+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 5576 Foresta Suceava - UTA Arad 9.00 5.55 1.20 3.40 0.00 1.03
mi. 16:00 5577 Jiul Petrosani - Otelul Galati 5.85 4.55 1.45 2.53 1.09 1.13
mi. 16:30 1027 Gloria Bistrita 2018 - Unirea Slobozia 4.70 3.55 1.68 2.00 1.13 1.20
mi. 16:30 5578 CSM Resita - CS Mioveni 4.15 3.60 1.72 1.91 1.15 1.18
mi. 16:30 5579 Ocna Mures - CSM Slatina 2.30 3.70 2.60 1.40 1.51 1.18
Calificare! PlayOff! Un singur meci!






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 10168 Inter Turku - Haka 2.25 3.40 3.10 1.34 1.61 1.26
mi. 18:00 10169 Seinajoen JK - KUPS 3.70 3.60 1.95 1.81 1.25 1.24
Grupa Campionat!






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 10174 HIFK - Ilves 4.65 4.00 1.70 2.13 1.18 1.21
mi. 18:00 10175 Lahti - VPS Vaasa 3.15 3.75 2.10 1.69 1.33 1.22
Grupa Retrogradare!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 6500 Rez. Huracan - Rez. San Lorenzo 1.80 3.45 3.80 1.17 1.79 1.18
mi. 17:00 1202 Rez. Rosario Central - Rez. Racing Club 1.98 3.15 3.50 1.20 1.64 1.23
mi. 17:00 6501 Rez. Gimnasia - Rez. Barracas C. 1.45 4.05 5.75 1.06 2.35 1.12
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 11:15 3825 Benesov - Viktoria Zizkov 8.20 5.25 1.27 3.17 1.01 1.07
mi. 17:30 3826 Zapy - Jablonec B 1.55 4.00 4.90 1.11 2.18 1.14
Faza Grupelor!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 1283 Al-Jalil - Alia Club 1.30 4.80 8.15 1.01 2.99 1.09
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:30 1281 Mes Shahr-e Babak - Saipa 1.68 3.15 5.35 1.08 1.96 1.24
mi. 17:00 1285 Kheybar Khorramabad - Esteghlal Khuzestan 2.00 3.10 3.65 1.20 1.66 1.25
mi. 17:30 1286 Esteghlal Mollasani - Arman Gohar Sirjan 1.55 3.40 6.55 1.05 2.22 1.22
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:30 1307 Nocerina - Lavello 1.75 3.30 4.55 1.13 1.89 1.23
mi. 16:00 1311 AC Bra - Asti Calcio 2.40 2.90 2.95 1.30 1.45 1.28
mi. 16:00 1312 AC Nardo - Molfetta Calcio 1.70 3.40 4.40 1.12 1.90 1.19
mi. 16:00 1313 Afragolese - AC Martina 1.80 3.50 3.70 1.18 1.78 1.17
mi. 16:00 1314 ASD Cittanova - ASD Sancataldese 2.05 3.25 3.20 1.24 1.60 1.21
mi. 16:00 1316 Calvina - Breno 2.05 3.20 3.25 1.24 1.60 1.22
mi. 16:00 1331 Campodarsego Calcio - Mestre 2.05 3.15 3.30 1.23 1.60 1.23
mi. 16:00 1333 Cartigliano - AC Este 2.35 3.00 2.85 1.30 1.45 1.25
mi. 16:00 1334 Casale - Borgosesia 1.40 3.95 7.00 1.02 2.50 1.13
mi. 16:00 1335 Ciserano-Bergamo - Ponte San Pietro 1.95 3.35 3.35 1.22 1.66 1.20
mi. 16:00 1336 Franciacorta - Folgore Caratese 1.70 3.70 4.15 1.15 1.94 1.17
mi. 16:00 1338 Matese - US Tolentino 2.35 3.00 2.95 1.30 1.47 1.27
mi. 16:00 1340 Montebelluna - Luparense P. 3.40 3.35 1.93 1.67 1.21 1.19
mi. 16:00 1345 Montegiorgio - Calcio Chieti 2.15 2.95 3.25 1.23 1.53 1.26
mi. 16:00 1346 Montespaccato - Tiferno Lerchi 2.55 2.90 2.75 1.34 1.40 1.28
mi. 16:00 1347 Paterno - Santa Maria Cilento 2.25 3.20 2.90 1.31 1.51 1.23
mi. 16:00 1348 Pianese - Sangiovannese 1.90 3.25 3.70 1.19 1.71 1.22
mi. 16:00 1351 Ravenna - Fanfulla 1.35 4.55 6.65 1.03 2.67 1.09
mi. 16:00 1357 Real Calepina - Villa Alme 2.55 3.10 2.60 1.39 1.40 1.25
mi. 16:00 1358 Real Forte Querceta - Correggese 2.30 3.05 2.90 1.30 1.47 1.24
mi. 16:00 1359 S.Agata - Real Aversa 2.05 3.05 3.40 1.21 1.59 1.24
mi. 16:00 1360 Sammaurese - Athletic Carpi 3.70 3.25 1.88 1.71 1.18 1.21
mi. 16:00 1362 Scd Ligorna - Fossano 2.20 3.00 3.10 1.26 1.51 1.25
mi. 16:00 1363 Trestina - Follonica Gavorrano 2.70 3.10 2.40 1.43 1.34 1.23
mi. 16:00 1365 Vastogirardi - ASD Pineto Calcio 2.95 2.95 2.30 1.46 1.28 1.25
mi. 16:30 1315 Brindisi - Casarano 2.45 3.05 2.75 1.35 1.43 1.26
mi. 16:30 1366 Barletta Calcio - Francavilla 2.00 3.05 3.55 1.20 1.62 1.24
mi. 17:00 1370 Castrovillari Calcio - FC Lamezia Terme 2.75 3.05 2.45 1.43 1.35 1.26
mi. 18:00 1373 Fano - Trastevere 2.70 2.95 2.50 1.40 1.34 1.26
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 1396 Kuala Lumpur - Sarawak United 1.60 3.75 4.60 1.11 2.05 1.15




