+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 3330 Chindia T. - UTA Arad 2.55 3.05 2.95 1.37 1.48 1.33
vi. 20:00 3385 U Craiova 1948 - U. Cluj 2.25 3.15 3.35 1.30 1.61 1.31









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 2856 Chelsea - Fulham 1.55 3.95 5.50 1.10 2.28 1.17
+ 46 speciale














































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 5148 Augsburg - Leverkusen 4.00 3.85 1.75 1.94 1.19 1.18
+ 41 speciale









































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 5163 Ath. Bilbao - Cadiz 1.42 4.25 7.65 1.05 2.70 1.16
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 6037 West Brom - Coventry 1.75 3.55 4.20 1.16 1.90 1.20


































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1012 Tigre - Rosario Central 1.70 3.50 4.65 1.13 1.98 1.21
vi. 23:59 1057 Newells Old Boys - Velez Sarsfield 2.40 2.95 3.00 1.31 1.47 1.29
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 3535 Oostende - Anderlecht 3.45 3.60 1.90 1.74 1.23 1.19
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 5317 Istra 1961 - Varazdin 2.25 3.25 3.15 1.32 1.58 1.27
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1032 Caen - Bastia 2.00 3.15 3.80 1.21 1.71 1.27
vi. 21:45 1033 Dijon - Niort 1.85 3.35 4.15 1.18 1.84 1.24
vi. 21:45 1034 Le Havre - Paris FC 1.90 3.10 4.35 1.17 1.79 1.28
vi. 21:45 1036 Nimes - Grenoble 2.70 2.90 2.75 1.38 1.40 1.32
vi. 21:45 1049 Pau FC - Bordeaux 3.80 3.15 2.00 1.71 1.21 1.27
vi. 21:45 1051 Quevilly - Guingamp 2.30 3.15 3.05 1.32 1.53 1.27
vi. 21:45 1055 Rodez - Sochaux 3.30 3.10 2.20 1.58 1.27 1.28
vi. 21:45 1056 Valenciennes - Laval 2.55 2.95 2.85 1.35 1.44 1.31

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:30 4487 Paderborn - Dusseldorf 2.20 3.40 3.00 1.32 1.58 1.23
vi. 19:30 5344 Sandhausen - Darmstadt 3.55 3.45 1.95 1.73 1.23 1.22
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 5367 Modena - Cagliari 2.55 3.05 2.70 1.37 1.42 1.27
+ 36 speciale




































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 6304 Fortuna Sittard - Sparta Rotterdam 2.65 3.20 2.55 1.44 1.40 1.26
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 4493 Plock - Warta Poznan 2.25 3.15 3.25 1.30 1.58 1.29
vi. 21:30 4494 Widzew Lodz - Jagiellonia 2.05 3.45 3.40 1.27 1.70 1.24
+ 33 speciale

































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1213 Malaga - Real Oviedo 2.40 2.80 3.25 1.28 1.49 1.34
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2729 Puskas Academy - Vasas 1.55 3.80 5.50 1.09 2.22 1.17






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2077 Niger - Madagascar 3.15 2.90 2.40 1.49 1.30 1.32
Locul 3!
Un singur meci! Se disputa in Algeria!










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 1167 Krasnodar - Sochi 2.05 3.60 3.20 1.29 1.68 1.21
Se pot disputa pe teren neutru! Timpul de joc poate varia! In cazul in care meciul nu se joaca in formatul de 2 reprize x 45 sau 40 de min. va primi cota 1!
+ 37 speciale





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 10:45 2217 Melbourne Victory - Wellington Phoenix 2.15 3.30 3.10 1.29 1.58 1.23
vi. 23:59 2218 Melbourne City - Macarthur 1.40 4.60 6.30 1.06 2.63 1.11
vi. 23:59 2219 Sydney - Central Coast 2.00 3.55 3.25 1.27 1.68 1.20













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 1120 Swallows - Richards Bay 2.80 2.80 2.60 1.39 1.33 1.31
vi. 19:30 1123 Maritzburg Utd - Amazulu 2.60 2.80 2.70 1.33 1.36 1.28





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 6305 Scunthorpe - Barnet 3.00 3.30 2.20 1.56 1.31 1.23













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:00 1722 Al Fateh - AL Nassr R. 5.00 4.25 1.55 2.27 1.12 1.15
vi. 19:30 1733 Al Ettifaq - Al Adalh 1.65 3.50 4.80 1.11 2.00 1.19













