+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 3330 Chindia T. - UTA Arad 2.55 3.05 2.95 1.37 1.48 1.33
vi. 20:00 3385 U Craiova 1948 - U. Cluj 2.25 3.15 3.35 1.30 1.61 1.31
sâ. 14:30 3344 Hermannstadt - FC Arges Pitesti 1.95 3.10 4.10 1.19 1.75 1.28
sâ. 20:00 3384 Rapid Bucuresti - Voluntari 1.82 3.45 4.55 1.18 1.94 1.26
du. 15:30 3335 CS Mioveni - Sepsi 3.95 3.20 1.95 1.75 1.20 1.27
du. 21:00 3329 CFR Cluj - FCSB 2.25 3.05 3.25 1.28 1.56 1.29
lu. 17:00 3327 Botosani - Petrolul Ploiesti 2.30 3.05 3.15 1.30 1.53 1.29
lu. 20:00 3343 Farul Constanta - CSU Craiova 2.65 3.00 2.70 1.39 1.41 1.30
vi. 17:00 3990 U. Cluj - CS Mioveni 1.95 3.15 4.25 1.19 1.79 1.30
vi. 20:00 3988 Rapid Bucuresti - U Craiova 1948 1.85 3.40 4.45 1.19 1.91 1.27
sâ. 14:30 3991 UTA Arad - Botosani 2.25 2.95 3.35 1.26 1.55 1.31
sâ. 20:00 3984 CSU Craiova - CFR Cluj 2.80 3.00 2.55 1.43 1.36 1.29
du. 17:00 3986 FC Arges Pitesti - Farul Constanta 3.60 3.05 2.10 1.63 1.23 1.29
du. 20:00 3993 Voluntari - FCSB 3.75 3.15 2.10 1.69 1.25 1.31
lu. 17:00 3989 Sepsi - Chindia T. 1.75 3.60 4.75 1.17 2.03 1.24
lu. 20:00 3987 Petrolul Ploiesti - Hermannstadt 2.60 2.95 2.95 1.37 1.46 1.34
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 1016 Burnley - Ipswich 1.93 3.40 3.75 1.22 1.77 1.24
ma. 21:45 1020 Fleetwood - Sheffield Wed 3.80 3.50 1.88 1.80 1.21 1.22
ma. 21:45 1029 Grimsby - Luton 3.95 3.50 1.85 1.84 1.20 1.22
ma. 21:45 1030 Sheffield Utd - Wrexham 1.40 4.50 6.95 1.06 2.70 1.13
mi. 21:45 1031 Sunderland - Fulham 4.15 3.65 1.77 1.92 1.18 1.20
1/16 Finala! Rejucare!









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 2856 Chelsea - Fulham 1.55 3.95 5.50 1.10 2.28 1.17
sâ. 14:30 2858 Everton - Arsenal 8.15 4.70 1.38 2.95 1.06 1.14
sâ. 17:00 2303 Brighton - Bournemouth 1.32 4.80 8.35 1.02 3.02 1.11
sâ. 17:00 2305 Wolves - Liverpool 3.95 3.80 1.80 1.92 1.21 1.20
sâ. 17:00 2853 Aston Villa - Leicester 1.95 3.45 3.60 1.23 1.74 1.23
sâ. 17:00 2854 Brentford - Southampton 1.85 3.50 3.95 1.20 1.84 1.22
sâ. 17:00 2859 Manchester Utd - Crystal Palace 1.38 4.60 7.55 1.05 2.83 1.13
sâ. 19:30 2860 Newcastle - West Ham 1.60 3.70 5.40 1.11 2.17 1.20
du. 16:00 2308 Nottingham - Leeds 2.55 3.40 2.75 1.44 1.51 1.28
du. 18:30 2310 Tottenham - Manchester City 4.20 3.95 1.70 2.02 1.18 1.17
mi. 22:00 1017 Manchester Utd - Leeds 1.43 4.65 6.05 1.08 2.60 1.12
sâ. 14:30 2664 West Ham - Chelsea 3.40 3.25 2.10 1.65 1.26 1.26
sâ. 17:00 2324 Fulham - Nottingham 1.95 3.55 3.75 1.25 1.81 1.24
sâ. 17:00 2641 Arsenal - Brentford 1.35 4.75 7.75 1.04 2.92 1.12
sâ. 17:00 2642 Crystal Palace - Brighton 3.45 3.30 2.05 1.67 1.25 1.25
sâ. 17:00 2647 Leicester - Tottenham 3.35 3.55 2.00 1.71 1.27 1.21
sâ. 17:00 2662 Southampton - Wolves 2.55 3.20 2.80 1.40 1.48 1.29
sâ. 19:30 2325 Bournemouth - Newcastle 6.80 4.30 1.47 2.61 1.08 1.17
du. 16:00 2645 Leeds - Manchester Utd 4.15 4.05 1.75 2.03 1.21 1.19
du. 18:30 2658 Manchester City - Aston Villa 1.23 6.05 12.20 1.01 4.00 1.08
lu. 22:00 2326 Liverpool - Everton 1.33 5.05 9.10 1.04 3.22 1.13
sâ. 17:00 6013 Aston Villa - Arsenal 4.95 3.80 1.68 2.13 1.15 1.22
sâ. 17:00 6014 Brentford - Crystal Palace 2.15 3.45 3.30 1.31 1.67 1.26
sâ. 17:00 6015 Brighton - Fulham 1.58 4.35 5.05 1.15 2.31 1.17
sâ. 17:00 6016 Chelsea - Southampton 1.57 3.80 6.25 1.10 2.34 1.22
sâ. 17:00 6017 Everton - Leeds 2.30 3.45 2.80 1.37 1.53 1.22
sâ. 17:00 6018 Manchester Utd - Leicester 1.33 5.15 8.80 1.05 3.22 1.12
sâ. 17:00 6019 Newcastle - Liverpool 2.30 3.45 2.80 1.37 1.53 1.22
sâ. 17:00 6022 Tottenham - West Ham 1.83 3.70 4.10 1.21 1.93 1.23
+ 41 speciale









