+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1026 Elvetia - Germania 4.60 3.65 1.70 2.01 1.15 1.20
Deutsche Bank Par, Frankfurt!
du. 22:00 1090 Scotia - Ungaria 2.50 3.70 2.45 1.48 1.46 1.20
MHPArena, Stuttgart!
Se disputa in Germania!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 2478 Albania - Spania 9.30 5.40 1.27 3.38 1.02 1.08
Merkur Spiel-Arena, Dusseldorf!
lu. 22:00 2497 Croatia - Italia 3.20 3.20 2.20 1.58 1.29 1.26
Red Bull Arena, Leipzig!
Se disputa in Germania!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:00 2555 Anglia - Slovenia 1.28 5.20 9.40 1.02 3.31 1.09
RheinEnergieStadion, Koln!
ma. 22:00 2571 Danemarca - Serbia 2.40 3.25 2.80 1.37 1.49 1.25
Allianz Arena, Munchen!
Se disputa in Germania!
+ 54 speciale






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 3383 Polonia - Austria 3.35 3.35 2.15 1.66 1.30 1.27
Olympiastadion, Berlin!
vi. 22:00 3384 Olanda - Franta 3.20 3.30 2.25 1.61 1.32 1.28
Red Bull Arena, Leipzig!
ma. 19:00 2575 Franta - Polonia 1.40 4.50 6.95 1.06 2.70 1.13
Signal Iduna Park, Dortmund!
ma. 19:00 2577 Olanda - Austria 2.05 3.40 3.35 1.27 1.67 1.23
Olympiastadion, Berlin!
Se disputa in Germania!
+ 42 speciale










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 3385 Slovacia - Ucraina 3.60 3.20 2.10 1.68 1.26 1.29
Merkur Spiel-Arena, Dusseldorf!
sâ. 22:00 3386 Belgia - Romania 1.45 4.20 6.50 1.07 2.53 1.15
RheinEnergieStadion, Koln!
mi. 19:00 1004 Ucraina - Belgia 4.20 3.70 1.75 1.95 1.18 1.20
MHPArena, Stuttgart!
mi. 19:00 1115 Slovacia - Romania 2.65 2.85 2.85 1.36 1.41 1.33
Deutsche Bank Park, Frankfurt!
Se disputa in Germania!
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1886 Georgia - Cehia 4.60 3.65 1.72 2.01 1.16 1.21
Volksparkstadion, Hamburg!
sâ. 19:00 3388 Turcia - Portugalia 5.30 4.20 1.58 2.32 1.14 1.18
Signal Iduna Park, Dortmund!
mi. 22:00 1092 Georgia - Portugalia 13.10 6.40 1.18 4.26 0.00 1.05
Veltins Arena, Gelsenkirchen!
mi. 22:00 1118 Cehia - Turcia 2.95 3.15 2.35 1.51 1.33 1.27
Volksparkstadion, Hamburg!
Se disputa in Germania!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 3221 Elvetia - Castiga Grupa A 4.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 22:00 3225 Germania - Castiga Grupa A 1.20 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Grupa A EURO 2024 Germania! Rezultatele se vor omologa conform uefa.com!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 3264 Austria - Castiga Grupa D 13.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 19:00 3336 Franta - Castiga Grupa D 1.40 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 19:00 3345 Olanda - Castiga Grupa D 3.40 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 19:00 3351 Polonia - Castiga Grupa D 40.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Grupa D EURO 2024 Germania! Rezultatele se vor omologa conform uefa.com!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 3408 Belgia - Castiga Grupa E 3.60 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 16:00 3410 Romania - Castiga Grupa E 2.95 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 16:00 3412 Slovacia - Castiga Grupa E 2.65 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 16:00 3418 Ucraina - Castiga Grupa E 15.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Grupa E EURO 2024 Germania! Rezultatele se vor omologa conform uefa.com!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3419 Cehia - Castiga Grupa F 15.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 16:00 3421 Georgia - Castiga Grupa F 50.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 16:00 3423 Portugalia - Castiga Grupa F 1.35 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 16:00 3425 Turcia - Castiga Grupa F 3.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Grupa F EURO 2024 Germania! Rezultatele se vor omologa conform uefa.com!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 3273 Denis Alibec - Marcheaza 2.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 22:00 3284 Dennis Man - Marcheaza 2.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 22:00 3287 Florinel Coman - Marcheaza 2.30 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 22:00 3288 George Puscas - Marcheaza 2.35 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 22:00 3289 Ianis Hagi - Marcheaza 2.40 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 22:00 3293 Valentin Mihaila - Marcheaza 2.60 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Jucatorul marcheaza cel putin un gol in faza grupelor. Rezultatele se vor omologa conform uefa.com!












































