Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 1025 Georgia - Luxemburg 1.95 3.20 3.95 1.20 1.75 1.27
jo. 21:45 1028 Bosnia Hert. - Ucraina 3.60 3.50 1.95 1.76 1.24 1.23
jo. 21:45 1029 Grecia - Kazakhstan 1.40 4.40 8.45 1.05 2.86 1.16
jo. 21:45 1038 Israel - Islanda 2.15 3.20 3.30 1.27 1.61 1.26
jo. 21:45 1065 Polonia - Estonia 1.20 6.35 14.40 0.00 4.36 1.07
jo. 21:45 1066 Tara Galilor - Finlanda 1.85 3.30 4.25 1.17 1.84 1.25
Semifinale! Un singur meci! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:00 1841 Bayern Munchen - Lazio 1.30 5.10 8.70 1.03 3.18 1.10
Scor tur: 0-1
ma. 22:00 1842 Real Sociedad - PSG 2.55 3.30 2.70 1.42 1.47 1.27
Scor tur: 0-2
mi. 22:00 1091 Manchester City - FC Copenhaga 1.15 7.85 14.80 0.00 5.08 1.04
Scor tur: 3-1
mi. 22:00 1103 Real Madrid - RB Leipzig 1.55 4.30 5.15 1.13 2.32 1.16
Scor tur: 1-0
ma. 22:00 1026 Arsenal - FC Porto 1.25 5.60 9.85 1.01 3.53 1.08
Scor tur: 0-1
ma. 22:00 1030 Barcelona - Napoli 1.65 3.75 4.80 1.13 2.08 1.19
Scor tur: 1-1
mi. 22:00 2309 Atl. Madrid - Inter Milan 2.65 3.15 2.60 1.42 1.41 1.27
Scor tur: 0-1
mi. 22:00 2310 Dortmund - PSV 2.15 3.55 3.00 1.33 1.61 1.21
Scor tur: 1-1
Optimi de Finala! Retur!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:45 1152 Sporting - Atalanta 2.15 3.40 3.10 1.30 1.61 1.23
jo. 19:45 1181 AS Roma - Brighton 2.45 3.30 2.70 1.39 1.47 1.25
jo. 19:45 1187 Qarabag - Leverkusen 6.40 4.55 1.42 2.63 1.07 1.13
jo. 19:45 1188 Sparta Praga - Liverpool 4.15 3.85 1.73 1.98 1.18 1.18
jo. 22:00 1153 AC Milan - Slavia Praga 1.50 4.15 5.80 1.09 2.39 1.16
jo. 22:00 1175 Freiburg - West Ham 2.45 3.30 2.70 1.39 1.47 1.25
jo. 22:00 1192 Benfica - Rangers 1.58 3.95 5.15 1.12 2.21 1.17
jo. 22:00 1203 Marseille - Villarreal 1.98 3.45 3.50 1.25 1.72 1.23
Sferturi de Finala! Tur!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:45 1207 Ajax - Aston Villa 4.35 4.00 1.67 2.06 1.17 1.17
jo. 19:45 1208 Molde - Club Brugge 2.55 3.30 2.60 1.42 1.44 1.25
jo. 19:45 1209 Olympiacos - Maccabi Tel Aviv 1.85 3.45 4.00 1.19 1.83 1.23
jo. 19:45 1210 Sturm Graz - Lille 3.25 3.25 2.15 1.61 1.28 1.26
jo. 22:00 1222 Dinamo Zagreb - PAOK 2.15 3.25 3.25 1.28 1.61 1.26
jo. 22:00 1230 Maccabi Haifa - Fiorentina 4.55 3.55 1.73 1.97 1.15 1.22
jo. 22:00 1234 Servette - Plzen 2.20 3.25 3.15 1.30 1.58 1.26
jo. 22:00 1236 St. Gilloise - Fenerbahce 2.35 3.45 2.75 1.38 1.51 1.23
Sferturi de Finala! Tur!
+ 49 speciale

















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 16:15 1051 U Craiova 1948 - Poli Iasi 2.05 3.65 3.45 1.30 1.76 1.25
ma. 18:30 1052 Dinamo B. - Hermannstadt 2.65 3.05 2.85 1.40 1.46 1.33
ma. 21:00 1053 Otelul Galati - CFR Cluj 5.35 3.60 1.70 2.13 1.14 1.25
mi. 18:30 1057 U. Cluj - Farul Constanta 2.20 3.20 3.30 1.29 1.61 1.28
mi. 21:00 1060 Rapid Bucuresti - UTA Arad 1.65 3.65 5.00 1.12 2.09 1.20
jo. 16:15 1061 Botosani - Sepsi 3.65 3.25 2.00 1.70 1.23 1.25
jo. 18:30 1062 Petrolul Ploiesti - CSU Craiova 3.40 3.20 2.15 1.63 1.27 1.28
jo. 21:00 1063 Voluntari - FCSB 4.15 3.45 1.85 1.87 1.19 1.24
vi. 20:00 2355 Poli Iasi - Dinamo B. 2.55 3.10 2.75 1.39 1.44 1.28
sâ. 14:00 2357 UTA Arad - U Craiova 1948 2.30 3.15 3.05 1.32 1.53 1.27
sâ. 17:00 2358 Hermannstadt - Otelul Galati 2.15 3.00 3.55 1.24 1.61 1.30
sâ. 20:00 2375 Farul Constanta - CFR Cluj 2.80 3.10 2.50 1.46 1.37 1.28
du. 14:30 2376 U. Cluj - Botosani 1.80 3.30 4.30 1.15 1.85 1.23
lu. 17:00 2380 Sepsi - Voluntari 1.73 3.35 4.70 1.13 1.94 1.23
lu. 20:00 2386 CSU Craiova - Rapid Bucuresti 2.50 3.05 2.75 1.36 1.43 1.27
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 1036 Corvinul Hunedoara - CFR Cluj 4.55 3.40 1.75 1.93 1.14 1.23
mi. 19:00 1044 CSU Craiova - Otelul Galati 1.70 3.30 5.30 1.11 2.01 1.25
mi. 19:00 1045 U. Cluj - Hermannstadt 2.10 2.95 3.80 1.21 1.64 1.31
Sferturi de Finala! Un singur meci!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3427 Brentford - Chelsea 3.05 3.60 2.10 1.63 1.31 1.21
