+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 17:00 1941 Dinamo B. - Unirea Slobozia 2.45 3.25 2.75 1.38 1.47 1.26






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:00 4445 Ajax - Napoli 2.25 3.80 3.00 1.40 1.66 1.25
ma. 22:00 4451 Liverpool - Rangers 1.15 7.55 12.80 0.00 4.70 1.02








































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:00 4447 Club Brugge - Atl. Madrid 3.80 3.45 2.05 1.79 1.27 1.29
ma. 22:00 4448 FC Porto - Leverkusen 2.15 3.35 3.15 1.30 1.61 1.24








































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:45 4443 Bayern Munchen - Plzen 1.05 15.30 45.00 0.00 11.30 0.00
ma. 22:00 4450 Inter Milan - Barcelona 4.00 3.75 1.80 1.92 1.20 1.20




















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:45 4444 Marseille - Sporting 2.25 3.45 3.25 1.35 1.66 1.29
ma. 22:00 4449 Frankfurt - Tottenham 3.50 3.45 2.10 1.72 1.29 1.27
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 1942 Bristol City - Coventry 2.20 3.40 3.20 1.32 1.63 1.26
ma. 21:45 1944 Luton - Huddersfield 1.80 3.50 4.35 1.18 1.92 1.23
ma. 21:45 1945 Sheffield Utd - QPR 1.70 3.70 4.75 1.15 2.06 1.21
ma. 21:45 1946 Sunderland - Blackpool 1.90 3.35 3.75 1.20 1.75 1.22
ma. 22:00 1947 Cardiff - Blackburn 2.40 3.25 3.00 1.37 1.54 1.29
ma. 22:00 1949 Reading - Norwich 3.70 3.45 2.00 1.77 1.25 1.26







































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 1770 Aldosivi - Barracas Central 2.90 3.20 2.45 1.51 1.37 1.29
ma. 22:30 1771 Godoy Cruz - San Lorenzo 2.25 3.20 3.30 1.31 1.61 1.30
ma. 22:30 1772 Newells Old Boys - Arsenal Sarandi 2.20 3.10 3.55 1.27 1.64 1.32
ma. 23:59 1773 Sarmiento Junin - Tigre 3.10 3.20 2.35 1.56 1.34 1.30
ma. 23:59 1774 Velez Sarsfield - Banfield 2.10 3.30 3.55 1.27 1.69 1.28
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 5745 Juventude RS - Corinthians 3.25 2.95 2.25 1.53 1.26 1.29
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 10460 Guingamp - Rodez 1.75 3.40 4.60 1.14 1.94 1.23
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 4515 Ross County - Motherwell 2.65 3.15 2.65 1.42 1.42 1.29







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 15:00 5965 Tin. Liverpool - Tin. Rangers 1.35 5.25 6.70 1.06 2.91 1.09
ma. 15:00 5966 Tin. Marseille - Tin. Sporting 3.65 4.25 1.75 1.94 1.23 1.15
ma. 16:00 5967 Tin. Ajax - Tin. Napoli 1.45 4.60 5.50 1.09 2.48 1.11
Faza Grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:00 2890 Bristol Rovers - Tin. Crystal Palace 1.85 3.90 3.55 1.24 1.84 1.18
ma. 21:00 2891 Exeter - Tin. Southampton 1.65 4.10 4.20 1.16 2.05 1.15
ma. 21:00 2946 Gillingham - Tin. Brighton 2.40 3.70 2.55 1.44 1.49 1.20
ma. 21:00 2965 Harrogate - Tin. Everton 2.50 3.70 2.45 1.48 1.46 1.20
ma. 21:00 2967 Mansfield - Derby 2.50 3.25 2.70 1.40 1.46 1.26
ma. 21:00 2968 Milton Keynes - Tin. West Ham 1.70 4.05 4.10 1.19 2.02 1.17
ma. 21:00 2969 Tranmere - Tin. Leeds 2.25 3.60 2.80 1.37 1.56 1.21
ma. 21:30 2970 Barrow - Tin. Man Utd 2.50 3.80 2.40 1.49 1.46 1.19
ma. 21:30 2973 Bradford - Tin. Leicester 1.70 4.25 4.00 1.20 2.04 1.16
ma. 21:45 2974 Colchester - Charlton 2.90 3.45 2.25 1.56 1.35 1.23
ma. 21:45 2977 Oxford Utd - Tin. Chelsea 1.80 4.00 3.65 1.23 1.89 1.17
ma. 21:45 2983 Portsmouth - Tin. Aston Villa 1.35 4.90 6.85 1.05 2.83 1.09
Faza Grupelor! In caz de egalitate se executa lovituri de departajare!







Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 18:00 5993 Al-Seeb - Al Riffa 2.45 3.10 3.05 1.35 1.52 1.32
Optimi de finala! Un singur meci!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 18:00 6653 Sekhukhune United - Orlando Pirates 3.45 2.75 2.30 1.51 1.24 1.34
ma. 20:30 6654 Golden Arrows - Cape Town City 2.75 2.75 2.60 1.36 1.32 1.30
ma. 20:30 6655 Stellenbosch - Maritzburg Utd 2.40 2.75 3.15 1.27 1.45 1.32
ma. 20:30 6656 Supersport Utd - Royal AM 2.25 2.85 3.30 1.24 1.51 1.30
ma. 20:30 6657 TS Galaxy - Marumo Gallants 2.30 2.60 3.70 1.21 1.51 1.38
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 2984 Burton - Fleetwood 2.00 3.40 3.50 1.25 1.71 1.23
ma. 21:45 2985 Cheltenham - Bolton 3.45 3.35 2.00 1.68 1.24 1.23
ma. 21:45 3017 Ipswich - Cambridge Utd 1.35 4.30 7.30 1.02 2.68 1.11
ma. 21:45 3071 Plymouth - Sheffield Wed 2.75 3.35 2.40 1.50 1.38 1.24
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 5145 Hartlepool - Doncaster 2.65 3.10 2.55 1.41 1.39 1.26
ma. 21:45 5146 Stevenage - Sutton 1.90 3.30 3.85 1.19 1.76 1.23
ma. 21:45 5147 Swindon - Newport 2.15 3.25 3.25 1.28 1.61 1.26
ma. 21:45 5148 Walsall - Northampton 2.50 3.05 2.75 1.36 1.43 1.27





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 4520 Aldershot - Eastleigh 2.90 3.45 2.25 1.56 1.35 1.23
ma. 21:45 4521 Barnet - Maidstone 2.40 3.40 2.70 1.39 1.49 1.23
ma. 21:45 4532 Boreham - Bromley 2.30 3.30 2.85 1.34 1.51 1.23
ma. 21:45 4541 Chesterfield - Dagenham & Red. 1.60 3.80 4.50 1.11 2.04 1.14
ma. 21:45 4542 Dorking - Yeovil 2.00 3.60 3.30 1.27 1.70 1.21
ma. 21:45 4543 Gateshead - Altrincham 1.95 3.55 3.50 1.25 1.74 1.21
ma. 21:45 4551 Halifax - York City 2.45 3.25 2.75 1.38 1.47 1.26
ma. 21:45 4558 Notts County - Wrexham 2.60 3.40 2.50 1.46 1.43 1.24
ma. 21:45 4562 Oldham - Scunthorpe 2.10 3.40 3.25 1.29 1.65 1.24
ma. 21:45 4565 Solihull Moors - Wealdstone 1.48 4.30 5.50 1.09 2.39 1.13
ma. 21:45 4566 Southend - Woking 2.55 3.15 2.70 1.40 1.44 1.27
ma. 21:45 4567 Torquay - Maidenhead 2.45 3.30 2.70 1.39 1.47 1.25




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 16:00 1067 Tin. Peterborough - Tin. Birmingham 2.50 3.65 2.30 1.47 1.40 1.16




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 17:00 1113 Bishops Stortford - Folkestone 1.95 3.40 3.25 1.23 1.65 1.18
ma. 21:45 1193 Margate - Haringey 2.15 3.50 2.80 1.32 1.54 1.18