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1161 Estudiantes Rio Cuarto - San Martin T. 3.40 2.70 2.25 1.49 1.22 1.31
vi. 23:59 1259 Deportivo Moron - Almagro 2.05 2.70 3.95 1.15 1.59 1.31
Faza Grupelor!
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 14:00 1752 Rez. Velez Sarsfield - Rez. Newells 2.90 2.90 2.45 1.44 1.31 1.29
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 10:30 1860 Wollongong Wolves - APIA Tigers 2.95 3.80 2.00 1.64 1.30 1.16




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1262 (F) Western United FC - (F) Perth Glory 1.32 5.00 6.55 1.03 2.81 1.07
vi. 23:59 2861 (F) Sydney - (F) Melbourne City 1.90 3.50 3.35 1.22 1.69 1.18
vi. 23:59 5459 (F) Melbourne Victory - (F) WS Wanderers 1.47 4.10 5.40 1.07 2.31 1.12
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 2288 Wolfsberger - Rapid Viena 2.85 3.65 2.20 1.58 1.36 1.20
vi. 21:45 2295 Salzburg - Sturm Graz 1.70 3.70 4.10 1.15 1.93 1.17
Sferturi de Finala! Un singur meci!
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:30 1758 Al-Ahli SC Manama - Al-Najma 1.85 3.60 3.65 1.21 1.79 1.19
Sferturi de Finala! Un singur meci!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1169 Jong KRC Genk - Waasland 3.70 3.70 1.85 1.83 1.22 1.20
vi. 21:00 1180 Tin. Anderlecht - Lommel 2.20 3.60 2.80 1.35 1.56 1.20
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:30 1217 (F) Genk - (F) Charleroi 1.03 10.50 23.00 0.00 7.14 0.00













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 1234 U20 Uruguay - U20 Ecuador 1.60 3.60 5.30 1.10 2.12 1.19
vi. 23:59 1235 U20 Brazilia - U20 Venezuela 1.30 4.40 8.00 0.00 2.81 1.08
vi. 23:59 1236 U20 Columbia - U20 Paraguay 1.75 3.40 4.10 1.14 1.84 1.19
Grupa Finala! Se disputa in Columbia!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:30 2225 Coquimbo - U. Catolica 3.40 3.20 1.98 1.63 1.21 1.21
vi. 23:59 4332 Curico Unido - A. Italiano 2.10 3.20 3.10 1.26 1.56 1.21
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 17:30 1194 Pafos - Nea Salamina 1.45 3.85 6.60 1.04 2.41 1.15
vi. 20:00 1196 Apoel Nicosia - Apollon 1.80 3.30 4.15 1.15 1.82 1.22





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 1328 Dep. Pereira - Huila 1.50 3.70 5.80 1.06 2.24 1.16













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2173 Santos de Guapiles - Municipal 2.35 3.35 2.60 1.37 1.45 1.20
vi. 23:59 5504 Sporting FC - Herediano 2.30 3.35 2.65 1.35 1.46 1.19
vi. 23:59 5507 Dep.Saprissa - Alajuelense 1.95 3.45 3.25 1.23 1.66 1.18





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2181 Schaffhausen - Vaduz 2.60 3.45 2.40 1.47 1.40 1.21
vi. 20:30 2182 Yverdon - Lausanne Ouchy 2.55 3.60 2.45 1.48 1.44 1.21
vi. 21:15 2183 Lausanne - Aarau 1.95 3.65 3.25 1.26 1.70 1.18
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2228 Avranches - Briochin 2.55 3.05 2.55 1.37 1.37 1.24
vi. 20:30 2230 Dunkerque - Nancy 2.30 2.95 3.05 1.28 1.48 1.27
vi. 20:30 2240 Le Puy - Cholet 2.50 3.10 2.65 1.37 1.41 1.25
vi. 20:30 2264 Martigues - Chateauroux 2.20 3.10 3.10 1.27 1.53 1.25
vi. 20:30 2265 Orleans - Bastia Borgo 1.60 3.60 4.85 1.10 2.05 1.17
vi. 20:30 2266 Red Star - Sedan 1.65 3.50 4.60 1.11 1.97 1.18
vi. 20:30 6308 Bourg P. - FC Versailles 2.30 2.95 3.05 1.28 1.48 1.27
vi. 20:30 6309 Paris 13 Atletico - Villefranche 2.65 3.05 2.55 1.40 1.37 1.26