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 5320 PSG - Toulouse 1.18 7.05 12.00 0.00 4.40 1.04
sâ. 20:00 5321 Troyes - Lyon 4.00 3.85 1.75 1.94 1.19 1.18
sâ. 22:00 5322 Rennes - Lille 2.30 3.35 2.90 1.35 1.54 1.24
du. 14:00 5323 Clermont - Monaco 3.95 3.80 1.77 1.92 1.20 1.19
du. 16:00 5324 AC Ajaccio - Nantes 2.65 3.00 2.70 1.39 1.41 1.30
du. 16:00 5325 Auxerre - Reims 3.05 3.25 2.25 1.56 1.32 1.26
du. 16:00 5328 Lorient - Angers 1.85 3.45 4.10 1.19 1.85 1.24
du. 16:00 5329 Strasbourg - Montpellier 1.95 3.20 3.95 1.20 1.75 1.27
du. 18:05 5330 Brest - Lens 4.15 3.65 1.80 1.92 1.19 1.22
du. 21:45 5331 Marseille - Nice 1.65 3.75 4.65 1.13 2.06 1.18
vi. 22:00 2075 Nice - AC Ajaccio 1.65 3.50 5.30 1.11 2.09 1.22
sâ. 18:00 3262 Monaco - PSG 3.85 4.20 1.80 1.99 1.25 1.19
+ 46 speciale














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 5148 Augsburg - Leverkusen 4.00 3.85 1.75 1.94 1.19 1.18
sâ. 16:30 5150 Bochum - Hoffenheim 2.80 3.45 2.30 1.53 1.37 1.22
sâ. 16:30 5151 Dortmund - Freiburg 1.65 3.90 4.60 1.15 2.09 1.18
sâ. 16:30 5152 FC Koln - RB Leipzig 3.65 3.90 1.93 1.87 1.28 1.22
sâ. 16:30 5153 Frankfurt - Hertha 1.45 4.45 5.70 1.08 2.47 1.12
sâ. 16:30 5154 Union Berlin - Mainz 1.95 3.40 3.90 1.23 1.80 1.26
sâ. 19:30 5157 Monchengladbach - Schalke 1.50 4.35 5.45 1.10 2.39 1.14
du. 16:30 2911 Stuttgart - Werder Bremen 2.10 3.50 3.15 1.30 1.64 1.22
du. 18:30 5159 Wolfsburg - Bayern Munchen 4.50 4.30 1.60 2.18 1.15 1.14
vi. 21:30 1047 Schalke - Wolfsburg 3.90 3.75 1.80 1.89 1.20 1.19
sâ. 16:30 1024 Bayern Munchen - Bochum 1.10 9.15 16.20 0.00 5.79 0.00
sâ. 16:30 1025 Freiburg - Stuttgart 1.82 3.60 3.95 1.20 1.86 1.21
sâ. 16:30 1026 Mainz - Augsburg 1.70 3.85 4.30 1.17 2.01 1.18
sâ. 16:30 1027 Werder Bremen - Dortmund 3.65 4.00 1.80 1.89 1.23 1.17
sâ. 16:30 1045 Hoffenheim - Leverkusen 2.65 3.50 2.40 1.49 1.41 1.22
sâ. 19:30 1046 RB Leipzig - Union Berlin 1.70 3.70 4.50 1.15 2.01 1.20
du. 16:30 1119 Hertha - Monchengladbach 2.70 3.50 2.35 1.51 1.39 1.22
du. 18:30 1159 FC Koln - Frankfurt 2.65 3.40 2.45 1.47 1.41 1.23
+ 41 speciale









