achnas - AEL Limassol 2.55 3.25 2.55 1.41 1.41 1.24
vi. 19:00 2238 Omonia N. - Olympiakos Nicosia 1.85 3.40 3.90 1.19 1.80 1.22
Grupa Retrogradare!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 4341 AFAD Djekanou - Bouake FC 2.65 2.65 2.90 1.31 1.37 1.34
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4508 Busan - Pocheon Citizen 2.15 3.00 3.20 1.24 1.53 1.25
vi. 23:59 4509 Siheung Citizen - Dangjin Citizen 1.80 3.10 4.30 1.13 1.78 1.23
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1763 Istra 1961 - Slaven Belupo 2.55 3.20 2.65 1.40 1.44 1.26
vi. 21:05 1770 Lok Zagreb - Sibenik 1.47 4.05 5.35 1.07 2.28 1.12




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:30 2255 BK Avarta - Frederikssund 2.15 3.40 2.85 1.30 1.53 1.19
vi. 19:30 4084 FC Sydvest 05 - Tarup Paarup IF 2.70 3.65 2.20 1.54 1.36 1.18
vi. 20:00 4085 B1913 - BK Marienlyst 2.90 3.60 2.05 1.59 1.29 1.16
vi. 20:15 4107 Ringkobing IF - Fuglebakken 1.40 4.60 5.60 1.06 2.50 1.09
Faza grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2256 (F) KoldingQ - (F) HB Koge 6.80 4.50 1.35 2.68 1.03 1.09
Faza grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2667 HIK Hellerup - Hillerod 2.60 3.70 2.20 1.51 1.37 1.16
Grupa promovare!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2542 Cumbaya - 9 De Octubre FC 2.15 3.15 3.25 1.27 1.58 1.26




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 10:00 2869 Addis Ababa City FC - Jimma Aba Jifar 2.30 2.75 3.30 1.24 1.49 1.31
vi. 16:00 2888 Hawassa Kenema - Ethiopia Bunna 2.20 2.75 3.55 1.21 1.53 1.32






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 1066 Honka - Ilves 1.75 3.70 4.80 1.18 2.07 1.24
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 1807 JaPS - KTP 4.05 3.65 1.70 1.90 1.15 1.16
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 2889 KuPS Akatemia - Atlantis 3.55 4.35 1.70 1.94 1.21 1.12
vi. 19:00 1835 JJK Jyvaskyla - Vaajakoski 1.43 4.35 5.85 1.07 2.47 1.11




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 4348 (F) PK-35 - (F) Nurmijarven J. 1.15 6.20 11.20 0.00 3.95 1.01
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1784 Kaiserslautern - Dresda 2.05 3.40 3.60 1.27 1.73 1.27
Baraj Retrogradare! Finala! Tur!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 4349 BW Friesdorf - SV Deutz 05 1.23 5.85 8.60 1.01 3.45 1.04
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 4305 Pampow - Hansa Rostock II 2.25 3.90 2.50 1.41 1.51 1.15




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 4303 Union Sandersdorf - VfL Halle 2.20 3.95 2.55 1.40 1.53 1.15
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:45 4302 Arminia Ludwigshafen - Alem. Waldalgesheim 1.55 4.25 4.40 1.12 2.14 1.11
vi. 21:00 4306 Mulheim-Karlich - Elversberg II 2.15 3.90 2.65 1.37 1.56 1.15
Faza grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1569 Nuremberg II - Bayern Munich II 4.85 4.20 1.50 2.23 1.09 1.11
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 4350 U19 Stuttgart - U19 Dortmund 3.05 4.15 1.90 1.74 1.29 1.14
Sferturi de finala! Un singur meci!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:30 4351 Al Salt - Al Faisaly Amman 3.80 3.15 1.95 1.71 1.19 1.25
vi. 20:00 4372 Aqaba - Al Ramtha 3.40 3.05 2.10 1.59 1.23 1.26
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1078 Cork City - Wexford 1.30 5.10 8.70 1.03 3.18 1.10
vi. 21:45 1083 Galway Utd - Athlone Town 1.17 6.05 11.10 0.00 3.88 1.03
vi. 21:45 1086 Treaty United - Cobh 1.80 3.55 4.10 1.18 1.88 1.21
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1076 Bohemians - Sligo 2.05 3.40 3.45 1.27 1.70 1.25
vi. 21:45 1084 St Patricks - Shelbourne 1.80 3.50 4.55 1.18 1.96 1.25
vi. 21:45 2495 Derry City - Dundalk 1.75 3.70 4.40 1.18 1.99 1.21
vi. 21:45 2496 Drogheda Utd - Finn Harps 2.70 3.05 2.65 1.42 1.40 1.30












