Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 1376 San Lorenzo - Tigre 3.15 3.25 2.35 1.58 1.35 1.31
du. 21:30 1377 Platense - Sarmiento Junin 2.20 3.25 3.50 1.30 1.67 1.31
du. 23:59 1445 Racing Club - Aldosivi 1.40 4.55 7.95 1.06 2.86 1.15
du. 23:59 1449 Argentinos Jrs - Arsenal Sarandi 1.80 3.45 5.05 1.17 2.03 1.29
+ 42 speciale










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1378 Avai - Palmeiras 5.55 3.65 1.65 2.18 1.12 1.23
du. 22:00 1379 Botafogo RJ - Fluminense 2.65 3.10 2.85 1.41 1.47 1.33
du. 23:59 1437 Ceara - Atl. Goianiense 2.00 3.35 4.05 1.24 1.82 1.30
du. 23:59 1446 Sao Paulo - Juventude RS 1.55 3.70 6.90 1.08 2.38 1.23
du. 23:59 3214 Goias - Cuiaba Esporte 2.20 3.10 3.65 1.27 1.66 1.33
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 3619 Ulsan - Seongnam I. 1.38 4.45 7.10 1.04 2.71 1.12
du. 13:00 1910 Pohang - Gimcheon Sangmu 2.10 3.50 3.35 1.30 1.69 1.25
du. 13:30 1911 Gangwon - Jeju Utd 3.35 3.25 2.20 1.63 1.30 1.29
+ 37 speciale





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:00 1390 Los Angeles FC - NY Red Bulls 1.90 3.85 3.85 1.26 1.91 1.23
du. 23:59 1447 Philadelphia U. - New York City 2.55 3.40 2.75 1.44 1.51 1.28
du. 23:59 3215 Vancouver - New England 2.55 3.55 2.65 1.47 1.50 1.26
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2930 Degerfors - AIK 5.70 4.35 1.55 2.44 1.13 1.18
du. 16:00 2931 Hammarby - Hacken 1.95 3.75 3.70 1.27 1.84 1.24
du. 16:00 2932 Mjallby - IFK Norrkoping 3.50 3.25 2.15 1.67 1.28 1.29
du. 18:30 2933 Sundsvall - Djurgardens 7.15 4.85 1.40 2.86 1.08 1.14
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2927 Skovde - Vasteras SK 2.65 3.55 2.50 1.50 1.45 1.25
du. 14:00 2928 Utsiktens - Brage 2.35 3.45 2.90 1.38 1.56 1.26
du. 16:00 2929 Dalkurd - AFC Eskilstuna 2.85 3.65 2.30 1.58 1.40 1.23




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:30 4065 JJ Urquiza - Deportivo Merlo 2.05 2.90 3.60 1.19 1.59 1.27
du. 21:30 4066 Quilmes - Colegiales 3.10 2.70 2.40 1.43 1.26 1.31
du. 22:00 2955 Los Andes - Villa San Carlos 2.65 2.55 2.95 1.29 1.35 1.35




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1000 Rez. Central Cordoba SDE - Rez. Talleres Cordoba 2.40 3.05 2.80 1.33 1.45 1.25
du. 16:00 1001 Rez. Indep. Avellaneda - Rez. Patronato Parana 1.48 3.85 5.75 1.06 2.28 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:30 1023 Argentino Merlo - Berazategui 2.80 2.85 2.50 1.40 1.32 1.28
du. 21:30 1029 Atlas - CS Italiano 2.65 2.75 2.70 1.34 1.35 1.30
du. 21:30 1032 Claypole - Leandro N. Alem 2.15 2.70 3.65 1.18 1.54 1.31
du. 21:30 1033 Club Lujan - San Martin Burzaco 1.68 3.15 5.05 1.08 1.92 1.22
du. 21:30 1034 Excursionistas - Central Cordoba 2.05 2.85 3.70 1.18 1.59 1.28
du. 23:30 2972 Dep. Laferrere - Real Pilar 2.30 2.65 3.35 1.22 1.46 1.32




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:30 2971 Def. de Cambaceres - Dep. Paraguayo 1.60 3.45 5.10 1.08 2.04 1.18





