Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 1086 Rijeka - Osijek 2.30 3.55 3.45 1.40 1.75 1.38
mi. 18:30 1873 Dynamo Moscova - Admiral Vladivostok 1.35 6.55 9.30 1.12 3.84 1.18
mi. 19:45 1087 Zenit - Chelsea 6.55 4.45 1.60 2.65 1.18 1.29
mi. 20:30 1872 Casanova H. - Dellien H. 4.65 0.00 1.25 0.00 0.00 0.00
mi. 21:30 1874 (F) Danemarca - (F) Ungaria 1.30 13.50 5.60 1.19 3.96 0.00
mi. 21:30 1876 (F) Spania - (F) Japonia 1.10 30.45 17.85 1.06 11.25 0.00
mi. 21:45 1088 Wigan - Shrewsbury 1.70 3.90 6.05 1.18 2.37 1.33
mi. 22:00 1089 Manchester Utd - Young Boys 1.50 4.90 7.20 1.15 2.92 1.24
mi. 23:59 1877 Sacramento - Orlando 1.40 17.85 4.00 1.30 3.27 0.00
mi. 23:59 1090 Junior - Dep. Pereira 1.55 4.40 7.65 1.15 2.79 1.29
mi. 23:59 1095 Talleres Cordoba - Boca Juniors 3.90 3.25 2.25 1.77 1.33 1.43
Minim 6, nu se poate combina cu evenimentul de baza. O singura Maxi-Cota pe bilet.






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 2605 Bayern Munchen - Barcelona 1.60 4.75 5.00 1.18 2.41 1.18
mi. 22:00 2606 Benfica - Dinamo Kiev 1.32 5.50 10.00 1.05 3.51 1.13






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 2604 Atalanta - Villarreal 1.77 4.20 4.40 1.23 2.13 1.22
mi. 22:00 2607 Manchester Utd - Young Boys 1.47 4.80 7.00 1.11 2.82 1.18






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 2611 Salzburg - Sevilla 3.10 3.30 2.43 1.58 1.39 1.32
mi. 22:00 2612 Wolfsburg - Lille 2.40 3.25 3.15 1.37 1.58 1.32






















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:45 2602 Juventus - Malmo FF 1.20 7.10 16.00 1.02 4.87 1.08
mi. 19:45 2603 Zenit - Chelsea 6.30 4.30 1.55 2.53 1.13 1.21






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1013 Mexic - Chile 2.35 3.35 3.05 1.37 1.58 1.29
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:30 1006 Mamelodi - Royal AM 1.45 4.00 6.90 1.05 2.51 1.16
mi. 17:00 1008 Baroka - Swallows 2.65 2.65 3.00 1.31 1.39 1.36
mi. 17:00 1011 Sekhukhune United - Marumo Gallants 2.75 2.75 2.75 1.36 1.36 1.33
mi. 17:00 1014 Stellenbosch - Supersport Utd 2.65 2.80 2.80 1.35 1.39 1.32
mi. 17:30 1015 Amazulu - Orlando Pirates 3.00 2.70 2.60 1.41 1.31 1.35


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:45 1016 Skenderbeu - Egnatia Rrogozhine 2.05 3.15 3.40 1.23 1.62 1.24
mi. 17:45 1017 Vllaznia - Partizani Tirana 2.20 2.90 3.20 1.24 1.51 1.26
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 4372 Milton Keynes - Plymouth 2.20 3.40 3.10 1.32 1.61 1.25
mi. 21:45 4373 Wigan - Shrewsbury 1.62 3.70 5.75 1.12 2.23 1.23
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 4369 Barrow - Salford 2.55 3.20 2.65 1.40 1.44 1.26
mi. 21:45 4370 Bradford - Colchester 1.70 3.65 4.80 1.15 2.05 1.22
mi. 21:45 4371 Hartlepool - Rochdale 2.80 3.20 2.50 1.48 1.39 1.28


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 4260 Cray Wanderers - Horsham 3.40 3.40 1.95 1.68 1.23 1.20
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:30 4261 Interclube - Progresso Associacao Do S. 1.45 3.80 6.80 1.04 2.41 1.16


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:25 1097 AL Nahda FC - Al Draih 2.25 3.10 3.00 1.29 1.51 1.25
mi. 16:30 1098 Al Adalh - AL Shoulla FC 2.65 2.85 2.70 1.36 1.37 1.30
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1103 Talleres Cordoba - Boca Juniors 3.75 3.15 2.20 1.69 1.28 1.34
Finala! Un singur meci! Unico Madre de Ciudades, Santiago del Estero!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 22:00 1105 Berazategui - Argentino Merlo 2.20 3.10 3.00 1.27 1.51 1.23
Scor tur: 0-1
mi. 23:59 1106 Ituzaingo - CS Italiano 2.20 2.80 3.30 1.22 1.50 1.28
Scor tur: 0-0
Semifinale! Retur!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:00 1950 AL Khalidiyah - Al Hala 2.15 3.15 3.25 1.27 1.58 1.26
mi. 17:00 1954 Al-Ahli SC Manama - East Riffa 2.95 3.25 2.25 1.53 1.32 1.24
mi. 17:00 1955 Al-Muharraq - Al Hidd 1.85 3.25 4.15 1.17 1.80 1.24
mi. 17:00 1956 Sitra Club - Al Budaiya 4.75 3.65 1.65 2.04 1.12 1.19
Faza grupelor!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 2001 Security Systems - Gaborone Utd 2.65 2.75 2.80 1.34 1.37 1.32
+ 11 speciale











Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1108 Vila Nova GO - Remo PA 1.60 3.70 4.65 1.11 2.04 1.15
Finala! Tur!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1109 (F) Corinthians - (F) Sao Paulo 1.50 4.30 5.00 1.10 2.29 1.12












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:45 5375 (F) Servette Geneva - (F) Wolfsburg 28.00 12.70 1.02 8.65 0.00 0.00
mi. 19:45 5377 (F) Zhilstroy-1 Kharkiv - (F) PSG 24.00 12.40 1.03 8.09 0.00 0.00
mi. 22:00 5378 (F) Breidablik K. - (F) Real Madrid 12.60 7.10 1.15 4.50 0.00 1.02
mi. 22:00 5379 (F) Chelsea - (F) Juventus 1.25 5.90 9.30 1.02 3.57 1.07
Faza grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 4203 Guizhou Hengfeng - Meizhou Hakka 13.50 5.60 1.18 3.92 0.00 1.05
Meciurile se pot disputa pe teren neutru!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 1110 Motagua - Comunicaciones 2.15 3.30 3.30 1.29 1.63 1.26
Finala! Tur!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 4709 Junior - Dep. Pereira 1.45 4.15 7.15 1.06 2.60 1.17
mi. 23:59 4711 Atl. Nacional Medellin - Dep. Cali 2.00 3.35 3.70 1.24 1.74 1.26
Faza grupelor!
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 4708 Rijeka - Osijek 2.15 3.30 3.20 1.29 1.61 1.25
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 19:30 2116 Buchonia Flieden - Baunatal 3.65 3.95 1.75 1.88 1.20 1.15
Faza grupelor!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:00 3645 Grossaspach - Koblenz 2.55 3.25 2.50 1.41 1.40 1.22


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 20:30 3652 Fortuna Dusseldorf II - Wiedenbruck 2.10 3.40 3.05 1.29 1.59 1.21
mi. 20:30 3693 Fortuna Koln - Koln II 1.85 3.65 3.50 1.22 1.77 1.17


