+ 47 speciale















































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:30 4271 Bologna - Genoa 2.00 3.45 3.70 1.25 1.77 1.26
ma. 21:45 4337 Atalanta - Sassuolo 1.55 4.30 4.95 1.13 2.28 1.14
ma. 21:45 4341 Fiorentina - Inter Milan 3.65 3.65 1.95 1.81 1.26 1.23
+ 40 speciale








































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:30 4323 Getafe - Atl. Madrid 5.95 3.40 1.70 2.14 1.12 1.28
ma. 23:00 4342 Ath. Bilbao - Rayo Vallecano 1.95 3.35 4.00 1.22 1.80 1.27
ma. 23:00 4343 Levante - Celta Vigo 2.45 3.30 2.85 1.39 1.51 1.28
+ 35 speciale



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 15:00 4019 Somuz Falticeni - Voluntari 9.95 4.95 1.27 3.27 0.00 1.09
ma. 16:00 4020 Baia Mare - Poli Iasi 2.85 3.00 2.40 1.45 1.32 1.26
ma. 18:45 1161 Petrolul Ploiesti - U Craiova 1948 2.85 3.10 2.40 1.47 1.34 1.26
ma. 21:30 4026 CS Mioveni - Rapid Bucuresti 2.95 3.05 2.35 1.48 1.31 1.27
1/16 Finala! Un singur meci!
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 4042 Brentford - Oldham 1.20 6.40 11.10 0.00 4.02 1.05
ma. 21:45 4049 Burnley - Rochdale 1.30 5.10 8.70 1.03 3.18 1.10
ma. 21:45 4050 Fulham - Leeds 2.85 3.40 2.40 1.53 1.39 1.26
ma. 21:45 4051 Manchester City - Wycombe 1.03 12.30 36.00 0.00 9.08 0.00
ma. 21:45 4058 Norwich - Liverpool 5.40 4.00 1.60 2.27 1.13 1.20
ma. 21:45 4059 Preston - Cheltenham 1.52 4.05 5.70 1.09 2.34 1.16
ma. 21:45 4060 QPR - Everton 4.05 3.60 1.80 1.89 1.19 1.21
ma. 21:45 4065 Sheffield Utd - Southampton 3.55 3.20 2.15 1.67 1.27 1.30
ma. 21:45 4066 Watford - Stoke 1.95 3.30 3.80 1.21 1.75 1.25
ma. 21:45 4067 Wigan - Sunderland 2.30 3.30 3.10 1.34 1.58 1.28
1/32 Finala! Un singur meci!
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:00 4765 AC Ajaccio - Niort 1.75 3.45 5.05 1.15 2.03 1.26
ma. 21:00 4766 Amiens - Pau FC 2.70 3.00 2.80 1.41 1.43 1.33
ma. 21:00 4767 Auxerre - Rodez 1.85 3.35 4.25 1.18 1.85 1.25
ma. 21:00 4768 Caen - Dijon 2.05 3.30 3.70 1.25 1.73 1.28
ma. 21:00 4769 Dunkerque - Toulouse 5.20 3.50 1.70 2.07 1.13 1.24
ma. 21:00 4770 Grenoble - Nancy 2.05 3.20 3.85 1.24 1.73 1.30
ma. 21:00 4771 Guingamp - Sochaux 2.90 2.95 2.65 1.45 1.38 1.34
ma. 21:00 4772 Le Havre - Quevilly 2.05 3.50 3.50 1.28 1.73 1.25
ma. 21:00 4773 Paris FC - Nimes 1.90 3.50 4.05 1.22 1.86 1.25
ma. 21:00 4781 Valenciennes - Bastia 2.75 3.10 2.55 1.44 1.39 1.28
+ 32 speciale
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:00 1162 Alessandria - Ascoli 2.75 3.10 2.60 1.44 1.40 1.30
ma. 19:00 1169 Benevento - Cittadella 2.10 3.15 3.60 1.25 1.66 1.29
ma. 21:30 1173 Cosenza - Como 2.55 3.20 2.75 1.40 1.46 1.28
ma. 21:30 1174 Crotone - Lecce 2.45 3.15 2.90 1.36 1.49 1.29
ma. 21:30 1175 Pisa - Monza 2.50 3.00 2.95 1.35 1.47 1.31
ma. 21:30 1176 Pordenone - Reggina 2.70 3.15 2.60 1.44 1.41 1.28
ma. 21:30 4354 Spal - Vicenza 1.80 3.40 4.65 1.17 1.94 1.26
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:00 4709 Cambridge Utd - Tin. Tottenham 2.20 3.30 3.00 1.31 1.56 1.23
ma. 21:00 4711 Doncaster - Tin. Man. City 2.95 3.50 2.15 1.58 1.32 1.21
Faza grupelor!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 3978 Crewe - Morecambe 2.30 3.00 3.10 1.29 1.51 1.28
ma. 21:45 3979 Gillingham - Charlton 2.75 3.15 2.45 1.45 1.36 1.26
ma. 21:45 3983 Portsmouth - Plymouth 1.85 3.35 4.00 1.18 1.80 1.23
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 3977 Crawley - Harrogate 2.75 3.05 2.50 1.43 1.36 1.27