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 5149 Cremonese - Lecce 2.55 3.00 2.80 1.36 1.43 1.29
sâ. 19:00 5155 AS Roma - Empoli 1.45 4.15 6.70 1.06 2.54 1.16
sâ. 21:45 4628 Sassuolo - Atalanta 3.45 3.60 1.95 1.74 1.25 1.21
du. 13:30 4629 Spezia - Napoli 7.30 4.70 1.37 2.83 1.05 1.12
du. 16:00 4630 Torino - Udinese 2.25 3.10 3.20 1.29 1.56 1.28
du. 19:00 4627 Fiorentina - Bologna 1.80 3.40 4.35 1.17 1.89 1.23
du. 21:45 5160 Inter Milan - AC Milan 1.95 3.45 3.60 1.23 1.74 1.23
lu. 19:30 5161 Verona - Lazio 3.70 3.45 2.00 1.77 1.25 1.26
lu. 21:45 5162 Monza - Sampdoria 1.80 3.35 4.45 1.16 1.89 1.24
ma. 21:45 1093 Salernitana - Juventus 6.05 4.00 1.55 2.38 1.11 1.20
vi. 21:45 1015 AC Milan - Torino 1.68 3.75 4.60 1.15 2.05 1.19
sâ. 16:00 1048 Empoli - Spezia 2.05 3.30 3.45 1.25 1.67 1.25
sâ. 19:00 1039 Lecce - AS Roma 4.00 3.35 1.88 1.80 1.19 1.24
sâ. 21:45 1065 Lazio - Atalanta 2.30 3.40 2.85 1.36 1.53 1.23
du. 13:30 1067 Udinese - Sassuolo 1.98 3.40 3.60 1.24 1.73 1.24
du. 16:00 1101 Bologna - Monza 2.20 3.15 3.25 1.28 1.58 1.27
du. 19:00 1052 Juventus - Fiorentina 1.90 3.60 3.85 1.23 1.84 1.23
du. 21:45 1160 Napoli - Cremonese 1.20 6.15 11.90 0.00 4.01 1.06
lu. 19:30 1179 Verona - Salernitana 1.90 3.35 3.90 1.20 1.78 1.24
lu. 21:45 1050 Sampdoria - Inter Milan 6.75 4.30 1.45 2.60 1.07 1.16
vi. 21:45 6025 Sassuolo - Napoli 5.10 4.20 1.55 2.28 1.12 1.15
du. 16:00 6026 Fiorentina - Empoli 1.60 3.95 5.50 1.13 2.28 1.20
du. 16:00 6027 Inter Milan - Udinese 1.55 4.05 5.30 1.11 2.27 1.16
du. 16:00 6028 Spezia - Juventus 5.20 3.70 1.62 2.14 1.12 1.20
+ 52 speciale




















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 5008 Real Madrid - Valencia 1.40 4.85 7.20 1.08 2.87 1.14
vi. 22:00 5163 Ath. Bilbao - Cadiz 1.42 4.25 7.65 1.05 2.70 1.16
sâ. 15:00 5164 Espanyol - Osasuna 2.45 2.95 3.00 1.33 1.47 1.31
sâ. 17:15 5167 Elche - Villarreal 4.60 3.75 1.68 2.05 1.15 1.19
sâ. 19:30 4759 Atl. Madrid - Getafe 1.42 4.20 8.50 1.05 2.78 1.18
sâ. 22:00 5170 Betis - Celta Vigo 2.20 3.15 3.25 1.28 1.58 1.27
du. 15:00 5173 Mallorca - Real Madrid 5.20 3.80 1.68 2.17 1.15 1.23
du. 17:15 5174 Girona - Valencia 2.20 3.20 3.20 1.29 1.58 1.26
du. 19:30 5175 Real Sociedad - Real Valladolid 1.40 4.30 7.50 1.05 2.71 1.14
du. 22:00 5176 Barcelona - Sevilla 1.30 5.15 8.60 1.03 3.19 1.10
lu. 22:00 5177 Rayo Vallecano - Almeria 1.70 3.60 4.65 1.14 2.01 1.21
vi. 22:00 1190 Cadiz - Girona 2.70 3.10 2.60 1.43 1.40 1.28
sâ. 17:15 1202 Almeria - Betis 2.80 3.25 2.40 1.49 1.37 1.25
sâ. 19:30 1205 Sevilla - Mallorca 1.80 3.20 4.70 1.14 1.88 1.26
sâ. 22:00 1054 Valencia - Ath. Bilbao 2.70 3.15 2.55 1.44 1.40 1.27
du. 15:00 1053 Getafe - Rayo Vallecano 2.90 2.75 2.70 1.40 1.35 1.36
du. 17:15 1208 Celta Vigo - Atl. Madrid 3.35 3.05 2.20 1.58 1.27 1.29
du. 19:30 1209 Real Valladolid - Osasuna 2.60 3.10 2.70 1.40 1.43 1.28
du. 22:00 1210 Villarreal - Barcelona 3.60 3.60 1.90 1.78 1.23 1.21
lu. 22:00 1212 Espanyol - Real Sociedad 3.25 3.05 2.25 1.56 1.28 1.29
mi. 22:00 2076 Real Madrid - Elche 1.15 7.95 15.50 0.00 5.20 1.04
du. 21:00 6029 Barcelona - Cadiz 1.13 7.85 21.00 0.00 5.66 1.04
du. 21:00 6030 Mallorca - Villarreal 3.20 3.00 2.30 1.53 1.29 1.30
du. 21:00 6031 Real Sociedad - Celta Vigo 1.80 3.20 4.70 1.14 1.88 1.26
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:00 3317 AC Milan - Tottenham 2.20 3.35 3.15 1.31 1.61 1.26
ma. 22:00 3318 PSG - Bayern Munchen 2.30 3.70 2.75 1.40 1.56 1.21
mi. 22:00 3319 Club Brugge - Benfica 3.50 3.50 2.00 1.73 1.26 1.23
mi. 22:00 3322 Dortmund - Chelsea 2.50 3.40 2.65 1.43 1.47 1.25
ma. 22:00 3324 Frankfurt - Napoli 2.70 3.55 2.40 1.52 1.42 1.23
ma. 22:00 3326 Liverpool - Real Madrid 2.10 3.55 3.20 1.31 1.67 1.23
mi. 22:00 3328 Inter Milan - FC Porto 1.80 3.80 4.45 1.21 2.03 1.24
mi. 22:00 3331 RB Leipzig - Manchester City 4.15 3.80 1.77 1.96 1.20 1.20
Optimi de finala! Tur!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:45 3332 Ajax - Union Berlin 1.80 3.55 4.30 1.18 1.93 1.23
jo. 19:45 3333 Barcelona - Manchester Utd 1.70 3.90 4.65 1.17 2.10 1.21
jo. 19:45 3342 Sahtior Donetk - Rennes 3.10 3.40 2.20 1.61 1.32 1.25
jo. 19:45 3362 Salzburg - AS Roma 2.75 3.30 2.55 1.49 1.42 1.28
jo. 22:00 3364 Juventus - Nantes 1.35 4.85 8.95 1.05 3.11 1.14
jo. 22:00 3365 Leverkusen - Monaco 1.78 3.85 4.35 1.21 2.02 1.23
jo. 22:00 3366 Sevilla - PSV 2.30 3.45 3.00 1.37 1.59 1.26
jo. 22:00 3435 Sporting - Midtjylland 1.37 4.80 7.60 1.06 2.91 1.13
1/16 Finala! Tur!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:45 4102 Bodo/Glimt - Lech Poznan 1.60 4.20 5.05 1.15 2.27 1.18
jo. 19:45 4104 Braga - Fiorentina 2.45 3.45 2.70 1.42 1.50 1.25
jo. 19:45 4111 Qarabag - Gent 2.15 3.50 3.25 1.32 1.67 1.26
jo. 19:45 4112 Trabzonspor - Basel 1.90 3.60 3.90 1.23 1.85 1.24
jo. 22:00 4117 AEK Larnaca - Dnipro-1 2.25 3.30 3.10 1.32 1.58 1.26
jo. 22:00 4118 Lazio - CFR Cluj 1.37 4.80 8.20 1.06 3.00 1.14
jo. 22:00 4119 Ludogorets - Anderlecht 2.20 3.35 3.15 1.31 1.61 1.26
jo. 22:00 4120 Sheriff Tiraspol - Partizan Belgrad 2.55 3.20 2.80 1.40 1.48 1.29
1/16 Finala! Tur!
+ 35 speciale



