+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1026 Elvetia - Germania 4.60 3.65 1.70 2.01 1.15 1.20
Deutsche Bank Par, Frankfurt!
du. 22:00 1090 Scotia - Ungaria 2.50 3.70 2.45 1.48 1.46 1.20
MHPArena, Stuttgart!
Se disputa in Germania!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 3221 Elvetia - Castiga Grupa A 4.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
du. 22:00 3225 Germania - Castiga Grupa A 1.20 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Grupa A EURO 2024 Germania! Rezultatele se vor omologa conform uefa.com!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 3140 SUA - Bolivia 1.20 6.05 14.90 0.00 4.26 1.08
du. 23:59 3141 Uruguay - Panama 1.30 5.05 9.95 1.02 3.32 1.12
Se disputa in SUA!
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1054 Atl. Paranaense - Corinthians 1.70 3.50 4.65 1.13 1.98 1.21
du. 22:00 1055 Bahia - Cruzeiro 1.90 3.30 4.00 1.19 1.79 1.25
du. 22:00 1059 Fluminense - Flamengo 4.10 3.55 1.80 1.88 1.18 1.21
du. 23:59 1100 Atletico Mineiro - Fortaleza 1.70 3.60 4.65 1.14 2.01 1.21
du. 23:59 1112 Bragantino - Vitoria BA 1.53 3.90 5.90 1.09 2.32 1.18
du. 23:59 1113 Palmeiras - Juventude RS 1.32 4.70 8.35 1.02 2.98 1.11
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:30 1053 Espanyol - Real Oviedo 1.90 3.20 4.05 1.18 1.77 1.25
Scor tur: 0-1
Promovare! Finala! Retur!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3168 Future FC - Ismaily SC 2.20 2.70 3.50 1.20 1.51 1.31
du. 19:00 3171 Al Masry - Ceramica Cleopatra 2.35 2.90 2.95 1.29 1.45 1.27
du. 19:00 3172 Pyramids - Al Mokawloon 1.38 4.30 8.15 1.03 2.79 1.14





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 3184 KA Akureyri - Fram Reykjavik 1.88 3.95 3.40 1.26 1.81 1.17
du. 22:15 3778 Breidablik - Akranes 1.40 4.65 5.55 1.07 2.50 1.08
du. 22:15 3780 FH Hafnarfjordur - Fylkir R. 1.50 4.40 4.65 1.11 2.24 1.10
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1065 Brage - Sundsvall 1.63 3.90 4.55 1.14 2.08 1.16
du. 16:00 1166 Oddevold - Degerfors 3.05 3.25 2.20 1.56 1.30 1.24
du. 16:00 1176 Ostersunds - Utsiktens 2.25 3.25 2.95 1.32 1.53 1.24
du. 18:00 1178 Skovde - Sandvikens 3.40 3.40 2.00 1.68 1.25 1.22
du. 18:00 1179 Varbergs BOIS - Gefle 1.78 3.60 4.00 1.18 1.88 1.19





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1066 Liverpool M. - Boston River 2.05 3.30 3.15 1.25 1.60 1.20
du. 18:30 1067 Rampla Juniors - Miramar Misiones 2.55 3.00 2.60 1.36 1.38 1.25
du. 21:00 1068 Cerro Largo - Nacional M. 4.05 3.25 1.80 1.79 1.15 1.21
du. 23:30 1069 Montevideo Wanderers - CA River Plate 2.30 3.05 2.90 1.30 1.47 1.24
Faza Grupelor!










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 3670 Zhodino - Isloch 1.47 3.75 6.15 1.05 2.31 1.15
du. 20:00 3972 Dinamo Minsk - Neman G. 2.45 3.00 2.70 1.34 1.41 1.25
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1261 Chapecoense SC - Paysandu 2.30 2.80 3.15 1.25 1.47 1.29
du. 23:59 3294 Vila Nova - Goias 2.65 2.80 2.65 1.35 1.35 1.29
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:30 1145 Sao Jose - Ypiranga FC 2.20 2.90 3.20 1.24 1.51 1.26
du. 23:59 1146 Sao Bernardo - Figueirense 1.83 3.20 4.15 1.15 1.79 1.23
du. 23:59 1147 Volta Redonda RJ - Caxias 1.83 3.20 4.15 1.15 1.79 1.23
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 1192 Forge FC Hamilton - Valour FC 1.47 4.00 5.55 1.06 2.30 1.13
du. 23:59 1196 Vancouver Langley - HFX Wanderers 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.23
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 1252 Incheon - Pohang 2.50 3.15 2.70 1.38 1.44 1.26
du. 12:00 1253 Jeju Utd - Ulsan 3.70 3.60 1.85 1.81 1.21 1.20













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1259 Ansan Greeners - Cheonan City 2.55 3.00 2.60 1.36 1.38 1.25
du. 13:00 1263 Bucheon - Cheongju 2.20 2.95 3.15 1.25 1.51 1.26
du. 13:00 1267 Gimpo Citizen - Busan 3.75 3.20 1.88 1.71 1.17 1.21
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1280 Tokushima - Mito 2.35 2.95 2.90 1.29 1.45 1.26
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3350 Kauno Zalgiris - Hegelmann Litauen 2.30 3.10 2.85 1.31 1.47 1.23
du. 16:00 3362 FA Siauliai - Banga Gargzdai 1.70 3.40 5.05 1.12 2.01 1.23
du. 18:00 3373 Zalgiris - Suduva 1.25 4.70 10.30 0.00 3.20 1.08




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 3445 Selangor - Perak 1.12 7.10 13.10 0.00 4.56 0.00
du. 16:00 3449 Kelantan United - PDRM 3.20 3.65 1.95 1.69 1.26 1.18
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 1288 Aalesund - Ranheim 2.30 3.80 2.55 1.42 1.51 1.17
du. 18:00 1290 Asane - Moss 3.00 3.45 2.15 1.59 1.31 1.21
du. 18:00 1292 Bryne - Lyn 1896 1.90 3.65 3.50 1.24 1.77 1.19
du. 18:00 1295 Mjondalen - Egersunds 2.60 3.85 2.25 1.54 1.41 1.17
du. 18:00 1296 Raufoss - Start 2.00 3.50 3.30 1.26 1.68 1.21
du. 18:00 1312 Stabaek - Levanger 1.90 3.75 3.35 1.25 1.75 1.18
du. 18:00 1315 Valerenga - Sandnes 1.23 6.00 9.05 1.01 3.57 1.05
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 3426 (F) CSKA Moscova - (F) Zenit 2.85 3.20 2.25 1.49 1.31 1.22
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 2599 Phu Dong FC - Binh Phuoc 3.20 2.85 2.30 1.49 1.26 1.30