Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 2684 Dortmund - Real Madrid 4.80 4.05 1.60 2.17 1.14 1.16
Finala! Wembley, Londra!


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1606 Racing Club - Dep. Riestra 1.30 4.65 9.45 1.01 3.09 1.11
sâ. 23:59 1617 Velez Sarsfield - Atl. Tucuman 1.80 3.30 4.30 1.15 1.85 1.23
sâ. 23:59 2327 Belgrano - Argentinos Jrs 2.85 2.90 2.55 1.42 1.34 1.31
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 22:00 1600 Vitoria BA - Atl. Goianiense 2.20 3.15 3.25 1.28 1.58 1.27
sâ. 22:00 2072 Gremio - Bragantino 2.70 3.20 2.55 1.45 1.40 1.27
sâ. 23:59 2073 Cuiaba Esporte - Internacional RS 3.15 2.95 2.35 1.51 1.29 1.31
sâ. 23:59 2074 Fluminense - Juventude RS 1.55 3.90 5.30 1.10 2.22 1.16
sâ. 23:59 2076 Corinthians - Botafogo RJ 2.00 3.15 3.65 1.21 1.67 1.25
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 3632 Ham Kam - Brann 4.30 3.80 1.68 2.00 1.15 1.17
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1618 DC United - Toronto 1.75 3.70 4.05 1.18 1.91 1.19
sâ. 23:59 1619 Inter Miami - Saint Louis 1.35 4.80 7.10 1.04 2.84 1.10
sâ. 23:59 1628 NY Red Bulls - Orlando City 1.80 3.55 3.95 1.18 1.85 1.20
sâ. 23:59 1629 Philadelphia U. - Montreal 1.40 4.50 6.50 1.06 2.63 1.12
sâ. 23:59 1634 Chicago Fire - LA Galaxy 2.45 3.55 2.50 1.44 1.45 1.20
sâ. 23:59 1643 Minnesota Utd - Kansas City 1.67 3.95 4.20 1.16 2.02 1.16
sâ. 23:59 1646 Nashville - New England 1.67 3.70 4.55 1.14 2.02 1.18
sâ. 23:59 1648 Real Salt Lake - Austin 1.55 3.90 5.55 1.10 2.27 1.18
sâ. 23:59 1651 Los Angeles FC - FC Dallas 1.43 4.40 6.10 1.07 2.53 1.12
sâ. 23:59 1652 Portland Timbers - Houston Dynamo 2.05 3.45 3.20 1.27 1.64 1.21
sâ. 23:59 1653 Vancouver - Colorado 2.05 3.40 3.25 1.27 1.65 1.22
+ 34 speciale


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1018 IF Brommapojkarna - Malmo FF 5.05 4.05 1.55 2.23 1.11 1.15
sâ. 16:00 1025 IFK Goteborg - Elfsborg 2.55 3.45 2.45 1.45 1.42 1.21
sâ. 18:30 1029 Sirius - IFK Norrkoping 1.80 3.65 3.85 1.19 1.85 1.19
sâ. 18:30 3571 Halmstads - GAIS 3.10 3.30 2.15 1.58 1.29 1.23
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3589 Pachuca - Columbus Crew 1.60 4.10 4.50 1.14 2.12 1.14
Finala! Un singur meci! Estadio Miguel Hidalgo, Pachuca!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:00 3688 KA Akureyri - Akranes 2.10 3.80 2.70 1.34 1.56 1.15
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 1775 Urawa Reds - Vissel Kobe 2.90 3.15 2.35 1.49 1.33 1.26
sâ. 13:00 1782 Kyoto - Cerezo Osaka 3.45 3.20 2.05 1.64 1.24 1.25
sâ. 23:59 1789 Tokyo Verdy - Sapporo 2.30 3.20 2.90 1.32 1.51 1.24
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 3687 Degerfors - Utsiktens 1.87 3.50 3.70 1.21 1.78 1.20
sâ. 16:00 1058 Brage - Osters 2.85 3.30 2.30 1.51 1.34 1.23
sâ. 16:00 1060 Ostersunds - Sandvikens 1.93 3.45 3.55 1.23 1.73 1.21
sâ. 20:00 1061 Landskrona - Trelleborgs 1.85 3.50 3.80 1.20 1.80 1.21