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 3295 Hyderabad - Bengaluru 2.40 3.00 2.85 1.32 1.45 1.26
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:45 1159 Persib Bandung - Persebaya Surabaya 2.20 3.35 2.90 1.31 1.54 1.21
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 15:30 1224 AC Delta Calcio - Dolomiti Bellunesi 2.45 2.90 2.90 1.31 1.44 1.29
mi. 15:30 1238 AC Leon - Calvina 3.75 3.40 1.85 1.77 1.19 1.20
mi. 15:30 1243 Aprilia - Arzachena 1.70 3.65 4.20 1.15 1.93 1.17
mi. 15:30 1245 Arconatese - AC Legnano 2.00 3.20 3.50 1.22 1.65 1.23
mi. 15:30 1252 Arzignano Valchiampo - San Martino Speme 1.18 6.05 11.50 0.00 3.92 1.04
mi. 15:30 1256 AS Acireale - Real Aversa 1.50 3.75 6.00 1.06 2.28 1.16
mi. 15:30 1258 ASD Giarre - Castrovillari Calcio 2.30 3.05 2.95 1.30 1.48 1.25
mi. 15:30 1259 ASD Sancataldese - San Luca 2.65 2.95 2.55 1.38 1.35 1.26
mi. 15:30 1260 Asti Calcio - Pont Donnaz Evancon 3.60 3.10 2.00 1.65 1.20 1.25
mi. 15:30 1262 Athletic Carpi - Ravenna 2.90 3.10 2.30 1.48 1.31 1.24
mi. 15:30 1275 Atletico Uri - Cassino Calcio 2.25 3.10 2.90 1.29 1.48 1.23
mi. 15:30 1281 Bitonto - Audace Cerignola 2.90 3.10 2.30 1.48 1.31 1.24
mi. 15:30 1282 Borgosesia - Saluzzo 1.70 3.50 4.40 1.13 1.93 1.19
mi. 15:30 1288 Brindisi - AC Nardo 2.60 3.25 2.45 1.43 1.38 1.22
mi. 15:30 1289 Calcio Chieti - US Tolentino 2.60 2.95 2.65 1.37 1.38 1.27
mi. 15:30 1290 Caldiero Terme - Adriese 2.40 3.05 2.75 1.33 1.43 1.24
mi. 15:30 1291 Cannara - Sangiovannese 2.40 2.95 2.90 1.31 1.45 1.27
mi. 15:30 1292 Caravaggio - Crema 2.10 3.25 3.05 1.26 1.56 1.21
mi. 15:30 1303 Carbonia - Real Monterotondo Scalo 2.45 3.00 2.80 1.34 1.43 1.27
mi. 15:30 1306 Castelfidardo - ASD Pineto Calcio 2.55 2.95 2.70 1.35 1.40 1.27
mi. 15:30 1321 Castelnuovo Vomano - Nereto Calcio 1.43 4.10 6.40 1.05 2.47 1.13
mi. 15:30 1333 Cattolica SM Calcio - AC Este 2.60 2.95 2.65 1.37 1.38 1.27
mi. 15:30 1335 Chieri - Fossano 1.42 4.20 6.35 1.05 2.50 1.13
mi. 15:30 1336 Ciserano-Bergamo - Brusaporto 2.00 3.25 3.40 1.23 1.65 1.22
mi. 15:30 1339 Citta Di Varese - Caronnese 1.80 3.45 3.95 1.17 1.82 1.20
mi. 15:30 1342 Cjarlins Muzane - Cartigliano 2.35 3.15 2.80 1.33 1.47 1.24
mi. 15:30 1343 Fano - Recanatese 2.70 3.10 2.45 1.43 1.35 1.25
mi. 15:30 1345 Flaminia - Foligno 2.15 3.20 3.10 1.27 1.56 1.23
mi. 15:30 1346 Folgore Caratese - Castellanzese 1.80 3.45 3.95 1.17 1.82 1.20
mi. 15:30 1347 Forli - Real Forte Querceta 2.10 3.05 3.25 1.23 1.56 1.24
mi. 15:30 1348 Francavilla - Casertana 2.45 3.05 2.75 1.35 1.43 1.26
mi. 15:30 1349 Franciacorta - Brianza Olginatese 2.15 3.20 3.10 1.27 1.56 1.23
mi. 15:30 1350 Ghivizzano Borgo - Rimini 7.30 4.50 1.35 2.76 1.03 1.11
mi. 15:30 1362 Gozzano - Derthona 2.15 3.05 3.25 1.25 1.56 1.26
mi. 15:30 1410 GS Bagnolese - Correggese 2.60 3.10 2.55 1.40 1.39 1.25
mi. 15:30 1414 Imperia - Casale 3.25 3.05 2.15 1.56 1.25 1.26
mi. 15:30 1415 Insieme Formia - Cynthia 3.15 2.95 2.25 1.51 1.26 1.27
mi. 15:30 1418 Lanusei Calcio - FC Giugliano 4.00 3.10 1.90 1.73 1.17 1.25
mi. 15:30 1419 Latte Dolce Sassari - Ostia Mare 2.80 3.15 2.35 1.47 1.33 1.24
mi. 15:30 1421 Lentigione - Aglianese Calcio 1.85 3.25 3.95 1.17 1.77 1.22
mi. 15:30 1422 Levico Terme - Clodiense Chioggia 2.90 3.20 2.25 1.51 1.31 1.23
mi. 15:30 1425 Lornano Badesse - Follonica Gavorrano 2.65 3.00 2.50 1.39 1.35 1.25
mi. 15:30 1427 Luparense P. - Campodarsego Calcio 2.20 3.05 3.05 1.27 1.51 1.24
mi. 15:30 1443 Mariglianese - Lavello 2.80 3.05 2.40 1.45 1.33 1.25
mi. 15:30 1446 Matese - Montegiorgio 1.85 3.15 4.25 1.15 1.79 1.25
mi. 15:30 1447 Mestre - Ambrosiana 1.85 3.40 3.75 1.19 1.77 1.20
mi. 15:30 1461 Nocerina - Virtus Matino 1.55 3.60 5.50 1.07 2.15 1.17
mi. 15:30 1462 Novara - Lavagnese 1.35 4.75 6.70 1.04 2.75 1.09
mi. 15:30 1463 Pianese - San Donato 2.80 3.15 2.35 1.47 1.33 1.24
mi. 15:30 1464 Porto D'Ascoli - Fiuggi 2.35 3.05 2.90 1.31 1.47 1.26
mi. 15:30 1478 Prato - Mezzolara 2.45 3.10 2.70 1.35 1.43 1.25
mi. 15:30 1479 Pro Livorno - Cascina Valdera 2.55 2.85 2.80 1.33 1.40 1.29
mi. 15:30 1480 Real Calepina - Breno 2.75 3.05 2.45 1.43 1.35 1.26
mi. 15:30 1488 Rotonda - Gravina 2.15 2.90 3.45 1.22 1.56 1.28
mi. 15:30 1489 S.Agata - Paterno 2.65 2.85 2.60 1.36 1.35 1.27
mi. 15:30 1490 Sammaurese - SCD Progresso 2.00 3.25 3.40 1.23 1.65 1.22
mi. 15:30 1491 San Giorgio - Casarano 2.45 2.95 2.85 1.33 1.44 1.28
mi. 15:30 1492 San Nicolo Notaresco - Sambenedettese 1.85 3.15 4.15 1.15 1.77 1.24
mi. 15:30 1497 Santa Maria Cilento - Licata 2.10 3.00 3.45 1.22 1.59 1.27
mi. 15:30 1503 Sasso Marconi - Fanfulla 2.35 3.30 2.70 1.36 1.47 1.22
mi. 15:30 1504 Scandicci - Arezzo 2.80 3.15 2.35 1.47 1.33 1.24
mi. 15:30 1505 Scd Ligorna - Vado 2.10 3.20 3.20 1.26 1.58 1.23
mi. 15:30 1511 Seravezza Pozzi - Asd Alcione Milano 2.30 3.05 2.95 1.30 1.48 1.25
mi. 15:30 1516 Sestri Levante - Rg Ticino 1.85 3.30 3.85 1.17 1.76 1.21
mi. 15:30 1522 Sona - Ponte San Pietro 2.20 3.10 3.00 1.27 1.51 1.23
mi. 15:30 1526 Sorrento - Bisceglie 2.25 2.90 3.10 1.25 1.48 1.26
mi. 15:30 1529 Spinea 1966 - Montebelluna 2.85 3.10 2.35 1.47 1.32 1.25
mi. 15:30 1530 Trapani Calcio - Portici 1906 1.75 3.25 4.55 1.13 1.88 1.23
mi. 15:30 1531 Trestina - Rieti 1.95 3.10 3.80 1.19 1.69 1.25
mi. 15:30 1532 Tritium - Borgo San Donnino 2.55 3.10 2.60 1.39 1.40 1.25
mi. 15:30 1535 Unipomezia - Montespaccato 2.80 3.15 2.35 1.47 1.33 1.24
mi. 15:30 1536 US Poggibonsi - Tiferno Lerchi 2.30 3.10 2.85 1.31 1.47 1.23
mi. 15:30 1537 Vastese - Aurora Alto Casertano 1.40 4.20 6.35 1.04 2.50 1.11
mi. 15:30 1538 Vastogirardi - Trastevere 3.35 3.20 2.05 1.62 1.24 1.23
mi. 15:30 1539 Villa Alme - Casatese 4.25 3.60 1.70 1.93 1.14 1.18
mi. 15:30 1550 Vis Nova Giussano - Sangiuliano City Nova 4.75 3.65 1.60 2.04 1.10 1.16
mi. 16:00 1222 AC Bra - Sanremese 2.55 3.10 2.60 1.39 1.40 1.25
mi. 16:00 1337 Citta di Fasano - SS Nola 1925 1.80 3.35 4.00 1.16 1.80 1.20
mi. 16:30 1459 Molfetta Calcio - Altamura 2.15 3.10 3.10 1.26 1.53 1.23
Faza grupelor!