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1074 Thor Akureyri - Grindavik 2.80 3.75 2.15 1.59 1.35 1.18
vi. 22:15 1089 Afturelding - Selfoss 2.85 3.80 2.10 1.61 1.34 1.17
vi. 22:15 4086 Kordrengir - KV Vesturbaer 1.35 5.10 6.55 1.06 2.84 1.09
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:15 4307 Throttur R. - IR Reykjavik 2.35 3.85 2.35 1.44 1.44 1.14
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:15 4137 Augnablik - UMF Vidir 4.10 4.15 1.60 2.04 1.14 1.12
vi. 22:15 4138 Ellidi - Vaengir Jupiters 1.80 4.40 3.05 1.26 1.78 1.10
vi. 22:15 4139 KFG Gardabaer - KH Hlidarendi 1.27 5.40 7.30 1.02 3.07 1.05




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:30 2903 Tin. Genoa - Tin. Napoli 1.95 3.35 3.35 1.22 1.66 1.20
Finala! Tur!



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 3993 Cosenza - Vicenza 2.50 3.10 2.95 1.37 1.50 1.31
Scor tur: 0-1
Baraj Retrogradare! Finala! Retur!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 2909 Reggiana - Feralpisalo 1.87 3.25 4.20 1.18 1.81 1.26
Scor tur: 0-1
Sferturi de finala! Retur!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1129 Sanfrecce Hiroshima - Kyoto 1.60 3.75 5.30 1.11 2.17 1.19
vi. 23:59 1147 Cerezo Osaka - Gamba Osaka 1.75 3.35 4.30 1.14 1.86 1.21
vi. 23:59 1149 Shimizu S-Pulse - Nagoya Grampus 3.10 3.00 2.35 1.51 1.30 1.30
vi. 23:59 2031 FC Tokyo - Kashiwa Reysol 2.25 3.15 3.15 1.30 1.56 1.27
vi. 23:59 2100 Shonan Bellmare - Vissel Kobe 2.70 3.15 2.55 1.44 1.40 1.27
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2607 Roasso Kumamoto - Chiba 3.25 2.95 2.25 1.53 1.26 1.29
vi. 23:59 2608 Blaublitz Akita - Tokyo Verdy 2.95 3.15 2.30 1.51 1.32 1.25
vi. 23:59 2609 Kanazawa - Montedio Yamagata 3.00 3.10 2.30 1.51 1.31 1.26
vi. 23:59 2610 Niigata Albirex - Yokohama FC 2.30 3.00 3.00 1.29 1.49 1.26
vi. 23:59 2611 Omiya Ardija - Vegalta Sendai 3.05 3.15 2.25 1.53 1.30 1.26
vi. 23:59 2612 Tokushima - Tochigi 1.85 2.90 5.05 1.12 1.82 1.31




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4374 (F) Ange Violet Hiroshima - (F) Nippon SSU 2.05 3.10 3.35 1.22 1.59 1.23
vi. 23:59 4510 (F) Ehime FC - (F) Sfida Setagaya 4.55 3.30 1.70 1.89 1.11 1.20
+ 28 speciale