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 4336 SC Freiburg II - SpVgg Bayreuth 1.65 3.55 4.35 1.12 1.94 1.16




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 5528 Altglienicke - Chemie Leipzig 1.60 3.85 4.45 1.12 2.04 1.14
vi. 20:00 5534 Carl Zeiss Jena - Tennis Borussia Berlin 1.20 6.15 11.10 0.00 3.92 1.05
vi. 20:00 5535 Lok. Leipzig - Viktoria Berlin 1.58 3.70 5.10 1.10 2.12 1.17
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:00 5539 Trau FC - Mohammedan 2.50 3.15 2.55 1.38 1.40 1.22




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 16:00 2284 East Bengal - Kerala Blasters 4.70 3.80 1.60 2.08 1.11 1.16
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 10:30 1390 Persija Jakarta - Rans Nusantara 1.27 5.00 8.15 0.00 3.07 1.07
vi. 11:00 1380 Persebaya Surabaya - Borneo Samarinda 2.55 3.15 2.50 1.40 1.38 1.22





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2241 Mazatlan - Juarez 2.45 2.95 2.75 1.33 1.41 1.26
vi. 23:59 4367 Necaxa - Tijuana 2.25 3.05 2.95 1.28 1.48 1.24













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2250 CD Tapatio - Club Celaya 2.80 3.05 2.35 1.45 1.31 1.24





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:00 1460 Tacuary Asuncion - Guairena FC 2.60 2.95 2.60 1.37 1.37 1.26
vi. 23:59 2331 Guarani - Sportivo Ameliano 1.90 3.25 3.60 1.19 1.69 1.21






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2332 Jong Alkmaar - Venlo 2.50 3.45 2.50 1.44 1.44 1.21
vi. 21:00 6319 Almere City - Jong PSV 1.70 3.70 4.30 1.15 1.97 1.18
vi. 21:00 6320 Den Haag - Breda 1.95 3.60 3.45 1.25 1.74 1.21
vi. 21:00 6321 Dordrecht - FC Eindhoven 3.50 3.50 2.00 1.73 1.26 1.23
vi. 21:00 6322 Graafschap - Telstar 1.70 3.75 4.25 1.16 1.97 1.18
vi. 21:00 6323 Heracles - Jong Utrecht 1.33 5.20 7.35 1.05 3.01 1.09
vi. 21:00 6324 Oss - Den Bosch 2.40 3.50 2.65 1.41 1.49 1.22
vi. 21:00 6325 Willem II - Helmond 1.47 4.20 6.20 1.08 2.48 1.15
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 1528 Anadia - Paredes 2.40 2.90 2.85 1.30 1.42 1.26
Faza Grupelor!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:15 5555 SC Farense - Estrela 2.00 3.25 3.55 1.23 1.68 1.24
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 5563 Queens Park - Ayr 2.00 3.65 3.15 1.28 1.67 1.19
+ 13 speciale













Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 13:00 5844 Port FC - Police Tero 1.55 3.80 5.15 1.09 2.16 1.16
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 2253 Altay Izmir - Adanaspor AS 2.35 3.25 2.90 1.35 1.52 1.26
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 22:00 5099 Arsenal - Castiga Premier League 1.75 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5100 Aston Villa - Castiga Premier League 950.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5101 Brentford - Castiga Premier League 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5102 Brighton - Castiga Premier League 850.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5103 Chelsea - Castiga Premier League 850.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5104 Crystal Palace - Castiga Premier League 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5105 Everton - Castiga Premier League 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5106 Leeds - Castiga Premier League 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5107 Leicester - Castiga Premier League 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5108 Liverpool - Castiga Premier League 250.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5109 Manchester City - Castiga Premier League 2.25 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5110 Manchester Utd - Castiga Premier League 40.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5111 Newcastle - Castiga Premier League 80.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5112 Southampton FC - Castiga Premier League 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5113 Tottenham - Castiga Premier League 500.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5120 West Ham - Castiga Premier League 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5121 Wolverhampton - Castiga Premier League 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5131 Bournemouth - Castiga Premier League 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5132 Fulham FC - Castiga Premier League 900.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
vi. 22:00 5133 Nottingham - Castiga Premier League 999.00 0.00 0.00 0.00 0.00 0.00
1 - Castiga Anglia Premier League 2022-2023!











Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 12:00 4886 Harris L. - Marcora R. 1.13 5.10
Suprafata de joc: Hard
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 22:00 3346 Lyon Villeurbanne - Virtus Bologna 1.80 13.00 2.25 1.50 1.80
+ 18 speciale


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 3884 Gravelines Dunkerque - Nanterre 1.63 15.00 2.70 1.35 2.01
vi. 21:00 3885 Le Portel - Strasbourg 1.90 14.00 2.20 1.52 1.71
vi. 21:00 3888 Roanne - Nancy 1.30 19.00 4.50 1.12 2.92
+ 18 speciale


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 10:30 1881 Adelaide - Sydney Kings 3.50 17.00 1.42 2.46 1.21
vi. 12:30 1887 Perth Wildcats - Cairns Taipans 1.70 14.00 2.55 1.39 1.91
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 2680 (F) Southside - (F) Sydney Uni Flames 1.12 22.00 6.40 1.03 4.33
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:30 3350 Limburg - Oostende 3.10 15.00 1.42 2.31 1.23
vi. 21:30 3353 Phoenix Brussels - Liege 2.10 13.00 1.83 1.70 1.51
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 1401 Sao Jose Dos Campos - Bauru 2.25 13.00 1.73 1.79 1.45















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 2398 Herlev Wolfpack - Vaerlose 1.38 15.00 3.20 1.23 2.51




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:30 2074 Keila - BK Liepaja 2.15 13.00 1.82 1.70 1.49














Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 18:30 4899 KTP Basket - Kauhajoen Karhu 6.80 24.00 1.17 3.90 1.04
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:00 3382 (F) Bourges - (F) Roche Vendee 1.18 23.00 6.20 1.04 3.62
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 19:00 1402 Split - Zadar 2.00 13.00 1.90 1.78 1.70
+ 20 speciale




















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 18:30 1526 Bydgoszcz - Trefl Sopot 4.10 17.00 1.25 2.97 1.12
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:30 4900 (F) Vasas - (F) Miskolc 7.60 24.00 1.08 5.06 1.01
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 23:59 4308 Club Goes - Urunday 1.07 24.00 8.10 0.00 5.29
vi. 23:59 4310 Defensor Sporting - Urupan de Pando 2.05 13.00 1.90 1.67 1.57


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 17:00 1928 BC Samara - Parma Perm. 1.60 15.00 2.75 1.34 2.06
Turul Invinsilor!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 21:05 4890 Granollers - Barcelona 12.00 17.00 1.05 6.30 0.00
vi. 22:30 4891 Bidasoa Irun - Benidorm 1.32 9.80 4.20 1.15 2.83

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 20:30 5080 Ribe-Esbjerg - Skjern 3.30 9.50 1.48 2.30 1.24



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
vi. 11:00 3910 (F) Seoul City - (F) SK Sugargliders 2.95 8.50 1.57 2.00 1.25
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 11:00 2550 Khabarovsk - Omsk 3.10 3.80 2.05 1.64 1.29 1.20
vi. 16:00 3471 Ekaterinburg - Traktor Ch. 1.82 4.00 3.65 1.21 1.82 1.18
vi. 18:00 3472 Cherepovets - Lokomotiv Y. 2.50 3.70 2.45 1.45 1.43 1.21
vi. 18:30 2553 Spartak Moscow - Nizhnekamsk 2.05 3.85 3.00 1.31 1.64 1.19
vi. 18:30 2554 St. Petersburg - Kazan 1.88 3.90 3.45 1.24 1.76 1.19
vi. 18:30 3473 CSKA Moscova - Salavat Ufa 1.78 3.95 3.80 1.20 1.86 1.18
vi. 18:30 3474 Dynamo Moscova - Barys Astana 1.67 4.10 4.30 1.15 2.00 1.17
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 4845 Hameenlinna - Ilves 2.95 3.75 2.05 1.67 1.34 1.22
vi. 18:30 4846 Jyvaskyla - Kalpa 2.35 3.75 2.50 1.46 1.51 1.22
vi. 18:30 4847 Pelicans - SaiPa 1.35 5.00 6.80 1.06 2.89 1.13
vi. 18:30 4850 TPS Turku - KooKoo 1.85 3.80 3.50 1.25 1.83 1.21
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 2086 Augsburg - Bietigheim/Bissingen 1.65 4.60 3.95 1.20 2.08 1.15
vi. 20:30 2088 Bremerhaven - Frankfurt Lowen 1.73 4.40 3.60 1.24 1.96 1.16
vi. 20:30 2089 Eisbaren - Munchen 2.85 4.20 2.05 1.67 1.36 1.18
vi. 20:30 2096 Iserlohn - Dusseldorf 2.85 4.10 2.05 1.67 1.36 1.19
vi. 20:30 2098 Schwenninger - Ingolstadt 2.10 4.20 2.75 1.38 1.64 1.18
vi. 20:30 2104 Wolfsburg - Koln 2.45 4.20 2.30 1.53 1.47 1.18