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 4752 Dover - Solihull Moors 5.30 4.05 1.55 2.27 1.11 1.16












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:45 2200 Alfreton - Leamington 2.35 3.45 2.75 1.38 1.51 1.23


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 15:00 2165 U23 Bristol City - U23 Peterborough 1.55 3.95 4.70 1.10 2.12 1.13
ma. 15:00 2180 U23 Cardiff - U23 Sheffield Utd 2.50 3.30 2.45 1.41 1.39 1.20
ma. 15:00 2183 U23 QPR - U23 Coventry City 2.85 3.40 2.20 1.53 1.32 1.20
ma. 16:00 2184 U23 Millwall - U23 Barnsley 2.55 3.35 2.45 1.43 1.40 1.21


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 2271 Talleres Remedios - Los Andes 2.15 2.45 4.20 1.13 1.53 1.38


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:00 2344 Argentino de Rosario - Yupanqui 2.10 2.90 3.60 1.21 1.59 1.29
ma. 21:00 2346 Deportivo Muniz - Puerto Nuevo 3.00 3.00 2.30 1.49 1.29 1.26
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 15:00 2311 FC Bkma Yerevan - Ararat Yerevan 10.70 5.35 1.25 3.53 0.00 1.09
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 22:00 3337 Guarani - Remo PA 1.93 3.10 4.00 1.18 1.73 1.26
ma. 23:59 3339 Avai - Goias 2.55 2.90 2.90 1.34 1.44 1.32
ma. 23:59 3343 Brasil de Pelotas - CRB 3.25 2.95 2.20 1.53 1.25 1.27
ma. 23:59 3344 Sampaio Correa - Brusque 2.10 3.05 3.50 1.23 1.61 1.27
ma. 23:59 3351 Nautico - Londrina 1.88 3.15 4.00 1.17 1.74 1.24
ma. 23:59 3363 Vila Nova GO - Confianca 1.87 3.20 3.95 1.17 1.75 1.23
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 17:00 2816 FC Vlasim - Sigma Olomouc 4.60 3.90 1.60 2.09 1.12 1.15
ma. 18:00 2817 Opava - Mlada Boleslav 5.35 4.00 1.55 2.27 1.11 1.17
ma. 18:00 2821 Plzen - Pribram 1.10 7.85 18.70 0.00 5.47 1.01
ma. 18:00 4516 FC Vysocina Jihlava - FK Pardubice 2.85 3.50 2.20 1.56 1.34 1.20
1/16 Finala! Un singur meci! Meciurile se pot disputa pe teren neutru!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:00 3307 Orsomarso - Chico 4.00 3.05 1.95 1.71 1.18 1.27
ma. 23:59 3314 Tigres - U.Magdalena 3.20 2.90 2.30 1.51 1.27 1.30






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 2986 Palmeiras - Atletico Mineiro 2.65 3.00 2.80 1.39 1.43 1.32
Semifinale! Tur!












