Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 3619 Ulsan - Seongnam I. 1.38 4.45 7.10 1.04 2.71 1.12
du. 13:00 1910 Pohang - Gimcheon Sangmu 2.10 3.50 3.35 1.30 1.69 1.25
du. 13:30 1911 Gangwon - Jeju Utd 3.35 3.25 2.20 1.63 1.30 1.29
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2927 Skovde - Vasteras SK 2.65 3.55 2.50 1.50 1.45 1.25
du. 14:00 2928 Utsiktens - Brage 2.35 3.45 2.90 1.38 1.56 1.26




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:15 2241 (F) Capalaba - (F) Sunshine Coast 1.28 5.80 6.85 1.04 3.11 1.05




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 1709 Capalaba Bulldogs - Eastern Suburbs 3.95 4.50 1.60 2.08 1.17 1.10
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:30 1180 Wuhan Three Towns - Hebei 1.10 7.30 15.60 0.00 4.92 0.00
du. 12:30 1185 Shanghai Shenhua - Guangzhou FC 1.37 4.35 8.30 1.03 2.83 1.14
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:30 2248 Nanjing City - Qingdao Manatee 4.60 3.75 1.60 2.05 1.11 1.15
du. 11:00 2264 Guangxi Pingguo Haliao - Hebei Kungfu 2.10 3.15 3.25 1.25 1.58 1.24
du. 11:00 2265 Suzhou Jinfu - Nantong Zhiyun 5.25 3.90 1.55 2.22 1.10 1.16
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 3669 Busan - Bucheon 2.90 3.20 2.20 1.51 1.29 1.21
du. 14:00 1974 Daejeon - Gimpo Citizen 1.60 3.75 4.80 1.11 2.08 1.16
du. 14:00 1976 Gwangju - Gyeongnam 1.85 3.50 3.80 1.20 1.80 1.21




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 2284 Gyeongju - Busan 2.30 3.10 2.85 1.31 1.47 1.23
du. 13:00 2289 Gimhae FC - Changwon City 2.15 2.90 3.45 1.22 1.56 1.28
du. 13:00 2290 Hwaseong FC - Mokpo City 2.05 2.95 3.65 1.20 1.62 1.27




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:00 1062 Wolkite Kenema - Jimma Aba Jifar 1.85 3.05 4.30 1.14 1.77 1.25
du. 13:00 1063 Hadiya Hossana - Wolaita Dicha 2.35 2.70 3.30 1.24 1.47 1.33
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 3206 Cerezo Osaka - Shimizu S-Pulse 1.90 3.50 3.60 1.22 1.76 1.21
du. 12:00 3207 Nagoya Grampus - Kashima Antlers 2.90 3.15 2.35 1.49 1.33 1.26
du. 12:00 3212 Vissel Kobe - Urawa Reds 2.70 3.05 2.55 1.42 1.37 1.27
du. 12:30 3224 Kyoto - Shonan Bellmare 2.95 3.25 2.30 1.53 1.33 1.25
du. 13:00 3227 Sagan Tosu - FC Tokyo 2.25 3.10 3.20 1.29 1.56 1.28
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 2597 Tochigi - Grulla Morioka 2.15 2.95 3.50 1.23 1.58 1.29
du. 12:00 2599 Tokushima - Kusatsu 1.95 3.00 4.10 1.17 1.72 1.28
du. 12:00 2600 Yokohama FC - Niigata Albirex 2.75 3.15 2.45 1.45 1.36 1.26
du. 12:30 2601 Ryukyu - Machida 4.55 3.25 1.75 1.88 1.13 1.23
du. 13:00 2602 Omiya Ardija - Kanazawa 2.60 3.10 2.55 1.40 1.39 1.25
du. 13:00 2603 Renofa Yamaguchi - Kofu 3.70 3.25 1.95 1.71 1.21 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:30 3458 FC Imabari - Azul Claro Numazu 1.75 3.40 4.25 1.14 1.87 1.20
du. 12:00 3459 Giravanz Kitakyushu - Kamatamare Sanuki 1.97 3.20 3.45 1.21 1.64 1.22
du. 12:00 3460 Yamaga - Iwaki FC 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 1068 Kyzylzhar - Tobol Kostanay 2.85 3.30 2.30 1.51 1.34 1.23




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2310 Tromsdalen - Brattvaag 1.95 3.85 2.95 1.28 1.65 1.14
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 2383 Geylang - Tanjong Pagar 2.55 3.55 2.40 1.47 1.42 1.20




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3663 Motala AIF - Pitea 1.95 3.65 3.15 1.26 1.67 1.17
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1158 Skelleftea - Ytterhogdals IK 1.22 6.25 8.30 1.01 3.53 1.03
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2414 Nam Dinh - Ha Noi FC 3.90 3.80 1.70 1.91 1.16 1.15
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:30 2415 Dak Lak - Huda Hue 1.95 3.20 3.50 1.20 1.65 1.21
du. 13:00 2416 Binh Phuoc - Phu Dong FC 1.70 3.45 4.50 1.13 1.93 1.20
du. 14:00 2564 Pho Hien - Cong an Nhan dan 3.70 3.45 1.85 1.77 1.19 1.20











Ora Cod Eveniment 1 2
du. 13:00 3806 Coppejans K. - Uchida K. 1.52 2.45
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 11:30 3311 Atmane T. - Vandermeersch C. 1.13 5.00
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 3432 Sauvant C. - Gureva A. 2.10 1.67
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 11:30 3431 Shimizu E. - Wei S. 2.15 1.62
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 3313 Wurth T. - Szabanin N. 1.42 2.65
Suprafata de joc : Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 3314 Timofeeva M. - Savinykh V. 1.66 2.10
Suprafata de joc : Hard
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 11:30 3912 Tropang Giga - Phoenix Fuel Masters 1.57 14.00 2.65 1.43 2.28
du. 13:30 3335 Converge Fiberxers - San Miguel Beermen 3.90 16.00 1.32 3.15 1.22
+ 8 speciale











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 12:50 2894 New South Wales - Queensland Maroons 1.70 18.00 2.30 1.53 2.01
Scor la general: 0-1
Finala! Cel mai bun din 3 meciuri!