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 1198 Morpeth - Bamber Bridge 1.95 3.50 3.20 1.24 1.65 1.18
ma. 21:45 1468 United of Manchester - South Shields 2.60 3.35 2.35 1.45 1.37 1.20
ma. 21:45 5826 Ashton Utd - Whitby 1.85 3.45 3.60 1.19 1.74 1.19
ma. 21:45 5827 Marske United - Lancaster City 2.00 3.20 3.35 1.22 1.62 1.21
ma. 21:45 5829 Radcliffe - Stalybridge 1.95 3.30 3.40 1.21 1.66 1.20
ma. 21:45 5830 Warrington - Warrington Rylands 2.00 3.30 3.25 1.23 1.62 1.20




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 1192 Ilkeston Town - St Ives Town 2.05 3.70 2.85 1.31 1.59 1.16
ma. 21:45 1208 Nuneaton - Bedford Town 1.65 3.75 4.35 1.13 1.99 1.16




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 1120 Hayes & Yeading - Gosport Borough 1.70 3.75 3.90 1.16 1.89 1.15
ma. 21:45 1207 North Leigh FC - Hanwell Town 2.80 3.60 2.10 1.56 1.31 1.16




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 18:00 1654 Al Qadisiya - AL Riyadh 1.70 3.20 4.80 1.10 1.90 1.22
ma. 18:45 1655 Ohud Medina - Al Arabi 1.85 3.35 3.85 1.18 1.77 1.21
ma. 20:15 1701 AL Akhdood - AL Shoulla FC 2.50 2.80 2.85 1.31 1.40 1.29




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:30 5451 Def. de Cambaceres - Yupanqui 1.75 3.25 4.45 1.13 1.86 1.22
ma. 21:30 5453 Lugano - Central Ballester 1.40 4.40 6.35 1.05 2.57 1.11
ma. 21:30 5454 Sp. Barracas - Centro Espanol 1.80 3.50 3.80 1.18 1.80 1.18












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:00 1127 Flandria - Tristan Suarez 2.65 2.65 3.00 1.31 1.39 1.36




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 1900 SAK Celovec/Klagenfurt - Union Gurten 9.35 5.45 1.20 3.41 0.00 1.03





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:00 5797 Atl. Palmaflor V. - Royal Pari 1.40 4.50 6.50 1.06 2.63 1.12
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 1206 Vila Nova - Criciuma 2.20 2.90 3.35 1.24 1.54 1.29
ma. 23:59 1226 Gremio Novorizontino - Bahia 2.45 2.80 3.00 1.29 1.43 1.31
ma. 23:59 1230 Nautico - Tombense FC/MG 1.85 3.05 4.15 1.14 1.74 1.24
ma. 23:59 3098 Brusque - Sport Recife 2.45 2.75 3.05 1.28 1.43 1.32
ma. 23:59 3104 CRB - Chapecoense SC 2.25 2.85 3.30 1.24 1.51 1.30
ma. 23:59 3105 Gremio - CSA AL 1.42 3.70 7.95 1.02 2.50 1.17
ma. 23:59 3106 Operario - Vasco da Gama 2.65 2.90 2.65 1.37 1.37 1.29
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 16:00 1845 CSKA 1948 Sofia II - Etar 2.15 3.25 3.05 1.28 1.56 1.22
ma. 16:00 1851 Ludogorets B - Dobrudzha Dobrich 1.85 3.35 3.70 1.18 1.74 1.20
ma. 16:00 1855 Sozopol - Botev Plovdiv II 1.90 3.05 3.90 1.16 1.69 1.24
ma. 16:00 1867 Strumska Slava - Minyor Pernik 2.65 2.95 2.55 1.38 1.35 1.26
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 10:30 4624 Hebei - Cangzhou 15.60 7.65 1.15 5.08 0.00 1.04
ma. 14:30 4625 Dalian Pro - Tianjin Tigers 2.40 3.20 2.85 1.36 1.49 1.26
ma. 14:30 4629 Guangzhou City - Shenzhen 3.35 3.40 2.05 1.67 1.27 1.23
ma. 14:30 4673 Shanghai Shenhua - Henan Songshan Longmen 2.35 3.15 2.95 1.33 1.51 1.27
ma. 14:30 4751 Zhejiang Professional - Wuhan Three Towns 4.15 3.65 1.75 1.92 1.17 1.19
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 2039 Colo Colo - U. Catolica 1.60 3.80 5.20 1.11 2.17 1.19