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:00 1764 Sandhausen - Freiburg 5.65 4.25 1.50 2.40 1.10 1.15
ma. 21:45 1765 Frankfurt - Darmstadt 1.50 4.40 5.10 1.11 2.34 1.12
mi. 19:00 1768 Nurnberg - Dusseldorf 2.50 3.40 2.60 1.43 1.46 1.24
mi. 21:45 1771 Bochum - Dortmund 4.15 3.85 1.70 1.98 1.17 1.17
Optimi de Finala! Un singur meci!
+ 55 speciale























































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 6036 Juventus - Lazio 2.10 3.25 3.50 1.26 1.67 1.27
Sferturi de finala! Un singur meci!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 6037 West Brom - Coventry 1.75 3.55 4.20 1.16 1.90 1.20
sâ. 14:30 6038 Norwich - Burnley 2.45 3.20 2.70 1.37 1.45 1.25
sâ. 14:30 6039 Rotherham - Sheffield Utd 4.55 3.65 1.68 2.01 1.14 1.19
sâ. 17:00 6040 Huddersfield - QPR 2.95 3.05 2.35 1.48 1.31 1.27
sâ. 17:00 6041 Hull - Cardiff 2.10 3.15 3.35 1.25 1.61 1.25
sâ. 17:00 6042 Luton - Stoke 2.20 3.15 3.15 1.28 1.56 1.26
sâ. 17:00 6043 Middlesbrough - Blackpool 1.55 3.85 5.40 1.09 2.23 1.17
sâ. 17:00 6044 Millwall - Sunderland 2.10 3.20 3.30 1.26 1.61 1.24
sâ. 17:00 6045 Preston - Bristol City 2.35 3.15 2.90 1.33 1.49 1.26
sâ. 17:00 6046 Reading - Watford 2.60 3.20 2.55 1.42 1.40 1.25
sâ. 17:00 6047 Swansea - Birmingham 1.85 3.40 3.90 1.19 1.80 1.22
lu. 22:00 4492 Blackburn - Wigan 1.90 3.35 3.75 1.20 1.75 1.22
vi. 22:00 1035 Birmingham - West Brom 3.10 3.20 2.20 1.56 1.29 1.25
sâ. 17:00 1040 Blackpool - Rotherham 2.35 3.25 2.80 1.35 1.49 1.24
sâ. 17:00 1041 Bristol City - Norwich 2.90 3.20 2.30 1.51 1.32 1.24
sâ. 17:00 1042 Burnley - Preston 1.65 3.90 5.05 1.15 2.18 1.21
sâ. 17:00 1073 Cardiff - Middlesbrough 3.15 3.15 2.20 1.56 1.28 1.26
sâ. 17:00 1079 Coventry - Luton 2.40 3.10 2.85 1.34 1.47 1.26
sâ. 17:00 1095 QPR - Millwall 2.60 3.10 2.60 1.40 1.40 1.26
sâ. 17:00 1096 Sheffield Utd - Swansea 1.85 3.50 3.90 1.20 1.83 1.22
sâ. 17:00 1105 Stoke - Hull 2.20 3.20 3.10 1.29 1.56 1.25
sâ. 17:00 1106 Sunderland - Reading 1.90 3.40 3.70 1.21 1.75 1.22
sâ. 17:00 1108 Watford - Blackburn 2.15 3.20 3.20 1.27 1.58 1.25
sâ. 17:00 1112 Wigan - Huddersfield 2.60 3.20 2.75 1.42 1.46 1.30


































