+ 49 speciale

















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 5008 Real Madrid - Valencia 1.40 4.85 7.20 1.08 2.87 1.14
+ 55 speciale























































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 22:00 6036 Juventus - Lazio 2.10 3.25 3.50 1.26 1.67 1.27
Sferturi de finala! Un singur meci!
+ 35 speciale



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:45 3723 Waregem - KV Mechelen 2.50 3.65 2.60 1.47 1.50 1.24
Semifinale! Tur!
+ 37 speciale





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 5314 Kayserispor - Basaksehir 2.90 3.15 2.50 1.49 1.38 1.30
jo. 16:00 5316 Konyaspor - Istanbulspor AS 1.50 4.10 5.55 1.09 2.33 1.15
jo. 19:00 5184 Adana Demirspor - Fenerbahce 3.25 3.50 2.05 1.67 1.28 1.22













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 1158 Rudar Prijedor - Rudar 3.50 3.60 1.90 1.76 1.23 1.19
jo. 18:30 3790 Rostov - Spartak Moscova 3.50 3.60 1.90 1.76 1.23 1.19
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 14:00 2137 KF Tirana - Lushnja 1.10 7.90 15.60 0.00 5.19 0.00
Scor tur: 3-0
jo. 14:00 2138 KS Kastrioti Kruje - Dinamo Tirana 1.90 3.35 3.50 1.20 1.69 1.19
Scor tur: 3-1
jo. 14:00 2140 Kukesi - Apolonia F. 1.75 3.40 4.25 1.14 1.87 1.20
Scor tur: 0-0
Optimi de Finala! Retur!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 1846 Tin. Coventry - Tin. Hull 2.40 4.35 2.20 1.53 1.45 1.11













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 15:00 5452 Abha - AL Khaleej 2.15 3.25 3.15 1.28 1.58 1.24
jo. 17:00 1720 Al Batin - Al-Taawon 6.55 4.70 1.40 2.71 1.07 1.12
jo. 17:00 1721 Al-Shabab - Damac FC 1.38 4.25 7.70 1.03 2.71 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 14:55 1737 Al Jabalain - Al Faisaly 3.50 2.95 2.10 1.58 1.21 1.27
jo. 18:00 1738 Al Ahli - AL Akhdood 1.65 3.45 5.10 1.11 2.04 1.21




+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 15:30 1754 Manama Club - Sitra Club 1.70 3.45 4.70 1.13 1.97 1.21
jo. 19:00 1757 Al Hala - Al Hidd 2.60 3.05 2.65 1.39 1.40 1.27
Sferturi de Finala! Un singur meci!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2917 CSA AL - Alianca 1.10 6.25 24.50 0.00 4.93 1.02
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2909 Vitoria BA - Jacobinense 1.40 4.10 7.05 1.03 2.57 1.13
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2914 Atl. Goianiense - Catalano 1.40 3.95 8.20 1.02 2.64 1.16






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 5486 Madureira - Portuguesa RJ 2.80 2.95 2.75 1.42 1.41 1.35
jo. 23:59 5383 Volta Redonda RJ - Fluminense 4.60 3.40 1.80 1.94 1.17 1.25
jo. 23:59 5487 Vasco da Gama - Resende 1.38 4.40 9.25 1.04 2.95 1.16
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 21:30 2163 Internacional RS - Ypiranga FC 1.40 4.05 7.75 1.03 2.63 1.15
jo. 23:59 2760 Sao Luiz - Novo Hamburgo RS 2.20 2.85 3.40 1.23 1.53 1.30
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 1766 Vitoria - Vilavelhense ES 1.55 3.90 5.60 1.10 2.28 1.18
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 1192 AEL Limassol - Chloraka 1.60 3.65 5.25 1.10 2.13 1.19
jo. 19:00 1193 Anorthosis - Omonia N. 2.70 3.15 2.50 1.44 1.38 1.26













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2918 Barranquilla - Real Cartagena 2.20 3.05 3.15 1.27 1.53 1.26




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2762 Marathon - Real Espana 2.40 3.05 2.75 1.33 1.43 1.24
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 13:00 5747 Rajasthan Utd. - Sudeva Delhi 1.40 4.20 6.35 1.04 2.50 1.11