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:45 1411 Fife Flyers - Manchester Storm 2.25 4.20 2.45 1.42 1.50 1.15



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:15 2111 Fehervar AV19 - Klagenfurt 2.20 4.00 2.60 1.40 1.55 1.18
vi. 20:15 2112 Salzburg - Pustertal 1.35 5.20 6.40 1.06 2.79 1.10
vi. 20:15 2727 Viena Capitals - HK Olimpija 1.28 5.60 7.40 1.04 3.15 1.09
vi. 20:45 2139 Bolzano - Villach 1.78 4.40 3.30 1.26 1.86 1.15
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2735 Oshawa Generals - Barrie Colts 1.67 4.80 3.45 1.24 2.00 1.12
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2736 Prince George C. - Victoria Royals 1.45 5.10 4.70 1.13 2.44 1.11
vi. 23:59 2737 Seattle Thunderbirds - Everett Silvertips 1.32 5.50 6.20 1.07 2.93 1.09
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 23:59 2747 Cape Breton Eagles - Rimouski Oceanic 3.20 4.60 1.75 1.90 1.27 1.13
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 2286 Vitkovice - Sparta Praga 2.45 4.00 2.40 1.47 1.45 1.18
vi. 18:30 3665 Karlovy Vary - Plzen 2.15 4.20 2.70 1.37 1.58 1.16
vi. 19:00 3694 Brno - Trinec 2.60 4.10 2.25 1.53 1.40 1.17
vi. 19:00 4762 Kladno - Litvinov 2.50 4.10 2.30 1.51 1.43 1.17
vi. 19:00 4765 Liberec - Mlada Boleslav 1.93 4.10 3.15 1.28 1.72 1.17
vi. 19:00 4767 Pardubice - Olomouc 1.43 4.90 5.80 1.08 2.50 1.12









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 4856 Sonderjyske - Herlev 1.42 5.10 5.40 1.11 2.61 1.12
vi. 20:00 4877 Rodovre - Frederikshavn 2.80 4.00 2.10 1.64 1.37 1.19
vi. 21:00 4901 Herning - Odense 2.10 3.95 2.80 1.37 1.64 1.20
vi. 21:00 4902 Rungsted - Esbjerg 3.50 4.30 1.75 1.94 1.25 1.17
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:45 2103 Ambri-Piotta - Ajoie 1.43 5.20 5.50 1.09 2.50 1.10
vi. 20:45 2105 Biel - Rapperswil 2.35 4.00 2.50 1.43 1.49 1.18
vi. 20:45 2106 Lausanne - Davos 2.35 4.00 2.50 1.43 1.49 1.18
vi. 20:45 2175 Fribourg - Zurich 2.05 4.10 2.95 1.32 1.64 1.17
vi. 20:45 2748 Langlau - Servette 3.95 4.60 1.65 2.03 1.18 1.13
vi. 20:45 2751 Zug - Lugano 1.75 4.40 3.55 1.22 1.90 1.15
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 21:00 2185 Basel - Thurgau 1.83 4.40 3.25 1.24 1.77 1.13
vi. 21:00 2186 Langenthal - Chaux-de-Fonds 3.45 4.80 1.73 1.88 1.22 1.11
vi. 21:00 2187 Olten - Lions 1.60 4.70 4.20 1.15 2.06 1.11
vi. 21:00 2229 Sierre - Biasca Ticino 1.38 5.50 5.80 1.07 2.59 1.08
vi. 21:00 2263 Winterthur - Visp 5.40 5.20 1.43 2.43 1.08 1.09
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 4878 K-Vantaa - Kiekko Pojat 2.65 4.30 2.05 1.67 1.41 1.17
vi. 18:30 4881 Roki - Keupa 1.82 4.30 3.30 1.28 1.86 1.17
+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:30 1416 Bad Nauheim - Lausitzer Fuchse 1.77 4.40 3.50 1.25 1.92 1.16
vi. 20:30 1417 Freiburg - Kassel 4.10 4.70 1.62 2.13 1.19 1.14
vi. 20:30 1418 Heilbronner - Eisbaren Regensburg 1.82 4.40 3.35 1.27 1.86 1.16
vi. 20:30 1419 Krefeld - Kaufbeuren 2.25 4.10 2.55 1.44 1.56 1.19
vi. 20:30 1420 Landshut - Ver Selb 1.80 4.40 3.35 1.27 1.88 1.16
vi. 21:00 1421 Bayreuth - Dresdner Eislowen 4.70 4.80 1.53 2.31 1.14 1.14
vi. 21:00 1422 Ravensburg - Crimmitschau 1.45 5.00 5.40 1.11 2.52 1.13
+ 3 speciale



