+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 1214 Atl.Paranaense - Libertad Asuncion 1.80 3.55 4.50 1.18 1.96 1.25
ma. 23:59 2753 Corinthians - Boca Juniors 2.30 3.05 3.50 1.30 1.61 1.35
ma. 23:59 2758 Emelec - Atletico Mineiro 4.55 3.50 1.80 1.96 1.18 1.25
Faza grupelor!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 2735 Colo Colo - Internacional RS 2.20 3.30 3.40 1.31 1.66 1.30
ma. 23:59 2760 Nacional M. - Union de Santa Fe 2.15 3.15 3.60 1.27 1.66 1.31
Faza grupelor!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 2856 Halmstads - Trelleborgs 1.60 3.95 4.95 1.13 2.17 1.17
ma. 20:00 2857 Jonkopings - Orgryte 2.45 3.35 2.60 1.40 1.45 1.22
ma. 20:00 2858 Norrby - Ostersunds 1.47 4.25 6.10 1.08 2.48 1.15




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 13:00 2353 Abahani Chittagong - Abahani Limited 4.15 3.30 1.80 1.82 1.15 1.22
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 2322 Brusque - Bahia 2.75 2.95 2.50 1.41 1.34 1.27
ma. 23:59 2323 Gremio - Londrina 1.40 4.05 7.20 1.03 2.57 1.14
ma. 23:59 2324 Cruzeiro - Sport Recife 1.65 3.15 5.65 1.07 2.00 1.24
ma. 23:59 2325 Guarani - Ituano 2.15 2.95 3.40 1.23 1.56 1.28
ma. 23:59 2326 Vila Nova - Ponte Preta 2.10 2.90 3.60 1.21 1.59 1.29
+ 28 speciale




























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 13:30 3817 Shandong Taishan - Henan Songshan Longmen 1.90 3.30 3.55 1.19 1.69 1.20
ma. 14:30 3818 Guangzhou City - Dalian Pro 3.50 3.15 2.00 1.64 1.21 1.23





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 1293 Al Mokawloon - National Bank 2.65 2.90 2.70 1.37 1.38 1.30
ma. 20:00 1300 Ghazl El Mahallah - Ismaily SC 3.05 2.65 2.60 1.40 1.30 1.36
ma. 22:30 1302 Zamalek - Ceramica Cleopatra 1.75 3.25 4.75 1.13 1.91 1.24




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:30 3405 (F) Suedia - (F) Brazilia 2.20 3.30 2.85 1.31 1.51 1.20
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia!In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1.
+ 14 speciale