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 3137 Peru - Chile 4.20 3.10 2.00 1.77 1.20 1.31
ma. 23:59 1887 Peru - Canada 2.95 3.15 2.35 1.51 1.33 1.27
ma. 23:59 1888 Chile - Argentina 6.50 3.85 1.50 2.39 1.07 1.18
sâ. 23:59 1016 Argentina - Peru 1.35 4.50 8.55 1.03 2.92 1.13
Se disputa in SUA!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3138 Ecuador - Venezuela 1.80 3.35 4.45 1.16 1.89 1.24
sâ. 23:59 3139 Mexic - Jamaica 1.60 3.65 5.50 1.10 2.17 1.20
mi. 23:59 1889 Ecuador - Jamaica 1.65 3.55 5.20 1.12 2.09 1.21
mi. 23:59 1891 Venezuela - Mexic 3.85 3.25 1.95 1.74 1.21 1.26
du. 23:59 1019 Jamaica - Venezuela 3.00 3.10 2.35 1.51 1.32 1.28
Se disputa in SUA!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 3140 SUA - Bolivia 1.20 6.05 14.90 0.00 4.26 1.08
du. 23:59 3141 Uruguay - Panama 1.30 5.05 9.95 1.02 3.32 1.12
jo. 23:59 1894 Panama - SUA 6.75 4.30 1.43 2.60 1.06 1.14
jo. 23:59 1897 Uruguay - Bolivia 1.15 6.80 15.80 0.00 4.71 1.04
Se disputa in SUA!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 3128 Brazilia - Costa Rica 1.15 6.85 15.50 0.00 4.70 1.04
lu. 23:59 3142 Columbia - Paraguay 1.65 3.50 5.30 1.11 2.09 1.22
vi. 23:59 1898 Columbia - Costa Rica 1.45 4.00 7.15 1.05 2.54 1.17
vi. 23:59 1900 Paraguay - Brazilia 8.75 4.80 1.32 3.07 1.02 1.11
ma. 23:59 2708 Costa Rica - Paraguay 3.25 3.15 2.20 1.58 1.28 1.27
Se disputa in SUA!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 2202 Real Madrid - Atalanta 1.55 4.30 5.50 1.13 2.39 1.17
Un singur meci! Stadionul PGE Narodowy, Varsovia!
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 1043 FCSB - Corvinul Hunedoara 1.35 4.65 7.45 1.04 2.83 1.11
Un singur meci! Stadionul Ghencea, Bucuresti!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 2204 Colo Colo - Junior 1.90 3.15 4.25 1.17 1.79 1.27
ma. 23:59 2208 San Lorenzo - Atletico Mineiro 2.50 3.05 2.85 1.36 1.46 1.29
mi. 23:59 2203 Botafogo RJ - Palmeiras 2.60 3.20 2.60 1.42 1.42 1.26
jo. 23:59 2206 Flamengo - Bolivar 1.15 7.60 15.80 0.00 5.08 1.04
jo. 23:59 2207 Nacional M. - Sao Paulo 2.75 3.10 2.55 1.44 1.39 1.28
Optimi de Finala! Tur!
+ 34 speciale


































