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 2950 Valmiera - FK Auda 1.43 4.30 6.75 1.06 2.60 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 2948 Bourj FC - Al Ahed 3.90 3.10 1.92 1.71 1.17 1.25
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 2953 Kelantan United - Kuching FA 2.45 3.00 2.70 1.34 1.41 1.25
vi. 16:00 2957 Terengganu II - Johor DT II 2.65 3.25 2.35 1.45 1.35 1.21
+ 28 speciale




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:30 2960 Youssoufia Berrechid - FAR Rabat 4.55 3.00 1.90 1.79 1.15 1.30




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4391 (F) CF Pachuca - (F) Guadalajara 3.80 3.75 1.72 1.87 1.17 1.15
Sferturi de finala! Tur!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 4392 FK Podgorica - Iskra 1.42 4.10 7.05 1.04 2.57 1.15
vi. 21:00 4393 Mornar Bar - Decic 2.70 2.85 2.70 1.37 1.37 1.31
vi. 21:00 4394 Zeta - Rudar 1.52 3.95 5.60 1.09 2.29 1.16





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2606 Tacuary Asuncion - Sportivo Ameliano 2.50 3.30 2.65 1.41 1.46 1.25
vi. 23:59 2617 12 de Octubre - Guairena FC 2.70 3.00 2.65 1.41 1.39 1.30




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 4087 (F) ADO Den Haag - (F) VV Alkmaar 1.38 4.95 5.45 1.07 2.57 1.07
vi. 20:30 4088 (F) Ajax - (F) Twente 2.05 3.40 3.05 1.27 1.59 1.19
vi. 20:30 4089 (F) Heerenveen - (F) Feyenoord 2.75 3.70 2.10 1.56 1.33 1.16
vi. 20:30 4090 (F) PSV - (F) Excelsior 1.10 7.80 16.00 0.00 5.19 0.00
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 4140 CF de La Mora - San Lorenzo 1.70 3.35 4.50 1.12 1.90 1.20





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2287 Cesar Vallejo - AD Cantolao 1.50 3.80 5.85 1.06 2.28 1.16




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 2972 Tin. CSKA Moscova - Tin. Rostov 1.42 4.30 5.75 1.06 2.44 1.10
vi. 18:00 2975 Tin. Dinamo Moscova - Tin. Lokomotiv M. 2.95 3.40 2.10 1.56 1.29 1.19
vi. 18:00 2976 Tin. Kryliya Sovetov - Tin. Zenit 9.35 5.90 1.20 3.58 0.00 1.03
vi. 18:00 2977 Tin. Rubin Kazan - Tin. Sochi 2.60 3.35 2.35 1.45 1.37 1.20
Faza grupelor!































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2403 Inverness - St Johnstone 2.55 3.05 2.70 1.37 1.42 1.27
Baraj promovare/retrogradare! Finala! Tur!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 2983 FK Radnicki 1923 - Metalac 2.30 3.10 3.00 1.31 1.51 1.26
vi. 18:30 2999 Mladost - Sp. Subotica 1.67 3.60 4.70 1.13 2.02 1.20
vi. 18:30 3002 Proleter - Novi Pazar 2.75 3.15 2.45 1.45 1.36 1.26
Grupa retrogradare!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 14:45 3005 Tanjong Pagar - Balestier Khalsa 1.95 3.85 3.15 1.28 1.72 1.17
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 2404 Dubnica - Puchov 2.55 3.30 2.40 1.42 1.38 1.20
vi. 18:00 2406 FK Kosice - Bardejov 1.22 5.50 9.20 0.00 3.41 1.04
vi. 18:00 2408 Humenne - Skalica 2.80 3.25 2.30 1.49 1.33 1.22
vi. 18:00 2409 Petrzalka - Namestovo 1.18 6.20 9.90 0.00 3.77 1.02
vi. 18:00 2436 Rohoznik - Banska Bystrica 2.75 3.55 2.20 1.53 1.34 1.19
vi. 18:00 2443 Slovan Bratislava B - Podbrezova 3.20 3.85 1.90 1.73 1.26 1.16
vi. 18:00 2444 Trebisov - Komarno 3.00 3.35 2.10 1.57 1.28 1.20
vi. 18:00 2445 Zilina B - Samorin 2.50 3.45 2.45 1.44 1.42 1.20
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 3008 NK Bilje - NK Fuzinar 2.65 3.35 2.30 1.46 1.35 1.19
vi. 18:00 3051 NK Dob - Beltinci 1.90 3.60 3.40 1.23 1.73 1.18
vi. 19:00 3054 Primorje Ajdovscina - NK Krka 2.60 3.35 2.35 1.45 1.37 1.20
vi. 20:00 3078 NK Nafta - Dekani 1.37 4.55 6.25 1.04 2.61 1.09