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 6671 Leones - Chico 2.40 2.95 2.95 1.31 1.46 1.28




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 16:00 4759 U19 FC Koln - U19 Rot-Weiss Oberhausen 1.10 7.40 12.00 0.00 4.53 0.00
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 16:00 4768 Alia Club - Amman FC 3.00 3.10 2.20 1.51 1.27 1.23
ma. 16:00 5455 Al-Arabi - Al-Jalil 4.70 3.65 1.65 2.03 1.12 1.18
ma. 20:30 1548 Baalama - Kfarsoum 2.20 3.20 2.90 1.29 1.51 1.21




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 16:00 4422 Kedah - Johor DT 7.90 4.95 1.28 3.01 1.01 1.07












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 3839 Leones Negros - Club Celaya 2.55 3.05 2.65 1.37 1.40 1.26
ma. 23:59 3860 Pumas De Tabasco - Dorados Sinaloa 2.85 3.20 2.30 1.49 1.32 1.23
ma. 23:59 4913 Venados - Tlaxcala 1.85 3.30 3.75 1.17 1.74 1.20
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 16:00 4425 Sandnes Ulf 2 - FK Haugesund 2 1.35 5.05 6.20 1.05 2.76 1.08
ma. 16:00 4427 Tromso IL 2 - Mjoendalen 2 1.40 5.35 5.05 1.10 2.57 1.06
ma. 17:30 4437 Express IL - Start 2 4.25 4.80 1.50 2.23 1.13 1.08
ma. 19:00 4438 Grorud IL 2 - Lyn 1896 5.65 4.80 1.38 2.57 1.06 1.08
ma. 19:00 4439 Sandviken - Stabaek 2 2.20 3.90 2.50 1.39 1.51 1.14
ma. 19:30 4454 Oppsal IF - Skeid Fotball 2 2.10 4.60 2.40 1.43 1.56 1.09
ma. 21:00 5409 Kongsvinger 2 - Brumunddal 4.60 4.70 1.45 2.30 1.10 1.07




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:00 5411 Koninklijke HFC - Quick Boys 2.05 3.30 3.15 1.25 1.60 1.20
ma. 21:00 5412 Kozakken Boys - Noordwijk 1.93 3.70 3.10 1.26 1.67 1.15
ma. 21:00 5413 SV Spakenburg - Excelsior Maassluis 1.77 3.70 3.65 1.19 1.82 1.16
ma. 21:00 5414 Tec - VV IJsselmeervogels 2.10 3.25 3.05 1.26 1.56 1.21
ma. 21:00 5415 FC Lisse - Jong FC Volendam 1.58 4.00 4.40 1.12 2.07 1.13





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:00 4883 Atletico Grau - FC Carlos Stein 1.20 6.15 14.30 0.00 4.26 1.07
ma. 21:00 4884 CDU San Martin - AD Cantolao 2.90 3.35 2.30 1.54 1.35 1.24
ma. 23:15 4886 Municipal - Cajamarca 2.25 3.45 2.90 1.35 1.56 1.23
ma. 23:59 4887 Cienciano - Huancayo 1.70 3.70 4.50 1.15 2.01 1.20
ma. 23:59 4896 Cesar Vallejo - Alianza Lima 3.00 3.55 2.15 1.61 1.33 1.21
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:00 3782 Kotwica Kolobrzeg - Garbarnia K. 1.70 3.60 4.10 1.14 1.90 1.17
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 13:00 3779 U23 Farense - U23 Sporting 2.40 3.35 2.60 1.38 1.45 1.21
ma. 13:00 3780 U23 Vizela - U23 Braga 2.55 3.35 2.45 1.43 1.40 1.21
ma. 17:00 3781 U23 Gil Vicente - U23 Rio Ave 1.65 3.70 4.40 1.13 1.99 1.16
Faza Grupelor!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 3807 Queens Park - Morton 2.10 3.40 3.25 1.29 1.65 1.24
ma. 21:45 3877 Cove Rangers - Dundee FC 3.60 3.45 1.95 1.74 1.23 1.23
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 3881 Montrose - Airdrieonians 2.55 3.30 2.60 1.42 1.44 1.25
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 16:00 6042 Humenne - Trebisov 1.85 3.50 3.65 1.20 1.77 1.19
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 4482 Osters - IF Brommapojkarna 2.20 3.55 3.10 1.34 1.64 1.25