sâ. 17:00 3428 Everton - West Ham 1.95 3.45 3.60 1.23 1.74 1.23
sâ. 17:00 3430 Fulham - Brighton 2.70 3.50 2.35 1.51 1.39 1.22
sâ. 17:00 3433 Newcastle - Wolves 1.80 3.75 3.75 1.20 1.86 1.18
sâ. 17:00 3434 Nottingham - Liverpool 5.35 4.40 1.48 2.39 1.10 1.12
sâ. 17:00 3436 Tottenham - Crystal Palace 1.50 4.25 5.30 1.10 2.34 1.13
sâ. 19:30 3445 Luton - Aston Villa 3.70 3.80 1.80 1.86 1.21 1.17
du. 15:00 3447 Burnley - Bournemouth 3.60 3.60 1.85 1.78 1.21 1.19
du. 17:30 3451 Manchester City - Manchester Utd 1.28 5.45 8.00 1.03 3.21 1.07
lu. 22:00 3453 Sheffield Utd - Arsenal 11.50 6.75 1.17 4.21 0.00 1.03
sâ. 14:30 1088 Manchester Utd - Everton 1.75 3.75 3.95 1.18 1.90 1.18
sâ. 17:00 1095 Bournemouth - Sheffield Utd 1.38 4.80 6.35 1.06 2.71 1.10
sâ. 17:00 1096 Crystal Palace - Luton 1.95 3.40 3.60 1.23 1.73 1.23
sâ. 17:00 1109 Wolves - Fulham 2.10 3.35 3.15 1.28 1.61 1.22
sâ. 19:30 1111 Arsenal - Brentford 1.30 5.25 7.70 1.03 3.09 1.08
du. 15:00 1119 Aston Villa - Tottenham 2.25 3.75 2.65 1.39 1.54 1.18
du. 16:00 1143 Brighton - Nottingham 1.57 4.15 4.70 1.13 2.18 1.14
du. 16:00 1156 West Ham - Burnley 1.70 3.75 4.25 1.16 1.97 1.18
du. 17:45 1159 Liverpool - Manchester City 2.70 3.65 2.25 1.54 1.38 1.19
lu. 22:00 1160 Chelsea - Newcastle 1.80 3.95 3.65 1.22 1.88 1.17
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1094 Monaco - PSG 3.10 3.80 2.00 1.69 1.30 1.18
sâ. 18:00 1200 Reims - Lille 2.70 3.25 2.50 1.46 1.40 1.26
sâ. 22:00 1243 Clermont - Marseille 3.95 3.45 1.83 1.82 1.18 1.21
du. 14:00 1248 Toulouse - Nice 3.20 3.10 2.20 1.56 1.27 1.26
du. 16:00 1253 Brest - Le Havre 1.55 3.75 5.60 1.09 2.22 1.18
du. 16:00 1256 Montpellier - Strasbourg 2.05 3.30 3.35 1.25 1.65 1.23
du. 16:00 1257 Nantes - Metz 1.80 3.30 4.30 1.15 1.85 1.23
du. 18:05 1261 Rennes - Lorient 1.40 4.45 6.60 1.05 2.63 1.12
du. 21:45 1270 Lyon - Lens 2.45 3.20 2.70 1.37 1.45 1.25
vi. 22:00 3997 Nice - Montpellier 1.75 3.40 4.45 1.14 1.91 1.22
sâ. 18:00 1112 Lorient - Lyon 3.85 3.55 1.93 1.83 1.24 1.25
sâ. 22:00 1151 Lens - Brest 1.90 3.30 3.90 1.19 1.77 1.24
du. 14:00 1166 PSG - Reims 1.40 4.65 5.85 1.07 2.56 1.10
du. 16:00 1182 Le Havre - Toulouse 2.40 3.10 2.85 1.34 1.47 1.26
du. 16:00 1183 Metz - Clermont 2.35 3.15 2.90 1.33 1.49 1.26
du. 16:00 1184 Strasbourg - Monaco 3.20 3.60 2.00 1.68 1.27 1.19
du. 18:00 1215 Lille - Rennes 2.00 3.35 3.50 1.24 1.69 1.23
du. 21:45 1293 Marseille - Nantes 1.55 4.10 5.85 1.11 2.39 1.19
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1078 Freiburg - Bayern Munchen 5.75 4.60 1.45 2.53 1.09 1.12
sâ. 16:30 1107 Bochum - RB Leipzig 4.65 4.00 1.60 2.13 1.13 1.15
sâ. 16:30 1110 Darmstadt - Augsburg 2.75 3.25 2.40 1.47 1.37 1.24
sâ. 16:30 1121 Heidenheim - Frankfurt 2.80 3.20 2.45 1.48 1.37 1.27
sâ. 16:30 1122 Mainz - Monchengladbach 1.90 3.50 3.60 1.22 1.76 1.21
sâ. 16:30 1123 Union Berlin - Dortmund 3.40 3.50 2.00 1.71 1.26 1.22
sâ. 19:30 1231 Wolfsburg - Stuttgart 3.10 3.45 2.10 1.62 1.29 1.21
du. 16:30 1258 FC Koln - Leverkusen 7.35 4.70 1.35 2.84 1.04 1.11
du. 18:30 1262 Hoffenheim - Werder Bremen 1.90 3.60 3.45 1.23 1.74 1.19
vi. 21:30 1161 Stuttgart - Union Berlin 1.47 4.20 5.85 1.08 2.42 1.14
sâ. 16:30 1165 Augsburg - Heidenheim 1.90 3.65 3.45 1.24 1.76 1.19
sâ. 16:30 1176 Bayern Munchen - Mainz 1.22 6.20 9.15 1.01 3.66 1.04
sâ. 16:30 1179 Monchengladbach - FC Koln 1.85 3.60 3.60 1.21 1.78 1.19
sâ. 16:30 1180 RB Leipzig - Darmstadt 1.13 7.25 14.90 0.00 4.83 1.02
sâ. 19:30 1195 Werder Bremen - Dortmund 3.25 3.80 1.92 1.73 1.26 1.17
du. 16:30 1196 Bochum - Freiburg 2.30 3.45 2.75 1.37 1.51 1.21
du. 18:30 1197 Frankfurt - Hoffenheim 1.95 3.60 3.30 1.25 1.70 1.19
du. 20:30 1202 Leverkusen - Wolfsburg 1.28 5.40 8.10 1.02 3.21 1.07
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:00 1022 Juventus - Lazio 1.75 3.30 4.65 1.13 1.91 1.23
mi. 22:00 1023 Fiorentina - Atalanta 2.45 3.20 2.70 1.37 1.45 1.25
Semifinale! Tur!