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4329 FC Tucson - Richmond Kickers 2.45 3.45 2.50 1.42 1.44 1.20




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 4311 Western Mass - Boston Bolts 1.75 4.05 3.50 1.21 1.86 1.13
vi. 23:59 4312 Ovf Alliance - PDX FC 3.30 4.25 1.75 1.84 1.23 1.11












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 3086 (F) Eskilstuna Utd - (F) FC Rosengard 4.70 3.95 1.60 2.12 1.13 1.16




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3088 FC Stockholm Int. - Gefle 2.40 3.65 2.45 1.43 1.45 1.18




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3095 Lindome - GAIS 3.75 3.55 1.80 1.81 1.18 1.18
vi. 20:00 3097 Torns IF - Angelholms FF 3.20 3.35 2.05 1.62 1.26 1.21
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3087 Balkan - Ariana 3.75 4.05 1.70 1.93 1.19 1.13
vi. 20:00 3093 Gauthiod - Vanersborgs 1.53 4.20 4.60 1.11 2.17 1.11
vi. 20:00 3094 Herrestads - Lidkopings FK 2.80 3.95 2.00 1.62 1.31 1.13
vi. 20:00 3096 Storfors AIK - Bergnasets AIK 1.40 4.50 5.75 1.06 2.50 1.09
vi. 20:00 3098 Yxhults IK - Stenungsunds 1.80 3.70 3.65 1.20 1.82 1.17
vi. 20:00 3667 Savedalens IF - Onsala BK 2.80 3.60 2.15 1.56 1.33 1.18




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 14:00 3154 Coastal Union - Dodoma Jiji 2.20 2.75 3.55 1.21 1.53 1.32
vi. 16:00 3205 Namungo - Tanzania Prisons 2.05 2.70 3.95 1.15 1.59 1.31
vi. 19:00 4143 Young Africans - Mbeya Kwanza 1.28 4.35 10.10 0.00 3.01 1.10
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 2446 Boluspor - Altinordu 1.60 4.00 4.90 1.13 2.18 1.17
vi. 17:00 2448 Tuzlaspor - Samsunspor 2.65 3.50 2.40 1.49 1.41 1.22
vi. 20:00 2449 Balikesirspor - Eyupspor 12.50 6.55 1.18 4.25 0.00 1.05
vi. 20:00 2450 Denizlispor - Erzurumspor BB 2.95 3.50 2.20 1.58 1.34 1.22
vi. 20:00 2451 Istanbulspor AS - Bandirmaspor 2.85 3.40 2.30 1.53 1.36 1.23




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:00 3209 U19 Gaziantep - U19 Caykur Rizespor 2.15 3.25 2.95 1.28 1.53 1.21
vi. 14:30 3210 U19 Sivasspor - U19 Kayserispor 1.55 4.05 4.75 1.11 2.16 1.13





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2863 Maldonado - Fenix 2.15 3.30 3.20 1.29 1.61 1.25




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 3211 CA Atenas - Villa Espanola 2.10 2.95 3.40 1.21 1.56 1.26
vi. 21:00 4091 CA Cerro - Miramar Misiones 1.70 3.30 4.55 1.11 1.89 1.20
vi. 23:59 4330 La Luz FC - Juventud Piedras 2.35 2.85 3.00 1.28 1.45 1.28
Faza grupelor!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3218 Zamora - Puerto Cabello 2.00 2.95 4.00 1.18 1.68 1.29
vi. 23:59 3222 Monagas - Estudiantes M. 1.90 3.05 4.35 1.16 1.77 1.28






















