Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 5449 Hapoel Jerusalem - Darussafaka 1.55 16.20 3.20 1.41 2.67 0.00
lu. 22:00 5181 Leicester - Nottingham 1.80 4.20 4.60 1.26 2.20 1.29
lu. 22:00 5182 Rayo Vallecano - Elche 1.70 3.95 5.70 1.19 2.33 1.31
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
+ 47 speciale















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 6482 Chindia T. - Rapid Bucuresti 3.50 3.10 2.35 1.63 1.32 1.36






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 3628 Leicester - Nottingham 1.75 4.00 4.40 1.21 2.07 1.21
+ 46 speciale














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 3695 Verona - Udinese 3.40 3.50 2.15 1.71 1.32 1.28
+ 46 speciale














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 3896 Rayo Vallecano - Elche 1.67 3.80 5.50 1.14 2.22 1.23



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 1763 Rosario Central - Union de Santa Fe 2.45 3.05 3.10 1.35 1.52 1.33
+ 39 speciale







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 2131 Botafogo RJ - Palmeiras 4.20 3.45 1.90 1.88 1.21 1.27
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 6089 Laval - Bordeaux 3.20 3.30 2.30 1.61 1.34 1.30





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:15 4722 Maritimo - Casa Pia 3.10 3.10 2.40 1.53 1.34 1.31
+ 42 speciale










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 5991 Real Zaragoza - Eibar 2.50 3.00 3.10 1.35 1.51 1.34
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:10 4539 IFK Goteborg - Elfsborg 3.00 3.60 2.30 1.62 1.39 1.26




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 4553 Tin. Hull - Tin. Crewe 1.70 4.05 3.80 1.19 1.94 1.14
lu. 21:00 4560 Tin. Sheffield Wed. - Tin. Sheffield Utd 3.95 4.35 1.65 2.05 1.18 1.13




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 4571 Beaconsfield - Hartley Wintney 1.90 3.75 3.35 1.25 1.75 1.18




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 4573 Tin. Nottingham - Tin. Sunderland 1.70 4.60 3.60 1.23 2.00 1.12




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:15 4572 Najran - AL Ain 2.35 2.90 3.15 1.29 1.49 1.31




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:30 4612 Dock Sud - Comunicaciones 2.55 2.85 2.90 1.33 1.42 1.32




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:30 4582 Atlas - Real Pilar 2.85 2.75 2.65 1.39 1.34 1.33
lu. 21:30 4611 Club Lujan - Argentino Merlo 5.05 3.25 1.70 1.96 1.11 1.23
lu. 23:59 4616 Midland - Leandro N. Alem 1.82 3.25 4.30 1.16 1.83 1.24












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:05 4299 Nueva Chicago - Quilmes 1.70 3.20 5.30 1.10 1.98 1.25
lu. 21:30 4300 Dep. Riestra - Guillermo Brown 1.70 3.30 5.05 1.11 1.98 1.23
lu. 23:59 5755 All Boys - Santamarina 1.85 3.25 4.60 1.17 1.89 1.28
lu. 23:59 5756 Belgrano - Chacarita Juniors 1.90 2.95 4.45 1.14 1.76 1.29
lu. 23:59 5757 Deportivo Moron - Inst.Cordoba 2.85 2.65 2.70 1.36 1.32 1.34