+ 46 speciale














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 1048 Sassuolo - Napoli 4.00 3.80 1.80 1.93 1.21 1.20
mi. 21:45 1073 Inter Milan - Atalanta 1.65 3.75 4.75 1.13 2.07 1.19
vi. 21:45 1079 Lazio - AC Milan 3.20 3.20 2.20 1.58 1.29 1.26
sâ. 16:00 1104 Udinese - Salernitana 1.70 3.55 4.70 1.14 2.00 1.21
sâ. 19:00 1204 Monza - AS Roma 3.35 3.30 2.05 1.65 1.25 1.23
sâ. 21:45 1233 Torino - Fiorentina 2.50 3.05 2.85 1.36 1.46 1.29
du. 13:30 1247 Verona - Sassuolo 2.15 3.35 3.05 1.30 1.58 1.22
du. 16:00 1254 Empoli - Cagliari 2.10 3.20 3.30 1.26 1.61 1.24
du. 16:00 1255 Frosinone - Lecce 2.15 3.25 3.15 1.28 1.58 1.24
du. 19:00 1263 Atalanta - Bologna 1.78 3.50 4.10 1.17 1.87 1.20
du. 21:45 1297 Napoli - Juventus 2.45 3.10 2.80 1.35 1.46 1.27
lu. 21:45 1324 Inter Milan - Genoa 1.25 5.15 10.40 0.00 3.41 1.08
vi. 21:45 1041 Napoli - Torino 2.10 3.15 3.35 1.25 1.61 1.25
sâ. 16:00 1070 Cagliari - Salernitana 1.80 3.50 4.10 1.18 1.87 1.21
sâ. 16:00 1089 Sassuolo - Frosinone 2.05 3.50 3.15 1.28 1.64 1.20
sâ. 19:00 1113 Bologna - Inter Milan 3.80 3.40 1.90 1.78 1.21 1.23
sâ. 21:45 1116 Genoa - Monza 2.10 3.05 3.50 1.23 1.61 1.27
du. 13:30 1164 Lecce - Verona 2.05 3.15 3.50 1.23 1.64 1.25
du. 16:00 1178 AC Milan - Empoli 1.40 4.55 6.40 1.06 2.63 1.11
du. 19:00 1216 Juventus - Atalanta 2.05 3.25 3.40 1.24 1.65 1.24
du. 21:45 1291 Fiorentina - AS Roma 2.40 3.15 2.80 1.35 1.47 1.25
lu. 21:45 1341 Lazio - Udinese 1.85 3.40 4.45 1.19 1.91 1.27
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1080 Celta Vigo - Almeria 1.70 3.70 4.30 1.15 1.97 1.18
sâ. 15:00 1101 Sevilla - Real Sociedad 2.50 2.95 2.95 1.34 1.46 1.31
sâ. 17:15 1139 Rayo Vallecano - Cadiz 1.75 3.20 4.85 1.12 1.91 1.25
sâ. 19:30 1223 Getafe - Las Palmas 2.05 3.05 3.80 1.21 1.68 1.29
sâ. 22:00 1244 Valencia - Real Madrid 5.05 3.75 1.60 2.13 1.11 1.18
du. 15:00 1249 Villarreal - Granada 1.68 3.80 4.30 1.15 2.00 1.17
du. 17:15 1260 Atl. Madrid - Betis 1.53 4.15 5.10 1.11 2.27 1.14
du. 19:30 1264 Mallorca - Girona 3.05 3.15 2.25 1.53 1.30 1.26
du. 22:00 1318 Ath. Bilbao - Barcelona 2.60 3.35 2.45 1.45 1.40 1.22
lu. 22:00 1331 Osasuna - Alaves 2.30 3.05 3.05 1.30 1.51 1.27
vi. 22:00 1042 Barcelona - Mallorca 1.30 4.95 8.40 1.02 3.08 1.09
sâ. 15:00 1043 Valencia - Getafe 2.15 2.95 3.50 1.23 1.58 1.29
sâ. 17:15 1090 Cadiz - Atl. Madrid 4.40 3.50 1.75 1.93 1.16 1.21
sâ. 19:30 1114 Granada - Real Sociedad 4.15 3.30 1.85 1.82 1.17 1.24
sâ. 22:00 1117 Girona - Osasuna 1.63 4.10 4.95 1.15 2.22 1.19
du. 15:00 1177 Alaves - Rayo Vallecano 2.10 2.95 3.65 1.21 1.62 1.29
du. 17:15 1186 Las Palmas - Ath. Bilbao 3.80 3.25 1.90 1.73 1.19 1.23
du. 19:30 1217 Real Madrid - Celta Vigo 1.23 6.25 11.50 1.02 4.01 1.08
du. 22:00 1295 Betis - Villarreal 1.90 3.60 3.50 1.23 1.76 1.19
lu. 22:00 1376 Almeria - Sevilla 2.75 3.15 2.45 1.45 1.36 1.26
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 1316 Real Tomayapo - Jorge Wilstermann 2.75 3.35 2.40 1.50 1.38 1.24
ma. 23:59 1317 U. Catolica - Coquimbo 2.10 3.40 3.25 1.29 1.65 1.24
ma. 23:59 1332 Carabobo - Metropolitanos 1.55 3.55 6.55 1.07 2.28 1.22
ma. 23:59 1337 Deportivo Garcilaso - AD Tarma 2.30 3.35 2.90 1.35 1.54 1.24
ma. 23:59 1338 Tolima - Indep. Medellin 2.30 3.15 3.05 1.32 1.53 1.27
mi. 23:59 1339 Everton Del Mar - Union La Calera 2.30 3.35 2.90 1.35 1.54 1.24
mi. 23:59 1344 Universitario De Vinto - Nacional Potosi 2.65 3.30 2.50 1.46 1.41 1.25
mi. 23:59 1352 Cuenca - Delfin 2.10 3.30 3.30 1.27 1.63 1.24
mi. 23:59 1357 Guarani - Sp. Luqueno 1.90 3.40 3.85 1.21 1.79 1.23