+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 2874 Sturm Graz - Rapid Viena 1.80 3.75 4.20 1.20 1.96 1.22
sâ. 18:00 2875 Salzburg - A. Lustenau 1.15 7.60 17.00 0.00 5.20 1.04
sâ. 18:00 2877 Wolfsberger - WSG Tirol 1.90 3.90 3.60 1.26 1.85 1.21
du. 15:30 2898 Altach - LASK Linz 4.55 3.95 1.70 2.09 1.18 1.20
du. 15:30 2904 Ried - Hartberg 2.10 3.45 3.40 1.29 1.70 1.26
du. 18:00 2908 Austria Viena - Austria Klagenfurt 1.85 3.75 3.95 1.23 1.90 1.22
+ 35 speciale



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:45 3723 Waregem - KV Mechelen 2.50 3.65 2.60 1.47 1.50 1.24
Semifinale! Tur!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 3535 Oostende - Anderlecht 3.45 3.60 1.90 1.74 1.23 1.19
sâ. 17:00 3543 Cercle Brugge - St. Liege 2.10 3.35 3.15 1.28 1.61 1.22
sâ. 19:15 3552 Eupen - Westerlo 2.80 3.35 2.30 1.51 1.35 1.22
sâ. 19:15 3558 Seraing - Leuven 3.75 3.55 1.85 1.81 1.20 1.20
sâ. 21:45 3573 St. Truiden - Kortrijk 1.75 3.65 4.10 1.17 1.91 1.19
du. 14:30 3581 Antwerp - Club Brugge 2.50 3.25 2.60 1.40 1.43 1.24
du. 17:00 3585 KV Mechelen - Charleroi 2.15 3.50 2.95 1.32 1.58 1.21
du. 19:30 3586 Gent - Genk 2.30 3.35 2.80 1.35 1.51 1.22
du. 20:15 3596 St. Gilloise - Waregem 1.35 5.35 7.55 1.07 3.10 1.11
vi. 21:00 5291 Leuven - Cercle Brugge 2.15 3.35 3.05 1.30 1.58 1.22
vi. 21:45 5292 Club Brugge - St. Gilloise 2.30 3.35 2.80 1.35 1.51 1.22
vi. 21:45 5295 Eupen - KV Mechelen 2.55 3.35 2.50 1.43 1.42 1.22
sâ. 17:00 5296 Westerlo - Gent 2.60 3.20 2.55 1.42 1.40 1.25
sâ. 19:15 5297 Charleroi - Seraing 1.60 3.90 5.60 1.12 2.28 1.21
du. 14:30 5298 Genk - Antwerp 1.83 3.70 4.10 1.21 1.93 1.23
du. 17:00 5299 Anderlecht - St. Truiden 2.05 3.45 3.55 1.27 1.73 1.26
du. 19:30 5300 St. Liege - Kortrijk 1.72 3.85 4.55 1.18 2.06 1.21
du. 20:15 5302 Waregem - Oostende 2.15 3.50 3.25 1.32 1.67 1.26
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1023 Jablonec - Zlin 1.80 3.50 4.00 1.18 1.85 1.20
sâ. 16:00 6379 Slovacko - Sigma Olomouc 1.95 3.40 3.55 1.23 1.72 1.22
sâ. 16:00 6380 Teplice - Ostrava 3.15 3.35 2.10 1.61 1.28 1.22
sâ. 19:00 1037 FK Pardubice - Slavia Praga 9.85 5.30 1.25 3.41 0.00 1.08
du. 16:00 1366 Brno - Plzen 4.10 3.75 1.75 1.94 1.18 1.19
du. 16:00 1439 Ceske Budejovice - Liberec 2.65 3.30 2.45 1.46 1.39 1.23
du. 16:00 1449 Hradec Kralove - Bohemians 1905 2.40 3.30 2.70 1.38 1.47 1.23
du. 19:00 1524 Sparta Praga - Mlada Boleslav 1.45 4.25 6.45 1.07 2.54 1.15
sâ. 16:00 1698 Ostrava - Jablonec 1.90 3.25 3.90 1.19 1.76 1.24
sâ. 16:00 1704 Zlin - Teplice 2.05 3.30 3.35 1.25 1.65 1.23
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 5317 Istra 1961 - Varazdin 2.25 3.25 3.15 1.32 1.58 1.27
sâ. 16:00 5350 Lok Zagreb - Osijek 2.80 3.35 2.30 1.51 1.35 1.22
sâ. 18:30 4317 Slaven Belupo - Dinamo Zagreb 6.30 4.40 1.42 2.56 1.06 1.12
du. 16:00 4322 Gorica - Sibenik 2.00 3.25 3.60 1.23 1.69 1.25
du. 18:30 5355 Hajduk Split - Rijeka 1.47 4.10 6.40 1.07 2.47 1.16
sâ. 16:00 5384 Varazdin - Hajduk Split 4.85 3.65 1.67 2.06 1.13 1.20
sâ. 18:10 5385 Osijek - Slaven Belupo 1.65 3.65 5.00 1.12 2.09 1.20
du. 16:00 5387 Sibenik - Lok Zagreb 3.20 3.20 2.20 1.58 1.29 1.26
du. 18:10 5388 Rijeka - Gorica 1.82 3.50 4.10 1.19 1.87 1.22
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3459 Aalborg - Aarhus 2.85 3.40 2.40 1.53 1.39 1.26
du. 15:00 3460 Lyngby - Nordsjælland 4.15 3.80 1.80 1.96 1.21 1.22
du. 15:00 3461 Odense - Randers FC 2.20 3.40 3.20 1.32 1.63 1.26
du. 17:00 3462 Silkeborg - FC Copenhaga 3.45 3.55 2.05 1.73 1.29 1.25
du. 19:00 3463 Brondby - Horsens 1.70 3.80 4.80 1.16 2.10 1.22
lu. 20:00 3464 Viborg - Midtjylland 2.55 3.35 2.70 1.43 1.48 1.27
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1038 Grasshoppers - Basel 3.30 3.65 1.95 1.72 1.26 1.19
sâ. 21:30 1069 St. Gallen - Servette 1.85 3.70 3.60 1.22 1.81 1.19
du. 15:15 1356 Sion - Zurich 2.65 3.40 2.40 1.47 1.39 1.22
du. 17:30 1505 Luzern - Young Boys 3.15 3.65 2.00 1.67 1.28 1.19
du. 17:30 1520 Winterthur - Lugano 3.15 3.35 2.10 1.61 1.28 1.22
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:15 2274 Angers - Nantes 2.45 3.20 2.80 1.37 1.48 1.27
mi. 19:15 2275 Auxerre - Rodez 1.65 3.65 5.00 1.12 2.09 1.20
mi. 19:15 2276 Lyon - Lille 2.35 3.35 2.80 1.37 1.51 1.24
mi. 19:15 2277 Paris FC - Annecy 1.95 3.35 3.80 1.22 1.76 1.25
mi. 19:15 2278 Toulouse - Reims 2.35 3.25 2.90 1.35 1.52 1.26
mi. 19:15 2280 Vierzon FC - Grenoble 4.45 3.75 1.70 2.01 1.16 1.19
mi. 22:10 2282 Marseille - PSG 3.55 3.60 1.90 1.77 1.23 1.20
jo. 22:00 2283 Lorient - Lens 3.60 3.40 1.95 1.73 1.23 1.23
Optimi de Finala! Un singur meci!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1032 Caen - Bastia 2.00 3.15 3.80 1.21 1.71 1.27
vi. 21:45 1033 Dijon - Niort 1.85 3.35 4.15 1.18 1.84 1.24
vi. 21:45 1034 Le Havre - Paris FC 1.90 3.10 4.35 1.17 1.79 1.28
vi. 21:45 1036 Nimes - Grenoble 2.70 2.90 2.75 1.38 1.40 1.32
vi. 21:45 1049 Pau FC - Bordeaux 3.80 3.15 2.00 1.71 1.21 1.27
vi. 21:45 1051 Quevilly - Guingamp 2.30 3.15 3.05 1.32 1.53 1.27
vi. 21:45 1055 Rodez - Sochaux 3.30 3.10 2.20 1.58 1.27 1.28
vi. 21:45 1056 Valenciennes - Laval 2.55 2.95 2.85 1.35 1.44 1.31
sâ. 16:00 1058 St. Etienne - Annecy 1.80 3.45 4.10 1.17 1.85 1.21
lu. 21:45 1077 Amiens - Metz 2.40 3.10 2.85 1.34 1.47 1.26

