+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 15:30 4518 De Minaur A. - Molcan A. 1.63 2.25
Suprafata de joc: Zgura
+ 19 speciale



















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 14:00 4519 Liu C. - Bondar A. 1.60 2.30
Suprafata de joc: Zgura
+ 18 speciale


















Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 16:30 4522 Pliskova Ka. - Juvan K. 1.65 2.20
Suprafata de joc: Zgura
+ 7 speciale







+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 11:30 4524 Nedovyesov A / Qureshi A-u-h - Gonzalez M / Melo M 2.25 1.62
Suprafata de joc: Zgura







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 14:00 3419 Hradecka L / Mirza S - Christian K / Marozava L 1.30 3.40
Suprafata de joc: Zgura











Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 13:30 3586 Casanova H. - Valkusz M. 3.70 1.25
vi. 14:50 3587 Rybakov A. - Galarneau A. 1.77 1.98
Suprafata de joc: Zgura





Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 13:30 4534 Jahn J / Rosenkranz M - Pozzi D / Virgili A 1.27 3.40
Suprafata de joc: Zgura





Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 10:10 4533 Torpegaard M / Uchida K - Bondarevskiy Y / Lomakin G 1.73 2.00
Suprafata de joc: Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 13:00 4603 Noguchi R. - Mazza M. 1.70 2.02
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 13:30 4605 Borg L. - Martinez M. 2.55 1.47
vi. 13:30 4606 Dougaz A. - Bertrand R. 1.58 2.20
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 11:00 4556 Paz J. P. - Royer V. 2.30 1.55
Suprafata de joc: Zgura






Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 10:00 4608 Lodikova D. - Colmegna M. 1.55 2.30
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 12:00 4626 Meyer Auf Der Heide L. - Ibbou I. 2.20 1.60
Suprafata de joc: Zgura



+ 18 speciale


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 3421 Golden State - Dallas 1.45 16.00 3.35 1.33 2.75
Scor la general: 1-0
Semifinale! Cel mai bun din 7 meciuri!





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 18:30 3300 Siauliai - Rytas 4.40 18.00 1.23 3.81 1.18
Scor la general: 1-2
Semifinale! Cel mai bun din 5 meciuri!


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 3478 Hamburg - Bonn 1.73 15.00 2.55 1.46 2.01
Scor la general: 0-2
vi. 21:30 3488 Chemnitz - Bayern M. 3.90 18.00 1.37 2.90 1.22
Scor la general: 2-0
Sferturi de finala! Cel mai bun din 5 meciuri!














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:45 4174 Sassari - Brescia 1.82 13.00 2.15 1.64 1.90
Scor la general: 1-1
Sferturi de finala! Cel mai bun din 5 meciuri!










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 3242 CSKA Moscova - Zenit Petersburg 1.63 13.00 2.42 1.51 2.17
Finala!
Cel mai bun din 5 meciuri!
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 2809 (F) Connecticut - (F) Indiana 1.10 22.00 6.60 1.07 5.62










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 3433 Boca Juniors - Quimsa 1.85 13.00 2.10 1.67 1.87
Scor la general: 0-2
Semifinale! Cel mai bun din 5 meciuri!





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 15:30 3114 Warwick Senators - Perry Lakes Hawks 1.97 13.00 2.00 1.74 1.76
vi. 15:30 3115 Willetton Tigers - Lakeside Lightning 1.30 18.00 4.00 1.21 3.27













+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 18:00 3302 Nymburk - Opava 1.05 26.00 9.00 1.04 8.14
Finala!
Cel mai bun din 5 meciuri!





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:00 3434 Split - Zadar 1.90 12.00 2.00 1.74 1.82
vi. 20:00 3436 Cibona - Gorica 1.08 23.00 7.40 1.06 6.70
Semifinale! Cel mai bun din 3 meciuri!