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 2608 Barcelona G. - Bragantino 2.85 3.05 2.50 1.46 1.36 1.29
ma. 23:59 3779 Huachipato - RC Montevideo 2.00 3.25 3.75 1.23 1.72 1.27
ma. 23:59 3822 Rosario Central - Internacional RS 2.60 3.00 2.75 1.38 1.42 1.30
mi. 23:59 3794 Ind. del Valle - Boca Juniors 2.05 3.25 3.50 1.24 1.67 1.25
mi. 23:59 3806 Libertad Asuncion - Univ. Catolica 1.63 3.70 5.10 1.12 2.12 1.20
jo. 23:59 2617 Cerro Porteno - Atl. Paranaense 2.60 3.10 2.70 1.40 1.43 1.28
jo. 23:59 3795 LDU Quito - Always Ready 1.22 5.55 12.50 0.00 3.81 1.08
jo. 23:59 3821 Palestino - Cuiaba Esporte 2.35 3.15 2.95 1.33 1.51 1.27
1/16 Finala! Tur!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 3986 Inter Turku - VPS Vaasa 2.55 3.25 2.55 1.41 1.41 1.24
vi. 20:00 3987 AC Oulu - KUPS 4.10 3.65 1.75 1.91 1.17 1.19
sâ. 12:00 3988 Seinajoen JK - Haka 1.65 3.95 4.20 1.15 2.02 1.15
sâ. 19:00 3989 Lahti - Ilves 6.30 4.30 1.43 2.53 1.06 1.13
du. 16:00 3990 IF Gnistan - EIF 1.62 3.80 4.75 1.12 2.09 1.17
du. 16:00 3991 Mariehamn - HJK Helsinki 5.55 3.90 1.53 2.27 1.09 1.16
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 2697 Sandefjord - Ham Kam 1.95 3.70 3.60 1.26 1.81 1.23
jo. 22:15 2698 Lillestrom - Kfum 1.85 3.75 3.55 1.23 1.81 1.18
vi. 20:00 2699 Brann - Stromsgodset 1.33 5.70 7.55 1.07 3.22 1.10
vi. 20:00 2700 Odd - Kristiansund 1.95 3.80 3.50 1.28 1.80 1.21
vi. 20:00 2701 Sarpsborg 08 - Bodo/Glimt 4.15 4.35 1.70 2.10 1.21 1.17
vi. 22:15 2702 Tromso - Molde 3.00 3.45 2.15 1.59 1.31 1.21
du. 16:00 2703 Viking - Rosenborg 1.58 4.20 4.55 1.14 2.16 1.14
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1805 Zenit - Krasnodar 1.80 3.85 4.10 1.21 1.97 1.21
Un singur meci!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:30 1053 Espanyol - Real Oviedo 1.90 3.20 4.05 1.18 1.77 1.25
Scor tur: 0-1
Promovare! Finala! Retur!
+ 32 speciale
