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 10:30 3451 Gwangju - Jeonbuk 4.40 3.45 1.78 1.91 1.16 1.23
ma. 13:00 3481 Pohang - Ulsan 3.05 3.35 2.20 1.58 1.31 1.24
ma. 23:59 3485 Jeju Utd - Daegu 2.30 3.15 2.95 1.32 1.51 1.25
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 16:30 3221 Dugopolje - Lok Zagreb 5.90 4.85 1.40 2.64 1.08 1.10
ma. 16:30 3222 Mladost Zdralovi - Inter Zapresic 3.40 3.60 1.95 1.73 1.25 1.20
1/16 finala! Un singur meci!
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 17:30 5479 Brabrand - Kolding 3.30 3.20 2.10 1.61 1.26 1.24
ma. 18:45 5480 Helsingor - Odense 3.50 3.65 1.88 1.77 1.23 1.19
ma. 19:30 5482 Lyngby - Aalborg 3.35 3.50 1.97 1.69 1.25 1.20
1/16 Finala! Un singur meci!
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 3267 CA Porteno - EL Nacional 3.60 2.90 2.05 1.59 1.19 1.27





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:00 4081 Schaffhausen - Thun 2.45 3.45 2.55 1.42 1.45 1.21
ma. 19:00 4082 Vaduz - Winterthur 2.20 3.45 2.75 1.33 1.51 1.19
ma. 21:30 4083 Aarau - FC Wil 1.60 4.05 4.60 1.14 2.13 1.15
































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:30 4084 Zurich - Servette 2.55 3.55 2.40 1.47 1.42 1.20
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 18:30 3541 Honka Akatemia - PIF Pargas 2.45 3.55 2.45 1.44 1.44 1.19


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:30 4789 SpVgg Bayreuth - Augsburg II 1.55 4.05 4.80 1.11 2.17 1.14





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 4559 Juarez - Atl. San Luis 2.50 2.95 2.75 1.34 1.41 1.27












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 23:59 3592 Raya2 Expansion - Zacatecas Mineros 2.40 3.10 2.85 1.34 1.47 1.26
ma. 23:59 3597 Cancun - Leones Negros 2.30 3.15 2.95 1.32 1.51 1.25
ma. 23:59 3602 Dorados Sinaloa - Correcaminos 1.50 3.90 6.00 1.07 2.34 1.16
+ 2 speciale


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 17:00 5483 U20 Juarez - U20 Atletico San Luis 3.00 3.20 2.15 1.53 1.27 1.21
Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 5484 Akra - Madla 1.60 4.20 4.05 1.15 2.04 1.11
+ 30 speciale






























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:45 4142 Fortuna Sittard - Ajax 14.80 7.00 1.15 4.70 0.00 1.04
ma. 22:00 4146 Waalwijk - Willem II 2.75 3.45 2.35 1.51 1.38 1.23
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 16:00 1312 Ruch Zdzieszowice - Zaglebie S. 6.70 5.55 1.35 3.01 1.08 1.09
ma. 16:30 1313 Sroda - GKS Jastrzebie 3.95 3.95 1.77 1.96 1.21 1.19
ma. 18:30 1321 Jagiellonia - Lechia Gdansk 2.55 3.25 2.70 1.41 1.46 1.27
ma. 19:00 1322 Kalisz - Pogon Szczecin 5.65 4.70 1.47 2.54 1.11 1.13
ma. 21:00 1323 Slask II W. - Zaglebie 4.95 4.50 1.55 2.33 1.14 1.14
1/32 Finala! Un singur meci!





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 4327 Varzim - Estrela 2.45 2.85 2.95 1.30 1.44 1.30
+ 12 speciale












Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 16:45 3609 Al-Shamal - Qatar SC 6.75 4.60 1.40 2.71 1.06 1.12
ma. 19:30 3613 Al Arabi Doha - Al-Sailiya SC 1.55 4.10 5.50 1.11 2.33 1.17
ma. 19:30 3616 Umm-Salal - Al Ahli Doha 2.65 3.20 2.55 1.44 1.40 1.26
+ 29 speciale





























Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:30 3646 Vojvodina - Kolubara 1.50 3.95 5.90 1.08 2.34 1.16
+ 31 speciale































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 4802 Helsingborgs - Jonkopings 1.75 3.50 4.10 1.16 1.87 1.19
+ 35 speciale



































Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 17:00 4685 Karagumruk - Antalyaspor 2.10 3.40 3.45 1.29 1.70 1.27
ma. 17:00 4686 Rizespor - Altay Izmir 2.95 3.40 2.40 1.56 1.39 1.28
ma. 20:00 4687 Besiktas - Adana Demirspor 1.45 4.70 6.35 1.10 2.67 1.15
ma. 20:00 4688 Yeni Malatyaspor - Sivasspor 2.70 3.35 2.55 1.48 1.43 1.27


Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 14:30 3650 Pfk Mash AL Mubarek - Sogdiana 3.25 3.05 2.15 1.56 1.25 1.26
ma. 17:00 3653 FC Bunyodkor - Lok. Tashkent 1.98 3.15 3.50 1.20 1.64 1.23
+ 22 speciale






















+ 22 speciale






















+ 22 speciale






















+ 6 speciale






+ 9 speciale


























+ 11 speciale







































Ora Cod Eveniment 1 2
ma. 13:00 5411 Bonadio R / Travaglia S - Erler A / Miedler L 2.46 1.48
Suprafata de joc: Zgura

















Ora Cod Eveniment 1 2
ma. 13:00 6036 Welte M. - Cias P. 3.30 1.30
ma. 14:00 6039 Misolic F. - Stodder T. 1.55 2.30
Suprafata de joc: Zgura
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 21:00 6063 Hapoel Eilat - Hapoel Haifa 1.70 14.00 2.35 1.54 2.05
Sferturi de finala!






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 19:45 5942 Azoty Pulawy - Fuchse Berlin 6.00 13.00 1.17 4.53 1.10
ma. 19:45 5943 Bjerringbro-Silkeborg - Nexe 1.60 8.50 2.80 1.39 2.22
ma. 19:45 5944 GOG - Mors 1.15 13.00 6.20 1.09 4.86
ma. 19:45 5945 Nimes - CSKA Moscova 1.13 14.00 7.00 1.07 5.25
ma. 19:45 5946 Rhein Lowen - Benfica 1.20 12.00 5.40 1.12 4.13
ma. 19:45 5947 Wisla Plock - Dobrogea Sud 1.15 13.00 6.20 1.09 4.86
ma. 19:45 6064 Arendal - Aix 5.50 12.00 1.20 4.13 1.12
ma. 21:45 5948 Sporting - Holstebro 1.25 11.00 4.70 1.16 3.63
ma. 21:45 6065 La Rioja - Ademar Leon 1.68 8.40 2.60 1.45 2.08
ma. 21:45 6066 Toulouse - Malmo 1.22 12.00 5.20 1.13 3.91
ma. 21:45 6067 Valur - Lemgo 6.20 13.00 1.15 4.86 1.09
Finala! Tur!
+ 17 speciale

















Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 20:00 4099 Ystads IF - Alingsaas 1.40 11.00 4.00 1.21 2.77






Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2
ma. 21:00 5257 (F) Aarhus United - (F) Odense 6.60 13.00 1.15 4.60 1.07
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 16:30 4841 Barys - CSKA Moscova 4.10 4.50 1.65 2.03 1.17 1.14
ma. 19:00 4842 Severstal C. - Salavat Ufa 3.50 4.30 1.78 1.86 1.23 1.15
ma. 19:30 4843 Dynamo Moscova - Dinamo Riga 1.35 5.60 6.50 1.06 2.79 1.09
ma. 19:30 4844 SKA St. Petersburg - Amur 1.28 6.00 8.10 1.03 3.15 1.07
ma. 19:30 4845 Spartak Moscow - Omsk 2.80 4.00 2.15 1.58 1.35 1.18
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:15 5261 Innsbruck - Bratislava 2.05 4.30 2.75 1.36 1.64 1.15
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 18:20 5720 Ceske Budejovice - Plzen 2.25 4.20 2.55 1.41 1.53 1.16
ma. 18:30 5721 Karlovy Vary - Kladno 1.65 4.60 4.00 1.18 2.03 1.13
ma. 18:30 5722 Litvinov - Pardubice 2.50 4.10 2.35 1.49 1.43 1.17
ma. 19:00 5723 Liberec - Zlin 1.43 5.20 5.60 1.09 2.50 1.10
ma. 19:30 5724 Sparta Praga - Mlada Boleslav 1.82 4.30 3.45 1.24 1.82 1.15
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:45 1908 Ambri-Piotta - Rapperswil 2.10 4.00 2.85 1.34 1.61 1.18
ma. 20:45 1925 Bern - Ajoie 1.25 6.20 8.80 1.01 3.35 1.07
ma. 20:45 1926 Biel - Servette 2.10 4.10 2.80 1.35 1.61 1.17
ma. 20:45 1952 Davos - Langlau 1.57 4.70 4.30 1.15 2.16 1.13
ma. 20:45 1957 Fribourg - Lausanne 2.25 4.00 2.55 1.41 1.53 1.18
ma. 20:45 1958 Lugano - Zug 2.45 4.00 2.35 1.49 1.45 1.18
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:45 1970 Chaux-de-Fonds - Academy Zug 1.33 5.60 6.80 1.04 2.78 1.07
ma. 21:00 1971 HC Biasca - Kloten 11.00 7.10 1.18 3.79 0.00 1.03
ma. 21:00 1977 Sierre-Anniviers - Thurgau 2.05 4.20 2.80 1.33 1.60 1.15
ma. 21:00 2030 Winterthur - Langenthal 6.60 5.80 1.32 2.83 1.04 1.07
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 18:30 4230 Ilves - Pelicans 2.30 3.80 2.65 1.41 1.53 1.21



Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 21:00 5733 Chamonix Mont-Blanc - Gap 3.35 4.60 1.77 1.83 1.23 1.12
ma. 21:00 5734 Mulhouse - Nice 1.97 4.20 2.95 1.30 1.66 1.15
ma. 21:00 5735 Rouen - Bordeaux 1.35 5.50 6.40 1.05 2.70 1.08
ma. 21:15 5736 Amiens - Angers 3.20 4.30 1.88 1.73 1.25 1.14
ma. 21:30 5737 Anglet - Cergy-Pontoise 2.45 4.40 2.25 1.50 1.42 1.13
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:30 4231 Bietigheim/Bissingen - Augsburg 2.20 4.30 2.55 1.44 1.58 1.17
ma. 20:30 4246 Koln - Nurnberg 1.93 4.40 3.05 1.32 1.76 1.16
ma. 20:30 4247 Mannheim - Krefeld 1.24 6.80 8.80 1.03 3.56 1.06
ma. 20:30 4322 Wolfsburg - Schwenninger 1.85 4.40 3.30 1.28 1.83 1.16








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 20:00 2036 Odense - Frederikshavn 3.30 4.40 1.80 1.88 1.28 1.16









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:00 2031 Stavanger - Gruner 1.05 15.00 25.00 0.00 6.82 0.00
ma. 19:30 2032 Manglerud - Storhamar 5.10 5.20 1.47 2.39 1.11 1.10
ma. 19:30 2033 Ringerike - Vaalerenga 11.00 7.80 1.18 3.98 0.00 1.03
ma. 19:30 2034 Sarpsborg - Frisk Asker 2.50 4.20 2.30 1.51 1.43 1.16
ma. 20:00 2035 Lillehammer - Stjernen 2.05 4.50 2.75 1.36 1.64 1.14




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 15:30 5932 Altay-Torpedo - Kokschetau 4.80 4.70 1.52 2.21 1.11 1.11
ma. 16:00 5933 Temirtau - Kulager 2.10 4.10 2.80 1.33 1.57 1.15
ma. 16:30 5934 Almaty - Saryarka 2.95 4.10 2.00 1.64 1.30 1.15
ma. 17:00 5935 Beibarys Atyrau - Nomad Nur-Sultan 2.10 4.10 2.80 1.33 1.57 1.15
ma. 17:00 6013 Aktobe - Torpedo U. K. 4.60 4.70 1.53 2.19 1.12 1.11
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:00 5262 MMKS Podhale - Sanok 2.00 4.10 2.95 1.34 1.70 1.19
ma. 19:00 5263 Oswiecim - KH Zaglebie Sosnowiec 1.38 5.40 6.00 1.09 2.76 1.11
ma. 19:30 5264 Cracovia - Katowice 2.60 4.00 2.25 1.56 1.42 1.19
ma. 19:30 5265 Torun - Jastrzebie 2.35 4.00 2.45 1.47 1.51 1.19
+ 4 speciale




Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 19:00 5937 Prizma - HS Riga 2.15 4.50 2.55 1.44 1.61 1.16
+ 8 speciale








Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 13:00 6069 Ladja Togliatti - Sibirskie Snaipery 1.53 5.00 4.50 1.16 2.31 1.13
ma. 17:00 6070 Sarmaty O. - Kuznetskie Medvedi 1.65 4.40 4.10 1.19 2.08 1.16
ma. 18:00 6071 Loko - SKA-Varyagi 1.18 7.80 9.50 1.02 4.18 1.04
ma. 19:00 6072 JHC Dynamo M. - Krasnaya Armiya 2.30 3.95 2.60 1.42 1.53 1.20
ma. 19:00 6073 SKA-1946 - Atlant 1.37 5.40 6.20 1.08 2.80 1.11
+ 9 speciale