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 14:00 4485 Polisi Tanzania - Geita Gold 2.65 2.70 2.70 1.32 1.34 1.30
ma. 16:00 5969 Ihefu - Tanzania Prisons 2.25 2.90 3.10 1.25 1.48 1.26
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 17:00 4486 Monastir - Club Africain 2.00 2.75 4.40 1.15 1.68 1.33
ma. 17:00 4487 Slimane - Olympique Beja 2.75 2.60 2.95 1.32 1.37 1.38
ma. 17:00 4488 US Tataouine - Bizertin 2.20 2.65 3.85 1.19 1.55 1.36
Faza Grupelor!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:45 4429 AC Milan - Castiga Champions League 60.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4430 Ajax - Castiga Champions League 100.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4431 Atl. Madrid - Castiga Champions League 57.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4432 Barcelona - Castiga Champions League 15.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4433 Bayern Munchen - Castiga Champions League 7.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4434 Benfica - Castiga Champions League 90.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4435 Celtic - Castiga Champions League 600.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4446 Chelsea - Castiga Champions League 30.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4452 Club Brugge - Castiga Champions League 185.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4453 Dinamo Zagreb - Castiga Champions League 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4455 Dortmund - Castiga Champions League 85.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4456 FC Copenhaga - Castiga Champions League 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4457 FC Porto - Castiga Champions League 500.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4465 Frankfurt - Castiga Champions League 300.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4466 Inter Milan - Castiga Champions League 115.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4507 Juventus - Castiga Champions League 90.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4545 Leverkusen - Castiga Champions League 275.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4546 Liverpool - Castiga Champions League 9.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4547 Maccabi Haifa - Castiga Champions League 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4555 Manchester City - Castiga Champions League 3.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4585 Marseille - Castiga Champions League 550.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4586 Napoli - Castiga Champions League 50.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4588 Plzen - Castiga Champions League 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4589 PSG - Castiga Champions League 6.50 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4591 Rangers - Castiga Champions League 900.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4593 RB Leipzig - Castiga Champions League 280.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4594 Real Madrid - Castiga Champions League 12.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4604 Sahtior Donetk - Castiga Champions League 335.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4609 Salzburg - Castiga Champions League 235.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4613 Sevilla - Castiga Champions League 300.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4615 Sporting - Castiga Champions League 175.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
ma. 19:45 4617 Tottenham - Castiga Champions League 25.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Champions League 2022-2023!
+ 20 speciale




















+ 20 speciale




















+ 20 speciale




















+ 22 speciale






















+ 7 speciale








































Ora Cod Eveniment 1 2
ma. 23:59 5762 Mansouri S. - Eubanks C. 3.85 1.22
Suprafata de joc : Hard




































Ora Cod Eveniment 1 2
ma. 11:00 6536 Galoppini D. - Picchione A. 1.90 1.80
ma. 11:00 6542 Wenger D. - Bouquet L. 1.18 4.30
Suprafata de joc: Zgura



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 21:30 6137 Murcia - Tofas 1.32 16.00 3.55 1.26 3.15












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 19:30 5921 Pinar Karsiyaka - AEK Atena 1.20 18.00 4.70 1.16 4.13





















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 21:00 6149 Ludwigsburg - Bakken Bears 1.25 17.00 4.10 1.20 3.63





















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 19:00 5922 VEF Riga - Benfica 1.72 13.00 2.25 1.59 2.02
ma. 21:30 6150 Limoges - Manresa 2.60 14.00 1.55 2.32 1.45
+ 18 speciale


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 20:00 6599 Bamberg - Crailsheim Merlins 1.55 15.00 2.95 1.36 2.32
+ 18 speciale


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 21:00 6159 Le Mans - Cholet 1.43 17.00 3.45 1.27 2.66
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 18:30 2339 BC Nokia - Helsinki Seagulls 3.80 17.00 1.28 3.27 1.21
ma. 18:30 2342 KTP Basket - Kataja J. 1.24 17.00 4.20 1.18 3.56
ma. 18:30 10188 UU-Korihait - Honka Espoo 1.63 13.00 2.42 1.48 2.11




