+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 3386 Belgia - Romania 1.45 4.20 6.50 1.07 2.53 1.15
RheinEnergieStadion, Koln!
Se disputa in Germania!
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1886 Georgia - Cehia 4.60 3.65 1.72 2.01 1.16 1.21
Volksparkstadion, Hamburg!
sâ. 19:00 3388 Turcia - Portugalia 5.30 4.20 1.58 2.32 1.14 1.18
Signal Iduna Park, Dortmund!
Se disputa in Germania!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3419 Cehia - Castiga Grupa F 15.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 16:00 3421 Georgia - Castiga Grupa F 50.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 16:00 3423 Portugalia - Castiga Grupa F 1.35 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 16:00 3425 Turcia - Castiga Grupa F 3.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Grupa F EURO 2024 Germania! Rezultatele se vor omologa conform uefa.com!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 3273 Denis Alibec - Marcheaza 2.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 22:00 3284 Dennis Man - Marcheaza 2.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 22:00 3287 Florinel Coman - Marcheaza 2.30 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 22:00 3288 George Puscas - Marcheaza 2.35 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 22:00 3289 Ianis Hagi - Marcheaza 2.40 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
sâ. 22:00 3293 Valentin Mihaila - Marcheaza 2.60 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Jucatorul marcheaza cel putin un gol in faza grupelor. Rezultatele se vor omologa conform uefa.com!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3138 Ecuador - Venezuela 1.80 3.35 4.45 1.16 1.89 1.24
sâ. 23:59 3139 Mexic - Jamaica 1.60 3.65 5.50 1.10 2.17 1.20
Se disputa in SUA!
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 1010 Criciuma - Botafogo RJ 3.45 3.30 2.10 1.67 1.27 1.27
sâ. 23:30 1099 Gremio - Internacional RS 2.75 3.10 2.60 1.44 1.40 1.30
sâ. 23:59 1011 Cuiaba Esporte - Atl. Goianiense 2.15 3.05 3.50 1.25 1.61 1.29
sâ. 23:59 1012 Vasco da Gama - Sao Paulo 3.15 3.15 2.25 1.56 1.30 1.27
+ 32 speciale





























































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 1024 El Gaish - Smouha 2.65 2.70 2.75 1.32 1.35 1.31
sâ. 19:00 1025 Enppi - El Gouna 2.10 2.90 3.70 1.21 1.61 1.30





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3156 Vestri - Valur Reykjavik 5.75 4.85 1.43 2.60 1.09 1.11
sâ. 20:00 1030 Kopavogs - Stjarnan 4.15 4.10 1.60 2.04 1.14 1.12
sâ. 22:15 1031 Vikingur Reykjavik - KR Reykjavik 1.45 4.55 5.25 1.09 2.41 1.10
+ 32 speciale





























































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1061 CA Cerro - Danubio 2.45 3.00 2.85 1.34 1.45 1.28
sâ. 18:30 1062 Maldonado - Fenix 2.55 2.90 2.70 1.34 1.38 1.27
sâ. 21:00 1063 RC Montevideo - Defensor Sp. 2.90 3.20 2.30 1.51 1.32 1.24
sâ. 23:59 1064 Progreso - Penarol 4.60 3.50 1.65 1.97 1.11 1.18
Faza Grupelor!













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1111 Gungahlin Utd - Yoogali SC 1.02 11.40 24.00 0.00 7.65 0.00
sâ. 23:59 1121 Tuggeranong Utd - Canberra Olympic 2.30 3.65 2.50 1.40 1.47 1.16




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1150 Valentine - Cooks Hill United 1.75 4.00 3.45 1.21 1.83 1.13
sâ. 23:59 1169 Broadmeadow Magic - Weston Workers 1.48 4.45 5.00 1.10 2.33 1.11
sâ. 23:59 1171 Charlestown Azzurri - Edgeworth FC 2.00 3.75 3.05 1.29 1.67 1.17
sâ. 23:59 1172 Newcastle Olympic - Lambton Jaffas 5.75 5.10 1.37 2.68 1.07 1.07
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1149 Sydney Olympic - APIA Tigers 3.75 4.10 1.65 1.94 1.16 1.11
sâ. 12:00 1160 Hills United FC - Wollongong Wolves 3.95 4.00 1.65 1.97 1.16 1.13
sâ. 12:00 1161 Marconi - Sutherland 1.43 4.40 5.45 1.07 2.41 1.10
sâ. 12:15 1165 St George City - NWS Spirit FC 1.55 4.15 4.45 1.12 2.13 1.12
sâ. 23:59 1173 Blacktown - Rockdale 1.90 4.00 3.00 1.28 1.70 1.13
sâ. 23:59 1174 Sydney Utd - St George Saints 1.62 4.25 4.05 1.16 2.05 1.12
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1151 Adelaide City - Adelaide Raiders 1.95 3.60 3.20 1.25 1.68 1.18
sâ. 10:30 1153 Adelaide Comets - White City Beograd 1.57 4.15 4.30 1.13 2.09 1.12
sâ. 10:30 1154 NE Metrostars - Tin. Adelaide Utd. 1.53 4.35 4.40 1.12 2.17 1.10
sâ. 11:30 1155 Adelaide Olympic - Modbury Jets 3.65 4.55 1.62 2.01 1.18 1.09
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1167 South Hobart - Glenorchy Knights 2.35 3.85 2.35 1.44 1.44 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 1212 Dandenong - Dandenong City 2.35 3.40 2.55 1.38 1.44 1.19
sâ. 23:59 1215 St Albans Saints - Hume City 6.00 4.90 1.37 2.67 1.06 1.08