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 1711 Sp.Belgrano - San Martin Formosa 2.25 3.05 3.15 1.28 1.53 1.27
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:30 2823 Tin. Kortrijk - Tin. Oostende 5.80 5.35 1.35 2.76 1.07 1.06
lu. 20:30 4623 Tin. Eupen - Tin. Dender EH 1.45 4.80 5.20 1.10 2.47 1.10
lu. 21:00 2829 Tin. Molenbeek - Tin. St. Truidense 3.75 4.10 1.70 1.94 1.19 1.13
lu. 21:00 2830 Tin. Westerlo - Tin. Waasland B. 2.30 3.90 2.50 1.43 1.51 1.16
Faza Grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 1200 Guarani - Londrina 2.05 2.90 3.90 1.19 1.65 1.30
lu. 23:59 1201 Sampaio Correa - Ponte Preta 2.10 3.10 3.45 1.24 1.62 1.27
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:30 1819 U20 Gremio Esportivo Brasil - U20 Palmeiras 15.20 6.70 1.15 4.60 0.00 1.04
1/16 Finala! Un singur meci!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:30 4904 Barnechea - S. Wanderers 2.15 3.10 3.30 1.26 1.58 1.26
lu. 21:30 4908 Dep.Recoleta - CD Santa Cruz 2.25 2.95 3.25 1.26 1.53 1.29
lu. 23:59 4909 SL de Quillota - Dep. Iquique 2.85 2.80 2.60 1.40 1.33 1.32
lu. 23:59 4910 U. De Concepcion - Dep. Temuco 2.05 3.05 3.40 1.21 1.59 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 5066 U. de Chile - A. Italiano 2.55 3.20 2.65 1.40 1.44 1.26




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 2831 Racing Dabidjan - ES Bafing 2.65 2.85 2.75 1.36 1.39 1.31





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 3296 Patriotas - U.Magdalena 1.75 3.40 4.65 1.14 1.94 1.23












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:00 1680 Real Santander - Huila 2.25 3.05 3.15 1.28 1.53 1.27
lu. 23:00 6452 Llaneros - Quindio 2.10 3.05 3.50 1.23 1.61 1.27
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 3983 Tecnico U. - Cuenca 2.10 3.15 3.35 1.25 1.61 1.25
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 4720 Longford - Waterford 3.25 3.75 2.00 1.72 1.29 1.20
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 1341 Shelbourne - St Patricks 3.55 3.10 2.20 1.64 1.27 1.32





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:15 2804 Breidablik - Stjarnan 1.35 5.25 6.25 1.06 2.82 1.08
Grupa Campionat!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:15 1668 Beitar Jer. - Maccabi Bnei Reina 2.10 3.50 3.15 1.30 1.64 1.22
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:30 1098 Padova - Feralpisalo 1.97 3.10 4.00 1.19 1.73 1.28





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:00 1776 Nacional A. - 12 de Octubre 1.50 3.80 6.65 1.06 2.39 1.19
lu. 23:59 3876 Guarani - Resistencia FC 1.55 3.95 5.50 1.10 2.28 1.17
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:30 2832 CF de La Mora - Independiente 1.95 3.05 4.00 1.18 1.71 1.27