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 4019 Almagro - Dep. Riestra 2.05 2.90 3.90 1.19 1.65 1.30
du. 21:00 4020 Dep.Madryn - Almirante Brown 2.10 2.95 3.50 1.21 1.58 1.27
du. 21:30 4021 Maipu - All Boys 2.30 2.95 3.15 1.28 1.51 1.29
du. 22:00 4022 Agropecuario - Santamarina 1.63 3.30 5.45 1.08 2.03 1.22
du. 22:00 4024 CA Mitre - San Martin SJ 2.55 2.90 2.85 1.34 1.42 1.31
du. 22:00 4033 Estudiantes Rio Cuarto - Villa Dalmine 1.95 2.95 4.05 1.16 1.69 1.28
du. 22:30 4034 Ind. Rivadavia - San Telmo 1.60 3.60 5.35 1.10 2.13 1.19
du. 23:59 4035 Tristan Suarez - Atl.Rafaela 2.55 2.75 2.90 1.31 1.40 1.32
du. 23:59 4036 San Martin T. - Guillermo Brown 1.70 3.15 5.35 1.09 1.96 1.25




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:15 2241 (F) Capalaba - (F) Sunshine Coast 1.28 5.80 6.85 1.04 3.11 1.05




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 1709 Capalaba Bulldogs - Eastern Suburbs 3.95 4.50 1.60 2.08 1.17 1.10





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3748 FC Minsk - Belshina Bobruisk 1.60 3.80 5.20 1.11 2.17 1.19
du. 18:00 3749 Dinamo Brest - Dinamo Minsk 6.05 3.90 1.50 2.35 1.07 1.17
du. 20:00 3750 Arsenal Dzerzhinsk - Slavia Mozyr 3.20 3.30 2.10 1.61 1.27 1.23
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1501 Tombense FC/MG - Nautico 2.05 3.10 3.60 1.22 1.65 1.27
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1059 Botafogo SP - Manaus 2.15 2.70 3.65 1.18 1.54 1.31
du. 22:00 1060 Sao Jose - Campinense 1.90 2.95 4.10 1.14 1.70 1.26
du. 23:00 1064 Ferroviario - Floresta 1.95 2.90 4.05 1.15 1.67 1.28
du. 23:59 1065 Volta Redonda RJ - Aparecidense 1.95 2.95 3.85 1.16 1.65 1.26
du. 23:59 1069 Paysandu - Brasil de Pelotas 1.63 3.35 5.05 1.09 1.99 1.20
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 21:00 2580 Marcilio Dias - Prospera Criciuma 1.60 3.25 5.65 1.06 2.04 1.21
du. 21:00 2581 Perolas Negras - Nova Iguacu 3.00 2.65 2.50 1.39 1.27 1.32
du. 21:00 3264 Globo - Afogados da Ingazeira 2.90 3.05 2.35 1.47 1.31 1.26
du. 21:30 2973 Brasiliense - Operario VG 1.55 3.30 5.90 1.04 2.10 1.19
du. 21:30 2974 Ipora - Anapolis 2.95 2.65 2.55 1.38 1.29 1.33
du. 22:00 2629 ASA - Lagarto 2.95 2.90 2.35 1.45 1.29 1.27
du. 22:00 3015 Acao - Ceilandia Esporte 4.75 3.40 1.65 1.96 1.10 1.19
du. 22:00 3016 Fluminense EC - Tuna Luso 1.37 4.35 6.65 1.03 2.60 1.10
du. 22:00 3083 Oeste - Sao Bernardo 2.45 2.50 3.30 1.23 1.41 1.36
du. 22:00 3181 Retro - America RN 2.25 3.10 2.90 1.29 1.48 1.23
du. 23:00 3184 Moto Clube - Pacajus 1.85 3.05 4.30 1.14 1.77 1.25
du. 23:59 3303 Rio Branco AC - Sao Raimundo RR 2.20 2.85 3.40 1.23 1.53 1.30
Faza grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3813 U20 Goianiense - U20 Corinthians 4.70 4.15 1.55 2.18 1.12 1.13
du. 21:00 1054 U20 Bahia - U20 America MG 3.60 3.40 1.90 1.73 1.21 1.21
du. 22:00 3815 U20 Santos - U20 Bragantino SP 2.15 3.40 2.85 1.30 1.53 1.19