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1193 Armadale - Fremantle City 2.20 3.35 2.80 1.31 1.51 1.20
sâ. 10:00 1194 Balcatta - Perth RedStar FC 6.15 4.85 1.35 2.68 1.05 1.07
sâ. 10:00 1195 Floreat Athena - U21 Perth Glory 1.75 3.90 3.45 1.20 1.81 1.13
sâ. 10:00 1205 Olympic Kingsway - Bayswater City 2.00 3.75 2.90 1.29 1.62 1.15
sâ. 10:00 1211 Western Knights - Inglewood 1.28 5.45 6.90 1.03 3.01 1.05
sâ. 12:00 1214 Stirling Macedonia - Perth SC 2.10 3.60 2.80 1.31 1.56 1.16

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3663 Naftan Novopolotsk - Slavia Mozyr 3.20 3.20 2.15 1.58 1.27 1.25
sâ. 18:00 3666 FC Minsk - Arsenal Dzerzhinsk 2.95 3.25 2.25 1.53 1.32 1.24
sâ. 20:00 3667 Bate Borisov - Dinamo Brest 2.70 3.30 2.40 1.47 1.38 1.23
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 1216 CRB - Guarani 1.65 3.15 5.65 1.07 2.00 1.24
sâ. 23:00 1218 Operario - Botafogo SP 1.88 3.05 4.15 1.15 1.74 1.26
sâ. 23:59 3292 Ituano - Brusque 2.10 2.95 3.40 1.21 1.56 1.26
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 1135 Tombense FC/MG - Floresta 1.73 3.25 4.65 1.12 1.89 1.22
sâ. 23:59 1136 Londrina - Botafogo PB 2.30 2.95 3.05 1.28 1.48 1.27
Faza Grupelor!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 1247 Daegu - Jeonbuk 2.55 3.20 2.60 1.40 1.42 1.25
sâ. 13:00 2466 Daejeon - Gwangju 3.30 3.30 2.10 1.63 1.27 1.24
sâ. 13:00 2484 Gangwon - Gimcheon Sangmu 2.35 3.20 2.85 1.34 1.49 1.25
sâ. 14:00 1248 Seoul - Suwon 2.05 3.35 3.30 1.26 1.65 1.23













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 13:00 1257 Chungnam Asan - Gyeongnam 2.40 3.10 2.70 1.34 1.43 1.23
sâ. 13:30 2506 Anyang - Seoul E. 2.55 3.20 2.65 1.40 1.44 1.26
sâ. 13:30 2508 Suwon B. - Seongnam I. 1.73 3.75 4.25 1.17 1.97 1.19
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 11:00 3011 Montedio Yamagata - Vegalta Sendai 2.40 3.15 2.65 1.35 1.42 1.22
sâ. 12:00 3012 Kofu - Ehime 1.65 3.65 4.35 1.12 1.96 1.16
sâ. 12:00 3020 Yokohama FC - Roasso Kumamoto 1.55 3.60 5.35 1.07 2.13 1.17
sâ. 13:00 1274 Kagoshima United - Oita Trinita 2.45 3.10 2.65 1.35 1.41 1.23
sâ. 13:00 1276 Okayama - Kusatsu 1.53 3.65 5.50 1.07 2.17 1.16
sâ. 13:00 1277 Renofa Yamaguchi - Iwaki FC 2.60 3.05 2.50 1.39 1.36 1.24
sâ. 13:00 1278 Tochigi - Chiba 4.65 3.55 1.63 1.99 1.11 1.17
sâ. 13:00 3023 V-Varen Nagasaki - Fujieda MYFC 1.55 3.95 4.90 1.10 2.17 1.14
sâ. 23:59 1279 Blaublitz Akita - Shimizu S-Pulse 3.90 3.25 1.85 1.76 1.17 1.22
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 3980 FC Zhetysu - Kaisar Kyzylorda 2.15 3.20 3.10 1.27 1.56 1.23
sâ. 16:00 3985 Kyzylzhar - FC Astana 2.50 3.15 2.60 1.38 1.41 1.24
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 1385 Grobina - Riga FC 10.20 5.20 1.25 3.41 0.00 1.08
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 3337 FK Transinvest - Dziugas Telsiai 2.20 3.05 3.15 1.27 1.53 1.26
sâ. 19:00 3349 FK Panevezys - Dainava Alytus 1.85 3.25 4.30 1.17 1.83 1.25




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:30 3405 Johor DT - Pahang 1.10 7.70 16.40 0.00 5.19 0.00
sâ. 15:15 3406 Kuching FA - Terengganu 5.55 4.55 1.43 2.48 1.08 1.10
sâ. 16:00 3415 Penang - Kedah 4.90 4.20 1.52 2.24 1.10 1.13
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 1284 Sogndal - Kongsvinger 2.70 3.40 2.40 1.49 1.39 1.23

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 18:00 3549 Dinamo Samarqand - Andijon 2.35 3.05 2.80 1.31 1.45 1.24
+ 11 speciale











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 10:30 3179 Manawatu Jets - Nelson Giants 3.90 19.00 1.27 3.34 1.20
+ 2 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 16:00 2896 Africa de Sud - Tara Galilor 1.03 40.00 10.00 0.00 7.13
Se pot juca pe teren neutru!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 10:05 2998 Blues - Chiefs 1.42 22.00 2.85 1.36 2.61
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 22:05 3038 Stade Francais Paris - Bordeaux Begles 3.20 21.00 1.35 2.99 1.31


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 17:00 3578 Hull FC - Warrington Wolves 3.15 23.00 1.35 2.89 1.30
sâ. 19:30 3579 Catalans Dragons - Huddersfield Giants 1.35 23.00 3.10 1.31 2.89


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 19:00 2230 Bulls - Glasgow Warriors 1.27 26.00 3.65 1.19 3.09