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:15 4484 Azam - Singida BS FC 1.55 3.55 6.15 1.07 2.23 1.20
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 5099 Arsenal - Castiga Premier League 10.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5100 Aston Villa - Castiga Premier League 500.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5101 Brentford - Castiga Premier League 800.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5102 Brighton - Castiga Premier League 225.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5103 Chelsea - Castiga Premier League 38.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5104 Crystal Palace - Castiga Premier League 500.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5105 Everton - Castiga Premier League 800.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5106 Leeds - Castiga Premier League 500.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5107 Leicester - Castiga Premier League 800.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5108 Liverpool - Castiga Premier League 12.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5109 Manchester City - Castiga Premier League 1.30 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5110 Manchester Utd - Castiga Premier League 38.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5111 Newcastle - Castiga Premier League 280.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5112 Southampton FC - Castiga Premier League 800.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5113 Tottenham - Castiga Premier League 32.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5120 West Ham - Castiga Premier League 330.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5121 Wolverhampton - Castiga Premier League 800.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5131 Bournemouth - Castiga Premier League 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5132 Fulham FC - Castiga Premier League 750.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 5133 Nottingham - Castiga Premier League 900.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Anglia Premier League 2022-2023!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 4522 AC Milan - Castiga Serie A 3.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4523 AS Roma - Castiga Serie A 10.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4524 Atalanta - Castiga Serie A 11.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4525 Bologna - Castiga Serie A 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4526 Cremonese - Castiga Serie A 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4528 Empoli - Castiga Serie A 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4529 Fiorentina - Castiga Serie A 200.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4535 Inter Milano - Castiga Serie A 6.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4536 Juventus - Castiga Serie A 12.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4540 Lazio - Castiga Serie A 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4544 Lecce - Castiga Serie A 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4548 Monza - Castiga Serie A 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4549 Napoli - Castiga Serie A 3.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4550 Salernitana - Castiga Serie A 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4552 Sampdoria - Castiga Serie A 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4556 Sassuolo - Castiga Serie A 800.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4557 Spezia - Castiga Serie A 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4559 Torino - Castiga Serie A 325.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4563 Udinese - Castiga Serie A 175.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 21:45 4564 Verona - Castiga Serie A 750.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Italia Seria A 2022-2023!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 3407 Almeria - Castiga Spania LaLiga 900.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3409 Ath. Bilbao - Castiga Spania LaLiga 75.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3415 Atl. Madrid - Castiga Spania LaLiga 22.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3417 Barcelona - Castiga Spania LaLiga 2.05 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3419 Betis - Castiga Spania LaLiga 75.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3420 Cadiz - Castiga Spania LaLiga 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3422 Celta Vigo - Castiga Spania LaLiga 600.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3423 Elche - Castiga Spania LaLiga 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3424 Espanyol - Castiga Spania LaLiga 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3425 Getafe - Castiga Spania LaLiga 800.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3426 Girona - Castiga Spania LaLiga 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3428 Mallorca - Castiga Spania LaLiga 800.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3429 Osasuna - Castiga Spania LaLiga 600.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3430 Rayo Vallecano - Castiga Spania LaLiga 600.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3431 Real Madrid - Castiga Spania LaLiga 2.20 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3432 Real Sociedad - Castiga Spania LaLiga 150.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3457 Real Valladolid - Castiga Spania LaLiga 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3510 Sevilla - Castiga Spania LaLiga 200.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3511 Valencia - Castiga Spania LaLiga 600.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
lu. 22:00 3512 Villarreal - Castiga Spania LaLiga 43.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Spania LaLiga 2022-2023!
+ 20 speciale




















+ 20 speciale




















+ 22 speciale






















Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 20:55 5035 Teichmann J. B. - Martincova T. 1.94 1.83
Suprafata de joc: Hard







Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 21:15 4510 Cascino E / Tjandramulia O - Appleton E / Gleason Q 1.75 2.05
Suprafata de joc: Hard.






















Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 20:30 5565 Cazaux A. - Forejtek J. 1.65 2.20
lu. 21:30 5568 Gombos N. - Escoffier A. 1.40 2.85
Suprafata de joc: Hard































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 21:00 5075 Hapoel Jerusalem - Darussafaka 1.47 15.00 3.00 1.35 2.53




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 21:30 1848 OKK Beograd - Dynamic 1.88 13.00 2.10 1.64 1.80















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 20:15 6160 Holbaek-Stenhus - Bears Academy 6.60 25.00 1.19 4.26 1.08




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 20:04 5865 Norrkoping - Boraas 1.28 21.00 4.90 1.15 3.40
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 4906 Brooklyn - Philadelphia 1.43 17.00 3.70 1.24 2.66
lu. 23:59 4907 Memphis - Orlando 1.32 18.00 4.70 1.16 3.15
lu. 23:59 4959 LA Clippers - Portland 1.37 17.00 4.10 1.20 2.90
lu. 23:59 4963 LA Lakers - Sacramento 1.57 16.00 3.00 1.35 2.28
Timpul de joc poate varia.