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:30 1080 Yupanqui - Def. de Cambaceres 1.98 3.05 3.75 1.19 1.67 1.26
sâ. 23:00 1081 Central Cordoba - Lugano 1.57 3.70 5.20 1.09 2.14 1.17
sâ. 23:59 1082 Club Mercedes - Juventud Unida SM 1.98 3.05 3.75 1.19 1.67 1.26













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:05 1154 Nueva Chicago - Temperley 2.15 2.80 3.50 1.20 1.54 1.29
sâ. 21:30 1156 Chacarita Juniors - Club Atl. Guemes 1.85 3.00 4.35 1.13 1.76 1.26
sâ. 23:59 1120 Almirante Brown - Dep.Madryn 2.75 3.05 2.40 1.43 1.33 1.24
sâ. 23:59 1151 Talleres Remedios - Maipu 2.30 2.80 3.15 1.25 1.47 1.29
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3015 Gungahlin Utd - Canberra Croatia FC 1.57 4.15 4.50 1.13 2.14 1.13
sâ. 23:59 3016 Yoogali SC - Canberra Olympic 5.15 4.85 1.43 2.47 1.09 1.09
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 3017 Tin. Central Coast - APIA Tigers 8.95 6.45 1.20 3.71 0.00 1.03
sâ. 10:30 3018 NWS Spirit FC - Sutherland 1.87 3.75 3.35 1.24 1.75 1.16
sâ. 12:00 3019 Marconi - Rockdale 2.80 3.60 2.15 1.56 1.33 1.18
sâ. 12:15 3024 St George City - Sydney Olympic 2.40 3.45 2.55 1.40 1.45 1.20
sâ. 23:59 3028 Blacktown - St George Saints 1.45 4.20 5.80 1.07 2.41 1.13
sâ. 23:59 3031 Wollongong Wolves - Sydney Utd 2.00 3.65 3.05 1.28 1.64 1.17
+ 2 speciale
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 3282 Adelaide City - Para Hills Knights 1.83 3.90 3.60 1.23 1.85 1.18
sâ. 10:30 3283 White City Beograd - Adelaide Olympic 1.87 4.00 3.40 1.26 1.82 1.17
sâ. 12:45 3287 Adelaide Comets - South Adelaide 1.22 5.90 8.30 0.00 3.41 1.03




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 3299 Dandenong City - St Albans Saints 1.62 4.25 4.05 1.16 2.05 1.12
sâ. 11:15 3303 Altona Magic - Oakleigh Cannons 5.20 4.80 1.43 2.47 1.09 1.09
sâ. 12:00 3304 Hume City - South Melbourne 3.50 3.75 1.83 1.79 1.22 1.17




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 3357 Armadale - Stirling Macedonia 2.35 3.75 2.45 1.43 1.47 1.16
sâ. 10:00 3362 Bayswater City - Floreat Athena 2.00 3.70 2.95 1.29 1.62 1.16
sâ. 10:00 3369 Inglewood - Fremantle City 14.40 8.25 1.10 5.19 0.00 0.00
sâ. 10:00 3370 Olympic Kingsway - Balcatta 1.38 4.80 6.00 1.06 2.64 1.09
sâ. 10:00 3372 U21 Perth Glory - Western Knights 3.30 3.80 1.87 1.75 1.24 1.16
sâ. 13:00 3373 Perth SC - Perth RedStar FC 3.65 3.80 1.78 1.84 1.20 1.16
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 3403 Tin. Western United - Preston Lions 2.05 3.65 2.95 1.30 1.62 1.17