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 16:00 1627 Chennaiyin - Odisha 2.10 3.25 3.05 1.26 1.56 1.21
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 10:00 1373 Dewa United - Madura United 2.65 3.10 2.50 1.41 1.37 1.25
jo. 10:00 4956 Tira Persikabo - Persita Tangerang 2.25 3.15 2.95 1.30 1.51 1.24
jo. 11:00 4957 Persis Solo - Bhayangkara FC 2.30 3.10 2.90 1.31 1.48 1.24
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 13:30 1636 Mes Rafsanjan - Zob Ahan 2.15 2.65 4.05 1.18 1.59 1.36
jo. 13:30 1637 Peykan - Naft Masjed S. 1.85 2.85 4.80 1.11 1.77 1.30
jo. 15:30 1638 Sanat Mes Kerman FC - Esteghlal 5.10 3.00 1.75 1.87 1.09 1.26
jo. 15:30 1641 Sanat Naft Abadan - Havadar 2.65 2.65 2.90 1.31 1.37 1.34




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:00 2084 (F) Hapoel Beer Sheva - (F) Hapoel Petach Tikva 2.35 3.55 2.55 1.40 1.47 1.19
jo. 19:00 2087 (F) Tel Aviv Univ. - (F) Mac.Kish.Hadera 2.30 3.20 2.75 1.32 1.46 1.21
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 15:30 5569 Gelbison - Audace Cerignola 3.35 2.95 2.25 1.55 1.26 1.31
jo. 16:00 5570 Monopoli - Picerno 2.10 3.00 3.70 1.22 1.64 1.30





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 4366 Atl. San Luis - Puebla 2.20 3.25 3.15 1.30 1.58 1.26













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2248 Tepatitlan - Atl. Morelia 2.50 3.10 2.65 1.37 1.41 1.25
jo. 23:59 2249 Correcaminos - Leones Negros 2.10 3.20 3.20 1.26 1.58 1.23




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 1815 Catedraticos Elite - Uruapan 6.90 5.05 1.32 2.89 1.04 1.07
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 17:00 1933 U20 Atletico San Luis - U20 Puebla 1.95 3.40 3.30 1.23 1.66 1.19
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 15:00 1831 Ben Guerdane - Club Africain 2.90 2.50 2.90 1.33 1.33 1.41
jo. 15:00 1832 Eo Sidi Bouzid - Monastir 7.10 3.65 1.50 2.39 1.05 1.20
jo. 15:00 1833 Esperance Tunis - Bizertin 1.30 4.45 10.40 0.00 3.09 1.12
jo. 15:00 1835 Hammam Sousse - CS Chebba 2.25 2.65 3.75 1.20 1.54 1.36
jo. 15:00 1836 Rejiche - Olympique Beja 4.55 2.80 1.95 1.72 1.14 1.32
jo. 15:00 1837 Sfaxien - US Tataouine 1.80 2.90 5.00 1.10 1.82 1.28
jo. 15:00 1838 Slimane - Metlaoui 2.25 2.75 3.55 1.23 1.53 1.34
jo. 15:00 1839 Stade Tunisien - Etoile Sahel 4.00 2.85 2.05 1.65 1.18 1.31
Faza Grupelor!
+ 20 speciale




















+ 22 speciale






















+ 22 speciale





























+ 7 speciale


















Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 23:59 1314 Fancutt T. - Shimizu Y. 3.65 1.24
jo. 23:59 1315 Polmans M. - Walton A. 1.30 3.20
Suprafata de joc: Hard



















































Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 17:00 4888 Galloway R / Hach Verdugo H - Kirchheimer S / Sigouin B 1.30 3.35
Suprafata de joc: Hard

















Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 12:00 1355 Snigur D. - Naef C. 1.50 2.42
jo. 15:00 3692 Paquet C. - Cortez Llorca L. 1.07 7.00
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 10:30 3731 Zielinski M. - Barrena A. 3.65 1.24
jo. 10:30 4232 Martinez J. - Dellien V.M.A. 2.75 1.40
Suprafata de joc: Zgura
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 4826 Cleveland - Memphis 1.85 15.00 2.25 1.64 1.95
jo. 23:59 4830 New York - Miami 2.15 15.00 1.93 1.87 1.70
jo. 23:59 4839 Chicago Bulls - Charlotte 1.47 16.00 3.30 1.33 2.69
jo. 23:59 4842 Dallas - New Orleans 1.57 15.00 2.90 1.41 2.41
jo. 23:59 4843 Milwaukee - LA Clippers 1.65 15.00 2.65 1.48 2.24
+ 19 speciale



