+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 2585 Mjallby - Sirius 2.10 3.45 3.20 1.29 1.64 1.23
sâ. 16:00 3742 Elfsborg - IF Brommapojkarna 1.65 3.95 4.55 1.15 2.09 1.17
du. 15:00 2586 AIK - Kalmar 1.55 4.10 5.50 1.11 2.33 1.17
du. 15:00 3747 Varnamo - IFK Goteborg 2.80 3.25 2.40 1.49 1.37 1.25
du. 17:30 2587 GAIS - Hammarby 2.35 3.35 2.80 1.37 1.51 1.24
du. 17:30 3761 Malmo FF - Halmstads 1.17 6.95 12.30 0.00 4.40 1.04
lu. 20:00 2589 IFK Norrkoping - Djurgardens 4.35 3.80 1.70 2.01 1.16 1.19
lu. 20:00 2590 Vasteras SK - Hacken 2.75 3.55 2.30 1.53 1.38 1.21
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 14:00 1032 Henan Songshan L. - Qingdao Youth Island 1.35 4.60 6.60 1.03 2.68 1.09
ma. 14:35 1033 Nantong Zhiyun - Tianjin Tigers 3.10 3.20 2.10 1.56 1.26 1.21
ma. 14:35 1044 Sichuan Jiuniu - Zhejiang Professional 3.25 3.50 1.95 1.67 1.24 1.18
ma. 15:00 1046 Wuhan Three Towns - Shanghai Port 6.60 4.85 1.33 2.77 1.03 1.07
mi. 14:00 3194 Shanghai Shenhua - Meizhou Hakka 1.15 6.55 17.30 0.00 4.70 1.05
mi. 14:35 3196 Changchun YaTai - Shandong Taishan 4.60 3.85 1.58 2.07 1.11 1.14
mi. 14:35 3204 Qingdao Manatee - Chengdu Qianbao 5.40 4.00 1.55 2.27 1.11 1.17
mi. 15:00 3205 Beijing Guoan - Cangzhou 1.27 5.70 8.55 1.03 3.39 1.07
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 1020 Al Ahly - El Daklyeh 1.18 6.20 12.30 0.00 4.08 1.04
vi. 19:00 1021 Zamalek - Pharco 1.62 3.60 5.40 1.11 2.14 1.21
sâ. 19:00 1024 El Gaish - Smouha 2.65 2.70 2.75 1.32 1.35 1.31
sâ. 19:00 1025 Enppi - El Gouna 2.10 2.90 3.70 1.21 1.61 1.30
du. 16:00 3168 Future FC - Ismaily SC 2.20 2.70 3.50 1.20 1.51 1.31
du. 19:00 3171 Al Masry - Ceramica Cleopatra 2.35 2.90 2.95 1.29 1.45 1.27
du. 19:00 3172 Pyramids - Al Mokawloon 1.38 4.30 8.15 1.03 2.79 1.14
lu. 16:00 3192 National Bank - Al Mehalla 1.65 3.55 5.20 1.12 2.09 1.21





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3156 Vestri - Valur Reykjavik 5.75 4.85 1.43 2.60 1.09 1.11
sâ. 20:00 1030 Kopavogs - Stjarnan 4.15 4.10 1.60 2.04 1.14 1.12
sâ. 22:15 1031 Vikingur Reykjavik - KR Reykjavik 1.45 4.55 5.25 1.09 2.41 1.10
du. 20:00 3184 KA Akureyri - Fram Reykjavik 1.88 3.95 3.40 1.26 1.81 1.17
du. 22:15 3778 Breidablik - Akranes 1.40 4.65 5.55 1.07 2.50 1.08
du. 22:15 3780 FH Hafnarfjordur - Fylkir R. 1.50 4.40 4.65 1.11 2.24 1.10
+ 32 speciale
































+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1065 Brage - Sundsvall 1.63 3.90 4.55 1.14 2.08 1.16
du. 16:00 1166 Oddevold - Degerfors 3.05 3.25 2.20 1.56 1.30 1.24
du. 16:00 1176 Ostersunds - Utsiktens 2.25 3.25 2.95 1.32 1.53 1.24
du. 18:00 1178 Skovde - Sandvikens 3.40 3.40 2.00 1.68 1.25 1.22
du. 18:00 1179 Varbergs BOIS - Gefle 1.78 3.60 4.00 1.18 1.88 1.19
lu. 20:00 1070 Landskrona - Orgryte 1.80 3.50 4.00 1.18 1.85 1.20
lu. 20:00 1071 Orebro - Trelleborgs 2.10 3.55 3.00 1.31 1.61 1.20
lu. 20:00 1072 Osters - Helsingborgs 1.62 4.00 4.50 1.14 2.10 1.16