mi. 23:59 1358 Montevideo Wanderers - Danubio 2.60 3.15 2.65 1.41 1.42 1.27
mi. 23:59 6098 Alianza FC Valledupar - America De Cali 2.85 3.20 2.40 1.49 1.36 1.26
jo. 23:59 1368 Rayo Zuliano - Deportivo La Guaira 2.90 3.25 2.35 1.52 1.35 1.26
jo. 23:59 1369 RC Montevideo - Cerro Largo 2.20 3.10 3.30 1.27 1.58 1.28
jo. 23:59 1370 Cesar Vallejo - Huancayo 2.25 3.30 3.00 1.32 1.56 1.25
jo. 23:59 1371 Sportivo Ameliano - Olimpia Asuncion 5.05 4.00 1.60 2.21 1.13 1.18
Un singur meci! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 29 speciale





























+ 54 speciale






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:30 4879 Bournemouth - Leicester 1.62 4.15 4.90 1.15 2.22 1.18
ma. 21:45 4880 Blackburn - Newcastle 5.50 4.80 1.48 2.54 1.12 1.13
ma. 22:00 4881 Luton - Manchester City 9.45 5.65 1.27 3.50 1.03 1.09
mi. 21:30 4883 Chelsea - Leeds 1.53 4.25 5.60 1.11 2.39 1.17
mi. 21:45 4884 Nottingham - Manchester Utd 3.15 3.45 2.15 1.63 1.31 1.24
mi. 21:45 4885 Wolves - Brighton 2.55 3.50 2.55 1.46 1.46 1.24
mi. 22:00 4886 Liverpool - Southampton 1.57 4.25 5.00 1.14 2.27 1.16
Optimi de Finala!
+ 43 speciale











































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 1211 Lyon - Strasbourg 1.75 3.65 4.45 1.17 1.99 1.22
mi. 22:00 6941 Rouen - Valenciennes 2.60 2.95 2.75 1.37 1.41 1.30
jo. 21:45 6942 Le Puy - Rennes 10.30 5.55 1.23 3.57 0.00 1.07
Sferturi de Finala! Un singur meci! In caz de egalitate se executa lovituri de departajare!
+ 33 speciale

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:30 1381 Saarbrucken - Monchengladbach 4.55 3.60 1.72 1.99 1.15 1.21
Sferturi de Finala! Un singur meci!
+ 55 speciale























































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:30 4882 Real Sociedad - Mallorca 1.60 3.45 6.05 1.08 2.18 1.23
Scor tur: 0-0
jo. 22:30 4887 Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2.35 3.15 2.95 1.33 1.51 1.27
Scor tur: 1-0
Semifinale! Retur!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1238 West Brom - Coventry 2.05 3.25 3.40 1.24 1.65 1.24
sâ. 14:30 6441 Bristol City - Cardiff 1.93 3.30 3.70 1.21 1.73 1.23
sâ. 14:30 6442 Huddersfield - Leeds 5.75 4.15 1.48 2.39 1.08 1.14
sâ. 17:00 6443 Birmingham - Southampton 3.85 3.65 1.80 1.85 1.19 1.19
sâ. 17:00 6444 Leicester - QPR 1.33 4.75 7.85 1.03 2.93 1.10
sâ. 17:00 6445 Millwall - Watford 2.35 3.20 2.85 1.34 1.49 1.25
sâ. 17:00 6446 Norwich - Sunderland 2.00 3.50 3.30 1.26 1.68 1.21
sâ. 17:00 6447 Plymouth - Ipswich 4.50 3.95 1.65 2.08 1.15 1.17
sâ. 17:00 6448 Preston - Hull 2.55 3.20 2.60 1.40 1.42 1.25
sâ. 17:00 6449 Rotherham - Sheffield Wed 3.00 3.20 2.25 1.53 1.31 1.25
sâ. 17:00 6450 Stoke - Middlesbrough 2.60 3.20 2.55 1.42 1.40 1.25
sâ. 17:00 6451 Swansea - Blackburn 2.25 3.40 2.85 1.34 1.53 1.22
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:10 1002 Sarmiento Junin - Temperley 2.20 2.85 3.80 1.23 1.61 1.35
1/32 Finala! Un singur meci! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 6790 Gimnasia L.P. - Inst.Cordoba 2.60 2.85 2.80 1.35 1.40 1.31
jo. 23:59 6791 Huracan - Rosario Central 2.25 2.95 3.25 1.26 1.53 1.29
jo. 23:59 6792 Ind. Rivadavia - Barracas Central 2.95 2.85 2.50 1.44 1.32 1.31
vi. 23:59 6794 Tigre - Central Cordoba 2.30 2.90 3.20 1.27 1.51 1.30
vi. 23:59 6795 Banfield - Dep. Riestra 2.15 2.80 3.75 1.20 1.59 1.33
vi. 23:59 6796 Platense - Racing Club 3.45 3.00 2.15 1.59 1.24 1.28
sâ. 22:00 6802 Sarmiento Junin - Union de Santa Fe 2.65 2.70 2.90 1.32 1.38 1.34