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 1055 York United - Valour FC 2.30 3.25 2.80 1.33 1.49 1.22
du. 23:59 3185 Cavalry FC - Edmonton 1.55 3.70 5.15 1.08 2.13 1.16
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:30 4493 Antofagasta - Deportes Limache 1.32 5.05 7.70 1.04 3.02 1.09
Scor tur: 2-1
du. 22:00 4494 Palestino - Cobreloa 1.57 3.70 4.95 1.09 2.10 1.16
Scor tur: 1-0
du. 22:00 4495 S. Wanderers - Curico Unido 3.25 3.40 2.05 1.65 1.27 1.22
Scor tur: 1-1
du. 23:59 4496 Union La Calera - Santiago Morning 1.47 4.10 6.25 1.07 2.45 1.15
Scor tur: 2-1
du. 23:59 4497 Coquimbo - Melipilla 1.65 3.60 4.55 1.12 1.99 1.17
Scor tur: 0-0
du. 23:59 4498 Huachipato - Puerto Montt 1.55 3.70 5.15 1.08 2.13 1.16
Scor tur: 2-2
1/16 Finala! Retur!
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:30 1180 Wuhan Three Towns - Hebei 1.10 7.30 15.60 0.00 4.92 0.00
du. 12:30 1185 Shanghai Shenhua - Guangzhou FC 1.37 4.35 8.30 1.03 2.83 1.14
du. 14:30 1186 Chengdu Qianbao - Shenzhen 2.95 3.15 2.35 1.51 1.33 1.27
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 2606 U20 Guatemala - U20 Canada 5.20 3.65 1.57 2.12 1.09 1.17
du. 23:59 2607 U20 Haiti - U20 Jamaica 2.65 3.40 2.40 1.47 1.39 1.22
Optimi de finala! Un singur meci! Se joaca in Honduras!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:30 2248 Nanjing City - Qingdao Manatee 4.60 3.75 1.60 2.05 1.11 1.15
du. 11:00 2264 Guangxi Pingguo Haliao - Hebei Kungfu 2.10 3.15 3.25 1.25 1.58 1.24
du. 11:00 2265 Suzhou Jinfu - Nantong Zhiyun 5.25 3.90 1.55 2.22 1.10 1.16
du. 14:30 2283 Liaoning Shenyang - Shanghai Jiading H. 1.70 3.50 4.40 1.13 1.93 1.19
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:30 1056 AFAD Djekanou - ES Bafing 2.75 2.70 2.75 1.35 1.35 1.33
du. 18:30 1061 Racing Dabidjan - Soa 2.45 2.60 3.25 1.25 1.43 1.36
du. 21:00 2551 San Pedro - Sol 1.85 3.05 4.30 1.14 1.77 1.25





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 1090 Tolima - Atl. Nacional Medellin 2.10 3.10 3.55 1.24 1.64 1.28
Scor tur: 1-3
Finala! Retur!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 3669 Busan - Bucheon 2.90 3.20 2.20 1.51 1.29 1.21
du. 14:00 1974 Daejeon - Gimpo Citizen 1.60 3.75 4.80 1.11 2.08 1.16
du. 14:00 1976 Gwangju - Gyeongnam 1.85 3.50 3.80 1.20 1.80 1.21




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:00 2284 Gyeongju - Busan 2.30 3.10 2.85 1.31 1.47 1.23
du. 13:00 2289 Gimhae FC - Changwon City 2.15 2.90 3.45 1.22 1.56 1.28
du. 13:00 2290 Hwaseong FC - Mokpo City 2.05 2.95 3.65 1.20 1.62 1.27












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 1089 Cartagines - Alajuelense 2.35 3.55 2.60 1.40 1.49 1.20
Finala! Tur!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:30 2291 Al Ahly - Pyramids 1.70 3.65 4.40 1.15 1.98 1.19
Sferturi de finala! Un singur meci!






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 1981 Misr Elmaqasah - Al Masry 4.10 3.15 2.00 1.76 1.21 1.30




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:00 1062 Wolkite Kenema - Jimma Aba Jifar 1.85 3.05 4.30 1.14 1.77 1.25
du. 13:00 1063 Hadiya Hossana - Wolaita Dicha 2.35 2.70 3.30 1.24 1.47 1.33
du. 16:00 1066 Bahir Dar Kenema - Sebeta City 1.65 3.15 5.65 1.07 2.00 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 4097 Lokomotivi Tbilisi - FC Telavi 4.60 4.95 1.45 2.36 1.11 1.07
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 4096 FC Spaeri - Merani Martvili 3.40 3.70 1.85 1.75 1.22 1.16
du. 17:00 4099 Shukura Kobuleti - Gareji Sagarejo 1.40 4.25 6.25 1.04 2.50 1.11