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1061 CA Cerro - Danubio 2.45 3.00 2.85 1.34 1.45 1.28
sâ. 18:30 1062 Maldonado - Fenix 2.55 2.90 2.70 1.34 1.38 1.27
sâ. 21:00 1063 RC Montevideo - Defensor Sp. 2.90 3.20 2.30 1.51 1.32 1.24
sâ. 23:59 1064 Progreso - Penarol 4.60 3.50 1.65 1.97 1.11 1.18
du. 16:00 1066 Liverpool M. - Boston River 2.05 3.30 3.15 1.25 1.60 1.20
du. 18:30 1067 Rampla Juniors - Miramar Misiones 2.55 3.00 2.60 1.36 1.38 1.25
du. 21:00 1068 Cerro Largo - Nacional M. 4.05 3.25 1.80 1.79 1.15 1.21
du. 23:30 1069 Montevideo Wanderers - CA River Plate 2.30 3.05 2.90 1.30 1.47 1.24
Faza Grupelor!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 14:00 3211 Brann - Kristiansund 1.32 5.10 7.35 1.04 2.98 1.09
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1107 Cooma Tigers - Monaro Panthers 2.85 3.40 2.15 1.53 1.30 1.19
vi. 23:59 1108 O Connor Knights FC - Canberra Croatia FC 1.75 4.00 3.55 1.21 1.86 1.14
sâ. 23:59 1111 Gungahlin Utd - Yoogali SC 1.02 11.40 24.00 0.00 7.65 0.00
sâ. 23:59 1121 Tuggeranong Utd - Canberra Olympic 2.30 3.65 2.50 1.40 1.47 1.16
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 12:30 1134 Manly Utd - Tin. Central Coast 1.65 4.10 3.85 1.16 1.97 1.12
sâ. 10:00 1149 Sydney Olympic - APIA Tigers 3.75 4.10 1.65 1.94 1.16 1.11
sâ. 12:00 1160 Hills United FC - Wollongong Wolves 3.95 4.00 1.65 1.97 1.16 1.13
sâ. 12:00 1161 Marconi - Sutherland 1.43 4.40 5.45 1.07 2.41 1.10
sâ. 12:15 1165 St George City - NWS Spirit FC 1.55 4.15 4.45 1.12 2.13 1.12
sâ. 23:59 1173 Blacktown - Rockdale 1.90 4.00 3.00 1.28 1.70 1.13
sâ. 23:59 1174 Sydney Utd - St George Saints 1.62 4.25 4.05 1.16 2.05 1.12




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1142 Devonport City - Riverside Olympic 1.02 10.60 28.50 0.00 7.65 0.00
vi. 23:59 1144 Launceston Utd - Clarence Zebras 7.60 6.05 1.23 3.33 1.01 1.03
vi. 23:59 1148 Launceston City - Kingborough Lions 3.45 3.85 1.78 1.80 1.21 1.14
sâ. 23:59 1167 South Hobart - Glenorchy Knights 2.35 3.85 2.35 1.44 1.44 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1193 Armadale - Fremantle City 2.20 3.35 2.80 1.31 1.51 1.20
sâ. 10:00 1194 Balcatta - Perth RedStar FC 6.15 4.85 1.35 2.68 1.05 1.07
sâ. 10:00 1195 Floreat Athena - U21 Perth Glory 1.75 3.90 3.45 1.20 1.81 1.13
sâ. 10:00 1205 Olympic Kingsway - Bayswater City 2.00 3.75 2.90 1.29 1.62 1.15
sâ. 10:00 1211 Western Knights - Inglewood 1.28 5.45 6.90 1.03 3.01 1.05
sâ. 12:00 1214 Stirling Macedonia - Perth SC 2.10 3.60 2.80 1.31 1.56 1.16