Ora Cod Eveniment 1 X 2 1X X2 12
ma. 14:00 4628 Angarsk - Molot-Prikamye Perm 3.85 4.30 1.70 1.91 1.17 1.14
ma. 14:00 4629 Novokuznetsk - Izhevsk 1.32 5.40 7.50 1.02 2.83 1.08
ma. 15:00 4670 Sokol K. - Neftjanik A. 2.45 3.85 2.42 1.43 1.42 1.17
ma. 18:00 4671 CSK VVS - Ural Orsk 2.35 3.95 2.45 1.42 1.46 1.17
ma. 18:00 4680 Lada - Mechel Chelyabinsk 1.97 3.70 3.30 1.24 1.66 1.19
ma. 18:30 4681 Bars Kazan - Z.Kurgan 2.10 3.75 2.90 1.30 1.57 1.18
ma. 19:00 4682 Dizel Penza - Gornyak Uchaly 2.65 3.90 2.25 1.50 1.36 1.17
+ 5 speciale





Ora Cod Eveniment 1 2
ma. 11:30 6086 Kozlov A. - Vardanyan S. 1.95 1.75
ma. 11:45 6087 Mihaylov I.V. - Astreev R. 1.43 2.60
ma. 11:45 6088 Zhigalov V. - Manuylov O. 2.20 1.60
ma. 12:00 6089 Razinkov T. - Ilichev M. 1.60 2.20
ma. 12:15 6090 Khanevskii A. V. - Vshivkov P. 2.90 1.35
ma. 12:15 6091 Pandur I. - Mohnachev A. 2.55 1.45
ma. 12:30 6092 Vardanyan S. - Razinkov T. 1.73 2.00
ma. 12:45 6093 Astreev R. - Pandur I. 1.45 2.55
ma. 12:45 6094 Manuylov O. - Khanevskii A. V. 1.24 3.70
ma. 13:00 6095 Ilichev M. - Kozlov A. 1.22 3.85
ma. 13:15 6096 Mohnachev A. - Mihaylov I.V. 3.20 1.30
ma. 13:15 6097 Vshivkov P. - Zhigalov V. 1.32 3.10
ma. 13:30 6098 Kozlov A. - Razinkov T. 2.85 1.37
ma. 13:45 6099 Mihaylov I.V. - Pandur I. 1.47 2.50
ma. 13:45 6100 Zhigalov V. - Khanevskii A. V. 1.47 2.50
ma. 14:00 6101 Vardanyan S. - Ilichev M. 1.85 1.85
ma. 14:15 6102 Astreev R. - Mohnachev A. 2.95 1.35
ma. 14:15 6103 Manuylov O. - Vshivkov P. 2.00 1.72
ma. 15:30 6104 Zabrodin A. - Chernyavskiy M. 2.55 1.45
ma. 15:45 6105 Agapov A. - Demchenko V. 2.00 1.72
ma. 15:45 6106 Tsvetkov V. - Homutov S. 1.60 2.20
ma. 16:00 6107 Nemashkalo V. - Kolmin A. 1.75 1.95
ma. 16:15 6108 Minkov M. - Tikhnenko D. 2.05 1.68
ma. 16:15 6109 Trushkin A. - Arutiunyan A. 2.35 1.53
ma. 16:30 6110 Chernyavskiy M. - Nemashkalo V. 1.90 1.80
ma. 16:45 6111 Demchenko V. - Minkov M. 1.95 1.75
ma. 16:45 6112 Homutov S. - Trushkin A. 1.60 2.20
ma. 17:00 6113 Kolmin A. - Zabrodin A. 2.20 1.60
ma. 17:15 6114 Arutiunyan A. - Tsvetkov V. 1.72 2.00
ma. 17:15 6115 Tikhnenko D. - Agapov A. 1.85 1.85
ma. 17:30 6116 Zabrodin A. - Nemashkalo V. 1.65 2.10
ma. 17:45 6117 Agapov A. - Minkov M. 1.75 1.95
ma. 18:00 6118 Chernyavskiy M. - Kolmin A. 1.57 2.25
ma. 18:15 6119 Homutov S. - Arutiunyan A. 2.42 1.50
Cel mai bun din 5 seturi!