CRICKET: (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey
Castiga meciul
| Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 1.85 | 1.74 |
Prima repriza Total puncte echipe in over-ul X
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 1.5 In Over-ul 1 | 1 Sub 1.5 In Over-ul 1 | 1 Peste 3.5 In Over-ul 6 | 1 Sub 3.5 In Over-ul 6 | 1 Peste 2.5 In Over-ul 1 | 1 Peste 2.5 In Over-ul 2 | 1 Peste 2.5 In Over-ul 3 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 2.5 In Over-ul 4 | 1 Peste 2.5 In Over-ul 5 | 1 Peste 2.5 In Over-ul 6 | 1 Sub 2.5 In Over-ul 1 | 1 Sub 2.5 In Over-ul 2 | 1 Sub 2.5 In Over-ul 3 | 1 Sub 2.5 In Over-ul 4 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Sub 2.5 In Over-ul 5 | 1 Sub 2.5 In Over-ul 6 | 2 Peste 1.5 In Over-ul 1 | 2 Peste 2.5 In Over-ul 2 | 2 Peste 2.5 In Over-ul 3 | 2 Peste 2.5 In Over-ul 4 | 2 Peste 2.5 In Over-ul 5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 2 Peste 2.5 In Over-ul 6 | 2 Sub 1.5 In Over-ul 1 | 2 Sub 2.5 In Over-ul 2 | 2 Sub 2.5 In Over-ul 3 | 2 Sub 2.5 In Over-ul 4 | 2 Sub 2.5 In Over-ul 5 | 2 Sub 2.5 In Over-ul 6 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 2 Peste 2.5 In Over-ul 1 | 2 Sub 2.5 In Over-ul 1 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 |
Cel mai bun batas al echipei in inning-ul 1
| Ora | Cod | Eveniment | Player1 | Player2 | Player3 | Player4 | Player5 | Player6 | Player7 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 4.20 | 5.50 | 5.50 | 8.00 | 96.00 | 23.00 | 96.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player8 | Player9 | Player10 | Player11 | Player12 | Player13 | Player14 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 56.00 | 12.00 | 5.00 | 29.00 | 5.00 | 3.40 | 7.50 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player15 | Player16 | Player17 | Player18 | Player19 | Player20 | Player21 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 4.33 | 7.50 | 7.50 | 11.00 | 17.00 | 101.00 | 101.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player22 | Player23 | Player24 | Player25 | Player26 | Player27 | Player28 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 41.00 | 86.00 | 101.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player29 | Player30 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 |
Echipa cu cele mai multe lovituri de 4 puncte
| Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 2.03 | 12.00 | 1.86 |
Total scor jucator
| Ora | Cod | Eveniment | Player1 | Player2 | Player3 | Player4 | Player5 | Player6 | Player7 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player8 | Player9 | Player10 | Player11 | Player12 | Player13 | Player14 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player15 | Player16 | Player17 | Player18 | Player19 | Player20 | Player21 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player22 | Player23 | Player24 | Player25 | Player26 | Player27 | Player28 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player29 | Player30 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 |
Cel mai bun batas al echipei
| Ora | Cod | Eveniment | Player41 | Player42 | Player43 | Player44 | Player45 | Player46 | Player47 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player48 | Player49 | Player50 | Player51 | Player52 | Player36 | Player35 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player38 | Player26 | Player27 | Player28 | Player29 | Player30 | Player31 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player32 | Player33 | Player34 | Player37 | Player1 | Player2 | Player3 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 5.50 | 5.00 | 5.50 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player4 | Player5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 3.60 | 3.40 |
Se Marcheaza Century?
| Ora | Cod | Eveniment | DA | NU |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 2.59 | 1.38 |
Se marcheaza 50?