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3663 Naftan Novopolotsk - Slavia Mozyr 3.20 3.20 2.15 1.58 1.27 1.25
sâ. 18:00 3666 FC Minsk - Arsenal Dzerzhinsk 2.95 3.25 2.25 1.53 1.32 1.24
sâ. 20:00 3667 Bate Borisov - Dinamo Brest 2.70 3.30 2.40 1.47 1.38 1.23
du. 18:00 3670 Zhodino - Isloch 1.47 3.75 6.15 1.05 2.31 1.15
du. 20:00 3972 Dinamo Minsk - Neman G. 2.45 3.00 2.70 1.34 1.41 1.25
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 1216 CRB - Guarani 1.65 3.15 5.65 1.07 2.00 1.24
sâ. 23:00 1218 Operario - Botafogo SP 1.88 3.05 4.15 1.15 1.74 1.26
sâ. 23:59 3292 Ituano - Brusque 2.10 2.95 3.40 1.21 1.56 1.26
du. 22:00 1261 Chapecoense SC - Paysandu 2.30 2.80 3.15 1.25 1.47 1.29
du. 23:59 3294 Vila Nova - Goias 2.65 2.80 2.65 1.35 1.35 1.29
lu. 23:59 3781 Sport Recife - Gremio Novorizontino 1.65 3.40 4.75 1.10 1.96 1.19
ma. 23:59 3295 America MG - Avai 1.58 3.55 5.40 1.08 2.12 1.19
ma. 23:59 3296 Amazonas - Coritiba 3.00 2.70 2.45 1.41 1.27 1.31
ma. 23:59 3782 Mirassol - Santos AP 2.65 2.75 2.70 1.34 1.35 1.30
ma. 23:59 3783 Ponte Preta - Ceara 2.65 2.80 2.65 1.35 1.35 1.29
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 1135 Tombense FC/MG - Floresta 1.73 3.25 4.65 1.12 1.89 1.22
sâ. 23:59 1136 Londrina - Botafogo PB 2.30 2.95 3.05 1.28 1.48 1.27
du. 22:30 1145 Sao Jose - Ypiranga FC 2.20 2.90 3.20 1.24 1.51 1.26
du. 23:59 1146 Sao Bernardo - Figueirense 1.83 3.20 4.15 1.15 1.79 1.23
du. 23:59 1147 Volta Redonda RJ - Caxias 1.83 3.20 4.15 1.15 1.79 1.23
lu. 23:59 1156 ABC RN - Remo PA 1.98 3.15 3.60 1.20 1.66 1.24
lu. 23:59 1159 Aparecidense - Nautico 2.25 2.95 3.15 1.26 1.51 1.27
mi. 23:59 1164 Tombense FC/MG - Caxias 1.98 2.95 3.90 1.17 1.66 1.27
mi. 23:59 1168 Sampaio Correa - Athletic Club 2.85 2.95 2.45 1.44 1.33 1.28
mi. 23:59 1170 Ferroviario - Ferroviaria 2.30 3.05 2.95 1.30 1.48 1.25
jo. 23:59 1181 Confianca - CSA AL 1.98 3.05 3.75 1.19 1.67 1.26
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1189 Cavalry FC - Atletico Ottawa 1.95 3.35 3.35 1.22 1.66 1.20
du. 23:00 1192 Forge FC Hamilton - Valour FC 1.47 4.00 5.55 1.06 2.30 1.13
du. 23:59 1196 Vancouver Langley - HFX Wanderers 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.23
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 1247 Daegu - Jeonbuk 2.55 3.20 2.60 1.40 1.42 1.25
sâ. 13:00 2466 Daejeon - Gwangju 3.30 3.30 2.10 1.63 1.27 1.24
sâ. 13:00 2484 Gangwon - Gimcheon Sangmu 2.35 3.20 2.85 1.34 1.49 1.25
sâ. 14:00 1248 Seoul - Suwon 2.05 3.35 3.30 1.26 1.65 1.23
du. 12:00 1252 Incheon - Pohang 2.50 3.15 2.70 1.38 1.44 1.26
du. 12:00 1253 Jeju Utd - Ulsan 3.70 3.60 1.85 1.81 1.21 1.20