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:20 1567 Kazma SC - Al Shabab Kuwait 1.55 3.95 4.95 1.10 2.17 1.14
mi. 19:20 1572 Al-Fahaheel - AL Arabi 5.00 4.00 1.55 2.20 1.11 1.15












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 23:59 4591 Tampico Madero - Dorados Sinaloa 2.65 3.00 2.65 1.39 1.39 1.29
PlayOff! Semifinale! Tur!
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 4094 Decic - Zeta 1.50 4.00 5.75 1.08 2.34 1.15
mi. 17:00 4096 OFK Petrovac - Mornar Bar 2.50 2.95 2.85 1.34 1.44 1.29
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 1616 Leiria - Caldas 1.45 4.00 6.25 1.05 2.41 1.14
mi. 17:00 1618 Canelas 2010 - Sanjoanense 2.35 3.10 2.85 1.32 1.47 1.25
mi. 17:00 2933 Amora - Torreense 2.35 3.05 2.90 1.31 1.47 1.26
mi. 17:00 4375 Fafe - Anadia 2.10 3.10 3.30 1.24 1.58 1.24
mi. 18:00 1619 Felgueiras - Montalegre 2.00 3.30 3.35 1.23 1.65 1.21
mi. 20:00 1624 Alverca - Vitoria Setubal 2.45 3.20 2.65 1.37 1.44 1.23


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:00 3557 Pedras Salgadas - Maria Da Fonte 2.90 3.10 2.30 1.48 1.31 1.24
mi. 17:00 3558 Vianense - Maritimo Madeira B 4.50 3.45 1.70 1.93 1.13 1.20
mi. 17:00 3563 Vilaverdense - Merelinense 1.55 3.80 5.20 1.09 2.17 1.16
Faza grupelor!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:10 3566 Al Arabi Doha - Qatar SC 2.10 3.55 3.20 1.31 1.67 1.23
Faza grupelor! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 2122 Tre Penne - FC Domagnano 1.70 3.75 4.20 1.16 1.96 1.17
Scor tur: 0-2
mi. 21:45 4574 SC Faetano - La Fiorita 3.70 3.65 1.80 1.82 1.19 1.17
Scor tur: 0-3
mi. 21:45 4578 Tre Fiori - SS Pennarossa 1.65 3.75 4.40 1.13 2.00 1.16
Scor tur: 1-0
Sferturi de finala! Retur!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 21:45 5393 Livingston - Hibernian 3.60 3.15 2.20 1.66 1.28 1.32
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 18:00 3306 Celje - O. Ljubljana 2.70 2.80 2.90 1.36 1.41 1.36