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:30 1395 Valencia - Maccabi Tel Aviv 1.78 14.00 2.45 1.42 1.82
jo. 21:30 2164 Milano - Crvena Zvezda 1.85 14.00 2.35 1.46 1.75
jo. 21:30 3815 Barcelona - Bayern M. 1.22 23.00 5.80 1.07 3.43
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 1396 San Martin - Regatas 1.38 15.00 3.20 1.25 2.59
jo. 23:59 1397 Olimpico - Penarol 1.50 14.00 2.80 1.33 2.25
jo. 23:59 2678 La Union - Atenas Cordoba 1.12 21.00 6.20 1.05 4.58
+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 10:30 2381 The Hawks - NZ Breakers 4.80 21.00 1.30 2.92 1.11
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 10:00 4696 (F) Canberra C. - (F) Adelaide Lightning 2.65 14.00 1.58 2.04 1.34
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:45 1398 Unifacisa - Flamengo 5.00 19.00 1.18 3.46 1.07
jo. 23:59 1400 Rio Claro Basquete - Pato 1.95 12.00 1.98 1.58 1.60
jo. 23:59 4272 Cerrado - Uniao Corinthians 1.68 13.00 2.35 1.41 1.85
+ 14 speciale














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 12:00 3379 Goyang - Anyang 2.30 15.00 1.73 1.83 1.45
jo. 12:00 3380 Seul Thunders - KT Sonicboom 3.20 15.00 1.43 2.36 1.23










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 12:00 2687 (F) Woori Wibee - (F) Samsung Blue Minx 1.08 26.00 8.20 0.00 5.06




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 10:30 1890 Phoenix Fuel Masters - Batang Pier 1.65 14.00 2.40 1.41 1.93
jo. 12:45 3896 Rain Or Shine - Converge Fiberxers 3.75 15.00 1.30 2.82 1.17
jo. 23:59 3001 San Miguel Beermen - Dyip 1.10 19.00 6.80 1.02 4.66
Se pot juca pe teren neutru!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 11:30 3903 Pacific Caesar Surabaya - Satria Muda 11.00 30.00 1.05 6.30 0.00
jo. 14:00 3906 Pelita Jaya - Bali United 1.15 21.00 5.80 1.07 4.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:15 4870 UMF Tindastoll - Hottur 1.24 19.00 4.60 1.12 3.28
jo. 21:15 4872 Valur Reykjavik - Haukar 1.42 15.00 3.20 1.25 2.46
jo. 22:15 3390 Njardvik - Stjarnan 1.15 20.00 5.60 1.07 4.14
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 21:30 4873 Ubp Padova - Orzinuovi 3.75 17.00 1.33 2.78 1.18
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 18:00 4283 Mazeikiai - Telsiai 3.00 15.00 1.47 2.19 1.25
jo. 18:00 4290 Vytis Sakiai - Suduva Mantinga 4.20 18.00 1.27 2.87 1.11
jo. 18:00 4318 Zalgiris Kaunas II - Silute 1.53 15.00 2.80 1.28 2.07
Turul castigatorilor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 18:00 4323 Delikatesas Joniskis - Palanga 1.93 13.00 2.10 1.51 1.62
jo. 18:00 4325 Kretingos Kretinga - Neptunas Akvaservis 1.35 16.00 3.55 1.17 2.53
jo. 18:00 4326 Vilkaviskio - Perlas 1.53 15.00 2.80 1.28 2.07
Turul invinsilor!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 18:30 1521 Czarni Slupsk - Sokol Lancut 1.22 18.00 4.60 1.09 3.16



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:00 4475 Dynamic - Zlatibor 1.97 13.00 2.00 1.70 1.73
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 1908 CA Penarol - IA Larre Borges 1.55 14.00 2.60 1.35 2.09
jo. 23:59 1914 Hebraica Macabi - Club Trouville 1.42 15.00 3.05 1.26 2.38


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 18:00 4327 Unics Kazan - Lokomotiv Kuban 1.40 18.00 3.75 1.18 2.52
Turul Castigatorilor!


