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1067 07 Vestur Sorvagur - B36 Torshavn 6.60 5.05 1.35 2.83 1.05 1.09




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 3833 (F) Vikingur - (F) Fjardab/Hottur/Leiknir 1.65 4.25 3.85 1.18 2.00 1.12












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 2292 Kopavogs - Dalvik Reynir 1.10 7.85 18.70 0.00 5.47 1.01
du. 19:00 2293 KA Akureyri - Fram Reykjavik 1.90 3.80 3.40 1.25 1.78 1.18
du. 22:15 2294 Aegir - Fylkir R. 5.45 4.60 1.45 2.47 1.09 1.11
du. 22:15 2297 FH Hafnarfjordur - IR Reykjavik 1.17 7.05 10.70 0.00 4.21 1.02
du. 22:45 2298 Njardvik - KR Reykjavik 5.50 4.90 1.40 2.57 1.08 1.08
Optimi de finala! Un singur meci!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 3186 Cavaliers - Dunbeholden FC 2.65 3.15 2.40 1.42 1.35 1.22
du. 23:59 3187 Harbour View - Waterhouse 5.95 3.75 1.50 2.28 1.06 1.16
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 3206 Cerezo Osaka - Shimizu S-Pulse 1.90 3.50 3.60 1.22 1.76 1.21
du. 12:00 3207 Nagoya Grampus - Kashima Antlers 2.90 3.15 2.35 1.49 1.33 1.26
du. 12:00 3212 Vissel Kobe - Urawa Reds 2.70 3.05 2.55 1.42 1.37 1.27
du. 12:30 3224 Kyoto - Shonan Bellmare 2.95 3.25 2.30 1.53 1.33 1.25
du. 13:00 3227 Sagan Tosu - FC Tokyo 2.25 3.10 3.20 1.29 1.56 1.28
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:00 2597 Tochigi - Grulla Morioka 2.15 2.95 3.50 1.23 1.58 1.29
du. 12:00 2599 Tokushima - Kusatsu 1.95 3.00 4.10 1.17 1.72 1.28
du. 12:00 2600 Yokohama FC - Niigata Albirex 2.75 3.15 2.45 1.45 1.36 1.26
du. 12:30 2601 Ryukyu - Machida 4.55 3.25 1.75 1.88 1.13 1.23
du. 13:00 2602 Omiya Ardija - Kanazawa 2.60 3.10 2.55 1.40 1.39 1.25
du. 13:00 2603 Renofa Yamaguchi - Kofu 3.70 3.25 1.95 1.71 1.21 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 10:30 3458 FC Imabari - Azul Claro Numazu 1.75 3.40 4.25 1.14 1.87 1.20
du. 12:00 3459 Giravanz Kitakyushu - Kamatamare Sanuki 1.97 3.20 3.45 1.21 1.64 1.22
du. 12:00 3460 Yamaga - Iwaki FC 2.55 3.15 2.55 1.40 1.40 1.24
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 1068 Kyzylzhar - Tobol Kostanay 2.85 3.30 2.30 1.51 1.34 1.23
du. 16:00 1074 FC Taraz - Kairat Almaty 2.95 3.15 2.30 1.51 1.32 1.25
du. 16:00 1080 FK Kaspyi Aktau - FK Turan 1.75 3.40 4.60 1.14 1.94 1.23
du. 18:00 1081 Aktobe - FC Astana 3.50 3.25 1.97 1.67 1.21 1.22
du. 18:00 1082 Maxtaaral - FK Atyrau 2.65 2.90 2.70 1.37 1.38 1.30
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1083 TUKUMS 2000/TSS - BFC Daugava 4.65 3.85 1.65 2.09 1.14 1.18
du. 19:00 1084 Spartaks Jurmala - Rigas 8.95 5.95 1.25 3.54 1.02 1.06
du. 20:00 3851 Riga FC - Valmiera 2.20 3.30 3.10 1.31 1.58 1.25
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2299 Dziugas Telsiai - Jonava 1.15 6.00 18.60 0.00 4.49 1.05
du. 17:55 2308 Suduva - Zalgiris 3.60 3.10 2.05 1.65 1.22 1.27
du. 20:00 2309 Kauno Zalgiris - Banga Gargzdai 1.42 4.20 6.55 1.05 2.53 1.13
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2304 FK Panevezys B - Garliava 2.20 3.45 2.75 1.33 1.51 1.19
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 20:00 1085 FUS Rabat - Mouloudia Oujda 1.73 3.30 4.55 1.12 1.89 1.22
du. 20:00 1086 Rapide Oued Zem - Berkane 3.55 3.00 2.15 1.61 1.24 1.30
du. 22:30 1087 Maghreb Fes - Khouribga 1.85 3.20 4.40 1.16 1.83 1.26
du. 22:30 3121 Chabab Mohammedia - FAR Rabat 2.60 2.85 2.90 1.35 1.42 1.33