| Ora | Cod | Eveniment | DA | NU |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 1.04 | 6.00 |
Castiga aruncarea monedei
| Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 1.80 | 1.80 |
Total puncte echipa in over-ul X
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Sub 6.5 In Over-ul 1 | 1 Sub 7.5 In Over-ul 1 | 1 Sub 7.5 In Over-ul 2 | 1 Peste 10.5 In Over-ul 6 | 1 Peste 6.5 In Over-ul 1 | 1 Peste 7.5 In Over-ul 1 | 1 Peste 7.5 In Over-ul 2 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 8.5 In Over-ul 2 | 1 Peste 8.5 In Over-ul 3 | 1 Peste 8.5 In Over-ul 4 | 1 Peste 8.5 In Over-ul 5 | 1 Peste 9.5 In Over-ul 3 | 1 Peste 9.5 In Over-ul 4 | 1 Peste 9.5 In Over-ul 5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 9.5 In Over-ul 6 | 1 Sub 10.5 In Over-ul 6 | 1 Sub 8.5 In Over-ul 2 | 1 Sub 8.5 In Over-ul 3 | 1 Sub 8.5 In Over-ul 4 | 1 Sub 8.5 In Over-ul 5 | 1 Sub 9.5 In Over-ul 3 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Sub 9.5 In Over-ul 4 | 1 Sub 9.5 In Over-ul 5 | 1 Sub 9.5 In Over-ul 6 | 1 Sub 5.5 In Over-ul 1 | 1 Peste 8.5 In Over-ul 6 | 1 Sub 8.5 In Over-ul 6 | 1 Peste 5.5 In Over-ul 1 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 11.5 In Over-ul 1 | 1 Peste 12.5 In Over-ul 2 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 |
Castigator si Total Puncte la caderea primului Wicket al echipei
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 19.5 | 1 Sub 19.5 | 2 Peste 20.5 | 2 Sub 20.5 | 2 Peste 25.5 | 2 Sub 25.5 | 1 Peste 27.5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 1.80 | 1.80 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Sub 27.5 | 1 Peste 17.5 | 1 Sub 17.5 | 2 Peste 13.5 | 2 Sub 13.5 | 2 Peste 30.5 | 2 Sub 30.5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 35.5 | 1 Sub 35.5 | 1 Peste 32.5 | 1 Sub 32.5 | 1 Peste 38.5 | 1 Sub 38.5 | 1 Peste 37.5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Sub 37.5 | 1 Peste 36.5 | 1 Sub 36.5 | 1 Peste 34.5 | 1 Sub 34.5 | 2 Peste 21.5 | 2 Sub 21.5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 18.5 | 1 Sub 18.5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 |
Castiga meciul
| Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 1.85 | 1.74 |
Prima repriza Total puncte echipe in over-ul X
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 1.5 In Over-ul 1 | 1 Sub 1.5 In Over-ul 1 | 1 Peste 3.5 In Over-ul 6 | 1 Sub 3.5 In Over-ul 6 | 1 Peste 2.5 In Over-ul 1 | 1 Peste 2.5 In Over-ul 2 | 1 Peste 2.5 In Over-ul 3 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 2.5 In Over-ul 4 | 1 Peste 2.5 In Over-ul 5 | 1 Peste 2.5 In Over-ul 6 | 1 Sub 2.5 In Over-ul 1 | 1 Sub 2.5 In Over-ul 2 | 1 Sub 2.5 In Over-ul 3 | 1 Sub 2.5 In Over-ul 4 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Sub 2.5 In Over-ul 5 | 1 Sub 2.5 In Over-ul 6 | 2 Peste 1.5 In Over-ul 1 | 2 Peste 2.5 In Over-ul 2 | 2 Peste 2.5 In Over-ul 3 | 2 Peste 2.5 In Over-ul 4 | 2 Peste 2.5 In Over-ul 5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 2 Peste 2.5 In Over-ul 6 | 2 Sub 1.5 In Over-ul 1 | 2 Sub 2.5 In Over-ul 2 | 2 Sub 2.5 In Over-ul 3 | 2 Sub 2.5 In Over-ul 4 | 2 Sub 2.5 In Over-ul 5 | 2 Sub 2.5 In Over-ul 6 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 2 Peste 2.5 In Over-ul 1 | 2 Sub 2.5 In Over-ul 1 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 |
Cel mai bun batas al echipei in inning-ul 1
| Ora | Cod | Eveniment | Player1 | Player2 | Player3 | Player4 | Player5 | Player6 | Player7 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 4.20 | 5.50 | 5.50 | 8.00 | 96.00 | 23.00 | 96.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player8 | Player9 | Player10 | Player11 | Player12 | Player13 | Player14 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 56.00 | 12.00 | 5.00 | 29.00 | 5.00 | 3.40 | 7.50 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player15 | Player16 | Player17 | Player18 | Player19 | Player20 | Player21 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 4.33 | 7.50 | 7.50 | 11.00 | 17.00 | 101.00 | 101.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player22 | Player23 | Player24 | Player25 | Player26 | Player27 | Player28 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 41.00 | 86.00 | 101.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player29 | Player30 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 |