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 19:15 4505 Arendal - Elverum 5.80 14.00 1.22 3.43 1.07




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
jo. 23:59 3909 (F) Wonderful Samcheok - (F) Incheon City 1.13 16.00 7.00 1.01 3.98
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 3455 V.Balashikha - Sochi 1.45 5.00 5.40 1.09 2.44 1.11
jo. 18:10 3470 Dinamo Minsk - Magnitogorsk 2.55 3.95 2.30 1.51 1.41 1.18
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 4816 Lukko - IFK Helsinki 2.00 3.70 3.10 1.31 1.70 1.22
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:30 4722 Nurnberg - Straubing 2.50 4.30 2.30 1.53 1.46 1.17
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 1404 Farjestads - Brynas 1.73 4.40 3.75 1.22 1.96 1.16
jo. 20:00 1405 Leksands - Rogle 2.05 4.10 2.90 1.35 1.67 1.19
jo. 20:00 1406 Lulea - Linkopings 1.78 4.20 3.65 1.23 1.90 1.18
jo. 20:00 1407 Malmo - Vaxjo 3.55 4.20 1.80 1.88 1.24 1.18
jo. 20:00 1408 Orebro - Frolunda 1.93 4.20 3.15 1.30 1.76 1.18
jo. 20:00 1409 Skelleftea - Oskarshamn 1.52 4.80 4.80 1.14 2.33 1.14
jo. 20:00 1410 Timra - HV 71 1.72 4.40 3.75 1.22 1.98 1.16



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:15 2144 Salzburg II - Jesenice 4.40 4.50 1.57 2.16 1.15 1.14
jo. 21:30 2168 Cortina - Ritten 2.15 3.95 2.65 1.39 1.58 1.18
Faza Grupelor! Se pot juca pe teren neutru!



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:15 1666 Steel Wings Linz - EK Zeller Eisbären 6.20 5.40 1.35 2.79 1.07 1.09
jo. 20:30 2188 Lustenau - Klagenfurt II 1.24 6.00 8.60 1.02 3.42 1.07
jo. 20:30 2190 Vipiteno - Gherdeina 2.10 4.20 2.65 1.39 1.61 1.16
jo. 21:30 2191 HC Merano - Bregenzerwald 1.93 4.40 2.95 1.32 1.72 1.15
Faza Grupelor! Se pot juca pe teren neutru!
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 1412 Soligorsk - Mogilev 1.17 6.80 12.00 0.00 4.31 1.06
jo. 18:00 4874 Molodechno - Gomel 3.75 4.20 1.70 2.01 1.22 1.18
jo. 18:00 4875 Yunost Minsk - Zhlobin 1.90 4.10 3.10 1.31 1.78 1.19
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:00 2206 Erie Otters - Guelph Storm 2.65 4.50 2.00 1.67 1.39 1.14
jo. 23:59 2216 Peterborough Petes - Niagara Icedogs 1.18 7.20 9.60 1.01 3.98 1.04
jo. 23:59 2227 Windsor Spitfires - Marie Greyhounds 1.37 5.60 5.60 1.09 2.71 1.09
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 4748 Ceske Budejovice - Mountfield HK 2.55 4.10 2.30 1.51 1.41 1.17
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 3703 Frydek Mistek - Vsetin 3.15 4.10 1.88 1.80 1.30 1.19
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 18:30 3912 TuTo - Ketterae 3.50 4.30 1.75 1.94 1.25 1.17
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:30 2417 Punks Vilnius - Kaunas City 2.70 4.70 1.98 1.72 1.40 1.14
jo. 19:30 4885 Zemgale - Prizma 3.35 4.60 1.75 1.94 1.27 1.15


























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 19:30 2420 Lillehammer - Vaalerenga 11.00 7.10 1.20 3.77 0.00 1.04
jo. 19:30 2423 Manglerud - Ringerike 2.85 4.30 2.05 1.64 1.34 1.15
jo. 19:30 2424 Stjernen - Frisk Asker 1.85 4.40 3.30 1.26 1.79 1.15
jo. 20:00 2430 Gruner - Sarpsborg 18.00 10.00 1.10 5.27 0.00 0.00
jo. 20:00 2433 Storhamar - Stavanger 2.80 4.10 2.10 1.61 1.35 1.17
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 10:00 4860 Sahalinskie Akuly - SKA-Varyagi 1.23 6.40 8.50 1.03 3.65 1.07
jo. 11:00 4861 Taifun - Ska-Kareliya 1.75 4.40 3.50 1.25 1.94 1.16
jo. 14:00 4864 Belye Medvedi - Omskie Yastreby 4.20 4.50 1.58 2.20 1.18 1.16
jo. 16:00 4865 JHC Molot - Reaktor 2.10 4.20 2.60 1.42 1.64 1.18
jo. 16:00 4879 Sputnik Almetievsk - Sarmaty O. 1.33 5.50 6.40 1.07 2.98 1.10
jo. 18:00 4903 JHC Dynamo M. - Din. St. Petersburg 1.45 4.80 5.20 1.12 2.52 1.14
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 14:00 2498 Sokol K. - Buran Voronezh 1.35 5.10 6.60 1.04 2.70 1.09
jo. 18:00 2502 HC Akm Tula - Lada 2.70 3.95 2.15 1.55 1.35 1.17
jo. 18:00 2503 Zvezda Moscow - Bars Kazan 2.15 3.75 2.80 1.33 1.55 1.18
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 23:59 2752 Calgary Wranglers - Bakersfield Condors 1.78 4.30 3.35 1.23 1.82 1.14
jo. 23:59 3404 Belleville Senators - Rochester Americans 2.30 4.30 2.40 1.44 1.48 1.14