Ora Cod Eveniment 1 2
ma. 13:00 1615 Auger-Aliassime F. - Cressy M. 1.30 3.20
ma. 13:00 1616 Bergs Z. - Draper J. 3.40 1.27
ma. 13:00 1617 Cilic M. - Mcdonald M. 1.17 4.40
ma. 13:00 1618 Galan Riveros D. E. - Koepfer D. 2.20 1.60
ma. 13:00 2618 Balazs A. - Bautista R. 12.00 1.01
ma. 13:00 2623 Berrettini M. - Garin C. 1.02 10.00
ma. 13:00 2643 Gray A. - Tseng C. H. 2.00 1.73
ma. 13:00 2651 Kukushkin M. - Brooksby J. 3.00 1.33
ma. 13:00 2656 Lopez F. - Van de Zandschulp B. 4.60 1.15
ma. 13:00 2657 Novak D. - Bagnis F. 1.15 4.80
ma. 13:00 2658 Rune H. V. - Giron M. 2.10 1.66
ma. 13:00 2659 Sonego L. - Kudla D. 1.75 1.97
ma. 13:00 2660 Zapata Miralles B. - Sock J. 2.80 1.38
ma. 13:00 2987 Broady L. - Klein L. 1.53 2.35
ma. 13:00 2989 Carballes Baena R. - Thompson J. 6.80 1.07
ma. 13:00 2990 Cerundolo F. - Nadal R. 10.00 1.02
ma. 13:00 2995 De Minaur A. - Dellien H. 1.02 10.00
ma. 13:00 2999 Huesler M. A. - Grenier H. 1.52 2.40
ma. 13:00 3003 Kolar Z. - Bonzi B. 5.80 1.10
ma. 13:00 3004 Krajinovic F. - Lehecka J. 1.35 2.90
ma. 13:00 3007 Kubler J. - Evans D. 3.95 1.22
ma. 13:00 3013 Musetti L. - Fritz T. 4.80 1.15
ma. 13:00 3014 Nakashima B. - Kuhn N. 1.07 6.80
ma. 13:00 3020 Popyrin A. - Gaston H. 1.58 2.25
ma. 13:00 3021 Querrey S. - Berankis R. 1.20 3.95
ma. 13:00 3038 Ritschard A. - Tsitsipas S. 9.00 1.03
ma. 13:00 3095 Ruusuvuori E. - Nishioka Y. 1.13 5.00
ma. 13:00 3328 Shapovalov D. - Rinderknech A. 1.30 3.20
ma. 13:00 3330 Sousa J. - Gasquet R. 2.55 1.45
ma. 13:00 4160 Jubb P. - Kyrgios N. 7.50 1.06
ma. 13:00 4161 Martinez Portero P. - Molcan A. 2.60 1.45
Suprafata de joc: Iarba
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 2
ma. 13:00 3331 Badosa G. P. - Chirico L. 1.08 6.60
ma. 13:00 3332 Bara I. M. - Paquet C. 2.02 1.73
ma. 13:00 3333 Bektas E. - Andreescu B. V. 9.20 1.04
ma. 13:00 3539 Bogdan A. - Yastremska D. 2.55 1.47
ma. 13:00 3560 Brengle M. - Davis L. 1.97 1.77
ma. 13:00 3601 Burel C. - Boulter K. 4.60 1.17
ma. 13:00 3603 Buzarnescu M. - Schunk N.A. 2.30 1.57
ma. 13:00 3608 Cornet A. - Putintseva Y. 1.77 1.97
ma. 13:00 3610 Flipkens K. - Fourlis J. 1.43 2.70
ma. 13:00 3614 Gauff C. - Ruse E.G. 1.08 7.10
ma. 13:00 3671 Giorgi C. - Frech M. 1.28 3.40
ma. 13:00 3675 Golubic V. - Petkovic A. 1.66 2.15
ma. 13:00 3677 Harrison C. - Rus A. 3.75 1.25
ma. 13:00 3714 Kartal S. - Kovinic D. 1.45 2.60
ma. 13:00 3740 Kucova K. - Pigossi L. 1.50 2.50
ma. 13:00 3744 Liu C. - Parrizas-Diaz N. 1.63 2.20
ma. 13:00 3762 Martincova T. - Pliskova Ka. 3.15 1.33
ma. 13:00 3763 Masarova R. - Dart H. 4.80 1.15
ma. 13:00 3764 Muchova K. - Halep S. 3.50 1.28
ma. 13:00 3765 Muguruza G. - Minnen G. 1.19 4.40
ma. 13:00 3770 Paolini J. - Kvitova P. 11.00 1.02
ma. 13:00 3772 Peterson R. - Schmiedlova A. K. 1.63 2.20
ma. 13:00 3773 Rogers S. - Martic P. 1.60 2.25
ma. 13:00 3780 Sorribes Tormo S. - McHale C. 1.23 3.85
ma. 13:00 3783 Teichmann J. B. - Tomljanovic A. 2.45 1.50
ma. 13:00 3786 Vekic D. - Pegula J. 2.15 1.65
ma. 13:00 3787 Wang X. Y. - Anisimova A. 4.40 1.19
ma. 13:00 3790 Williams S. - Tan H. 1.27 3.60
ma. 13:00 3791 Zanevska M. - Krejcikova B. 4.40 1.18
ma. 13:00 3802 Zheng Q. - Stephens S. 2.02 1.73
ma. 13:00 3853 Vandeweghe C. - Rybakina E. 3.55 1.27
ma. 15:30 3781 Swiatek I. - Fett J. 1.01 13.00
Suprafata de joc: Iarba