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:00 2107 Jastrzebie - Cracovia 2.65 4.20 2.10 1.64 1.41 1.18
vi. 19:00 2108 Sanok - Katowice 3.75 4.30 1.68 2.03 1.22 1.17
vi. 19:30 2114 Torun - MMKS Podhale 1.27 6.00 7.60 1.05 3.34 1.09
vi. 20:00 2116 Zaglebie - Oswiecim 6.20 5.20 1.35 2.89 1.08 1.12
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 15:00 4880 Molot-Prikamye Perm - Tambov 1.98 4.10 2.95 1.30 1.65 1.15
vi. 16:00 4904 HC Yugra - Gornyak Uchaly 1.63 4.20 4.20 1.15 2.01 1.15
vi. 16:00 4905 Ska-Neva - Mechel Chelyabinsk 1.75 4.10 3.70 1.19 1.85 1.15
vi. 16:00 4907 Toros Neftekamsk - Dizel Penza 2.60 3.85 2.25 1.50 1.38 1.17
vi. 16:00 4908 Tyumen - Z.Kurgan 1.75 3.95 3.80 1.18 1.85 1.17
vi. 16:30 4909 Izhevsk - Ryazan 2.60 3.85 2.25 1.50 1.38 1.17
vi. 17:30 4910 Neftjanik A. - Khimik Voskresensk 2.20 3.85 2.65 1.36 1.52 1.17
vi. 18:00 4912 Dinamo St Petersburg - Ural Orsk 1.60 4.30 4.30 1.14 2.06 1.14
+ 3 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 20:00 2535 Halmstad - Tranaas 2.10 4.20 2.60 1.40 1.61 1.16
vi. 20:00 2536 Visby-Roma - Skovde IK 1.70 4.50 3.55 1.22 1.96 1.14









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 3734 Michalovce - Banska Bystrica 1.90 4.20 3.05 1.30 1.75 1.16
vi. 19:00 3716 Kosice - Slovan Bratislava 2.65 4.00 2.15 1.58 1.39 1.18
vi. 19:00 3736 HC 21 Presov - Nove Zamky 2.40 4.10 2.35 1.49 1.47 1.17
vi. 19:00 3748 Nitra - Poprad 2.15 4.20 2.60 1.40 1.58 1.16
vi. 19:00 3750 Zvolen - L.Mikulas 1.58 4.60 4.20 1.16 2.15 1.13
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:00 4913 Skalica - HC 19 Humenne 3.50 4.40 1.75 1.85 1.21 1.13
vi. 18:30 4914 Trnava - Martin 2.70 4.20 2.05 1.60 1.35 1.15




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 19:30 2527 Debrecen - Ujpest 1.65 4.80 3.75 1.17 1.93 1.09
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 2
vi. 18:30 3035 Bielsko-Biala - Zawiercie 7.50 1.04
+ 10 speciale

















+ 10 speciale










Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
vi. 18:30 4509 KPRF - Tyumen 1.45 5.60 4.60 1.12 2.47 1.08
vi. 18:30 4512 Torpedo N. - Norilsky N. 3.75 5.80 1.55 2.21 1.20 1.07