sâ. 23:59 6943 Atl. Tucuman - Velez Sarsfield 2.40 2.90 3.05 1.30 1.47 1.30
sâ. 23:59 6944 Independiente - Argentinos Jrs 2.10 2.95 3.65 1.21 1.62 1.29
sâ. 23:59 6945 Talleres Cordoba - River Plate 2.65 3.20 2.50 1.44 1.39 1.25
du. 22:00 6958 Defensa y Justicia - Lanus 2.15 3.00 3.45 1.24 1.59 1.28
du. 22:00 6959 Godoy Cruz - Estudiantes LP 2.20 2.90 3.45 1.24 1.56 1.30
du. 23:59 6960 Boca Juniors - Belgrano 1.80 3.15 4.60 1.13 1.85 1.25
du. 23:59 6961 Newells Old Boys - San Lorenzo 2.30 2.70 3.50 1.23 1.51 1.35
Faza Grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 6586 Altach - LASK Linz 3.55 3.40 1.95 1.72 1.23 1.22
du. 18:00 6587 BW Linz - Austria Viena 3.60 3.30 1.95 1.70 1.21 1.23
du. 18:00 6588 Rapid Viena - A. Lustenau 1.20 6.20 10.50 0.00 3.86 1.04
du. 18:00 6589 Salzburg - Austria Klagenfurt 1.27 5.35 8.65 1.02 3.27 1.07
du. 18:00 6590 Sturm Graz - Wolfsberger 1.70 3.70 4.45 1.15 2.00 1.19
du. 18:00 6591 WSG Tirol - Hartberg 3.55 3.55 1.90 1.76 1.23 1.20
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:30 1870 St. Gilloise - Club Brugge 2.10 3.45 3.30 1.29 1.67 1.24
Scor tur: 1-2
jo. 21:45 1871 Antwerp - Oostende 1.22 6.05 10.50 1.01 3.80 1.06
Scor tur: 1-1
Semifinale! Retur!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1282 Westerlo - Charleroi 2.00 3.50 3.30 1.26 1.68 1.21
sâ. 17:00 1363 Cercle Brugge - KV Mechelen 1.82 3.55 3.85 1.19 1.83 1.20
sâ. 19:15 6799 Leuven - St. Gilloise 5.10 4.15 1.53 2.27 1.11 1.14
sâ. 21:45 1475 St. Liege - Gent 3.10 3.30 2.15 1.58 1.29 1.23
du. 14:30 6583 Genk - Club Brugge 2.90 3.45 2.20 1.56 1.33 1.21
du. 17:00 6672 Antwerp - St. Truiden 1.62 3.85 4.70 1.13 2.10 1.17
du. 19:30 1637 Anderlecht - Eupen 1.30 5.30 8.20 1.03 3.19 1.09
du. 20:15 6956 Kortrijk - RWD Molenbeek 2.40 3.30 2.70 1.38 1.47 1.23
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 2479 Athletic Club - Volta Redonda RJ 1.97 3.20 3.85 1.21 1.73 1.26
ma. 23:59 2480 Iguatu - Juventude RS 4.25 3.30 1.85 1.84 1.17 1.25
ma. 23:59 2481 Marcilio Dias - Vasco da Gama 5.00 3.75 1.63 2.12 1.12 1.19
1/64 Finala! Un singur meci! In caz de egalitate echipa oaspete se califica in faza urmatoare!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 4149 Jablonec - Hradec Kralove 1.90 3.40 3.70 1.21 1.75 1.22
sâ. 16:00 4721 Karvina - Slovacko 3.35 3.30 2.05 1.65 1.25 1.23
sâ. 16:00 4722 Mlada Boleslav - Ceske Budejovice 1.38 4.80 6.35 1.06 2.71 1.10
sâ. 16:00 4723 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 2.05 3.30 3.35 1.25 1.65 1.23
sâ. 19:00 4724 FK Pardubice - Plzen 4.90 4.00 1.55 2.18 1.11 1.14
du. 15:00 4725 Teplice - Liberec 2.35 3.25 2.80 1.35 1.49 1.24
du. 16:00 4726 Zlin - Ostrava 4.00 3.60 1.80 1.88 1.19 1.20
du. 19:00 4150 Sparta Praga - Slavia Praga 2.40 3.40 2.65 1.39 1.47 1.22
sâ. 16:00 1805 Bohemians 1905 - Mlada Boleslav 2.60 3.10 2.70 1.40 1.43 1.28
sâ. 16:00 1809 Hradec Kralove - FK Pardubice 2.20 3.30 3.10 1.31 1.58 1.25
sâ. 16:00 1814 Liberec - Karvina 1.53 3.90 5.90 1.09 2.32 1.18
sâ. 16:00 1821 Slovacko - Jablonec 1.60 3.85 5.10 1.12 2.17 1.18
sâ. 19:00 1832 Ostrava - Sigma Olomouc 1.90 3.50 3.75 1.22 1.79 1.22
du. 16:00 1834 Ceske Budejovice - Zlin 2.00 3.30 3.60 1.23 1.70 1.25
du. 16:00 1843 Slavia Praga - Teplice 1.20 6.50 10.80 0.00 4.02 1.05
du. 19:00 1845 Plzen - Sparta Praga 3.10 3.30 2.20 1.58 1.31 1.25
+ 35 speciale



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:00 1035 Jablonec - Plzen 3.10 3.60 2.10 1.65 1.31 1.21
mi. 18:00 1147 Zlin - Liberec 3.20 3.55 2.10 1.67 1.31 1.23