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:30 1684 UD Biescas - Calamocha 4.10 3.10 1.90 1.75 1.17 1.26
mi. 16:45 1688 CD Colunga - Mosconia 1.75 3.15 4.75 1.11 1.88 1.24
mi. 16:45 1690 CD Roces - Real Titanico 3.50 2.95 2.10 1.58 1.21 1.27
mi. 16:45 1691 Tuilla - El San Martin 2.30 2.95 2.95 1.28 1.46 1.25
mi. 17:00 1698 Albacete - CD Villacanas 1.65 3.75 4.40 1.13 2.00 1.16
mi. 17:00 1699 Athletic Arnoia - SD Sofan 2.15 3.15 3.15 1.27 1.56 1.24
mi. 17:00 1705 Atzeneta - Saguntino 2.20 2.85 3.30 1.23 1.51 1.28
mi. 17:00 1706 Callosa Deportiva - Roda 3.55 2.75 2.15 1.53 1.19 1.30
mi. 17:00 1708 CD Torrijos - Conquense 2.55 3.05 2.65 1.37 1.40 1.26
mi. 17:00 1717 Langreo B - Urraca 3.20 3.00 2.20 1.53 1.26 1.26
mi. 17:00 1719 Leonesa B - Colegios Diocesanos 1.55 3.70 5.40 1.08 2.17 1.17
mi. 17:00 1729 Mercadal - Llosetense 4.15 3.30 1.80 1.82 1.15 1.22
mi. 17:00 1732 Pozoblanco - AD Ceuta B 2.10 3.05 3.40 1.23 1.59 1.26
mi. 17:00 1738 Racing Club Villalbes - Polvorin 2.45 3.10 2.70 1.35 1.43 1.25
mi. 17:15 1741 CD Murense - Poblense 3.65 3.50 1.85 1.77 1.20 1.19
mi. 17:30 1744 Arzua - Juvenil de Ponteareas 1.75 3.40 4.45 1.14 1.91 1.22
mi. 17:30 1748 Beasain - CD Anaitasuna 2.95 3.05 2.30 1.48 1.30 1.25
mi. 17:30 1751 Manacor - Mallorca B 2.90 2.95 2.35 1.45 1.29 1.26
mi. 17:30 1752 Orihuela - Recambios Colon 1.45 3.90 6.50 1.05 2.41 1.15
mi. 17:30 1754 Quintanar del Rey - Azuqueca 1.90 3.50 3.45 1.22 1.72 1.19
mi. 18:00 1755 Barakaldo - Pasaia KE 2.05 3.10 3.45 1.22 1.62 1.25
mi. 18:00 1772 Deusto - Leioa 2.60 3.10 2.55 1.40 1.39 1.25
mi. 18:00 1773 El Palo - Real Jaen 1.95 3.20 3.65 1.20 1.69 1.23
mi. 18:00 1778 Estradense - Ourense CF 2.55 2.95 2.65 1.35 1.38 1.26
mi. 18:00 1780 Felanitx - Santanyi 3.45 3.00 2.10 1.59 1.22 1.27
mi. 18:00 1781 Hogar Alcarreno - Ciudad Real 5.70 3.70 1.53 2.22 1.07 1.17
mi. 18:00 1782 Lagun Onak - Tolosa 1.80 3.20 4.15 1.14 1.79 1.22
mi. 18:00 1783 L'Entregu - Lenense 1.80 3.10 4.30 1.13 1.78 1.23
mi. 18:00 1784 Los Barrios - Ciudad de Lucena 4.35 3.35 1.75 1.87 1.14 1.21
mi. 18:00 1787 Somozas - Barco 1.85 3.25 3.80 1.17 1.73 1.21
mi. 18:00 1793 UD San Pedro - Malaga B 3.80 3.10 1.95 1.69 1.19 1.25
mi. 18:00 3447 Amurrio - Uritarra 1.65 3.50 5.00 1.11 2.04 1.20
mi. 18:00 3572 Castellon - Llagostera 1.47 3.70 6.70 1.04 2.36 1.17
mi. 18:30 1801 Aurrera Ondarroa - Basconia 4.25 3.15 1.83 1.79 1.15 1.24
mi. 18:30 1803 Caudal Deportivo - Gijon Industrial 1.70 3.15 4.90 1.09 1.90 1.22
mi. 18:30 1807 CD Torreperogil - Atletico Porcuna CF 2.55 2.90 2.70 1.34 1.38 1.27
mi. 18:30 1808 Torredonjimeno - Juventud Torremolinos 3.20 3.10 2.15 1.56 1.26 1.25
mi. 19:00 1809 Galapagar - Colonia Moscardo 1.65 3.50 4.60 1.11 1.97 1.18
mi. 19:30 1828 Son Veri - Binissalem 4.05 3.20 1.85 1.77 1.16 1.23
mi. 20:00 1829 Fuenlabrada B - Paracuellos Antamira 1.53 3.65 5.80 1.07 2.22 1.17
mi. 21:00 1836 Tres Cantos - Carabanchel 1.75 3.25 4.55 1.13 1.88 1.23
Faza grupelor!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 16:00 4635 Tin. Juventus - Tin. Malmo 1.23 6.35 8.35 1.02 3.57 1.04
mi. 17:00 4647 Tin. Bayern Munchen - Tin. Barcelona 4.50 4.20 1.60 2.15 1.15 1.14
mi. 17:00 4648 Tin. Manchester United - Tin. Young Boys 1.55 4.75 4.25 1.16 2.22 1.10
mi. 17:00 4650 Tin. Wolfsburg - Tin. Lille 3.35 3.45 2.00 1.68 1.25 1.21
Faza grupelor!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
mi. 17:00 1167 Tin. Maccabi Haifa - Tin. Dep. La Coruna 7.80 5.80 1.30 3.29 1.05 1.08
Scor tur: 1-5
Finala! Retur!
+ 20 speciale































Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 15:25 1134 Peniston R. - Hsu Y. H. 1.20 4.30
Suprafata de joc: Zgura






















Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 15:55 4764 Miedler L. - Basic Mir. 2.30 1.60
mi. 19:30 4772 Arnaboldi A. - Brouwer G. 2.25 1.62
Suprafata de joc: Hard
+ 11 speciale




























Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 16:40 2013 Cuenin S. - Amoros Ramos P. 1.27 3.45
Suprafata de joc: Zgura



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 15:20 2134 Jovic V. - Pierre H. 1.58 2.25
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 16:15 2137 Ng Man Y.M. - Ma Y. 4.20 1.18
Suprafata de joc: Hard



Ora Cod Eveniment 1 2
mi. 23:59 2019 Chaudhari V. - Aleen Q. 1.07 7.00
Suprafata de joc: Hard
+ 20 speciale





































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 4946 (F) KSC Szekszard - (F) Venezia 2.60 15.00 1.60 2.22 1.45
mi. 20:00 4948 (F) USK Praha - (F) Lattes Montpellier 1.02 35.00 14.00 0.00 10.54
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:00 4944 (F) Fenerbahce SK - (F) Galatasaray 1.03 35.00 13.00 0.00 9.58
mi. 19:00 4945 (F) Arka Gdynia - (F) Dynamo Kursk 3.50 17.00 1.35 2.99 1.27
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 3575 Prometey - Sassari 1.50 15.00 2.85 1.38 2.45
mi. 20:00 3576 Tenerife - Ludwigsburg 1.28 18.00 4.00 1.21 3.40
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 3577 Galatasaray - PAOK 1.18 21.00 5.40 1.12 4.39















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:00 3578 Oostende - Tofas 2.05 13.00 1.95 1.78 1.70
+ 19 speciale



















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:30 3579 Lokomotiv Kuban - Trento 1.10 25.00 7.50 1.06 6.02
mi. 19:00 3587 Lietkabelis - Joventut 3.25 16.00 1.42 2.70 1.30
mi. 19:45 3590 Slask Wroclaw - Hamburg 2.35 14.00 1.72 2.02 1.54
mi. 21:00 3594 Morabanc Andorra - Turk Telekom 1.45 16.00 3.05 1.34 2.59
mi. 21:30 3598 Levallois - Partizan 1.77 14.00 2.25 1.59 1.96
+ 18 speciale


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:30 3589 Promitheas - Buducnost 1.67 14.00 2.42 1.51 2.10
mi. 21:00 3593 Cedevita Olimpija - Virtus Bologna 2.70 15.00 1.55 2.32 1.42
mi. 22:00 3601 Gran Canaria - Ulm 1.22 20.00 4.80 1.15 3.91



















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:00 3704 CSM Oradea - Benfica 1.73 14.00 2.35 1.54 2.01
mi. 20:00 3710 Trefl Sopot - Sporting CP 1.65 14.00 2.50 1.48 2.13


















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 3720 Legia - Parma Perm. 2.42 14.00 1.68 2.08 1.51
mi. 21:00 3722 Bayreuth - Leiden 1.20 20.00 5.00 1.14 4.13

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 16:00 3711 Bahcesehir Kol. - London Lions 1.15 23.00 6.20 1.09 4.86
mi. 19:30 3721 Bakken Bears - Saratov 2.60 15.00 1.60 2.22 1.45

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 3723 Kyiv-Basket - Antwerp 1.33 17.00 3.70 1.24 3.09
mi. 20:00 3724 Crailsheim Merlins - Reggiana 1.65 14.00 2.50 1.48 2.13
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 21:00 4951 Plymouth Patriots - Sheffield Sharks 3.35 16.00 1.38 2.59 1.23
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 23:59 4952 Comunicaciones - Instituto C. 2.70 15.00 1.55 2.26 1.40
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:30 2036 Vienna Timberwolves - Oberwart 4.20 19.00 1.27 3.09 1.15
mi. 20:00 2037 St. Polten - Wels 1.32 18.00 3.75 1.18 2.83
















