Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3091 FC Arges Pitesti - Dinamo B. 1.80 3.55 5.70 1.19 2.19 1.37
vi. 21:30 3092 Frankfurt - Arminia Bielefeld 1.85 3.80 4.95 1.24 2.15 1.35
vi. 21:45 3093 Oostende - Antwerp 4.05 3.95 1.95 2.00 1.31 1.32
vi. 21:45 3094 Verona - Bologna 2.00 3.70 4.05 1.30 1.93 1.34
vi. 22:00 3095 Lyon - St. Etienne 1.40 5.55 8.60 1.12 3.37 1.20
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.
+ 45 speciale













































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1953 FC Arges Pitesti - Dinamo B. 1.75 3.45 5.50 1.15 2.10 1.29






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 2529 Watford - Norwich 2.05 3.50 3.80 1.28 1.80 1.29
+ 54 speciale






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1511 Lyon - St. Etienne 1.35 5.30 8.20 1.07 3.19 1.12
+ 54 speciale






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1508 Frankfurt - Arminia Bielefeld 1.78 3.70 4.80 1.19 2.07 1.26
+ 54 speciale






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1509 Verona - Bologna 1.95 3.55 3.90 1.25 1.84 1.26
+ 54 speciale






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1510 Espanyol - Betis 3.15 3.30 2.35 1.60 1.36 1.31





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3297 Ask-Bsc Bruck/Leitha - SC Retz 2.05 4.00 2.85 1.34 1.65 1.16
vi. 20:30 3298 Union Titus Pétange - CS Fola Esch 2.95 3.80 2.05 1.64 1.32 1.17
vi. 21:00 3328 Sigma Olomouc - Spartak Trnava 1.80 3.95 3.55 1.22 1.85 1.16
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!
+ 42 speciale










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 2578 Parma - Frosinone 2.45 3.05 3.10 1.35 1.52 1.33



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1756 Arouca - Benfica 12.20 6.05 1.25 4.00 1.03 1.10
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1758 Tenerife - Real Oviedo 2.33 2.85 3.55 1.27 1.57 1.36





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2936 Southend - Kings Lynn 1.45 4.30 6.75 1.07 2.60 1.16










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1018 U23 Derby - U23 Arsenal 2.95 4.00 2.00 1.68 1.32 1.16









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1123 U23 Norwich - U23 Burnley 2.20 3.75 2.70 1.37 1.55 1.18
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1830 Oostende - Antwerp 3.90 3.80 1.88 1.91 1.23 1.22





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1060 RWD Molenbeek - Lommel 1.70 4.10 4.20 1.19 2.05 1.17







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 5035 (F) Gent - (F) Genk 2.00 3.75 3.10 1.29 1.68 1.18












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 4702 Atletico-CE - Caucaia 5.40 4.20 1.50 2.34 1.09 1.14
vi. 20:00 4703 Crato - Iguatu 4.80 3.40 1.70 1.97 1.12 1.22
vi. 20:00 4704 Ferroviario - Icasa 1.40 4.05 7.75 1.03 2.63 1.15
vi. 21:00 4705 Pacajus - Maracana 2.85 2.65 2.75 1.36 1.34 1.36
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1269 Avranches - Sete 2.40 2.90 3.05 1.30 1.47 1.30
vi. 20:00 1270 Bastia Borgo - Sedan 2.70 2.85 2.70 1.37 1.37 1.31
vi. 20:00 1273 Briochin - Creteil 1.95 3.10 3.95 1.19 1.72 1.27
vi. 20:00 1275 Cholet - Bourg P. 3.45 3.20 2.05 1.64 1.24 1.25
vi. 20:00 1276 Le Mans - Chateauroux 3.05 2.90 2.40 1.47 1.30 1.30
vi. 20:00 1277 Orleans - Boulogne 2.20 2.95 3.50 1.25 1.58 1.31
vi. 20:00 1278 Red Star - Chambly 1.70 3.35 4.90 1.12 1.97 1.22
vi. 20:00 1279 Villefranche - Laval 2.10 2.90 3.55 1.21 1.58 1.28