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 1257 Chungnam Asan - Gyeongnam 2.40 3.10 2.70 1.34 1.43 1.23
sâ. 13:30 2506 Anyang - Seoul E. 2.55 3.20 2.65 1.40 1.44 1.26
sâ. 13:30 2508 Suwon B. - Seongnam I. 1.73 3.75 4.25 1.17 1.97 1.19
du. 13:00 1259 Ansan Greeners - Cheonan City 2.55 3.00 2.60 1.36 1.38 1.25
du. 13:00 1263 Bucheon - Cheongju 2.20 2.95 3.15 1.25 1.51 1.26
du. 13:00 1267 Gimpo Citizen - Busan 3.75 3.20 1.88 1.71 1.17 1.21




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:00 3331 Chuncheon FC - Paju Citizen 2.50 2.90 2.80 1.33 1.41 1.28
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 1412 OTP FC - Tornion Pallo 47 4.40 4.20 1.57 2.13 1.13 1.12
du. 18:30 1493 Japs/47 - Lahden Reipas 6.00 4.50 1.40 2.55 1.06 1.10
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:00 3011 Montedio Yamagata - Vegalta Sendai 2.40 3.15 2.65 1.35 1.42 1.22
sâ. 12:00 3012 Kofu - Ehime 1.65 3.65 4.35 1.12 1.96 1.16
sâ. 12:00 3020 Yokohama FC - Roasso Kumamoto 1.55 3.60 5.35 1.07 2.13 1.17
sâ. 13:00 1274 Kagoshima United - Oita Trinita 2.45 3.10 2.65 1.35 1.41 1.23
sâ. 13:00 1276 Okayama - Kusatsu 1.53 3.65 5.50 1.07 2.17 1.16
sâ. 13:00 1277 Renofa Yamaguchi - Iwaki FC 2.60 3.05 2.50 1.39 1.36 1.24
sâ. 13:00 1278 Tochigi - Chiba 4.65 3.55 1.63 1.99 1.11 1.17
sâ. 13:00 3023 V-Varen Nagasaki - Fujieda MYFC 1.55 3.95 4.90 1.10 2.17 1.14
sâ. 23:59 1279 Blaublitz Akita - Shimizu S-Pulse 3.90 3.25 1.85 1.76 1.17 1.22
du. 13:00 1280 Tokushima - Mito 2.35 2.95 2.90 1.29 1.45 1.26
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3980 FC Zhetysu - Kaisar Kyzylorda 2.15 3.20 3.10 1.27 1.56 1.23
sâ. 16:00 3985 Kyzylzhar - FC Astana 2.50 3.15 2.60 1.38 1.41 1.24
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 1383 BFC Daugava - Jelgava 2.20 3.30 3.10 1.31 1.58 1.25
vi. 20:00 1384 FK Auda - Rigas 5.60 4.10 1.52 2.34 1.10 1.16
sâ. 14:00 1385 Grobina - Riga FC 10.20 5.20 1.25 3.41 0.00 1.08
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3337 FK Transinvest - Dziugas Telsiai 2.20 3.05 3.15 1.27 1.53 1.26
sâ. 19:00 3349 FK Panevezys - Dainava Alytus 1.85 3.25 4.30 1.17 1.83 1.25
du. 14:00 3350 Kauno Zalgiris - Hegelmann Litauen 2.30 3.10 2.85 1.31 1.47 1.23
du. 16:00 3362 FA Siauliai - Banga Gargzdai 1.70 3.40 5.05 1.12 2.01 1.23
du. 18:00 3373 Zalgiris - Suduva 1.25 4.70 10.30 0.00 3.20 1.08




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 3401 Negeri Sembilan - Kuala Lumpur 4.05 3.65 1.70 1.90 1.15 1.16
sâ. 12:30 3405 Johor DT - Pahang 1.10 7.70 16.40 0.00 5.19 0.00
sâ. 15:15 3406 Kuching FA - Terengganu 5.55 4.55 1.43 2.48 1.08 1.10
sâ. 16:00 3415 Penang - Kedah 4.90 4.20 1.52 2.24 1.10 1.13
du. 12:30 3445 Selangor - Perak 1.12 7.10 13.10 0.00 4.56 0.00
du. 16:00 3449 Kelantan United - PDRM 3.20 3.65 1.95 1.69 1.26 1.18