mi. 19:00 1154 Slavia Praga - Sparta Praga 2.00 3.45 3.55 1.25 1.73 1.24
Sferturi de Finala! Un singur meci!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1396 Slaven Belupo - Lok Zagreb 2.85 3.20 2.35 1.49 1.34 1.25
sâ. 18:10 1415 Hajduk Split - Istra 1961 1.28 4.95 9.35 1.01 3.20 1.09
du. 16:00 6671 Rijeka - Varazdin 1.22 5.40 11.70 0.00 3.66 1.07
du. 18:30 6952 Osijek - Dinamo Zagreb 3.45 3.40 1.97 1.70 1.23 1.22
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1395 Midtjylland - FC Copenhaga 2.80 3.35 2.30 1.51 1.35 1.22
du. 15:00 1485 Lyngby - Hvidovre IF 1.60 4.00 4.85 1.13 2.17 1.17
du. 15:00 1495 Viborg - Randers FC 2.45 3.35 2.60 1.40 1.45 1.22
du. 17:00 6949 Brondby - Vejle 1.50 4.10 5.55 1.09 2.33 1.15
du. 19:00 6954 Aarhus - Odense 1.80 3.30 4.30 1.15 1.85 1.23
lu. 20:00 1761 Nordsjælland - Silkeborg 1.63 4.10 4.95 1.15 2.22 1.19
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1416 Lausanne Ouchy - Grasshoppers 2.65 3.40 2.40 1.47 1.39 1.22
sâ. 19:00 6798 Servette - St. Gallen 1.95 3.70 3.25 1.26 1.71 1.18
sâ. 21:30 6666 Basel - Lausanne 2.05 3.45 3.20 1.27 1.64 1.21
du. 15:15 6669 Luzern - Lugano 2.05 3.45 3.20 1.27 1.64 1.21
du. 17:30 6673 Winterthur - Yverdon 1.80 3.75 3.75 1.20 1.86 1.18
du. 17:30 6674 Zurich - Young Boys 2.50 3.35 2.55 1.42 1.43 1.22
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1362 Paris FC - St. Etienne 2.45 3.10 2.80 1.35 1.46 1.27
sâ. 20:00 1420 Annecy - Quevilly 2.70 3.15 2.50 1.44 1.38 1.26
sâ. 20:00 1425 Auxerre - Valenciennes 1.30 4.90 8.55 1.02 3.08 1.09
sâ. 20:00 1432 Bastia - Grenoble 2.45 3.00 2.85 1.34 1.45 1.28
sâ. 20:00 1456 Dunkerque - Concarneau 2.25 3.10 3.10 1.29 1.53 1.26
sâ. 20:00 1457 Guingamp - Troyes 1.72 3.50 4.50 1.14 1.95 1.21
sâ. 20:00 1459 Laval - Amiens 2.25 2.95 3.25 1.26 1.53 1.29
sâ. 20:00 1460 Pau FC - Caen 2.70 3.15 2.50 1.44 1.38 1.26
sâ. 20:00 1464 Rodez - Bordeaux 2.50 3.35 2.55 1.42 1.43 1.22
lu. 21:45 1774 Angers - AC Ajaccio 2.20 2.90 3.45 1.24 1.56 1.30
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:30 1267 Schalke - St.Pauli 3.90 3.60 1.80 1.85 1.19 1.19
vi. 19:30 6452 Hertha - Kiel 2.45 3.55 2.50 1.44 1.45 1.20
sâ. 14:00 6575 Hannover - Dusseldorf 2.35 3.30 2.75 1.36 1.49 1.23
sâ. 14:00 6576 Hansa Rostock - Kaiserslautern 3.20 3.45 2.05 1.64 1.27 1.21
sâ. 14:00 6577 Nurnberg - Braunschweig 2.35 3.30 2.75 1.36 1.49 1.23
sâ. 21:30 6578 Karlsruher - Furth 2.35 3.50 2.65 1.39 1.49 1.21
du. 14:30 6582 Elversberg - Wehen 1.85 3.65 3.70 1.22 1.82 1.20
du. 14:30 6584 Hamburger SV - Osnabruck 1.40 4.90 5.85 1.08 2.64 1.10
du. 14:30 6585 Paderborn - Magdeburg 2.10 3.70 2.90 1.33 1.61 1.18
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:00 1380 Aris Salonic - Panaitolikos 1.42 4.30 7.00 1.06 2.64 1.15
Semifinale! Retur!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 1930 Asteras Tripolis - Kifisia FC 1.75 3.45 4.80 1.15 1.99 1.24
mi. 15:00 1931 Volos - OFI Crete 2.55 3.20 2.65 1.40 1.44 1.26
mi. 17:00 1932 Atromitos - Lamia 2.20 3.20 3.30 1.29 1.61 1.28
mi. 17:00 1944 Panaitolikos - Olympiacos 7.05 4.80 1.35 2.83 1.04 1.10
mi. 19:00 1959 AEK Athena - Giannina 1.15 6.70 14.00 0.00 4.49 1.03
mi. 20:00 1960 Panseraikos - PAOK 13.00 5.55 1.23 3.85 0.00 1.09
mi. 21:00 1969 Panathinaikos - Aris Salonic 1.52 4.00 6.10 1.09 2.39 1.18
du. 19:30 3523 OFI Crete - Panathinaikos 6.60 4.45 1.40 2.63 1.05 1.12
du. 19:30 5430 Aris Salonic - AEK Athena 4.75 3.75 1.65 2.07 1.13 1.19
du. 19:30 5452 Giannina - Atromitos 2.35 3.00 3.00 1.30 1.49 1.28
du. 19:30 5453 Kifisia FC - Panaitolikos 2.40 3.10 2.85 1.34 1.47 1.26