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
jo. 20:00 4773 Trencin - Spisska Nova Ves 2.40 4.00 2.35 1.49 1.47 1.18








+ 8 speciale








+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 18:00 3886 Ostrava - Beskydy 1.35 2.95
Sferturi de finala! Un singur meci!




Ora Cod Eveniment 1 2
jo. 10:00 4598 Hasmanda R. - Sochor M. 1.85 1.85
jo. 10:00 4600 Postelt T. - Mares E. 1.82 1.88
jo. 10:30 4601 Kutifel J. - Macela P. 5.10 1.13
jo. 10:30 4602 Varcl Jan J. - Andrle T. 1.67 2.10
jo. 11:00 4605 Andrle T. - Sochor M. 1.85 1.85
jo. 11:00 4606 Macela P. - Mares E. 1.52 2.35
jo. 11:30 4608 Hasmanda R. - Varcl Jan J. 1.85 1.85
jo. 11:30 4609 Postelt T. - Kutifel J. 1.40 2.75
jo. 13:00 4612 Hubsch O. - Briska J. 1.60 2.20
jo. 13:00 4623 Sudek P. - Trinta M. 1.67 2.10
jo. 13:30 4624 Belovsky J. - Hlawatschke A. 1.60 2.20
jo. 13:30 4625 Kvapil J. - Legen J. 1.75 1.98
jo. 14:00 4634 Briska J. - Belovsky J. 1.67 2.10
jo. 14:00 4678 Trinta M. - Kvapil J. 2.35 1.53
jo. 14:30 4679 Hlawatschke A. - Hubsch O. 2.45 1.48
jo. 14:30 4680 Legen J. - Sudek P. 2.60 1.43
jo. 15:00 4683 Hubsch O. - Belovsky J. 1.73 1.98
jo. 15:00 4691 Sudek P. - Kvapil J. 1.60 2.20
jo. 15:30 4703 Briska J. - Hlawatschke A. 1.60 2.20
jo. 15:30 4704 Trinta M. - Legen J. 1.48 2.45
jo. 17:00 4707 Bilek Z. - Kanera Y. 1.82 1.88
jo. 17:30 4712 Silhan J. - Jindrak L. 2.15 1.63
jo. 18:00 4713 Holik T. - Hofman D. 2.20 1.60
jo. 18:00 4714 Kanera Y. - Silhan J. 1.95 1.75
jo. 18:30 4716 Jindrak L. - Bilek Z. 1.28 3.30
jo. 19:00 4718 Bilek Z. - Silhan J. 1.73 2.00
jo. 19:00 4724 Korp P. - Hofman D. 1.85 1.85
jo. 19:30 4725 Kanera Y. - Jindrak L. 1.93 1.77
jo. 21:00 4726 Bittner M. - Louda J. 1.40 2.75
jo. 21:30 4727 Huk M. - Rose R. 1.67 2.10
jo. 21:30 4728 Kliucuk R. - Brozhik K. 2.10 1.67
jo. 22:00 4732 Louda J. - Kliucuk R. 1.83 1.83
jo. 22:00 4733 Turek T. - Huk M. 1.83 1.83
jo. 22:30 4734 Brozhik K. - Bittner M. 1.98 1.72
jo. 22:30 4735 Rose R. - Obeslo J. 4.80 1.13
jo. 23:00 4738 Bittner M. - Kliucuk R. 1.83 1.83
jo. 23:00 4740 Obeslo J. - Huk M. 1.35 2.90
jo. 23:30 4745 Turek T. - Rose R. 2.15 1.60
Cel mai bun din 5 seturi!