+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:00 1024 Csikszereda M. Ciuc - FC Buzau 2.85 2.85 2.85 1.41 1.41 1.38
sâ. 11:00 1025 Dacia Unirea Braila - Universitatea Cluj 5.15 3.80 1.58 2.16 1.10 1.17
sâ. 11:00 1026 Metaloglobus B. - Unirea Constanta 1.12 5.00 15.00 0.00 3.71 1.01


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:00 5578 Acacia Ridge - Centenary Stormers 1.70 4.10 3.85 1.19 1.97 1.14
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:15 1216 FC Velke Mezirici - Frydek Mistek 1.60 4.25 4.15 1.15 2.08 1.12
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1189 Kunshan FC - Beijing Technology 1.10 7.10 16.60 0.00 4.92 0.00
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1669 Ulsan - Gwangju 1.45 4.25 6.45 1.07 2.54 1.15


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 4521 Ansan Greeners - Anyang 3.85 3.05 1.95 1.68 1.18 1.26
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:15 5087 Madura United - PSS Sleman 2.10 3.35 3.00 1.28 1.57 1.20
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 2302 Tin. Atalanta - Tin. AC Milan 1.70 3.90 3.90 1.17 1.93 1.15
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 3579 Yokohama FC - Yokohama Marinos 6.70 4.85 1.40 2.79 1.08 1.12
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:30 4612 Kyoto - Tochigi 1.60 3.50 5.30 1.09 2.09 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 4615 Kagoshima United - FC Gifu 2.40 2.90 2.95 1.30 1.45 1.28


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:15 2532 (F) UKS SMS Lodz - (F) Czarni Sosnowiec 3.45 3.70 1.85 1.77 1.22 1.17
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 1290 Legia II - Unia Skierniewice 1.90 3.75 3.20 1.25 1.71 1.16
Faza grupelor!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 4722 SKA-Khabarovsk - Veles M. 1.95 3.30 3.70 1.21 1.73 1.24
sâ. 12:00 4723 Tom Tomsk - PFC Kuban 2.10 3.20 3.45 1.26 1.64 1.27
+ 2 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 2817 (F) SD Eibar - (F) Athletic Bilbao 3.25 3.40 2.00 1.65 1.25 1.20
+ 22 speciale






















Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 5965 Ivashka I. - Duckworth J. 1.28 3.50
sâ. 12:30 5966 Kwon S. W. - Bublik A. 2.65 1.47
Suprafata de joc: Hard











Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 5968 Horansky F. - Giustino L. 1.43 2.75
sâ. 12:20 5969 Travaglia S. - Lehecka J. 2.02 1.77
Suprafata de joc: Zgura












Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 11:00 2598 Yushchenko V. - Tran L. 1.08 7.10
Suprafata de joc: Zgura




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 11:35 5795 Ginebra Kings - Phoenix Fuel Masters 1.90 14.00 2.05 1.70 1.82
Finala!
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 11:00 1696 Hranice - Zubri 10.00 19.00 1.07 7.11 1.03
sâ. 12:30 1698 Malomerice - Koprivnice 3.50 9.80 1.45 2.59 1.27
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 12:30 6021 Ionikos NF - AEK Atena 19.00 35.00 1.01 8.26 0.00



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 10:05 4706 Noua Zeelanda - Africa de Sud 1.17 30.00 5.40 1.08 3.90



Ora Cod Eveniment 1 2
sâ. 12:00 4949 Highfield L. - Jianbo Z. 1.57 2.25
sâ. 12:00 4950 Pengfei T. - Hamilton A. 1.58 2.20
Cel mai bun din 7 frame-uri!