+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 1084 Lamia - PAOK 5.15 3.80 1.55 2.16 1.09 1.16
jo. 22:30 1085 AEK Athena - Olympiacos 2.00 3.20 3.75 1.22 1.71 1.27
Semifinale! Tur!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 5346 OFI Crete - Giannina 1.90 3.20 4.00 1.18 1.76 1.25
sâ. 19:00 5343 Ionikos - Aris Salonic 4.50 3.20 1.80 1.85 1.14 1.25
du. 17:00 6198 Panathinaikos - Lamia 1.30 4.40 10.70 0.00 3.09 1.12
du. 17:30 6199 Atromitos - AEK Athena 6.65 4.00 1.45 2.47 1.05 1.15
du. 20:00 6200 Panaitolikos - Asteras Tripolis 2.55 2.85 2.90 1.33 1.42 1.32
du. 20:30 6201 PAOK - Olympiacos 2.45 3.00 2.85 1.34 1.45 1.28
lu. 16:00 6202 Levadiakos - Volos 2.55 3.05 2.70 1.37 1.42 1.27
sâ. 20:00 1840 Giannina - Ionikos 1.90 3.20 4.00 1.18 1.76 1.25
du. 16:00 1841 Volos - Atromitos 2.25 3.15 3.15 1.30 1.56 1.27
du. 20:00 1844 Aris Salonic - Panathinaikos 2.55 2.95 2.85 1.35 1.44 1.31
lu. 17:00 2067 Lamia - OFI Crete 2.70 2.95 2.70 1.40 1.40 1.31
lu. 18:00 1078 Asteras Tripolis - PAOK 4.20 3.20 1.85 1.80 1.16 1.25
lu. 18:30 2068 AEK Athena - Levadiakos 1.15 6.25 19.80 0.00 4.70 1.05
lu. 21:00 2069 Olympiacos - Panaitolikos 1.20 5.70 14.00 0.00 4.01 1.07
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 5367 Modena - Cagliari 2.55 3.05 2.70 1.37 1.42 1.27
sâ. 15:00 1014 Benevento - Venezia 2.25 3.10 3.10 1.29 1.53 1.26
sâ. 15:00 1018 Cittadella - Ascoli 2.45 3.00 2.85 1.34 1.45 1.28
sâ. 15:00 1019 Perugia - Brescia 2.00 3.15 3.65 1.21 1.67 1.25
sâ. 15:00 1021 Pisa - Sudtirol 1.85 3.25 4.15 1.17 1.80 1.24
sâ. 15:00 1022 Spal - Bari 3.05 3.05 2.30 1.51 1.30 1.27
sâ. 15:00 1216 Cosenza - Ternana 2.90 3.15 2.35 1.49 1.33 1.26
sâ. 17:15 1028 Como - Frosinone 2.85 3.10 2.40 1.47 1.34 1.26
du. 17:15 1485 Palermo - Reggina 3.00 2.95 2.40 1.47 1.31 1.29
du. 17:15 1488 Parma - Genoa 2.65 3.00 2.65 1.39 1.39 1.29
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:45 3293 AZ Alkmaar - Utrecht 1.65 3.70 4.30 1.13 1.97 1.16
ma. 21:00 2902 Graafschap - De Treffers 1.40 4.45 5.85 1.05 2.50 1.10
ma. 22:00 3294 Breda - Heerenveen 4.15 3.55 1.70 1.89 1.14 1.17
mi. 19:45 4004 PSV - Emmen 1.23 5.45 8.80 0.00 3.33 1.05
mi. 21:00 2907 SV Spakenburg - Katwijk 2.95 3.40 2.10 1.56 1.29 1.19
mi. 22:00 4006 Feyenoord - Nijmegen 1.35 4.80 6.20 1.04 2.68 1.08
jo. 19:45 4007 Twente - Ajax 3.15 3.50 2.00 1.64 1.26 1.19
jo. 22:00 4009 Den Haag - G.A. Eagles 3.30 3.55 1.90 1.69 1.23 1.17
Optimi de Finala! Un singur meci!
+ 36 speciale




