du. 19:30 5454 Lamia - PAOK 7.00 4.30 1.40 2.64 1.05 1.13
du. 19:30 5455 Olympiacos - Volos 1.12 7.60 15.20 0.00 5.02 1.01
du. 19:30 5467 Panseraikos - Asteras Tripolis 2.50 3.05 2.75 1.36 1.43 1.27
+ 37 speciale





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:15 6245 Ascoli - Brescia 2.30 2.90 3.45 1.27 1.56 1.34
ma. 19:15 6246 Reggiana - Sudtirol 2.15 2.90 3.85 1.22 1.64 1.34
ma. 21:30 1227 Lecco - Como 3.70 3.55 1.93 1.79 1.24 1.23
ma. 21:30 1242 Palermo - Ternana 1.57 4.25 5.30 1.14 2.34 1.17
ma. 21:30 1245 Parma - Cosenza 1.53 4.20 6.05 1.11 2.45 1.18
ma. 21:30 6247 Catanzaro - Bari 2.10 3.20 3.55 1.26 1.67 1.28
ma. 21:30 6248 Sampdoria - Cremonese 2.95 3.20 2.40 1.52 1.36 1.28
mi. 21:30 1259 Venezia - Cittadella 1.80 3.45 4.10 1.17 1.85 1.21
mi. 21:30 5420 Pisa - Modena 2.20 3.10 3.30 1.27 1.58 1.28
mi. 21:30 5425 Spezia - Feralpisalo 1.90 3.35 4.00 1.20 1.80 1.25
+ 35 speciale



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:00 1214 Cambuur - Nijmegen 3.55 3.95 1.83 1.85 1.24 1.17
jo. 21:00 1265 Feyenoord - Groningen 1.10 8.90 19.30 0.00 6.03 1.01
Semifinale! Un singur meci!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 5427 FC Volendam - Nijmegen 4.15 3.95 1.70 2.00 1.18 1.17
sâ. 19:45 5428 G.A. Eagles - Waalwijk 1.70 3.85 4.25 1.17 2.00 1.18
sâ. 21:00 5429 Vitesse - Twente 5.40 4.05 1.52 2.29 1.09 1.15
sâ. 22:00 6579 Sparta Rotterdam - AZ Alkmaar 3.90 3.70 1.78 1.88 1.19 1.19
du. 13:15 6667 Ajax - Utrecht 1.70 3.90 3.95 1.17 1.94 1.15
du. 15:30 6670 PSV - Feyenoord 2.00 3.60 3.25 1.27 1.69 1.20
du. 15:30 6947 Heerenveen - Zwolle 1.65 3.90 4.40 1.15 2.05 1.16
du. 17:45 6951 Fortuna Sittard - Excelsior 1.85 3.55 3.65 1.20 1.78 1.19
du. 21:00 6957 Heracles - Almere City 2.40 3.30 2.70 1.38 1.47 1.23
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:30 1389 Stal Mielec - LKS Lodz 1.85 3.35 4.15 1.18 1.84 1.24
vi. 19:00 1393 Cracovia - Warta Poznan 1.85 3.40 4.00 1.19 1.82 1.23
vi. 21:30 6453 Ruch Chorzow - Piast Gliwice 3.60 3.10 2.05 1.65 1.22 1.27
sâ. 16:00 6664 Gornik Z. - Jagiellonia 2.55 3.25 2.55 1.41 1.41 1.24
sâ. 18:30 6665 Slask Wroclaw - Widzew Lodz 2.15 3.15 3.25 1.27 1.58 1.26
sâ. 21:00 6801 Legia Varsovia - Pogon Szczecin 2.00 3.50 3.35 1.26 1.69 1.21
du. 13:30 1484 LKS Lodz - Puszcza N. 2.55 3.30 2.60 1.42 1.44 1.25
du. 16:00 6948 Zaglebie - Korona Kielce 2.10 3.25 3.25 1.26 1.61 1.24
du. 18:30 6953 Rakow - Lech Poznan 2.00 3.20 3.60 1.22 1.68 1.25
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:45 2311 Sporting - Benfica 1.95 3.50 3.50 1.24 1.73 1.21
Semifinale! Tur!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:15 1286 Chaves - Arouca 3.45 3.30 2.05 1.67 1.25 1.25
sâ. 17:30 1482 Moreirense - Rio Ave 2.20 3.15 3.25 1.28 1.58 1.27
sâ. 20:00 6800 Estoril - Guimaraes 3.30 3.35 2.05 1.65 1.26 1.23
sâ. 22:30 2486 Braga - Estrela 1.35 4.85 7.50 1.05 2.92 1.11
du. 17:30 1502 Casa Pia - Gil Vicente 2.35 3.00 3.00 1.30 1.49 1.28
du. 17:30 1503 Portimonense - Vizela 2.60 3.15 2.70 1.41 1.44 1.28
du. 20:00 1641 Sporting - SC Farense 1.13 8.10 16.20 0.00 5.35 1.02
du. 22:30 1667 FC Porto - Benfica 2.30 3.40 2.95 1.36 1.56 1.25
lu. 22:15 2499 Famalicao - Boavista 1.98 3.35 3.50 1.23 1.69 1.23
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:00 1284 Ross County - St Mirren 3.35 3.15 2.20 1.61 1.28 1.29
mi. 21:45 1047 Celtic - Dundee FC 1.20 5.85 11.70 0.00 3.86 1.06
mi. 21:45 1311 Aberdeen - St Johnstone 1.60 3.75 5.05 1.11 2.13 1.18
mi. 21:45 1351 Hearts - Hibernian 1.90 3.50 3.65 1.22 1.77 1.21