Echipa cu cele mai multe lovituri de 4 puncte
| Ora | Cod | Eveniment | 1 | X | 2 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 2.03 | 12.00 | 1.86 |
Total scor jucator
| Ora | Cod | Eveniment | Player1 | Player2 | Player3 | Player4 | Player5 | Player6 | Player7 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player8 | Player9 | Player10 | Player11 | Player12 | Player13 | Player14 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player15 | Player16 | Player17 | Player18 | Player19 | Player20 | Player21 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 1.80 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player22 | Player23 | Player24 | Player25 | Player26 | Player27 | Player28 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player29 | Player30 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 |
Cel mai bun batas al echipei
| Ora | Cod | Eveniment | Player41 | Player42 | Player43 | Player44 | Player45 | Player46 | Player47 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player48 | Player49 | Player50 | Player51 | Player52 | Player36 | Player35 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player38 | Player26 | Player27 | Player28 | Player29 | Player30 | Player31 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player32 | Player33 | Player34 | Player37 | Player1 | Player2 | Player3 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 5.50 | 5.00 | 5.50 |
| Ora | Cod | Eveniment | Player4 | Player5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 3.60 | 3.40 |
Se Marcheaza Century?
| Ora | Cod | Eveniment | DA | NU |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 2.59 | 1.38 |
Se marcheaza 50?
| Ora | Cod | Eveniment | DA | NU |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 1.04 | 6.00 |
Castiga aruncarea monedei
| Ora | Cod | Eveniment | 1 | 2 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 1.80 | 1.80 |
Total puncte echipa in over-ul X
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Sub 6.5 In Over-ul 1 | 1 Sub 7.5 In Over-ul 1 | 1 Sub 7.5 In Over-ul 2 | 1 Peste 10.5 In Over-ul 6 | 1 Peste 6.5 In Over-ul 1 | 1 Peste 7.5 In Over-ul 1 | 1 Peste 7.5 In Over-ul 2 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 8.5 In Over-ul 2 | 1 Peste 8.5 In Over-ul 3 | 1 Peste 8.5 In Over-ul 4 | 1 Peste 8.5 In Over-ul 5 | 1 Peste 9.5 In Over-ul 3 | 1 Peste 9.5 In Over-ul 4 | 1 Peste 9.5 In Over-ul 5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 9.5 In Over-ul 6 | 1 Sub 10.5 In Over-ul 6 | 1 Sub 8.5 In Over-ul 2 | 1 Sub 8.5 In Over-ul 3 | 1 Sub 8.5 In Over-ul 4 | 1 Sub 8.5 In Over-ul 5 | 1 Sub 9.5 In Over-ul 3 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Sub 9.5 In Over-ul 4 | 1 Sub 9.5 In Over-ul 5 | 1 Sub 9.5 In Over-ul 6 | 1 Sub 5.5 In Over-ul 1 | 1 Peste 8.5 In Over-ul 6 | 1 Sub 8.5 In Over-ul 6 | 1 Peste 5.5 In Over-ul 1 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 11.5 In Over-ul 1 | 1 Peste 12.5 In Over-ul 2 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 |
Castigator si Total Puncte la caderea primului Wicket al echipei
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 19.5 | 1 Sub 19.5 | 2 Peste 20.5 | 2 Sub 20.5 | 2 Peste 25.5 | 2 Sub 25.5 | 1 Peste 27.5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 1.80 | 1.80 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Sub 27.5 | 1 Peste 17.5 | 1 Sub 17.5 | 2 Peste 13.5 | 2 Sub 13.5 | 2 Peste 30.5 | 2 Sub 30.5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 35.5 | 1 Sub 35.5 | 1 Peste 32.5 | 1 Sub 32.5 | 1 Peste 38.5 | 1 Sub 38.5 | 1 Peste 37.5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Sub 37.5 | 1 Peste 36.5 | 1 Sub 36.5 | 1 Peste 34.5 | 1 Sub 34.5 | 2 Peste 21.5 | 2 Sub 21.5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 | 0.00 |
| Ora | Cod | Eveniment | 1 Peste 18.5 | 1 Sub 18.5 |
| jo. 12:30 | 2684 | (F) Lancashire Thunder - (F) Surrey | 0.00 | 0.00 |