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2239 Borussia Dortmund II - SC Freiburg II 1.95 3.45 3.75 1.23 1.78 1.24








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 1127 Bramfelder - Curslack-Neuengamme 7.75 5.75 1.27 3.27 1.03 1.06
vi. 20:30 1128 Wandsbeker TSV Concordia - Hamm United 1.47 4.65 5.15 1.11 2.42 1.11
vi. 21:00 1129 Hamburger SV III - TUS Osdorf 1907 2.40 4.20 2.30 1.51 1.47 1.14
Faza grupelor!
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 4707 College 1975 - FCB Magpies 12.30 6.50 1.17 4.21 0.00 1.04





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 4711 Ards - Annagh United 2.25 3.65 2.85 1.38 1.58 1.22





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1153 Crusaders - Glentoran 2.45 3.45 2.70 1.42 1.50 1.25
vi. 21:45 1154 Larne - Cliftonville 2.10 3.30 3.45 1.27 1.67 1.27









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 4712 Vittoriosa S. - Mqabba 3.70 3.85 1.75 1.87 1.19 1.15
Faza grupelor!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1333 Den Bosch - FC Eindhoven 3.60 3.85 1.90 1.84 1.26 1.21
vi. 21:00 1334 Graafschap - Almere City 1.65 3.95 4.75 1.15 2.14 1.19
vi. 21:00 1335 Helmond - Oss 3.25 3.35 2.15 1.63 1.30 1.26
vi. 21:00 1336 Jong Alkmaar - Venlo 2.55 3.50 2.55 1.46 1.46 1.24
vi. 21:00 1337 Jong PSV - Excelsior 2.85 3.50 2.30 1.56 1.37 1.23
vi. 21:00 1338 Jong Utrecht - Dordrecht 2.15 3.70 3.00 1.35 1.64 1.21
vi. 21:00 1339 Maastricht - FC Volendam 7.30 5.20 1.38 3.01 1.08 1.13
vi. 21:00 1340 Roda - Den Haag 1.95 3.70 3.50 1.26 1.78 1.21








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 1196 (F) ADO Den Haag - (F) PEC Zwolle 1.70 4.00 3.95 1.18 1.97 1.15
vi. 20:30 1216 (F) Feyenoord - (F) VV Alkmaar 1.42 4.55 5.70 1.07 2.50 1.10
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 4339 Real SC - Torreense 2.50 3.00 2.80 1.35 1.43 1.28
+ 16 speciale
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1425 Rangers - Stirling 1.02 11.90 28.00 0.00 8.27 0.00
1/16 Finala! Se rejoaca in caz de egalitate!








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 4127 Ammanford - Port Talbot Town 1.07 9.00 22.50 0.00 6.36 0.00
vi. 21:30 4128 Cambrian Clydach Vale - Carmarthen Town 2.05 3.60 3.10 1.29 1.65 1.20
vi. 21:30 4135 Goytre United - Afan Lido 1.25 5.40 8.70 0.00 3.30 1.06
vi. 21:30 4154 Swansea Univ. - Risca United 1.50 4.20 4.85 1.09 2.23 1.11
Faza grupelor!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 2534 TNS - Connahs Q. 1.50 4.45 5.90 1.11 2.51 1.16
vi. 21:45 4083 Druids - Caernarfon 12.90 6.90 1.18 4.45 0.00 1.05
vi. 21:45 4086 Penybont - Aberystwyth 1.55 4.20 5.35 1.12 2.33 1.17











Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 22:00 3771 Mena F - Lama G. 1.70 2.15
Suprafata de joc: Zgura











Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 19:40 4748 Moroni G.M. - Halys Q. 2.85 1.42
Suprafata de joc: Hard







+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:30 3183 Baskonia - Bayern M. 1.68 15.00 2.55 1.46 2.08
vi. 22:00 3184 Lyon Villeurbanne - Crvena Zvezda 1.68 15.00 2.55 1.46 2.08
+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 3873 Bayreuth - Braunschweig 1.78 15.00 2.40 1.52 1.95
+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 3874 Chalons Reims - Gravelines Dunkerque 1.95 14.00 2.15 1.64 1.78
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:30 3857 Newcastle Eagles - Manchester Giants 2.05 13.00 1.90 1.71 1.60
vi. 21:30 3858 Sheffield Sharks - Bristol Flyers 2.00 13.00 1.98 1.65 1.64
+ 6 speciale






