+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:00 3327 Botosani - Petrolul Ploiesti 2.30 3.05 3.15 1.30 1.53 1.29
lu. 20:00 3343 Farul Constanta - CSU Craiova 2.65 3.00 2.70 1.39 1.41 1.30
+ 41 speciale









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:30 5161 Verona - Lazio 3.70 3.45 2.00 1.77 1.25 1.26
lu. 21:45 5162 Monza - Sampdoria 1.80 3.35 4.45 1.16 1.89 1.24
+ 41 speciale









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 5177 Rayo Vallecano - Almeria 1.70 3.60 4.65 1.14 2.01 1.21
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 4492 Blackburn - Wigan 1.90 3.35 3.75 1.20 1.75 1.22


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 1082 Gimnasia L.P. - Defensa y Justicia 2.30 3.00 3.10 1.29 1.51 1.28
lu. 23:59 1083 Huracan - Banfield 1.78 3.25 4.55 1.14 1.88 1.24
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:45 1077 Amiens - Metz 2.40 3.10 2.85 1.34 1.47 1.26
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 6202 Levadiakos - Volos 2.55 3.05 2.70 1.37 1.42 1.27
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 4501 Korona Kielce - Cracovia 3.15 3.25 2.15 1.58 1.28 1.24
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 1076 Portimonense - Ferreira 1.95 3.20 3.80 1.20 1.72 1.25
lu. 23:15 1081 Rio Ave - Sporting 6.15 4.20 1.45 2.47 1.07 1.14
+ 33 speciale

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 1683 Burgos CF - Las Palmas 3.70 2.90 2.10 1.61 1.21 1.30
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 3669 Umraniyespor - Adana Demirspor 3.25 3.55 2.00 1.68 1.27 1.20
lu. 19:00 1074 Giresunspor - Kayserispor 2.40 3.30 2.70 1.38 1.47 1.23
lu. 19:00 3671 Fenerbahce - Konyaspor 1.60 4.00 4.65 1.13 2.13 1.15













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 3791 Sochi - Rostov 2.80 3.35 2.20 1.51 1.31 1.20
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 1243 Portuguesa RJ - Volta Redonda RJ 3.20 2.90 2.30 1.51 1.27 1.30













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 1007 U20 Venezuela - U20 Uruguay 6.40 3.60 1.48 2.28 1.04 1.17
lu. 23:59 1008 U20 Paraguay - U20 Brazilia 7.80 4.15 1.35 2.68 1.01 1.12
lu. 23:59 1013 U20 Columbia - U20 Ecuador 1.90 3.05 3.90 1.16 1.69 1.24
Grupa Finala! Se disputa in Columbia!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 2367 Colo Colo - Nublense 1.55 3.65 5.25 1.08 2.13 1.16
lu. 23:59 2368 OHiggins - Huachipato 2.00 3.20 3.35 1.22 1.62 1.21
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 1201 Aris Limassol - Doxa 1.35 4.45 7.50 1.03 2.76 1.11





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 1254 Rionegro Aguilas - Tolima 2.00 3.05 3.55 1.20 1.62 1.24































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 17:00 1255 Pharco - Zamalek 4.45 2.90 1.85 1.74 1.12 1.27
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 22:00 2268 Le Mans - Concarneau 2.45 3.00 2.70 1.34 1.41 1.25





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 4353 Mannheim - Verl 1.82 3.45 3.70 1.18 1.77 1.18




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 16:00 1444 Odisha - Goa 2.35 3.35 2.65 1.37 1.46 1.21
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:30 1499 Hapoel Hadera - Maccabi Haifa 7.95 4.65 1.30 2.90 1.01 1.08






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 21:00 2335 Jong Ajax - Zwolle 4.40 4.35 1.60 2.17 1.16 1.14





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 1934 Feirense - Covilha 1.65 3.60 4.55 1.12 1.99 1.17
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 19:00 2261 Eyupspor - B.B.Bodrumspor 1.80 3.40 3.95 1.17 1.81 1.20





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:30 2330 Plaza Colonia - Maldonado 2.90 2.85 2.40 1.42 1.29 1.27
lu. 23:59 2935 Defensor Sp. - Fenix 1.95 3.00 3.80 1.17 1.66 1.25
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 20:00 2989 Diosgyori VTK - Tiszakecske 1.35 4.50 7.30 1.03 2.76 1.11
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
lu. 19:15 1856 Kolossos Rhodes - Panathinaikos 6.80 23.00 1.13 4.42 1.04
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
lu. 23:59 4311 Florida - Tampa Bay 2.75 4.00 2.10 1.64 1.38 1.19
lu. 23:59 4312 Philadelphia - New York Islanders 2.50 3.80 2.35 1.51 1.46 1.21
lu. 23:59 4313 New Jersey Devils - Vancouver 1.78 4.30 3.40 1.26 1.90 1.17
lu. 23:59 4319 New York Rangers - Calgary 2.25 3.90 2.55 1.44 1.56 1.20
lu. 23:59 4320 Dallas - Anaheim 1.57 4.60 4.30 1.17 2.22 1.15
lu. 23:59 4321 Arizona C. - Minnesota 4.00 4.50 1.62 2.13 1.19 1.16