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 19:34 6600 Uppsala - BC Lulea 1.95 14.00 2.20 1.61 1.78
ma. 20:04 6605 Sodertelje - Jamtland 3.40 17.00 1.43 2.66 1.28
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 18:00 2343 Saratov - BC Astana 1.55 14.00 2.60 1.45 2.32
ma. 20:00 2352 Tsmoki Minsk - Parma Perm. 3.90 17.00 1.27 3.47 1.22

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 19:30 6970 Fredericia - Sonderjyske 1.50 9.50 3.45 1.27 2.45
ma. 21:30 6971 Nordsjaelland - Lemvig 1.75 8.50 2.55 1.46 1.98






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 19:30 10208 Oslo-Studentenes IK - Sandefjord TIF 14.00 25.00 1.02 10.54 0.00
+ 17 speciale

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 20:00 5459 Aranas - Redbergslids 1.82 8.60 2.42 1.51 1.90
ma. 20:00 5460 Malmo - Alingsaas 1.90 8.20 2.35 1.54 1.82






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 18:00 2361 Veszpremi Kkft - Chambery 5.10 13.00 1.23 3.81 1.14
Scor tur: 25-29
ma. 19:45 2363 Bjerringbro-Silkeborg - Sporting 1.73 9.40 2.45 1.50 2.01
Scor tur: 22-31
ma. 19:45 2368 HC Butel Skopje - Alpla HC Hard 2.80 9.40 1.60 2.22 1.39
Scor tur: 21-26
ma. 19:45 2369 Kolstad - Bidasoa Irun 1.40 12.00 3.40 1.28 2.77
Scor tur: 27-30
ma. 19:45 2371 Lemgo - Goppingen 1.82 9.00 2.35 1.54 1.90
Scor tur: 24-28
ma. 19:45 2387 Skanderborg - Kristianstad 1.50 10.00 3.05 1.34 2.45
Scor tur: 32-31
ma. 19:45 2423 Zurich - Benidorm 2.05 9.50 2.00 1.74 1.70
Scor tur: 24-34
ma. 19:45 6168 Flensburg-H. - MMTS Kwidzyn 1.01 35.00 15.00 0.00 11.74
Scor tur: 39-25
ma. 21:45 2425 Aguas Santas - Belenenses 1.24 13.00 4.80 1.15 3.72
Scor tur: 23-20
ma. 21:45 2535 Montpellier - Savehof 1.08 17.00 9.40 1.03 6.70
Scor tur: 24-24
ma. 21:45 2536 Nexe - Azoty Pulawy 1.22 18.00 4.60 1.17 3.91
Scor tur: 26-32
Finala! Retur!





















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:00 3837 Jukurit - Sparta Praga 2.15 4.30 2.70 1.42 1.64 1.19
ma. 19:00 10425 Aalborg - Lulea 9.50 6.80 1.24 3.72 1.03 1.08









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:00 3847 Katowice - Fehervar AV19 2.10 4.30 2.80 1.39 1.67 1.19
ma. 19:05 3848 Rogle - Zurich 1.98 4.30 3.05 1.34 1.75 1.19





















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:00 3850 Ilves - Stavanger 1.50 5.00 5.20 1.13 2.45 1.14





















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:05 3867 Farjestads - Cracovia 1.10 11.00 19.00 0.00 6.02 1.02
ma. 21:20 3869 Villach - Straubing 3.55 4.70 1.75 1.98 1.26 1.16









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:35 3909 Grenoble - Frolunda 9.50 7.00 1.23 3.81 1.03 1.07