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:00 2176 Balkan - Akademija Fmp 1.02 35.00 14.00 0.00 9.38
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 23:59 4953 Franca - Rio Claro Basquete 1.08 27.00 8.40 1.05 6.70
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 23:59 4955 (F) Beijing - (F) Shanghai 3.10 16.00 1.45 2.52 1.31
mi. 23:59 4954 (F) Guangdong Vermilion - (F) Wuhan 1.27 19.00 4.30 1.17 3.34
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 1077 USK Prague B - Pelhrimov 1.50 15.00 2.85 1.38 2.45
Faza grupelor!
+ 15 speciale















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:30 4956 Pardubice - Kolin 1.62 14.00 2.55 1.46 2.18
mi. 19:00 4957 Opava - Brno 1.22 20.00 4.80 1.15 3.91





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 4960 Alkar - Gorica 2.20 14.00 1.82 1.90 1.61
mi. 19:00 4961 Cibona - Split 1.35 17.00 3.50 1.27 2.99
mi. 19:00 4971 Sibenik - Sonik-Puntamika 1.73 14.00 2.30 1.56 2.01
mi. 20:30 4976 Dubrava Zagreb - Cedevita 5.00 20.00 1.20 4.13 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 4983 Tartu U. - Kk Rapla 3.70 17.00 1.33 3.09 1.24
+ 15 speciale















+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 17:00 4994 Forio Basket 1977 - Talos Ruvo Di Puglia 3.20 16.00 1.42 2.70 1.31
mi. 17:30 4995 Formia - Virtus Ragusa 14.00 35.00 1.02 10.54 0.00
mi. 18:00 4996 Basket Empoli - Libertas Livorno 2.55 14.00 1.62 2.18 1.46
mi. 19:00 4997 Aurora Basket Jesi - NPC Rieti 4.20 19.00 1.27 3.47 1.19
mi. 19:00 4998 BC Jesolo - NP Olginate 2.50 14.00 1.65 2.13 1.48
mi. 19:00 5000 Bergamo - San Vendemiano 1.75 14.00 2.30 1.56 1.98
mi. 19:00 5001 BK Borgomanero - Etrusca San Miniato 4.20 19.00 1.27 3.47 1.19
mi. 19:00 5010 Bologna - Bernareggio 1.85 14.00 2.15 1.64 1.87
mi. 19:00 5011 Campetto Ancona - Roseto 3.35 16.00 1.38 2.85 1.29
mi. 19:00 5014 Cestistica Torrenovese - Virtus Arechi Salerno 1.75 14.00 2.30 1.56 1.98
mi. 19:00 5015 Elachem Vigevano 1955 - Sangiorgese Basket 1.17 22.00 5.80 1.11 4.53
mi. 19:00 5016 Firenze Basket - Basket Cecina 1.73 14.00 2.30 1.56 2.01
mi. 19:00 5017 Fulgor Omegna - Legnano Knights 1.60 15.00 2.60 1.45 2.22
mi. 19:00 5018 Golfo Piombino - Oleggio 1.43 16.00 3.10 1.33 2.66
mi. 19:00 5019 Juvi Cremona 1952 - Basket Mestre 1958 1.93 13.00 2.05 1.70 1.79
mi. 19:00 5021 Lions Bisceglie - Ap Monopoli 1.12 24.00 6.80 1.08 5.48
mi. 19:00 5035 NFB Ozzano - Sutor Montegranaro 1.06 29.00 9.80 1.03 7.58
mi. 19:00 5061 Omnia Basket Pavia - Pielle Livorno 1.35 17.00 3.55 1.26 2.99
mi. 19:00 5067 Pallacanestro Crema - Virtus Padova 1.43 16.00 3.10 1.33 2.66
mi. 19:00 5068 Pallacanestro Molfetta - SS Felice Scandone 1.50 15.00 2.85 1.38 2.45
mi. 19:00 5083 Raggisolaris Faenza - Giulianova 1.19 21.00 5.20 1.13 4.26
mi. 19:00 5094 Real Sebastiani Rieti - Teramo A Spicchi 1.10 26.00 7.80 1.06 6.02
mi. 19:00 5095 Reggio Calabria - Psa Sant Antimo 2.15 14.00 1.85 1.87 1.64
mi. 19:00 5096 Rinascita Basket Rimini - Senigallia 1.20 20.00 5.00 1.14 4.13
mi. 19:00 5097 Robur et Fides Varese - Langhe Roero 2.05 13.00 1.95 1.78 1.70
mi. 19:00 5098 Tigers Cesena - Luiss Roma 1.10 25.00 7.20 1.07 6.02
mi. 19:00 5099 Ueb Cividale - Falconstar Monfalcone 1.19 21.00 5.20 1.13 4.26
mi. 19:00 5100 Virtus Basket Civitanova Marche - Andrea Costa Imola 3.75 18.00 1.32 3.15 1.24
mi. 19:00 5108 Virtus Cassino - Cus Jonico Basket Taranto 2.05 13.00 1.95 1.78 1.70
mi. 19:00 5111 Virtus Lumezzane - Fiorenzuola 2.55 14.00 1.62 2.18 1.46
mi. 19:00 5112 Virtus Pozzuoli - Fortitudo Agrigento 4.40 19.00 1.25 3.63 1.18
Faza grupelor!