+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 1220 Brusque - Gremio Novorizontino 2.65 2.95 2.55 1.38 1.35 1.26
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 1221 Confianca - Aparecidense 1.98 3.15 3.60 1.20 1.66 1.24
sâ. 23:00 1226 Sampaio Correa - Remo PA 1.90 3.25 3.75 1.19 1.72 1.22
sâ. 23:59 1229 Ferroviario - Londrina 2.30 3.10 2.90 1.31 1.48 1.24
sâ. 23:59 1234 Tombense FC/MG - Ferroviaria 2.10 3.15 3.25 1.25 1.58 1.24
Faza Grupelor!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 1259 Forge FC Hamilton - York United 1.80 3.25 4.20 1.15 1.81 1.22
sâ. 23:59 1261 Pacific FC - Cavalry FC 3.00 3.10 2.25 1.51 1.29 1.25
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 19:30 3778 Dep. Temuco - La Serena 4.95 3.40 1.63 2.00 1.09 1.19
sâ. 22:00 3793 Santiago Morning - CD Santa Cruz 2.35 3.35 2.60 1.37 1.45 1.20
sâ. 23:59 3794 U. De Concepcion - S. Wanderers 2.15 3.20 3.00 1.27 1.53 1.21





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:59 1823 A. Italiano - Palestino 2.40 3.10 2.70 1.34 1.43 1.23
sâ. 23:59 2332 U.Espanola - Dep. Iquique 2.00 3.50 3.10 1.26 1.63 1.18
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1153 Ulsan - Jeonbuk 1.70 3.70 4.30 1.15 1.97 1.18
sâ. 13:00 1155 Suwon - Incheon 2.45 3.45 2.55 1.42 1.45 1.21
sâ. 13:00 4030 Gimcheon Sangmu - Pohang 2.35 3.30 2.75 1.36 1.49 1.23













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:30 1876 Gimpo Citizen - Jeonnam D. 2.65 3.00 2.50 1.39 1.35 1.25
sâ. 13:00 1267 Ansan Greeners - Seongnam I. 3.00 3.20 2.15 1.53 1.27 1.21
sâ. 13:00 1878 Seoul E. - Gyeongnam 2.05 3.20 3.25 1.24 1.60 1.22





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 16:00 1899 B93 Copenhaga - Hillerod 3.65 4.05 1.70 1.90 1.19 1.13
sâ. 16:00 1923 Horsens - HB Koge 1.65 3.85 4.10 1.14 1.97 1.14
sâ. 16:00 1925 Naestved - Helsingor 1.60 3.95 4.30 1.13 2.04 1.13
Grupa Retrogradare!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 15:00 1190 HIK Hellerup - Skive IK 3.15 3.50 1.98 1.64 1.25 1.18
sâ. 15:00 2035 Brabrand - F.Amager 2.50 3.45 2.45 1.44 1.42 1.20
Grupa Retrogradare!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 2021 Ishoej IF - Næsby 1.88 3.60 3.35 1.22 1.72 1.17
Grupa Campionat!