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:45 3925 Davos - Trinec 1.85 4.40 3.35 1.29 1.87 1.18
ma. 21:00 3927 Belfast Giants - Skelleftea 11.00 7.50 1.19 4.26 1.02 1.06
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 12:30 3633 Admiral Vladivostok - Sochi 1.97 3.80 3.50 1.27 1.76 1.23
ma. 15:30 3636 Sibir Nov. - Lokomotiv Y. 3.05 3.55 2.20 1.61 1.34 1.26
ma. 16:30 2538 Barys - Nizhnekamsk 1.83 4.10 3.60 1.25 1.89 1.20
ma. 17:00 2539 Salavat Ufa - Omsk 2.25 3.70 2.80 1.39 1.59 1.24
ma. 17:00 3638 Traktor Ch. - Magnitogorsk 3.05 4.00 2.05 1.70 1.34 1.21
ma. 19:00 3640 Ak Bars - Avtomobilist 1.83 4.10 3.65 1.25 1.89 1.20
ma. 19:00 3650 Kunlun - Severstal C. 4.10 4.40 1.68 2.08 1.20 1.18
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:30 3569 Koln - Bremerhaven 2.05 4.30 2.85 1.36 1.67 1.17
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 18:45 3936 HK Brest - Gomel 3.10 3.70 2.05 1.67 1.31 1.22
ma. 19:00 3937 Molodechno - Mogilev 1.68 4.00 4.20 1.18 2.03 1.19
ma. 19:00 3938 Neman Grodno - Lida 1.40 5.10 5.80 1.09 2.68 1.12
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 2682 Saskatoon Blades - Lethbridge H. 1.50 4.70 4.60 1.15 2.38 1.14
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 18:30 2685 Karlovy Vary - Litvinov 2.00 4.20 3.00 1.35 1.74 1.19
ma. 19:00 2686 Liberec - Ceske Budejovice 1.78 4.40 3.60 1.25 1.95 1.18








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 4082 Esbjerg - Herning 2.30 3.95 2.40 1.49 1.53 1.20
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:45 2742 Chaux-de-Fonds - Olten 2.30 4.20 2.55 1.46 1.56 1.19
ma. 21:00 2743 HC Biasca - EHC Basel 5.60 5.20 1.43 2.66 1.12 1.13
ma. 21:00 2744 Sierre-Anniviers - Lions 2.05 4.30 2.90 1.37 1.70 1.19
ma. 21:00 2745 Thurgau - Winterthur 1.27 6.40 8.80 1.04 3.47 1.09
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 18:30 2781 Kiekko Pojat - K-Espoo 2.90 4.00 2.05 1.67 1.35 1.19



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:00 2964 Mulhouse - Cergy-Pontoise 2.20 4.30 2.40 1.52 1.61 1.19
ma. 21:00 2980 Nice - Briancon 1.33 5.40 6.00 1.10 3.09 1.12
ma. 21:00 4083 Rouen - Gap 1.67 4.50 3.65 1.25 2.10 1.17
ma. 21:15 5430 Amiens - Angers 3.65 4.60 1.65 2.13 1.25 1.17
ma. 21:15 5431 Bordeaux - Anglet 1.55 4.60 4.30 1.19 2.32 1.17
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:30 2999 Dresdner Eislowen - Kaufbeuren 1.73 4.40 3.80 1.21 1.96 1.16
ma. 21:00 3009 Ravensburg - Bayreuth 1.43 5.20 5.50 1.10 2.58 1.12
ma. 21:00 5874 Eisbaren Regensburg - Heilbronner 1.80 4.90 3.25 1.28 1.88 1.13



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 16:00 5875 Kulager - Gornyak Rudnyi 1.93 4.40 3.00 1.35 1.79 1.18
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 14:30 3014 Stalnye L. - Reaktor 1.45 5.10 5.20 1.12 2.52 1.12
ma. 15:00 3023 Tolpar - JHC Molot 1.55 4.60 4.60 1.15 2.26 1.15
ma. 17:30 3025 Dinamo Shinnik U20 - Krylia Sovetov 2.10 3.95 2.85 1.36 1.64 1.20
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 17:30 3048 Izhevsk - Toros Neftekamsk 3.55 4.10 1.80 1.92 1.26 1.20
ma. 18:00 3050 Lada - Buran Voronezh 1.43 4.90 5.60 1.12 2.66 1.15
ma. 18:30 3051 Bars Kazan - HC Rostov 2.35 3.75 2.60 1.45 1.54 1.24



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 2158 Kristianstads - Djurgaardens 3.30 4.30 1.78 1.95 1.29 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:00 5883 Eisbaren - San Jose Sharks 7.50 5.80 1.25 3.63 1.06 1.11
Meciurile se pot disputa pe teren neutru! Daca nu se joaca in format de 3 reprize X 20 min, toate pariurile vor primi cota 1!