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 3404 (F) Belgia - (F) Austria 2.80 3.35 2.35 1.51 1.37 1.24
du. 22:00 2559 (F) Canada - (F) Coreea de Sud 1.53 3.95 5.75 1.09 2.32 1.17
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1.












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 4503 Tepatitlan - Dorados Sinaloa 2.45 3.15 2.75 1.36 1.45 1.26
du. 23:59 4504 Venados - Correcaminos 2.10 3.30 3.20 1.27 1.61 1.23
du. 23:59 4505 Pumas De Tabasco - Cancun 2.15 3.20 3.20 1.27 1.58 1.25
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 2343 Atlas - Cruz Azul 2.25 3.15 3.15 1.30 1.56 1.27
Un singur meci! Dignity Health Sports Park, Carson!
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:00 1100 Enyimba - Heartland FC Owerri 1.30 4.20 10.80 0.00 2.99 1.13
du. 18:00 1101 Gombe United FC - Wikki Tourists 1.50 3.65 6.30 1.05 2.29 1.18
du. 18:00 1105 Lobi Stars - Dakkada FC 1.45 3.70 7.15 1.03 2.41 1.17
du. 18:00 1109 Shooting Stars - Abia Warriors 1.53 3.50 5.85 1.05 2.17 1.18





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:30 2007 Olimpia Asuncion - 12 de Octubre 1.47 3.75 6.15 1.05 2.31 1.15
du. 23:59 2008 Nacional A. - Guarani 2.95 3.25 2.30 1.53 1.33 1.25









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 3358 Bodo/Glimt - Aalesund 1.37 5.45 7.30 1.08 3.09 1.12
du. 19:00 3359 Ham Kam - Sarpsborg 08 2.70 3.50 2.55 1.51 1.46 1.27
du. 19:00 3361 Sandefjord - Tromso 3.10 3.40 2.30 1.61 1.36 1.28
du. 19:00 3362 Stromsgodset - Lillestrom 2.75 3.50 2.50 1.52 1.44 1.27
du. 21:00 3363 Valerenga - Odd 1.65 4.20 4.85 1.17 2.23 1.19
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1147 Byaasen - Innstrandens 1.10 8.20 14.50 0.00 5.19 0.00
du. 16:00 1148 OS - Lyn 1896 5.35 4.80 1.40 2.50 1.07 1.08
du. 16:00 1150 Stord - Viking 2 3.40 4.25 1.75 1.87 1.23 1.12
du. 17:00 1151 IK Junkeren - Nardo 1.40 4.85 5.55 1.08 2.56 1.08
du. 17:00 1155 Lillestrom 2 - Floya 2.60 3.70 2.25 1.51 1.39 1.17
du. 17:00 4106 Lorenskog - Harstad 1.20 6.40 9.05 0.00 3.71 1.03






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 2714 Raufoss - Skeid Fotball 1.75 3.75 3.95 1.18 1.90 1.18
du. 16:00 2715 Stabaek - Fredrikstad 1.60 3.90 4.80 1.12 2.13 1.16
du. 16:00 2716 Start - Kongsvinger 1.45 4.65 6.05 1.09 2.60 1.13
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 1156 Sportivo Iteno - CA 3 de Febrero 3.25 3.05 2.15 1.56 1.25 1.26





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 3684 AD Cantolao - AD Tarma 2.45 3.10 2.85 1.35 1.47 1.28
du. 21:00 3687 FC Carlos Stein - Cienciano 3.60 3.60 1.90 1.78 1.23 1.21
du. 21:15 3689 Cesar Vallejo - Binacional 1.80 3.30 4.00 1.15 1.79 1.20
du. 23:30 3691 Huancayo - Univ. de Deportes 1.55 3.75 5.15 1.09 2.15 1.16
du. 23:59 1509 Alianza Lima - Ayacucho 1.53 4.15 5.40 1.11 2.32 1.16