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 6304 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 2.65 3.20 2.55 1.44 1.40 1.26
sâ. 19:45 6381 FC Volendam - AZ Alkmaar 4.85 4.35 1.55 2.27 1.13 1.14
sâ. 21:00 1044 Emmen - Vitesse 2.55 3.20 2.60 1.40 1.42 1.25
sâ. 21:00 1068 Utrecht - Heerenveen 1.85 3.40 3.90 1.19 1.80 1.22
sâ. 22:00 1071 Excelsior - Waalwijk 2.70 3.30 2.40 1.47 1.38 1.23
du. 13:15 3651 Cambuur - Ajax 9.55 5.40 1.25 3.42 0.00 1.07
du. 15:30 3658 Feyenoord - PSV 2.10 3.45 3.10 1.29 1.62 1.21
du. 15:30 3660 G.A. Eagles - Nijmegen 2.40 3.30 2.70 1.38 1.47 1.23
du. 17:45 3666 Groningen - Twente 4.85 3.85 1.60 2.12 1.12 1.17
+ 32 speciale
































+ 33 speciale

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:45 2404 Famalicao - Belenenses 1.48 4.05 6.15 1.07 2.42 1.16
mi. 22:45 2405 Academico Viseu - FC Porto 12.20 6.65 1.18 4.26 0.00 1.04
jo. 20:30 4008 Casa Pia - Nacional M. 1.53 4.00 5.65 1.10 2.32 1.17
jo. 22:30 4010 Braga - Benfica 3.90 3.60 1.80 1.85 1.19 1.19
Sferturi de Finala! Un singur meci!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:30 5369 Santa Clara - Boavista 2.50 2.95 2.85 1.34 1.44 1.29
sâ. 20:00 1043 Benfica - Casa Pia 1.17 6.30 13.10 0.00 4.21 1.04
sâ. 22:30 1099 Estoril - Guimaraes 2.55 3.00 2.75 1.36 1.42 1.28
du. 17:30 1496 Braga - Famalicao 1.30 5.10 8.90 1.03 3.21 1.10
du. 17:30 1498 Chaves - Maritimo 1.90 3.20 4.00 1.18 1.76 1.25
du. 20:00 1603 FC Porto - Vizela 1.23 5.60 10.20 0.00 3.58 1.06
du. 22:30 1675 Gil Vicente - Arouca 2.30 3.20 2.90 1.32 1.51 1.24
lu. 21:00 1076 Portimonense - Ferreira 1.95 3.20 3.80 1.20 1.72 1.25
lu. 23:15 1081 Rio Ave - Sporting 6.15 4.20 1.45 2.47 1.07 1.14
vi. 22:15 1674 Vizela - Chaves 2.00 3.35 3.75 1.24 1.75 1.27
du. 17:30 6050 Estoril - Ferreira 2.00 3.15 3.95 1.21 1.73 1.29
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1221 Aberdeen - Motherwell 1.88 3.35 3.85 1.19 1.77 1.23
sâ. 17:00 1224 Hearts - Dundee Utd 1.52 3.90 5.70 1.08 2.29 1.16
sâ. 17:00 1225 Rangers - Ross County 1.12 8.00 13.90 0.00 5.03 1.01
sâ. 17:00 1260 St Mirren - Hibernian 2.65 3.10 2.55 1.41 1.39 1.26
sâ. 17:00 2930 Livingston - Kilmarnock 1.90 3.40 3.70 1.21 1.75 1.22
du. 14:00 1338 St Johnstone - Celtic 9.55 5.80 1.25 3.57 1.02 1.07
+ 33 speciale