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:30 1889 Leuven - Limburg 1.27 19.00 4.30 1.14 3.09
vi. 21:30 1890 Mechelen - Antwerp 2.30 14.00 1.75 1.85 1.48
vi. 21:30 1891 Phoenix Brussels - Okapi Aalstar 3.35 17.00 1.38 2.59 1.23
Sferturi de finala!
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:30 3860 Spirou Charleroi B - SKT Ieper HSE 2.35 14.00 1.70 2.01 1.51
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 1892 Olomouc - Novy Jicin 9.80 29.00 1.06 7.58 1.03
vi. 20:00 4678 Prostejov - Snakes Ostrava 3.00 16.00 1.47 2.53 1.35
Faza grupelor!





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:30 2126 Dubrava Zagreb - Alkar 1.68 14.00 2.42 1.51 2.08
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 2127 Aix Maurienne - Rouen 1.27 20.00 4.70 1.16 3.47
vi. 21:00 2128 BC Gries-Souffel - Quimper 1.82 14.00 2.30 1.56 1.90
vi. 21:30 2134 Antibes - Lille 1.62 15.00 2.70 1.42 2.18
vi. 21:30 2136 Nancy - Saint Vallier 1.22 22.00 5.40 1.12 3.91
+ 42 speciale










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 22:00 3885 Juvi Cremona 1952 - Pallacanestro Crema 1.30 18.00 3.90 1.22 3.27
Faza grupelor!
+ 11 speciale











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 4786 (F) Tarbes GB - (F) ESB Villeneuve 3.65 18.00 1.38 2.59 1.19
Sferturi de finala!



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:15 3886 IR Reykjavik - Breidablik 1.77 14.00 2.25 1.59 1.96
vi. 22:15 3887 Stjarnan - Keflavik 2.30 14.00 1.75 1.98 1.56





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:04 2153 Koping Stars - Norrkoping 8.80 30.00 1.10 6.02 1.04




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 2154 BC Odessa - BC Zaporizhya 1.77 14.00 2.25 1.50 1.83
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:30 1936 Germania - Norvegia 5.80 14.00 1.22 3.91 1.11
Se joaca la Bratislava!






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:00 4792 (F) Silkeborg Voel - (F) Ajax Copenhagen 1.23 12.00 5.40 1.11 3.65
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:30 4794 Roskilde - Otterup 1.73 8.00 2.65 1.43 2.01


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:30 3852 (F) VfL Waiblingen - (F) Goppingen 3.80 9.80 1.38 2.85 1.23












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:30 3853 (F) Karra HF - (F) BK Heid 2.60 8.40 1.75 1.98 1.45
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:15 3917 Dornbirn - Linz 1.72 4.60 3.60 1.22 1.93 1.13
vi. 20:30 3921 Innsbruck - Salzburg 4.10 4.60 1.63 2.06 1.17 1.13
vi. 20:45 3922 Bolzano - Pustertal 1.72 4.40 3.75 1.20 1.93 1.15
vi. 20:45 3923 HK Olimpija - Viena Capitals 1.77 4.50 3.40 1.24 1.87 1.14
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:45 2627 Ajoie - Zug 7.10 5.60 1.32 2.93 1.04 1.09
vi. 20:45 2629 Bern - Fribourg 4.10 4.50 1.62 2.08 1.17 1.14
vi. 20:45 2630 Biel - Zurich 2.25 4.00 2.55 1.41 1.53 1.18
vi. 20:45 2631 Langlau - Ambri-Piotta 2.30 4.00 2.50 1.43 1.51 1.18
vi. 20:45 2634 Rapperswil - Servette 2.10 4.10 2.80 1.35 1.61 1.17
vi. 20:45 3925 Davos - Lausanne 2.20 4.00 2.65 1.39 1.55 1.18
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2635 Thurgau - Winterthur 1.32 5.50 7.20 1.03 2.83 1.08