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 3188 Alfonso Ugarte - Huanuco 1.65 3.55 4.50 1.12 1.96 1.17
du. 23:00 3189 Chavelines - Juan Aurich 1.75 3.85 3.80 1.19 1.89 1.16
du. 23:00 3190 Cusco FC - Comerciantes Unidos 1.25 5.35 8.85 0.00 3.30 1.06
du. 23:00 3191 Molinos El Pirata - Huaral 4.05 3.45 1.80 1.84 1.17 1.21
du. 23:00 3253 Deportivo Llacuabamba - Deportivo Coopsol 1.75 3.55 4.15 1.16 1.89 1.19
du. 23:30 3306 Santa Rosa - Santos FC 2.00 3.35 3.30 1.24 1.65 1.21




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 2327 Moss - Egersunds 2.25 3.35 2.80 1.33 1.51 1.21
du. 15:00 2328 Ullern - Sotra 1.95 3.80 3.15 1.28 1.71 1.17
du. 15:00 2329 Vard Haugesund - Notodden 1.65 4.20 3.90 1.17 2.00 1.12




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2310 Tromsdalen - Brattvaag 1.95 3.85 2.95 1.28 1.65 1.14
du. 16:00 2330 Alta - Kjelsaas 2.20 3.55 2.75 1.34 1.53 1.19
du. 16:00 2331 Ullensaker/Kisa - Levanger 1.75 4.00 3.45 1.21 1.83 1.13
du. 18:00 2361 Asker - Hodd 3.30 3.65 1.87 1.72 1.22 1.16
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 12:30 2383 Geylang - Tanjong Pagar 2.55 3.55 2.40 1.47 1.42 1.20
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 22:30 2395 Akron City FC - Erie Commodores FC 1.90 4.00 3.10 1.28 1.73 1.14
du. 23:00 3122 Virginia United - Virginia Beach City 1.83 4.25 3.05 1.27 1.76 1.11
du. 23:59 3299 Pittsburgh - FC Buffalo 1.42 4.95 5.15 1.09 2.50 1.08




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 2402 Charlotte Independence - Forward Madison 2.60 3.00 2.55 1.38 1.36 1.25




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:00 3254 Black Rock - AC Connecticut 1.70 4.25 3.60 1.20 1.93 1.12
du. 23:59 2397 PDX FC - Ballard FC 5.15 4.45 1.47 2.36 1.09 1.11
du. 23:59 2403 Miami - Caledonia SC 1.47 4.35 5.25 1.09 2.36 1.11
du. 23:59 2563 East Atlanta - SG Tormenta 2 9.60 5.80 1.20 3.58 0.00 1.03




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 3663 Motala AIF - Pitea 1.95 3.65 3.15 1.26 1.67 1.17
du. 15:00 3664 Sandvikens - Umea 1.50 4.30 5.20 1.10 2.33 1.13
du. 17:00 3672 Taby - Karlstad Fotboll 3.55 3.60 1.80 1.77 1.19 1.16
du. 18:00 3680 Team TG FF - Sollentuna FF 5.85 4.45 1.40 2.50 1.05 1.10
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 13:00 1158 Skelleftea - Ytterhogdals IK 1.22 6.25 8.30 1.01 3.53 1.03
du. 15:00 2405 Stenungsunds - IFK Kumla 1.95 3.80 3.10 1.28 1.69 1.16
du. 16:00 1159 Ariana - Rosengaard 2.35 3.20 2.75 1.34 1.46 1.23
du. 16:00 3145 Arameisk-Syrianska - United IK Nordic 3.95 4.45 1.60 2.07 1.17 1.10
du. 17:00 1160 Onsala BK - BK Astrio 2.20 3.90 2.50 1.39 1.51 1.14
du. 17:00 2040 Korsnas - Raagsveds 3.15 3.95 1.85 1.73 1.25 1.13
du. 17:00 3910 Angered BK - Mjolby Ai 2.70 3.50 2.20 1.51 1.34 1.18
du. 17:00 3911 Grebbestads - Yxhults IK 3.05 3.55 2.00 1.62 1.27 1.17
du. 18:00 2041 Rappe Goif - Asarums 1.25 5.40 8.00 0.00 3.19 1.05
du. 19:00 1164 Kvarnsvedens - Kungsangens 2.45 3.50 2.40 1.43 1.41 1.18