mi. 21:45 1378 Kilmarnock - Rangers 6.75 4.40 1.42 2.64 1.06 1.14
mi. 22:00 6099 Livingston - Motherwell 2.60 3.20 2.55 1.42 1.40 1.25
sâ. 17:00 6455 Dundee FC - Kilmarnock 2.30 3.50 2.70 1.37 1.51 1.20
sâ. 17:00 6456 Hibernian - Ross County 1.58 3.90 5.00 1.11 2.17 1.16
sâ. 17:00 6457 Rangers - Motherwell 1.18 6.75 10.60 0.00 4.08 1.03
sâ. 17:00 6458 St Johnstone - Livingston 2.25 3.55 2.75 1.36 1.53 1.20
sâ. 17:00 6459 St Mirren - Aberdeen 2.45 3.45 2.55 1.42 1.45 1.21
du. 14:00 6460 Hearts - Celtic 5.50 3.80 1.55 2.22 1.09 1.17
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1268 Gijon - Albacete 2.25 3.05 3.15 1.28 1.53 1.27
sâ. 15:00 1322 Eldense - Villarreal B 1.95 3.25 3.80 1.21 1.73 1.25
sâ. 17:15 1409 Espanyol - Huesca 1.77 3.30 4.50 1.14 1.88 1.23
sâ. 17:15 1411 Racing de Ferrol - Racing Santander 2.20 3.10 3.20 1.27 1.56 1.26
sâ. 19:30 1417 Real Oviedo - Levante 1.95 3.15 3.85 1.19 1.72 1.26
sâ. 22:00 1483 Burgos CF - Cartagena 1.95 3.10 4.00 1.19 1.73 1.27
du. 15:00 6668 FC Andorra - Real Valladolid 2.85 2.90 2.55 1.42 1.34 1.31
du. 17:15 1499 Tenerife - Mirandes 1.90 3.05 4.25 1.16 1.76 1.27
du. 19:30 1638 Real Zaragoza - Amorebieta 1.55 3.60 6.75 1.07 2.32 1.22
du. 22:00 1655 Leganes - Eibar 2.40 2.80 3.15 1.28 1.47 1.32
lu. 21:30 4237 Elche - Alcorcon 1.65 3.30 5.55 1.09 2.05 1.23
+ 32 speciale
































+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 1553 IFK Norrkoping - Malmo FF 3.80 3.50 1.90 1.80 1.22 1.23
du. 14:00 1542 GAIS - IF Brommapojkarna 2.20 3.50 2.95 1.34 1.58 1.22
du. 14:00 1544 Hammarby - Kalmar 1.85 3.55 3.95 1.20 1.85 1.22
du. 16:00 1543 Hacken - Mjallby 1.50 4.35 5.75 1.10 2.45 1.15
lu. 14:00 1548 IFK Goteborg - Djurgardens 2.60 3.40 2.50 1.46 1.43 1.24
lu. 14:00 1570 Sirius - Halmstads 1.93 3.55 3.55 1.24 1.76 1.21
lu. 16:00 1540 AIK - Vasteras SK 1.68 3.75 4.60 1.15 2.05 1.19
lu. 16:30 1541 Elfsborg - Varnamo 1.55 4.10 5.50 1.11 2.33 1.17
+ 35 speciale



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:45 1069 Ankaragucu - Fenerbahce 5.75 4.40 1.50 2.47 1.11 1.15
mi. 16:30 1071 Trabzonspor - Basaksehir 2.00 3.45 3.45 1.25 1.71 1.23
mi. 19:45 1072 Besiktas - Konyaspor 1.58 4.05 4.75 1.13 2.16 1.15
jo. 19:45 1074 Galatasaray - Karagumruk 1.35 5.05 7.10 1.05 2.92 1.10
Sferturi de Finala! Un singur meci!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 6573 Kasimpasa - Sivasspor 1.95 3.60 3.35 1.25 1.72 1.20
sâ. 12:30 6574 Ankaragucu - Istanbulspor 1.55 3.90 5.30 1.10 2.22 1.16
sâ. 15:00 6454 Rizespor - Kayserispor 1.95 3.50 3.35 1.24 1.69 1.20
sâ. 18:00 1412 Hatayspor - Fenerbahce 7.60 4.85 1.33 2.93 1.03 1.10
du. 12:30 6580 Basaksehir - Samsunspor 2.30 3.20 2.90 1.32 1.51 1.24
du. 12:30 6581 Pendikspor - Konyaspor 2.15 3.35 3.05 1.30 1.58 1.22
du. 18:00 1509 Besiktas - Galatasaray 3.85 4.10 1.80 1.97 1.24 1.19
lu. 16:00 1676 Adana Demirspor - Karagumruk 2.15 3.35 3.05 1.30 1.58 1.22
lu. 19:00 2497 Antalyaspor - Gaziantep 1.80 3.55 3.95 1.18 1.85 1.20
lu. 19:00 6962 Alanyaspor - Trabzonspor 2.75 3.30 2.35 1.49 1.36 1.23
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 6793 Polissya - Lnz Lebedyn 1.75 3.40 4.45 1.14 1.91 1.22
sâ. 13:00 6662 Minaj - FC Metalist 1925 3.15 2.95 2.30 1.51 1.28 1.29
sâ. 15:30 2483 Dinamo Kiev - Ch. Odessa 1.35 4.85 7.00 1.05 2.84 1.10
sâ. 15:30 2484 Vorskla P. - Veres Rivne 1.77 3.45 4.25 1.16 1.89 1.21
sâ. 18:00 6797 Kolos K. - Rukh Lviv 2.30 2.95 3.15 1.28 1.51 1.29
du. 13:00 2487 Obolon K. - Dnipro-1 6.10 3.85 1.50 2.34 1.07 1.17
du. 15:30 2489 Oleksandriya - Zorya L. 2.75 3.05 2.50 1.43 1.36 1.27