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1213 Malaga - Real Oviedo 2.40 2.80 3.25 1.28 1.49 1.34
sâ. 17:15 1287 Huesca - Mirandes 2.05 3.00 3.70 1.21 1.64 1.28
sâ. 17:15 1291 Leganes - Gijon 2.15 2.90 3.55 1.22 1.58 1.30
sâ. 19:30 1293 Tenerife - Albacete 2.05 3.05 3.65 1.21 1.64 1.27
sâ. 22:00 1295 Alaves - Eibar 2.35 2.80 3.25 1.26 1.49 1.32
du. 15:00 1351 Villarreal B - Granada 3.10 3.10 2.25 1.53 1.29 1.26
du. 17:15 1467 FC Andorra - Real Zaragoza 2.10 2.95 3.65 1.21 1.62 1.29
du. 19:30 1525 Cartagena - Levante 3.50 3.05 2.10 1.61 1.23 1.27
du. 19:30 1539 Ponferradina - Racing Santander 2.40 2.85 3.10 1.29 1.47 1.31
du. 22:00 1640 Lugo - Ibiza 2.40 2.90 3.05 1.30 1.47 1.30
lu. 22:00 1683 Burgos CF - Las Palmas 3.70 2.90 2.10 1.61 1.21 1.30
+ 37 speciale





































+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2729 Puskas Academy - Vasas 1.55 3.80 5.50 1.09 2.22 1.17
sâ. 15:30 1075 Paks - Kecskemeti 1.90 3.55 3.30 1.23 1.69 1.17
sâ. 18:00 1063 Honved - Kisvarda 3.15 3.30 2.05 1.60 1.25 1.20
sâ. 20:30 1064 MOL Fehervar - Debrecen 1.85 3.60 3.45 1.21 1.74 1.17
du. 16:00 2317 Zalaegerszeg - Mezokovesd Zsory 1.95 3.45 3.35 1.23 1.68 1.20
du. 18:30 1522 Ferencvaros - Ujpest 1.33 4.85 6.60 1.03 2.77 1.07
vi. 21:00 3218 Mezokovesd Zsory - MOL Fehervar 2.55 3.30 2.40 1.42 1.38 1.20
sâ. 20:30 3235 Debrecen - Paks 2.40 3.60 2.40 1.43 1.43 1.16
du. 16:00 3247 Puskas Academy - Zalaegerszeg 1.75 3.55 3.95 1.16 1.85 1.18
























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2077 Niger - Madagascar 3.15 2.90 2.40 1.49 1.30 1.32
Locul 3!
sâ. 20:30 2078 Algeria - Senegal 2.05 2.95 3.80 1.20 1.64 1.29
Finala!
Un singur meci! Se disputa in Algeria!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 1158 Rudar Prijedor - Rudar 3.50 3.60 1.90 1.76 1.23 1.19
jo. 18:30 3790 Rostov - Spartak Moscova 3.50 3.60 1.90 1.76 1.23 1.19
vi. 18:30 1167 Krasnodar - Sochi 2.05 3.60 3.20 1.29 1.68 1.21
lu. 16:00 3791 Sochi - Rostov 2.80 3.35 2.20 1.51 1.31 1.20
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!
+ 37 speciale





































+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:30 1060 Wydad - Al-Hilal 2.55 3.10 2.90 1.39 1.48 1.32
Sfert de Finala! Stade Mohamed V, Casablanca!
Un singur meci!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 1120 Swallows - Richards Bay 2.80 2.80 2.60 1.39 1.33 1.31
vi. 19:30 1123 Maritzburg Utd - Amazulu 2.60 2.80 2.70 1.33 1.36 1.28
sâ. 15:30 1128 Chippa Utd - Stellenbosch 2.55 2.80 2.75 1.32 1.37 1.28
sâ. 15:30 1132 Golden Arrows - Royal AM 2.35 2.90 2.95 1.29 1.45 1.27
sâ. 15:30 1133 Orlando Pirates - Mamelodi 4.35 2.95 1.85 1.74 1.13 1.26
sâ. 17:30 1138 Supersport Utd - Cape Town City 2.15 2.90 3.35 1.22 1.54 1.27
sâ. 20:00 1142 Marumo Gallants - Sekhukhune United 2.55 2.65 2.95 1.29 1.38 1.33
du. 15:30 1143 TS Galaxy - Kaizer Chiefs 2.70 2.80 2.60 1.36 1.33 1.28
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 14:00 2137 KF Tirana - Lushnja 1.10 7.90 15.60 0.00 5.19 0.00
Scor tur: 3-0
jo. 14:00 2138 KS Kastrioti Kruje - Dinamo Tirana 1.90 3.35 3.50 1.20 1.69 1.19
Scor tur: 3-1
jo. 14:00 2140 Kukesi - Apolonia F. 1.75 3.40 4.25 1.14 1.87 1.20
Scor tur: 0-0
Optimi de Finala! Retur!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1121 Oxford Utd - Shrewsbury 1.80 3.40 3.95 1.17 1.81 1.20
sâ. 17:00 1122 Portsmouth - Barnsley 2.25 3.25 2.80 1.32 1.49 1.21
sâ. 17:00 5404 Accrington - Lincoln 2.20 3.15 2.95 1.28 1.51 1.22
sâ. 17:00 5410 Bolton - Cheltenham 1.45 3.95 6.00 1.05 2.36 1.13
sâ. 17:00 5412 Bristol Rovers - Milton Keynes 2.15 3.20 3.00 1.27 1.53 1.21
sâ. 17:00 5413 Cambridge Utd - Ipswich 5.75 4.05 1.45 2.35 1.06 1.12
sâ. 17:00 5422 Derby - Morecambe 1.28 4.75 8.45 0.00 3.01 1.08
sâ. 17:00 5424 Exeter - Charlton 2.30 3.10 2.85 1.31 1.47 1.23
sâ. 17:00 5425 Fleetwood - Burton 2.05 3.15 3.30 1.23 1.60 1.23
sâ. 17:00 5426 Forest Green - Peterborough 3.65 3.45 1.85 1.76 1.19 1.19
sâ. 17:00 5436