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 1165 Mtibwa Sugar - Namungo 1.55 3.15 7.30 1.03 2.18 1.24
du. 16:00 1167 Tanzania Prisons - Simba 3.55 2.95 2.05 1.60 1.20 1.26












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 19:00 2407 Esperance Tunis - Ben Guerdane 1.10 7.20 24.00 0.00 5.48 1.02
du. 19:00 2409 Etoile Sahel - Club Africain 2.80 3.10 2.45 1.46 1.35 1.27
du. 19:00 2410 Sfaxien - Monastir 2.40 2.90 3.05 1.30 1.47 1.30
Grupa Campionat!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3697 CA River Plate - Boston River 2.35 3.15 2.90 1.33 1.49 1.26
du. 21:00 3698 Plaza Colonia - CS Cerrito 2.05 3.30 3.45 1.25 1.67 1.25
du. 23:59 3699 Penarol - Liverpool FC 1.95 3.30 3.85 1.21 1.76 1.26
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 18:30 1168 RC Montevideo - Villa Espanola 1.75 3.35 4.50 1.14 1.90 1.22
du. 21:00 2411 CA Atenas - CA Cerro 2.55 2.85 2.80 1.33 1.40 1.29
du. 21:00 2413 Rampla Juniors - Miramar Misiones 2.60 2.85 2.65 1.35 1.36 1.27
Faza grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 17:00 3768 Metallurg Bekabad - Olimpik 1.95 2.85 4.15 1.15 1.67 1.29
du. 18:00 3769 AGMK - Nasaf Qarshi 2.95 2.75 2.50 1.41 1.30 1.31
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 14:00 2414 Nam Dinh - Ha Noi FC 3.90 3.80 1.70 1.91 1.16 1.15
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 11:30 2415 Dak Lak - Huda Hue 1.95 3.20 3.50 1.20 1.65 1.21
du. 13:00 2416 Binh Phuoc - Phu Dong FC 1.70 3.45 4.50 1.13 1.93 1.20
du. 14:00 2564 Pho Hien - Cong an Nhan dan 3.70 3.45 1.85 1.77 1.19 1.20
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 16:00 3308 CAPS United FC - ZPC Kariba 1.80 3.25 4.10 1.15 1.79 1.21
du. 16:00 3309 Highlanders FC - Black Rhinos 2.10 2.65 4.05 1.16 1.59 1.34











Ora Cod Eveniment 1 2
du. 17:30 3808 Coria F. - Passaro F. 1.62 2.10
Suprafata de joc: Zgura











Ora Cod Eveniment 1 2
du. 13:00 3806 Coppejans K. - Uchida K. 1.52 2.45
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 11:30 3311 Atmane T. - Vandermeersch C. 1.13 5.00
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 3432 Sauvant C. - Gureva A. 2.10 1.67
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 11:30 3431 Shimizu E. - Wei S. 2.15 1.62
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 3313 Wurth T. - Szabanin N. 1.42 2.65
Suprafata de joc : Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
du. 12:00 3314 Timofeeva M. - Savinykh V. 1.66 2.10
Suprafata de joc : Hard
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 11:30 3912 Tropang Giga - Phoenix Fuel Masters 1.57 14.00 2.65 1.43 2.28
du. 13:30 3335 Converge Fiberxers - San Miguel Beermen 3.90 16.00 1.32 3.15 1.22











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 19:30 1434 Szombathely - Kormend 1.15 20.00 5.40 1.12 4.86
Scor la general: 2-2
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 23:59 2812 Gigantes de Carolina - Fajardo 1.73 13.00 2.25 1.59 2.01
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 23:59 1471 Tampa Bay - Colorado 2.45 4.00 2.35 1.51 1.47 1.19
Scor la general: 2-3
Finala! Cel mai bun din 7 meciuri!







+ 8 speciale








+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
du. 15:00 3920 (F) Canada - (F) Olanda 5.60 8.50 1.28 3.40 1.12 1.04
du. 16:30 3921 (F) Noua Zeelanda - (F) Franta 3.30 7.10 1.58 2.26 1.29 1.07
du. 18:00 3926 (F) Columbia - (F) Africa de Sud 3.25 6.60 1.62 2.18 1.30 1.08
Optimi! Se joaca in Ungaria!



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
du. 12:50 2894 New South Wales - Queensland Maroons 1.70 18.00 2.30 1.53 2.01
Scor la general: 0-1
Finala! Cel mai bun din 3 meciuri!