+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:45 5115 Feyenoord - Hague 1.03 35.00 13.00 0.00 7.13
mi. 21:00 5116 Leeuwarden - Landstede 3.95 18.00 1.30 2.92 1.17
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 2197 (F) Torun - (F) AZS Poznan 3.80 18.00 1.32 3.15 1.23
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:30 5117 Imortal BC - Oliveirense 1.67 14.00 2.45 1.50 2.10





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 16:00 5118 Kk Slodes - Kk Mladost Zemun 3.70 17.00 1.33 2.98 1.22
mi. 19:00 5119 KK Sloboda - Vojvodina 1.67 14.00 2.45 1.47 2.05
mi. 19:00 5120 Vrsac - Dynamic 2.00 13.00 1.98 1.72 1.70
mi. 20:00 5121 Dunav - OKK Beograd 2.10 13.00 1.90 1.78 1.64
mi. 20:00 5122 Metalac - Sloga 1.85 14.00 2.15 1.61 1.83





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 5109 Inter Bratislava - Iskra Svit 1.30 18.00 4.00 1.21 3.27
mi. 19:00 5110 Lucenec - Komarno 1.33 17.00 3.70 1.24 3.09
mi. 19:00 5132 Spisski Rytieri - Handlova 1.32 18.00 3.80 1.23 3.15





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 5155 (F) Boras - (F) Wetterbygden Sparks 1.97 13.00 2.00 1.74 1.76





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 17:00 5157 Ansar - Club Africain 5.10 21.00 1.20 3.94 1.12
mi. 17:00 5158 Ezzahra - Sportive de Grombalia 1.03 35.00 13.00 0.00 8.61
mi. 17:00 5159 Menzah - SS Sfaxien 1.03 35.00 12.00 0.00 8.61
mi. 17:00 5160 Stade Nabeulien - US Monastir 3.35 16.00 1.38 2.76 1.27
Faza Grupelor!



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 2128 Prievidza - KD Ilirija 2.60 14.00 1.60 2.16 1.42






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 18:00 1242 Minaur Baia Mare - Suceava 1.25 11.00 5.00 1.12 3.15
Se joaca la Baia Mare! Sala Sporturilor Lasca Pana!

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 16:30 1244 (F) Cehia - (F) Coreea de Sud 2.45 8.80 1.90 1.82 1.50
mi. 19:00 1246 (F) Germania - (F) Congo 1.01 50.00 30.00 0.00 11.74
mi. 21:30 1247 (F) Danemarca - (F) Ungaria 1.28 13.00 5.40 1.12 3.40
Se joaca in Spania!

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 16:30 1248 (F) Croatia - (F) Argentina 1.55 11.00 3.70 1.26 2.45
mi. 19:00 1249 (F) Brazilia - (F) Austria 1.02 35.00 21.00 0.00 10.54
mi. 21:30 1251 (F) Spania - (F) Japonia 1.05 29.00 17.00 0.00 8.14
Se joaca in Spania!

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 16:00 1253 (F) Slovacia - (F) Tunisia 1.08 28.00 13.00 0.00 6.70
mi. 18:30 1254 (F) Paraguay - (F) China 3.30 9.60 1.55 2.32 1.29
Faza Grupelor! Se joaca in Spania!
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:45 3407 Elverum - Aalborg 4.00 12.00 1.40 2.77 1.21
mi. 19:45 3422 Meshkov Brest - Montpellier 2.35 8.80 1.95 1.78 1.54
mi. 21:45 3439 PPD Zagreb - Vardar 1961 1.77 8.80 2.70 1.42 1.96
+ 17 speciale

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 3155 Anaitasuna - BM Antequera 1.05 29.00 17.00 0.00 8.14
mi. 21:30 5136 Ademar Leon - Benidorm 1.93 9.00 2.40 1.52 1.79

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 19:00 4817 Naerbo - Haslum HK 1.43 11.00 3.90 1.22 2.66
mi. 19:30 4818 Arendal - Drammen 1.97 9.00 2.35 1.54 1.76
mi. 19:30 4820 Baekkelaget - Sandefjord TIF 1.37 11.00 4.30 1.19 2.90
+ 17 speciale

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
mi. 20:00 5137 Malmo - Kristianstad 2.20 8.50 2.10 1.67 1.61
mi. 20:00 5138 Onnereds - Alingsaas 3.40 9.80 1.53 2.37 1.28
mi. 20:00 5139 Ystads IF - Hammarby 1.15 19.00 8.20 1.05 4.86