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2359 Puebla - Santos Laguna 2.35 3.50 2.70 1.39 1.51 1.22
vi. 23:59 2360 Queretaro - Tijuana 2.05 3.40 3.35 1.27 1.67 1.23
vi. 23:59 2386 Juarez - Atlas 2.20 3.40 3.00 1.32 1.58 1.23
sâ. 23:59 2396 Atl. San Luis - Club America 4.00 3.85 1.75 1.94 1.19 1.18
sâ. 23:59 2408 Guadalajara - Toluca 2.30 3.25 2.95 1.33 1.53 1.25
sâ. 23:59 2455 Tigres - Necaxa 1.43 4.60 6.10 1.08 2.60 1.12
sâ. 23:59 2463 Cruz Azul - Mazatlan 1.38 4.80 6.80 1.06 2.79 1.11
du. 21:00 2464 Pumas - Leon 1.83 3.75 3.75 1.22 1.86 1.19
du. 23:59 2465 Pachuca - Monterrey 2.20 3.50 2.95 1.34 1.58 1.22
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 3472 Innstrandens - Skjervoey 3.80 4.95 1.55 2.13 1.17 1.07
vi. 19:00 3481 Melhus - Mosjoen IL 1.18 5.90 10.80 0.00 3.78 1.03
vi. 19:00 3493 Staal Jorpeland - Sola 2.25 3.90 2.45 1.41 1.49 1.14
vi. 20:00 3494 Baerum - Aassiden 1.28 5.75 6.90 1.04 3.11 1.05
vi. 20:00 3495 Froya - OS 7.40 6.60 1.23 3.45 1.03 1.02
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 1284 Sogndal - Kongsvinger 2.70 3.40 2.40 1.49 1.39 1.23
du. 18:00 1288 Aalesund - Ranheim 2.30 3.80 2.55 1.42 1.51 1.17
du. 18:00 1290 Asane - Moss 3.00 3.45 2.15 1.59 1.31 1.21
du. 18:00 1292 Bryne - Lyn 1896 1.90 3.65 3.50 1.24 1.77 1.19
du. 18:00 1295 Mjondalen - Egersunds 2.60 3.85 2.25 1.54 1.41 1.17
du. 18:00 1296 Raufoss - Start 2.00 3.50 3.30 1.26 1.68 1.21
du. 18:00 1312 Stabaek - Levanger 1.90 3.75 3.35 1.25 1.75 1.18
du. 18:00 1315 Valerenga - Sandnes 1.23 6.00 9.05 1.01 3.57 1.05
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 10:30 2677 West Coast Rangers FC - Birkenhead Utd. 7.10 6.30 1.25 3.30 1.03 1.03
mi. 10:30 2678 Auckland City - Manurewa AFC 2.40 2.80 3.00 1.28 1.43 1.29
vi. 23:59 1448 Cashmere Technical - Coastal Spirit FC 1.45 4.95 4.60 1.11 2.36 1.07
Faza Grupelor!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 3426 (F) CSKA Moscova - (F) Zenit 2.85 3.20 2.25 1.49 1.31 1.22













+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:00 3532 Froso IF - Bergnasets AIK 6.25 4.65 1.38 2.64 1.05 1.10




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 3549 Dinamo Samarqand - Andijon 2.35 3.05 2.80 1.31 1.45 1.24
mi. 18:00 3455 Andijon - Pfk Navbahor Namangan 3.70 3.40 1.88 1.75 1.20 1.21
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 2599 Phu Dong FC - Binh Phuoc 3.20 2.85 2.30 1.49 1.26 1.30