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 22:30 4259 Valur - Fram Reykjavik 1.15 15.00 7.20 1.07 4.86

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 20:15 5808 Elverum - Drammen 1.33 12.00 4.40 1.18 3.09
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 21:00 6190 HC Yuvalim Holon - Hapoel Rishon Letzion 2.95 9.80 1.57 2.28 1.36
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 5161 Bern - Nashville 7.60 6.20 1.32 3.04 1.05 1.08
lu. 23:59 5417 Carolina Hurricanes - Columbus 1.73 4.50 3.85 1.21 1.96 1.16
lu. 23:59 5418 Montreal - Toronto 3.65 4.60 1.75 1.94 1.23 1.15
lu. 23:59 5419 New Jersey Devils - Boston Bruins 1.88 4.30 3.40 1.26 1.80 1.17
lu. 23:59 5420 Detroit - Pittsburgh 3.05 4.30 2.00 1.70 1.32 1.17
lu. 23:59 5421 Dallas - Colorado 2.60 4.30 2.25 1.56 1.42 1.17
lu. 23:59 5422 Calgary - Seattle 1.88 4.50 3.30 1.28 1.80 1.16
lu. 23:59 5423 Edmonton - Vancouver 1.77 4.50 3.70 1.22 1.92 1.16
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 23:59 5318 San Francisco - Los Angeles Rams 1.83 14.00 2.20 1.58 1.85


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 6278 V&M Minas - Atlantico Erechim 2.20 4.10 2.65 1.39 1.58 1.18
Sferturi de finala! Tur!
Ora Cod Eveniment 1 2
lu. 20:15 6296 Afanasyev I. - Chernoskulov F. 1.85 1.85
lu. 20:15 6297 Grebenyuk B. - Kryuchkov E. 1.67 2.05
lu. 20:30 6298 Vologzhanin V. - Sverdlov M. 2.10 1.67
lu. 20:45 6299 Chahur V. - Afanasyev I. 1.85 1.85
lu. 20:45 6300 Girevenkov A. - Grebenyuk B. 1.85 1.85
lu. 21:00 6301 Kuzmin S. - Puzyrev S. 2.00 1.72
lu. 21:15 6302 Chernoskulov F. - Mekhasiuk I. 1.85 1.85
lu. 21:15 6303 Kryuchkov E. - Karagodin A. 2.70 1.40
lu. 21:30 6304 Puzyrev S. - Sverdlov M. 1.18 4.20
lu. 21:45 6305 Karagodin A. - Grebenyuk B. 1.58 2.25
lu. 21:45 6306 Mekhasiuk I. - Afanasyev I. 1.77 1.95
lu. 22:00 6307 Vologzhanin V. - Kuzmin S. 1.85 1.85
lu. 22:15 6308 Chahur V. - Chernoskulov F. 1.55 2.30
lu. 22:15 6309 Girevenkov A. - Kryuchkov E. 1.30 3.20
lu. 23:30 6310 Astreev R. - Ivanov A. 1.70 2.05
lu. 23:45 6311 Lopatin S. - Evlakhin D.M. 1.37 2.85
lu. 23:45 6312 Tarasenkov N. - Staroverov V. 2.85 1.37
lu. 23:59 6313 Kutuzov O. - Ilyukhin E. 2.65 1.42
lu. 23:59 6314 Merkushin Y. - Malahov K. 1.43 2.60
lu. 23:59 6315 Rudenko V. - Lbov Y. 1.85 1.85
lu. 23:59 6316 Ivanov A. - Popov O. 1.85 1.85
lu. 23:59 6317 Evlakhin D.M. - Reznikov M. 1.85 1.85
lu. 23:59 6318 Staroverov V. - Kazakov Al. 1.67 2.05
lu. 23:59 6319 Astreev R. - Kutuzov O. 1.52 2.35
lu. 23:59 6320 Lopatin S. - Merkushin Y. 4.00 1.20
lu. 23:59 6321 Tarasenkov N. - Rudenko V. 1.85 1.85
lu. 23:59 6322 Popov O. - Ilyukhin E. 1.37 2.85
lu. 23:59 6323 Kazakov Al. - Lbov Y. 1.72 2.00
lu. 23:59 6324 Reznikov M. - Malahov K. 2.10 1.65
lu. 23:59 6325 Ivanov A. - Kutuzov O. 2.60 1.43
Cel mai bun din 5 seturi!