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:00 3247 Kk Parnu - Tartu U. 1.53 14.00 2.70 1.42 2.37
Finala!
Cel mai bun din 5 meciuri!










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 3303 Ada Blois - Chalon/Saone 1.57 14.00 2.60 1.45 2.28
vi. 21:00 3306 Evreux - Antibes 1.62 13.00 2.45 1.50 2.18
vi. 21:00 3307 Saint Quentin - Vichy-Clermont 1.40 15.00 3.15 1.32 2.77
vi. 21:00 3310 St. Chamond - BC Gries-Souffel 1.24 18.00 4.30 1.19 3.72
Sferturi de finala! Cel mai bun din 3 meciuri!





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 15:00 3312 Hapoel Jerusalem - Galil Gilboa 1.13 23.00 6.60 1.07 4.95
Scor la general: 1-1
Sferturi de finala! Cel mai bun din 5 meciuri!





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 13:30 4688 Maccabi Ramat Gan - Elitzur Kiryat Atta 2.05 13.00 1.88 1.80 1.67
Scor la general: 0-2
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:30 3317 Andrea Costa Imola - Fortitudo Agrigento 2.45 13.00 1.62 2.18 1.50
vi. 21:30 3333 Ap Monopoli - Virtus Cassino 1.22 18.00 4.50 1.17 3.91
vi. 21:30 3337 BC Jesolo - Pallacanestro Crema 1.60 13.00 2.50 1.48 2.22
vi. 21:30 3350 Bergamo - Legnano Knights 1.67 13.00 2.35 1.54 2.10
vi. 21:30 3351 Cestistica Torrenovese - Roseto 3.15 15.00 1.40 2.77 1.32
vi. 21:30 3352 Falconstar Monfalcone - Etrusca San Miniato 2.40 13.00 1.65 2.13 1.52
vi. 21:30 3355 Forio Basket 1977 - SS Felice Scandone 2.65 14.00 1.55 2.32 1.43
vi. 21:30 3356 Libertas Livorno - Ueb Cividale 4.00 17.00 1.27 3.47 1.21
vi. 21:30 3358 NP Olginate - Bologna 1.62 13.00 2.45 1.50 2.18
vi. 21:30 3359 Raggisolaris Faenza - Talos Ruvo Di Puglia 1.70 13.00 2.30 1.56 2.05
vi. 21:30 3360 Reggio Calabria - Real Sebastiani Rieti 4.50 18.00 1.22 3.91 1.17
vi. 21:30 3362 Sangiorgese Basket - Oleggio 1.68 13.00 2.35 1.54 2.08
vi. 21:30 3363 Vicenza - Fulgor Omegna 2.05 13.00 1.85 1.87 1.70
vi. 21:30 3364 Virtus Arechi Salerno - NPC Rieti 1.72 13.00 2.30 1.56 2.02
vi. 21:45 3365 Campetto Ancona - Virtus Ragusa 1.30 16.00 3.70 1.24 3.27
vi. 22:00 3366 Aurora Desio - Elachem Vigevano 1955 1.95 12.00 1.98 1.75 1.78
vi. 22:00 3367 Basket Cecina - Basket Empoli 1.98 12.00 1.93 1.79 1.75
vi. 22:00 3369 Cus Jonico Basket Taranto - Rinascita Basket Rimini 2.55 14.00 1.58 2.26 1.46
vi. 22:00 3370 Golfo Piombino - San Vendemiano 2.25 13.00 1.73 2.01 1.59
vi. 22:00 3371 Langhe Roero - Juvi Cremona 1952 4.20 17.00 1.25 3.63 1.19
vi. 22:00 3373 Omnia Basket Pavia - Basket Mestre 1958 1.93 12.00 2.00 1.74 1.79
vi. 22:00 3374 Senigallia - Lions Bisceglie 1.73 13.00 2.25 1.59 2.01
vi. 22:00 3377 Sutor Montegranaro - Tigers Cesena 2.55 14.00 1.58 2.26 1.46
vi. 22:00 3378 Virtus Basket Civitanova Marche - Aurora Basket Jesi 2.40