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 3933 Briancon - Amiens 3.40 4.50 1.77 1.83 1.22 1.12
vi. 21:00 3934 Chamonix Mont-Blanc - Bordeaux 2.15 4.20 2.65 1.36 1.55 1.15
vi. 21:00 3935 Mulhouse - Cergy-Pontoise 2.42 4.30 2.30 1.48 1.43 1.14
vi. 21:00 3936 Nice - Rouen 4.20 4.60 1.60 2.06 1.15 1.12
vi. 21:30 3938 Gap - Anglet 1.50 4.80 4.80 1.11 2.25 1.11
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2192 Krefeld - Ingolstadt 3.25 4.60 1.90 1.78 1.28 1.15
vi. 20:30 2193 Nurnberg - Wolfsburg 3.45 4.80 1.82 1.86 1.25 1.14
vi. 20:30 2194 Schwenninger - Bietigheim/Bissingen 1.67 4.70 4.20 1.18 2.05 1.14
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2640 Bad Nauheim - Kaufbeuren 1.73 4.60 3.45 1.25 1.96 1.15
vi. 20:30 2641 Landshut - Dresdner Eislowen 5.80 5.40 1.38 2.76 1.09 1.11
vi. 20:30 2643 Lowen Frankfurt - Tolzer Lowen 1.47 5.10 4.90 1.13 2.46 1.12
vi. 20:30 4802 Freiburg - Ver Selb 1.35 5.60 6.20 1.08 2.89 1.10
vi. 21:00 2647 Crimmitschau - Ravensburg 2.95 4.30 1.97 1.73 1.34 1.17







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 4163 Rodovre - Rungsted 6.60 5.40 1.35 2.89 1.07 1.11







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2671 Michalovce - HC 21 Presov 1.60 4.60 4.20 1.16 2.11 1.13
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3978 KH Zaglebie Sosnowiec - Jastrzebie 4.50 4.80 1.53 2.31 1.16 1.14



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2241 Kristianstads - AIK 1.75 4.40 3.50 1.23 1.90 1.15
vi. 20:00 2247 Modo - HV 71 2.60 4.10 2.20 1.55 1.40 1.17
vi. 20:00 2248 Mora IK - Almtuna 1.65 4.40 4.10 1.17 2.03 1.15
vi. 20:00 2250 Vasteraas - Tingsryds 1.42 5.00 5.80 1.08 2.53 1.11
vi. 20:00 2251 Vasterviks IK - Sodertalje 1.75 4.30 3.60 1.22 1.90 1.15


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 4951 Karlskrona HK - Hanviken 1.68 4.30 3.95 1.18 1.99 1.15
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 3599 (F) Linkopings HC - (F) Brynas IF 4.60 4.80 1.53 2.31 1.15 1.14
vi. 20:30 3557 (F) Djurgardens IF - (F) Leksands IF 2.00 4.20 2.90 1.35 1.70 1.18
vi. 20:30 4022 (F) Goteborg HC 1 - (F) SDE Hockey 7.20 5.10 1.33 2.98 1.05 1.12
+ 7 speciale







Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 20:30 4813 Sete - Paris 1.15 4.80










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 3855 Polonia - Croatia 4.00 5.50 1.53 2.25 1.17 1.08
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 3601 Kaposvari Vk - Szolnoki Dozsa 18.00 18.00 1.03 8.61 0.00 0.00


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 22:00 4827 Lyon - Benetton Treviso 1.15 30.00 5.80 1.07 4.14



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 22:00 4828 Edinburgh - Brive 1.06 40.00 9.00 0.00 5.96


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 22:00 4249 Harlequin - Castres Olympique 1.13 30.00 6.00 1.09 4.95
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:30 4905 Mont de Marsan - RC Narbonne 1.01 45.00 14.00 0.00 8.26
vi. 20:30 4906 Montalbanaise - US Bressane 1.03 45.00 11.00 0.00 7.13
vi. 20:30 4907 Rouen Normandie - Carcassonne 1.68 23.00 2.25 1.50 1.94
vi. 20:30 4908 US Oyonnax - Nevers 1.02 45.00 13.00 0.00 7.65