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 14:00 2022 Lyseng - Holstebro 2.10 3.55 2.85 1.31 1.57 1.17
sâ. 15:00 2051 Oure FA - Vanlose 2.20 3.60 2.65 1.35 1.51 1.17
sâ. 15:00 2069 Young Boys FD - Vejgaard BK 1.98 3.50 3.15 1.25 1.64 1.18
Grupa Retrogradare!
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:20 1191 Khor Fakkan - Ittihad Kalba 2.90 4.30 1.90 1.71 1.30 1.11
sâ. 20:00 1274 Sharjah - Al Wahda 2.70 3.30 2.30 1.47 1.34 1.20
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 1940 Aucas - Imbabura 1.33 4.35 7.80 1.01 2.76 1.10
sâ. 23:30 1941 Cumbaya - Delfin 2.70 3.10 2.40 1.43 1.34 1.23
sâ. 23:59 1281 Emelec - Libertad Loja 1.33 4.30 7.95 1.01 2.76 1.11
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 12:00 1994 Chiba - Okayama 1.98 3.25 3.35 1.22 1.63 1.21
sâ. 12:00 3864 Yokohama FC - Ehime 1.38 4.25 6.65 1.03 2.57 1.11
sâ. 23:59 1995 Iwaki FC - Vegalta Sendai 2.10 3.15 3.15 1.25 1.56 1.22
sâ. 23:59 1996 Kagoshima United - Blaublitz Akita 2.85 2.90 2.40 1.42 1.30 1.26
sâ. 23:59 1997 Kusatsu - Montedio Yamagata 3.60 3.20 1.93 1.68 1.19 1.22
sâ. 23:59 1998 Mito - V-Varen Nagasaki 2.90 3.20 2.20 1.51 1.29 1.21
sâ. 23:59 1999 Renofa Yamaguchi - Shimizu S-Pulse 3.55 3.30 1.90 1.69 1.19 1.20
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 17:00 1340 Asane - Sandnes 1.78 3.95 3.65 1.21 1.88 1.16
sâ. 17:00 1341 Kongsvinger - Bryne 2.05 3.65 3.05 1.30 1.64 1.19
sâ. 17:00 1342 Ranheim - Valerenga 3.20 3.45 2.05 1.64 1.27 1.21
sâ. 17:00 3811 Egersunds - Raufoss 1.70 3.90 4.10 1.17 1.98 1.17
sâ. 17:00 3812 Levanger - Start 1.73 3.75 4.10 1.17 1.94 1.18
sâ. 17:00 3843 Moss - Aalesund 1.85 3.75 3.55 1.23 1.81 1.18
sâ. 17:00 3844 Sogndal - Stabaek 2.10 3.55 3.00 1.31 1.61 1.20





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 23:00 3882 Sportivo Trinidense - Guarani 2.65 3.15 2.40 1.42 1.35 1.22
sâ. 23:00 3891 Tacuary Asuncion - Nacional A. 2.70 3.00 2.45 1.41 1.34 1.25
sâ. 23:59 1211 CS 2 de Mayo - Olimpia Asuncion 2.90 2.95 2.35 1.45 1.29 1.26










































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 21:00 2004 Progreso - Cerro Largo 2.25 3.10 2.90 1.29 1.48 1.23
sâ. 23:30 2005 Montevideo Wanderers - Rampla Juniors 2.10 3.10 3.20 1.24 1.56 1.23










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 17:10 4118 Flamengo - Franca 1.40 16.00 3.15 1.32 2.77
Finala! Cel mai bun din 5 meciuri!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 16:00 2273 (F) Esbjerg - (F) Gyor 2.50 7.60 1.77 1.96 1.48
sâ. 19:00 2274 (F) Metz - (F) Bietigheim 1.24 10.00 5.20 1.13 3.72
Final Four! Seminfinale!
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
sâ. 10:00 3704 Sydney Ice Dogs - Melbourne Ice 9.10 6.20 1.20 4.13 1.04 1.09
sâ. 10:15 3705 Canberra Brave - Sydney Bears 4.30 4.80 1.52 2.27 1.15 1.12
sâ. 11:30 3706 Perth Thunder - Newcastle North Stars 1.72 5.20 3.10 1.33 2.02 1.13
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 10:30 3201 Penrith P. - St George Illawarra 1.30 23.00 3.45 1.25 3.15
sâ. 12:35 3203 Dolphins - Canberra Raiders 1.55 22.00 2.45 1.47 2.26
sâ. 23:59 3209 Sydney R. - N. Queensland 1.08 35.00 7.00 1.06 6.21


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 17:30 2343 Bath - Sale Sharks 1.37 21.00 3.10 1.33 2.90





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
sâ. 14:45 3766 Stormers - Lions 1.37 21.00 3.10 1.27 2.62
sâ. 15:00 3767 Benetton Treviso - Edinburgh 1.70 24.00 2.15 1.55 1.91
sâ. 17:00 3768 Scarlets - Dragons 1.38 21.00 3.00 1.29 2.59
sâ. 17:10 3770 The Sharks - Bulls 7.00 35.00 1.08 5.40 1.03
sâ. 19:15 3771 Munster - Ulster 1.13 27.00 5.50 1.08 4.42
sâ. 19:30 3772 Cardiff Blues - Ospreys 2.85 21.00 1.43 2.43 1.32