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:00 3862 U20 Chivas Guadalajara - U20 Monterrey 1.95 3.85 3.00 1.28 1.67 1.15
mi. 17:00 3863 U20 Tigres - U20 Tijuana 1.65 3.75 4.20 1.13 1.96 1.15
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 1440 Mjoendalen 2 - Tromso IL 2 2.20 4.55 2.30 1.47 1.51 1.09
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:00 2910 Ural - Torp.Moscova 1.80 3.25 3.95 1.15 1.77 1.20
mi. 17:30 2911 Khimki - Lokomotiv Moscova 3.00 3.45 2.15 1.59 1.31 1.21
mi. 17:30 2942 Orenburg - Dinamo Moscova 3.25 3.40 2.05 1.65 1.27 1.22
Faza Grupelor!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 1450 FK Jedinstvo UB - Radnicki Novi Beograd 1.65 3.35 5.00 1.09 1.99 1.20
mi. 16:00 1453 IMT Novi Beograd - Loznica 1.25 4.80 9.85 0.00 3.20 1.08
mi. 16:00 1457 Rad Belgrad - OFK Vrsac 1.95 3.00 3.95 1.17 1.69 1.27
mi. 16:00 1458 RFK Novi Sad 1921 - Metalac 4.05 3.25 1.80 1.79 1.15 1.21
mi. 18:00 1459 Trayal Krusevac - FK Indija 3.40 2.95 2.10 1.56 1.21 1.26
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 12:30 1635 Cong an Nhan dan - Phu Dong FC 1.20 5.45 14.50 0.00 3.92 1.08
mi. 13:00 1638 Binh Phuoc - Dak Lak 2.55 2.70 2.95 1.30 1.40 1.33
mi. 13:00 1640 Quang Nam FC - K. Khanh Hoa 2.25 2.75 3.30 1.23 1.49 1.30
+ 22 speciale






















+ 20 speciale




















+ 22 speciale






















+ 22 speciale






















+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 10:00 2552 Chung H / Kwon S - Hach Verdugo H / Huey T 2.42 1.55
Suprafata de joc: Hard
+ 7 speciale














+ 7 speciale







+ 7 speciale


















Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 17:00 2864 Ficovich J. P. - Svajda Z. 2.55 1.48
Suprafata de joc: Hard

















Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 18:00 4803 Gomez M. - Franco T. 1.73 2.00
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 11:00 2904 Forti F. - Galoppini D. 1.19 4.20
Suprafata de joc: Zgura






















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:00 4882 CS Rapid Bucuresti - Miercurea Ciuc 1.06 40.00 14.00 0.00 7.58
mi. 18:00 4883 Dinamo Bucuresti - Municipal Galati 1.10 30.00 9.80 1.03 6.02












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 17:00 4512 Kataja J. - Hapoel Haifa 3.75 17.00 1.30 3.27 1.24
Semifinale! Un singur meci!
Sferturi de finala! Un singur meci!
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 10:00 4542 Magnolia Hotshots - Dyip 1.20 16.00 4.80 1.15 4.13
mi. 12:45 4543 Ginebra Kings - Rain Or Shine 1.38 14.00 3.25 1.30 2.85
Se pot juca pe teren neutru!

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 17:30 4352 Minaur Baia Mare - Turda 1.62 8.80 3.00 1.35 2.18
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:00 3842 Traktor Ch. - Kunlun 1.38 5.40 6.50 1.09 2.85 1.12
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:30 1747 Jihlava - Vsetin 2.75 4.10 2.15 1.61 1.38 1.19
mi. 18:00 1748 Kolin - Slavia Praga 2.20 4.20 2.55 1.44 1.58 1.18
mi. 18:00 1749 Sumperk - Litomerice 2.75 4.30 2.10 1.64 1.38 1.17
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:30 1787 Avto Y. - Stalnye L. 3.30 4.40 1.82 1.86 1.28 1.16
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 14:00 1788 Angarsk - Mechel Chelyabinsk 3.85 4.10 1.73 2.01 1.23 1.20
mi. 15:00 1789 Sokol K. - Ural Orsk 1.80 3.95 3.75 1.24 1.92 1.22








Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 15:15 4426 (F) China - (F) Japonia 2.42 1.50
Se joaca in Olanda si Polonia!





Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 12:00 3922 Tokyo Yakult S. - Hanshin Tigers 2.35 1.53
In caz de egalitate nu se vor juca extra inning-uri!